Baraże

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Zobacz poprzedni temat
Baraże
karol_pomarancza

Posty: 1173

Skąd: okolice krk

Post Baraże
Witam w barażach.

Wezmą w nich udział 4 drużyny: dwie ze strefy amerykańskiej, jedna z strefy azjatyckiej oraz jedna ze strefy afrykańskiej. Będziemy w tym temacie dodawać wyniki meczy barażowych, mile widziane opisy spotkań.

Myślę, że z regulaminem nie trzeba zapoznawać, każdy miał z nim styczność podczas grania eliminacji ale dla formalności znajduje się on tutaj ====> http://www.winningeleven2002online.fora.pl/viewtopic.php?t=379.

Życze powodzenia wszystkim.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Pon 1:09, 29 Sty 2007, w całości zmieniany 4 razy
Czw 12:53, 25 Sty 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

Witam. Termin na rozegranie baraży daję najpóźniej do wtorku do godz. 23.59. W tym czasie sheva7, który ma problemy z internetem, może rozegrać swoje mecze. Jeśli mu się nie uda, to niestety przyznaję walkowery na jego niekorzyść.
A Wam "barażystom" zdzier życzę powodzenia wykrzyknik
Nie 12:14, 28 Sty 2007 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

Damian-Grodzik 1-1
Grodzik przeważał na początku spotkania.Czego efektem była bramka już w pierwszych minutach.Później gra się wyrównała.Na początku drugiej połowy Donovan strzela bramkę na 1-1.Do końca spotkania wynik się nie zmienił.
Grodzik-Damian 1-2
Pierwsza połowa to znowu przewaga Grodzika.Objął prowadzenie i wydawało się, że kontroluje wynik spotkania.Grodzik chyba zapomniał albo nie wiedział o moim wyczuciu w strzałach w drugeij odsłonie dwa strzały z daleka Donovana przesądziły o awansie do Finałów MŚ
Nie 19:41, 28 Sty 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

Gratulacje Damian. Czekamy teraz na arka i karola_pom.

mecz 2: 1-1

Pierwszy mecz byl szybki. Arek przewazal w pierwszej czesci tego spotkania. Jednak to Iran zdobyl pierwszy gola, po bledzie jednego z obroncow Ghany, sam na sam i gol. Arek naciskal na mnie non stop w 1 polowie, bramke na 1-1 strzelil dopiero w 44 minucie meczu. Druga polowa juz bardziej wyrownana. Atak ghany mniej grozny niz na poczatku meczu, dobra gra w obronie Iranczykow. Iran strzelil bramke na 2-1 i mogl sie cieszycz w koncowym rezultacie ze zwyciestwa.

Drugi mecz, podponie jak pierwszy zaczal sie od atakow Arka. Chyba z dobre 15 minut Ghana przewazal, po jednym z atakow wyszla kontra, po ktorej byl rozny. Wlasnie z niego po podaniu Mahdiviki bramke z glowki zdobywa Hashemia. Arek zdolal dosc szybko wyrownac. Nastepnie Arek nieustepowal, atakowal caly czas, nie odpuszczal, walczyl. Moja gra sprowadzala sie do kontratakow oraz wybijania pilki z mojego pola karnego lub jego okolic. Mecz konczy sie wynikiem 1-1 po ambitnej walce stoczonej przez Arka i rozsadnej gry Iranczykow.

Baraże zakonczone!

Przypominam o edycji
edit by pmcp

Pon 0:54, 29 Sty 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)