Wielki Finał WEOL Rank Suprise Cup 2

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Rank Surprise Cup ed. II Zobacz poprzedni temat
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

Post Wielki Finał WEOL Rank Suprise Cup 2
_________

_________Wielki Finał

Witam w tym temacie przede wszystkim finalistów Drugiej edycji turnieju WEOL Rank Suprise Cup jak i wszystkich którzy są decydującym meczem zainteresowani. Mam do czynienia z sytacją sczególną, otóż finaliści to najbliższa rodzina a dokładniej rzecz biorąc bracia. PO krótce pozwole sobie ich przedstawic.

Kamil_B_Knajfled _________________________ adek4

nick: Kamil_B_Knajfled _______________________ nick: adek4
data rej (na forum): 08 Lut 2008________________ data rej (na forum): 08 Lut 2008
miejsce zamieszkania: Bytom__________________ miejsce zamieszkania: Bytom
pozycja w ranku: 3___________________________ pozycja w ranku: 1
największy sukces: Zwyciestwo w N & N VI_________największy sukces: 1/8 Holiday Cup II

Życze wam obu powodzenia i niech wygra lepszy Wink

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Nie 11:17, 28 Wrz 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 19:01, 23 Wrz 2008 Zobacz profil autora
KAMIL_B_KNAJFELD

Posty: 551

1 Mecz

KAMIL_B_KNAJFELD 1-1 adek4

Mecz zaczynamy obydwaj bardzo rozważnie w obronie, adek wychodzi z formacją na 3 obrońców, a ja swoją tradycyjną, Początek bardzo spokojny nikt z nas nie chciał się za bardzo wychylić...Po jakiś 10 minutach gry wybijam piłke obrońcą na wysokiego Frienda, ten zgrywa ją do Radzińskiego i mam pierwszą bardzo dogodną sytuacje lecz Radziński pudłuje pozniej podobna sytuacja tyle że piłka poszła na guzmana i ten to jush walnął w trybuny:/...adek odpowiedział 2 strzałami z dystansu niezbyt groznymi...W około 30 min gry mam znakomitą okazje na strzelenie bramki (wrzutka i strzał głową w bramkarza)...adek starał się chukać z przed pola lecz nie zbyt mu to wychodziło, pod koniec pierwszej połowy zdobywam bramkę na 1-0 po wrzuceniu piłki w pole karne i strzale głową...Druga połowa i adek oddaje znowu strzał z przed pola i w końcu siadło:/ Dalsza część spotkania raczej bez rewelacji i spokojna gra z obydwu stron

Strzały 8-9 na korzyść adka

2 Mecz

KAMIL_B_KNAJFELD 3-2 adek4

Tutaj jak i w poprzednim meczu staram się grać skrzydłami, trudno mi było grać środkiem przy tak skumulowanej pomocy bracika, przez pierwsze 15 min nie oddałem strzału, adek oddał może z 5 tyle że były one dalekie od ideału, moja pasywna gra zemściła się wreście i dostałem bramkę po strzale Linzem z miejsca...Troche mnie wzieła Ku*wica i postanowiłem coś przyatakować, pod koniec pierwszej połowy około 40 minuta mam setke i radziński spokojnie strzela, 44 minuta gry biegne do boku wrzucam i moge cieszyć się z kolejnego gola (adek po tym trafieni rzucił komentarz w moją strone: "Ty tylko na wrzutki, tak jak ...Koshaolin... a ja sie tylko śmiałem szczęśliwy ) W drugiej połowie w jej 60- 80 minucie zostałem z leksza przytłamszony przez adka, siedział na mojej połowie i kombinował jak mógł, lecz ja starałem się na wszystkie możliwe sposoby bronić swojej bramki...Od 80 minuty adek jush był chyba zrezygnowany i popuścił, ja za to starałem się utrzymac piłkę jak najdłużej przy nodze, od 85-89 minuty, grałem tak piłką żeby jush sędzia gwizdnął lecz adek wychodzi na chajmę obroną i ja podaje do radzińskiego i jestem sam na sam z bramkarzem a po drugiej stronie Friend, wybrałem opcję na Frienda i jakimś cudem adek mi wyskoczył zza pleców i przejął piłkę, zrobił kontre jush w loss time i strzelił bramkę:/:/:/ Po tej bramce chyciłem zza krzesło na którym siedziałem i potraktowałem je o ścianę, ale na szczęście jest w całości, pościłem pauze i poszłem się napić, po minucie przyszedłem, gadam do adka kur*a 3 mecz i zacząłem grać tą końcówkę w loss time i jakimś cudem przeprowadzam odrazu akcje która daje mi 3 bramkę szczęśliwy Z piekła powrociłem do nieba szczęśliwy , a adek uderzył padem i poszedł do pokoju, mowiąc je*any farciarz pod nosem szczęśliwy

Strzały 10-14 na korzyść adka

Mecze zostały nagrane lecz gó*no z tego jest bo widocznie nieda się nagrać meczy na jednym kompie:/:/:/ Jak probuje odtworzyć plik z nagranym meczem, wszystko jest inaczej jak my graliśmy, całkiem inne drużyny się włączają i widać całkiem inny mecz:/:/:/, niewiem o co chodzi:/:/:/

Ostatnio zmieniony przez KAMIL_B_KNAJFELD dnia Pon 21:33, 29 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:29, 29 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Rank Surprise Cup ed. II Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)