ELIMINACJE: EUROPA gr. C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Zobacz poprzedni temat
macho_21

Posty: 329

Skąd: Paczków

vs

macho_21 vs mauger_ht 1-1

mecz bardzo wyrownany.Pirwsza polowa nalezała do dunczyków ktyrzy stworzyli wiecej dogodnych sytuacji i po pierwszej polowie zasłuzenie prowadzili.Druga czesc gry byla juz pod dyktando wikingow których akcje z minuty na minute byly coraz grozniejsze bramka pedersena(biała strzalka) z banki gdziesz z 14 metra dała bramke wyruwnujaca. do konca spotkania norwedzy atakowali a dunczycy cisneli z kontry...wynik meczu 1-1

strzelcy:

norwegia: pedersen
danisa: larsen

na usprawiedliwienie dodam ze trzech moich najlepszych zawodnków mialo biala strzalke w tym cala obrona z góry na dół niebieska i defensywna pomoc tez..ogolnie nie bylo kim grac.. zdzier

Hmmm... wkurzylem sie znowu wink

Mecz ogolnie meczem walki , mniej sytuacji niz w pierwszym spotkaniu. Chyba 12 minuta skrzydlowy Norwegii popedzil prawa strona zszedl do srodka , wycofal pilke i Pedersen strzelil dokladnie po dlugim rogu i tyle. W 40 minucie faul na Tomassonie na 19 metrze , rzut wolny wykonuje Kristiansen i piekny dokladny strzal w okienko , bramkarz nawet nie zareagowal. W drugiej polowie obie druzyny stworzyly moze po 3 okazje do zdobycia bramki , ale wynik nie ulegl zmianie.

_________________________________________________________________________________

mauger_ht 2:0 Tomek

vs

A więc po pierwszym meczu z Włochami wiedzial ze tym razem takze nie bedzie łatwo. Od samego poczatku bardzo dobra obrona gości. Jak nie bronil bramkarz to wyreczali Go obroncy. Duzo sytuacji mieli Duńczycy , Włosi probowali gry z kontry. W pierwszej polowie obylo sie bez bramek. W drugiej Duńczycy przycisneli jeszcze bardziej , atak za atakiem , az wkoncu Jorgensen wbiega z prawej strony 18 metr i uderza pieknie w okienko bramki , bramkarz odprowadza pilke wzrokiem. Włosi nadal proboj , ale zbytnio Im to nie wychodzi. Podanie do Larsena zastawia sie , obraca , do bramki 15 metrow , strzela dokladnie w dlugi rog bramki i jest 2:0.

Bramki:
Jorgensen
Larsen

Asysty:
Larsen
Groenkjear

Ja swoje zrobilem , mam 14pkt. i jestem pewnien nadzieji ze tyle punktow wlasnie wystarczy do awansu. Pozostaje mi tylko czekac i obserwowac rozwoj wydarzen.

I mecz 1:5
W pierwszym meczu dominował macho_21, co widać po wyniku. radosny Pierwszego gola zdobył już w 36 min. spotkania. Kolejne bramki zdobył po przerwie. W 10 minucie Włosi grali w "dziesiątkę" po faulu na kapitanie norwegów. Pod koniec spotkania Włosi ruszyli do ataku (jeszcze przy stanie 0:4) i po 3 dobitce w końcu udało im się strzelić honorową bramkę.

Strzelcy:
Norwegia: 3x Pandersen, 1 Carew i 1 jakis na G (zapisz mr. G)
Italia: Totti asysta F.Inzaghi

II mecz 1:0
Ten mecz był zupełnie inny niż pierwszy. Norwedzy jak zwykle popisywali się bardzo offensywną grą, lecz Buffon wyłapywał wszystkie strzały a było ich 12 (Italia 10). Włosi przestraszeni poprzednim meczem postanowili zdobyć chociaż 1 punkt. Co im utrudniali Norwedzy swoimi pięknymi akcjami. W 85 min. F. Inzaghi umieścił piłkę tuż pod poprzeczką co zapewniło Włochom zwycięstwo.
gole:
Italia F. Inzaghi

Ostatnio zmieniony przez Tomek dnia Pią 11:46, 19 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 11:23, 19 Sty 2007 Zobacz profil autora
mauger_ht

Posty: 243

Napisales tak jakby macho wygral 2 mecze zdzier a z tego co slyszalem to II mecz Ty wygrales 1:0 radosny
Pią 11:43, 19 Sty 2007 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Poprawione, żeby awansować muszę teraz wygrać te mecze. I ktoś z tej pierwszej trójki musiałby

PIERWSZY MECZ

Stolica Ukrainy aż huczy od piątkowego meczu...na stadionie Dynama Kijów z Ukrainą spotka się jedna z najbardziej utytułowanych 11 świata - Włosi radosny
Goście którzy nie za ciekawie rozpoczęli eliminacje przyjechali po wygraną radosny
Obie ekipy w najsilniejszym zestawieniu...sędzie rozpoczyna mecz i już w 6min strzela Vorobei , Buffon paruje strzał ale dobitka Rebrova nie do obrony i jest 1:0 radosny Fantastyczny początek radosny Ukraina nie zwalnia tempa i nadal groźnie atakuje , ale Golkiper Juventusu(Serie B szczęśliwyszczęśliwy) broni niesamowicie. Włosi groźnie kontratakują , ale Shovkovski z obrońcami grają jak z nut radosny Koniec 1połowy wynik 1:0

Druga odsłona podobna do pierwszej , Ukraina przeważa , ale to goście wychodzą z akcją podnie do Del Piero , On oddaje do Luca Toni'ego strzał...i gol....cisza na stadionie , Włosi wyrównują radosny
Obraz meczu się nie zmienił to gospodarze byli lepsi...50minuta strzał Shevchenki broni Buffon , ale Rebrov na pusta nie trafia smutny smutny na trybunach słychać tylko jęk zawodu radosny Mecz się kończy wynikiem 1:1 który rokuje ciekawie przed rewanżem radosny

Opis:

Trener gości wiedział , że to będzie trudny mecz , ale pokrzepieni dobrym wynikiem u siebie i jeszcze lepszą grą będą walczyć o 3pkt radosny Tomek trener Włochów wiedział, że to mecz o wszystko i wyszedł na niego bardzo ofensywnie radosny

sędzia rozpoczyna mecz i o dziwo przebieg jest podobny do meczu z Kijowa , to goście rozgrywają piłkę , a gospodarze grają z kontry. Ukraina rozgrywa , ale świetnie grająca obrona z Fabio Cannavaro jest nie do przejścia , i przychodzi 30minuta podanie do Luca Toni'iego odwraca się , strzela.....Shovkovki rzuca się trąca piłke ale i tak ona wpada w okienko bramki radosny Gospodarze prowadzą radosny 85 000 kibiców skanduje nazwisko króla strzelców poprzedniego sezonu serie A radosny Ukraina rzuciła się do odrabiania strat 5min poźniej faulowany jest shevchenko w obrebie 25metra , sam poszkodowany ustawia piłkę ... strzela i strąca pajęczynke w bramce strzeżonej przez Buffona , bramkarz się nawet nie ruszył , przepiękny gol radosny 1:1 i 10min do końca , ale do przerwy wynik się nie zmienił radosny Druga połowa to ataki z obu stron radosny 10min drugiej połowy akcja gości Voronin na skrzydle podanie do środka tam Tymoschuk ma troche miejsca uderze .....piłka trafia w słupek....i..GOOOOL!!! szczęśliwy Ukraina prowadzi z Włochami 2:1 radosny
podopieczni Tomka rzucają się do odrabiana start , ale po 15min od 2bramki dla gości Vorobei wpada w pole karne i pięknym strzałem w długi róg pokonuje Buffona radosny 3:1 !! szczęśliwy Ukraina się cieszy , bo są coraz bliżej awansu do mistrzostw świata radosny wynik do konca meczu się nie zmienił i UKRAINA WYGRYWA na trudnym terenie z obrońcami tytułu 3:1 radosny

Po meczowe wypowiedzi:
Tomek: Straciłem nadzieję na awans do mistrzostw świata
iLoVeAnia: jestem bardzo szczęśliwi , że moi chłopcy pokazali świetny futbol.

Obie ekipy wiedziały , że to będzie trudny mecz radosny

Spotkanie bardzo wyrownane , akcje za akcje , ale to gospodarze obieli prowadzenie pod dobitce Rebrov'a :)Niestety nie minelo 5min , a Norwegia wyrownuje a strzelcem Rushfeldt radosny Duzo walki o pilke w srodku pola , ale Norwegia oddaje wiecej strzalow , lecz wynik do przerwy sie nie zmienil Wink Druga polowa to mecz walki , akcja za akcje radosny 25min Shevchenko podaje do Vorobei'a a zawodnik bundesligi pakuje piłkę do siatki:) 2:1 radosny Gospodarze dlugo sie nie cieszyli , bo historia lubi sie powtarzac , 5min po golu akcja Norwegi Carew podaje Larsen'ena i jest 2:2 radosny do konca meczu obie ekipy mialy okazje podwyzszyc wynik , ale rezultat sie nie zmienil radosny koniec meczu radosny

strzelcy: Rebrov , Vorobei - Rushfeldt, Larsen
asysty: Shevchenko , Carew

DRUGI MECZ

Norwegia macho_21 3 : 1 iLoVeAnia Ukraina

opis meczu:

W tym meczu przeważali gospodarze i jako pierwszy wyszli na prowadzenie radosny 25min podanie do Rushfeldt'a istrzał w długi róg i jest 1:0 smutny Ukraina probowała odrobić strate , ale bramkarz popisywał sie świetnymi interwencjami radosny loss time i głupi błąd obrońców ...rzut rozny dla Norwegi wrzutka wybijają obroncy , ale pod nogi Larsen'a i jest 2;0 :/ bramka do szatni....

Druga połowa to rowniez ataki z obu stron od 20min przewazali goscie i świetny strzał w róg Shevchenki i bramka kontaktowa dla Ukrainy , nie zwalniali tempa , ale nadziali sie na kontre podopiecznych Macho_21 i John Carew umieszcza piłkę w siatke :/ ta bramka przyciela skrzydla gosciom i takim wynikiem konczy sie mecz radosny Ukraina nie pewna awansu bedzie obserwowac wszystkie wyniki do konca meczo w Grupie C bo swoje wszystkie juz rozegrala:)

strzelcy: Rushfeldt , Larsen , Carew - Shevchenko.

Na koniec:

Wywiad z trenerem Norwegii macho_21

RED. Witam , humor chyba dopisuje , bo w eliminacjach pana druzyna spisuje sie swietnie ?

macho_21: Jak najbardziej,troche humor zepsuła mi poraszka z tomkiem ale dzieki równej grze udało sie awansować

RED.Ostatni mecz dla pana to nic nie znaczacy pojedynek a dla Niemcow mecz o wszystko , czy podejdzie pan do niego z luzem ?

macho_21: Napewno podejde na luzie ale nie zlekcewarze przeciwnika mimo ze w pierwszym meczy nawet nie oddał strzalu na moja bramke...mam nadzieje ze uda mi sie wygrac i zajac pierwsze miejsce w grupie

RED. Kogo pan wyrozni ze swojej druzyny?

macho_21: zdecydowanie Pedersen, Rise i Carew bez nich było by ciezko,powli przyzwyczajam sie do norwegi i coraz przyjemniej sie nimi gra, chodz po losowaniu narzekałem.

RED.Jaki cel stawiam pan sobie na mundialu ?

macho_21 oczywscie wyjscie z grupy radosny a potem sie zobaczy...wszytsko zalezy od wielu czynników..mama nadzieje jednak że szczescie bedzie sprzyjac

RED.dziekuje za rozmowe i zycze udanego mundialu

macho_21: dziękuję również i pozdrawiam.

dzieki za uwage i do uslyszenia zdzier zdzier zdzier

Ostatnio zmieniony przez iLoVeAnia dnia Pią 19:42, 19 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 17:15, 19 Sty 2007 Zobacz profil autora

Lover super opisy robisz, ale ciekawi mnie tylko jedna rzecz: Ty na prawdę przeprowadzasz te wywiady z graczami? wink Może zostaniesz dziennikarzem WEOLowym i w każdej grupie z wybranymi przeprowadzisz wywiady, które opublikujesz? lool

PS. Skróć proszę o połowę te znaki "=" bo rozjeżdzają forum.
Pią 19:31, 19 Sty 2007 Zobacz profil autora
macho_21

Posty: 329

te wywiady to tak na serio czarny przynajniej w moim wypadku nie wiem jak reszta radosny
Pią 19:36, 19 Sty 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

Ty na prawdę przeprowadzasz te wywiady z graczami?

oczywiście , że tak , przecież nie mogę się wypowiadać za kogoś.
Wywiad które są w temacie były przeprowadzane na GG.

Może zostaniesz dziennikarzem WEOLowym i w każdej grupie z wybranymi przeprowadzisz wywiady, które opublikujesz?

hmm.... bardzo chętnie radosny

done.
Pią 19:41, 19 Sty 2007 Zobacz profil autora

Trzeba zrobić nową rangę zdzier PISMAK lool
Swoją drogą to nie jest takie łatwe zajęcie, bo do każdego wywiadu trzeba się przygotować analizując sytuację i wypowiedzi danego playera cool Czekam na swój wywiad lool
Pią 19:58, 19 Sty 2007 Zobacz profil autora

Naprawdę najciekawsza grupa, nie tylko sportowo. Wszyscy gracze pięknie opisują swoje meczyki.
Do tego namiestnik "dwoi się" i robi jeszcze prawdziwe wywiady. Poprostu ekstra. Tak się buduje "atmosfere" Mistrzostw.Szkoda, że nie trafiłem do "Twojej" grupy Rafał.

strzelcy: Carew 2 , Iverson 1

Mecz od poczatku bardzo wyrównany akcje z jednej jak i z drugiej strony i w momecie jak niemcy zaczynali przewarzać kontre Norwegów na bramke zamienił Iversen.w drugiej polowie niemcy zaraz na poczatku dostaja czerwona kartke i do konca spotkania musza grac w 10. Norwedzy przewazaja ,tylko sporadyczne ataki niemców , kolejne 2 bramki strzela Carew i Norwedzy wygrywajac 3-0 koncza kwalifikacje na pierwszym miejscu w grupie.

pozdrawiam
Śro 21:17, 24 Sty 2007 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Tomek (Włochy) 0:2 (Niemcy) EloZiomKonin

Osłabione Włochy przez chorobę trenera nie grały najlepiej. Niemcy zdobyli swoją pierwszą bramkę już w 12 minucie. Pod koniec 1 połowy po raz kolejny trafił dla Nich Klose. Mecz zakończył się wynikiem 0:2.

Gole:
Klose
Asysty:
Schweinsteiger

Tomek (Włochy) 1:1 (Niemcy) EloZiomKonin

Drugi mecz był bardziej wyrównany od pierwszego. Pierwszą bramkę strzelili Niemcy na początku drugiej połowy. Wyrównującego gola strzelił w 91 minucie Totti.
Gole:
Ballack
Totti
Asysty:
Po(Na)dolski
Iaqinta

Sorry że dopiero dzisiaj dodałem wyniki ale jak chciałem wczoraj to mi połączenie padło zły

Ostatnio zmieniony przez Tomek dnia Czw 14:22, 25 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz
Czw 11:16, 25 Sty 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

Podsumowanie.

Drużyny takie jak: Norwegia Dania i Ukraina awansowały do mistrzostw świata. Z porażką będą musieli pogodzić się Włosi i Niemcy.

Najlepszymi egzekutorami grupy C zostali J.Carew i J.D.Tommason którzy na swoim koncie mają po 5oczek radosny

pozdrawiam.
Czw 12:36, 25 Sty 2007 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Mistrzowie Świata już nie będą bronić tytułu. płacze
Czw 13:16, 25 Sty 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)