GRUPA E

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Zobacz poprzedni temat

UWAGA:
TERMIN NA ROZEGRANIE MECZÓW ELIMINACJI MIJA 7.02.2007r. o godz. 23.59.

Witam wszystkich w grupie E.
W tym temacie podajemy wyniki rozegranych meczów.

mauger_ht-Gallus 1:2

Ostatnio zmieniony przez dukekubas dnia Nie 13:20, 04 Lut 2007, w całości zmieniany 5 razy

dr_idea napisał:

ja dodam do tego meczu ,ze był bardzo zaciety, pierwsze bramke strzelil Urugwaj potem wyrównanie i prowadzenie Meksyku 2:1, potem to juz błedy w obronie Meksykaniskiej i zwyciestwo DOKTORKA 4:2,
Urugwaj strzelił 3 bramki po nie udanej pułapce ofsajdowej, ale i tak mogł wygrac bo miał 2 poprzeczki na koncie Forlan...

dzieki za mecz i musze sie wziasc do roboty bo chce wyjsc z grupy radosny
Czw 15:26, 01 Lut 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

mayger_ht(Dania) 1:2 (Meksyk)Gallus

mecz rozpoczoł sie od rozpoznawania przeciwnika po obu stronach, az nagle ok 20 min bramke na 0:1 strzela Meksyk, Dunczycy zszokowani utratą bramki zaczynają atakowac i odsłaniac sie w obronie.....zas Meksykanie skuetcznie kontrowali, po czym strzałem głową trafia w poprzeczke Fonseca, Dania nadal w natarciu i około 60 min strzela kontaktową bramke.
Meksyk wciąz grał swoje i kontrował przeciwną druzyne, co zaowocowało bramką w 75min którą strzelił Fonseca uderzeniem głową z 5 metrów, bezradni Dunczycy po jednej z kontr Meksyku tracą jednego obronce, przez faul gdy jeden z piłkarzy Meksyku wychodził na sam na sam z bramkarzem... trudno! rzut wolny z 20 metrów!!! iiiiiii..... egzekutor trafia w mur. Normalnie by trafił ,ale zmęczenie dało o sobie znac. koncówka meczu to tylko kontrolowanie gry przez Meksyk!

mauger_ht 5:1 dr_idea

Pierwsze 30 minut to był istny nokaut w moim wykonaniu 4:0 radosny ... Poźniej gra sie uspokoiła i bylo wiecej walki w srodku pola. Urugwaj kontraatakowal , ale bezskutecznie. W drugiej polowie mało sie dzialo , dr_idea strzelił na 4:1 w 65 minucie meczu , pozniej ja na 5:1 w 75 minucie i tak sie juz skonczylo. radosny
Pią 0:32, 02 Lut 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

No doktorek juz sie tak nie cieszy zdzier, elegancko mauger grupa sie wyrównuje szczęśliwy
Pią 14:01, 02 Lut 2007 Zobacz profil autora
dukekubas

Posty: 819

dukekubas-Gallus 2:1
jak stwierdzono po meczu: Kostaryka zasluzyla na zwyciestwo, byla lepszym zespolem, z wieloma sytuacjami, wykorzystala 2 z czego druga to ladny wolej po wrzutce, Gallus kontratakowal, co dalo mu jedna bramke...strzaly po pierwzejpolowie 7-1

dukekubas-dr_idea 4:0
gladkie zywciestwo z mnoga iloscia sytuacji, wszystkie gole w pierwszej polowie, w drugiej sie rozluznilem i psulem swietne sytuacje, dr mial nieliczne kontry, z czego jedna mogla skonczyc sie golem...na uwage zasluguje szczegolnie pierwszy gol, zdobyty klatka piersiowa;]

zasluzone zwyciestwo, Kostaryka miazdzyla przeciwnika, pole oddala, dopiero po objeciu prowadzenia, co pozwolilo na kontry i podwyzszenie wyniku.

Nie 13:22, 04 Lut 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)