Grupa G [II Faza]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Rank Surprise Cup ed. II Zobacz poprzedni temat

Remek [link widoczny dla zalogowanych]

Czas na rozegranie spotkań II fazy grupowej mija 15.09 o godzinie 22.00.

Pietri 2-1 Remek

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Czw 19:52, 11 Wrz 2008, w całości zmieniany 10 razy
Śro 12:59, 10 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 773

Spotkania grane wczoraj więc za dużo z nich nie pamiętam.

Tutaj rywal strzela pierwszy bramkę. Następnie przed przerwą jeszcze wyrównuje, a rywal strzela bramkę na wagę 3 punktów pod koniec meczu.

W tym spotkaniu zawodnicy dobrze dysponowani popisali się bardzo dobrą skutecznością ponieważ na bodajże 7 strzałów padły aż 4 bramki.

Mecz z moją przewagą i zasłużone zwycięstwo. Rywal strzela honorową bramkę w doliczonym czasie gry.

Spotkanie z moją lekką przewagą i wygrana 2-0.

Zasłużone zwycięstwo. Przez dłuższy czas prowadzę 2:0 następnie rywal strzela bramkę kontaktową pod koniec meczu ale to ja ustalam wynik na 3:1 w doliczonym czasie gry.

W tym spotkaniu trochę zamuliłem, a rywal to wykorzystał i zgarnął 3 punkty. Jako pierwszy reprezentacja Polski zdobywa bramkę. Później w odstępie 5 minut padają aż 3 bramki. (1:1, 2:1, 2:2) W ostatniej akcji meczu rywal strzela bramkę na wagę 3 punktów.

1 MECZ

Ten mecz saziłem że musze wygrać żeby awansować i się dość skupiłem, oczywiście jak w poprzednich szpilach tą grą żądzi: pech/szczęście,nie strzeli z bliska /strzeli z bliska, słupek/bramka, może w tym meczu mniej, ale w poprzednich przeważnie los wybiera mi pierwszą opcje, w tym meczu miałem swoje sytuacje i był przy mnie pech, dlatego po 0-0...

2 MECZ

Do tego meczu podszedłem jush zrezygnowany i odziwo strzelam aż 4 bramki, pietri też miał swoje okazje i wynik zdecydowanie na wyrost, 2 bramki jakie Guzman ustrzelił to pojęcia niemam jak on to zrobił...

Pietri-Remek 3:0

Mecz 1 to bardzo szybko i wyrównany mecz Do przerwy był wynik 1-1.Każdy miał swoje sytuacje ale ja pod koniec meczu strzelam zwycieska bramke na 2-1.

Natomiast drugi mecz to moja przewaga wynik mógł być wiekszy ale moi napastnicy nie błysnęli formą.Rywal też mógł coś ustrzelić.Było jak było i 3pkt do mnie dzieki.
Czw 16:51, 11 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Rank Surprise Cup ed. II Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)