Faza Pucharowa-> Rozgrywki!!!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Zobacz poprzedni temat

baMbo__________ Australia__ gg: 2701962

Oto zestawienie par 1/8 Finału---> [link widoczny dla zalogowanych] (click)

Termin rozegrania spotkań 1/8 Finału 12 maj- 16 maj włącznie!
Wyniki prosze podawać w tym temacie!
Aktualka strony co Rundę!

Życzę Wszystkim Graczom :ball: POWODZENIA i wielu EMOCJI :ball:

Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Czw 12:31, 18 Maj 2006, w całości zmieniany 3 razy
Pią 16:34, 12 Maj 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Skąd: Żyrardów

1/8 TURNIEJU vego21(Meksyk) vs lukassoronaldo(Ukraina)

Każdy obserwator meczu 1/8 turnieju pomiędzy vego21 a lukassoronaldo rzekł by ''to mógłby być finał!!!''
W obu meczach nie zabrakło niczego, co jest w piłce nożnej najpiękniejsze (czyt. WE2oo2). Emocje sięgające zenitu, dramaturgia, szczęście, smutek i płacz, niesamowita wola walki i oczywiście bramki, które przyniosły dogrywkę.

Ukraina 0:1 Meksyk
Początek meczu to spokojna gra w środku boiska. Pierwszy strzał oddali Meksykanie w 13 minucie, którzy od tej chwili zaczęli grać śmielej i tworzyli coraz groźniejesze sytuacje podbramkowe. Lukassoronaldo na początku był chyba za bardzo sparaliżowany radosny. Kilka parad Ukraińskiego bramkarza jednak spowodowało poprawę gry podopiecznych lukassa. Emocje zaczęły rosnąć, atak za atak, kontra za kontrę. Żaden z nas w tym meczu nie mógł przejąć inicjatywy. Jednak jedna z akcji Meksykan przyniosła jakże upragnioną bramkę w 58 minucie. Ależ wielka była moja radość gdy Blanco okiwał defensora Ukrainy i sprytnym strzałem w długi róg pokonał Shovkovskiego.
Cały mecz do końca przeplatany był akcjami obu drużyn i efektownymi paradami bramkarzy. Całe szęście, żę Shevchenko nie mógł się odnaleźć w tym meczu. Spotkanie zakończyło się wygraną Meksyku, a ja byłem cały zlany potem zdzier
Relacja video z pierwszego meczu: waga 10mb, kodek x264

Meksyk 1:2 Ukraina
Po kilku minutach odpoczynku przystąpiliśmy do rewanżu. Ja z jednobramkową przewagą, a lukassoronaldo z żądzą zwycięstwa.
Zaczęło się spokojnie, tak jak i w pierwszym meczu. Jednak z biegiem mijających minut Ukraina zaczęła przeważać. Sheva złapał rytm gry i co i rusz przeprowadzał groźne ataki lewą stroną. Meksykanie jednak nie cofneli się do obrony i także atakowali, jednak Ukraina robiła to częściej.
Druga połowa i zaczęło się nieciekawie. Vorobey szarrzą po prawiej srtonie okiwał dwóch piłkarzy Meksyku i z ostrego konta strzelił na 0:1 w 50 minucie. Jednak radość Ukrainy nie trwała długo. Już w 54 minucie kapitalnym strzałem z około 25 metrów popisła się Bravo doprowadzając do remisu. Ten wynik dawał mi awans. Mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, jednak ta sztuka udała się jedynie Ukrainie, która w 91 minucie po indywidualnej akcji Vorobeya wygrała mecz. (Zabrakło mi dosłowie 2 minut:()
Relacja video z rewanżu: waga 20mb, kodek x264

Dogrywka:
Ukraina 2:0 Meksyk

Dogrywka wyglądała tak jak i poprzednie dwa mecze. Graliśmy bardzo wyrównane spotkanie na bardzo wysokim poziomie.
o zwycięstwie Ukrainy zadecydowało szczęście. Lukassoronaldo niewątpliwie miał go więcej.
W 25 minucie Sheva strzela na 1:0. Później poprzeczka z wolnego w moim wykonaniu. Następnie wyrównana gra i akcja Meksyku, która mogła zupełnie zminić losy tego spotkania, Bravo trafia w słupek, a dobitkę z trudem wyciąga bramkarz, szybka kontra Ukrainy i Vorobey fantastycznym strzałem głową ustawia wynik meczu.
Niestety z tego meczu relacji video nie ma (problemy techniczne nie pozwoliły na nagranie meczu). Jest za to kapitalna bramka Vorobeya na 2:0 ===>[link widoczny dla zalogowanych]

Napewno swoim występem w 1/8 turnieju zatkałem buzie bukmacherom, którzy nie dawali mi najmniejszych szans na awans typując wysokie porażki Meksyku.
Pozostaje jednak niedosyt ponieważ byłem o krok od awansu, zabrakło dosłownie 2 minut. To były chyba moje życiowe mecze, nigdy nie grałem jeszcze tak zaciętych meczów, w których dałem z siebie 200%.
Dziękuje lukassoronaldo za te fantastyczne chwile i życzę Ci abyś wygrał ten turniej.
Koniec opowiedania, jak vego21 odpadł z turnieju....

Awans: Ukraina
Pią 22:08, 12 Maj 2006 Zobacz profil autora

Właśnie ściągam relacje wink
Nie ma bata ja też gram w następnym Turnieju, bo też chcę emocji! zdzier
Znakomity opis vego, lukass zafartuszył poprostu także nie ma czym się przejmować cool
Prosze o opisy meczów takie jak vego21, super się to czyta, aż czułem te emocje, filmiki też bardzo mile widziane, jak nie wiesz jak nagrywać, na stronie w downlooadzie są 2 Tutoriale toma21 zaskoczony

Bravo lukassoronaldo brawo
Pią 23:19, 12 Maj 2006 Zobacz profil autora

Justyn (SiC) 2:0 Szyma2 (Walia)

Mecz byl pod wyrazne dyktando lagow.Pierwsze 15 minut mialem ogromnego stresa poniewaz balem sie tego meczu.Przez pierwsze 30 minut przyzwyczajalem sie do lagow zagubiony ktore nie raz mnie flustrowaly smutny w 35 minucie oddalem strzal ktory przyniosl mi prowadzenie i uspokojil mnie troche lecz wiedzialem ze musze byc skoncentrowany do konca ,aby odniesc korzystny wynik, strzelcem bramki byl niezawodny Mateja Kezman!! .Szyma po przerwie oddal bodajze 2 celne strzaly na bramke,lecz prowadzenie bylo nadal skromne i nie zapewnialo mi komfortu !!Mialem kilka sytuacji w tym 1 sam na sam lecz nie zdolalem jej wykorzystac ,swietnie bronil P.Jones ,ktory w mojej ocenie zostal najlepszym pilkarzem Wali w tym meczu.Okolo 65 minuty meczu przeprowadzilem skladna akcje ktora na bramke zamienil Ljubuja.Do konca meczu wynik sie nie zmienil.Moge powiedziec ze wynik oddaje to co dzialo sie na boisku.
and

Justyn (SiC) 5:1 Szyma2 (Walia)

Caly mecz pod moje dyktando z kilku wzgledow:nie lagowalo , gralem na luzie.Wiedzialem iz z kazda minuta Szyma2 bedzie sie coraz bardziej spieszyl.... Szyma2 ruszyl na mnie z ogromna determinacja radosny lecz po strzeleniu pierwszej bramki (Stankovic) poczulem jakby zeszlo powietrze z mojego przeciwnika zdzier i to zpotengowalo moje akcje ktorych mialem poprostu bardzo duzo!!W 30 minucie druga bramke zdobyl Stankovic ktory jak pozniej sie okazalo strzelil hatricka!!Na druga polowe wyszle z przekonaniem ze gram juz w daleszej fazie turnieju, trzecia bramka zdobylem Kezmanem okolo 55 minuty!potem mialem jeszcze kilka szans na podwyzszenie wyniku lecz P.Jones byl swietnie dysponowany tego wieczoru.W 70 minucie czwarta bramke strzelil Stanko,po chwili szybka odpowiedz Szyma2 i uzyskal honorowa bramke-bramke ta zdobyl Savage!!Pod koniec meczu Kezman strzelil bramke ktora ustalila wynik meczu na 5:1!! Bradzo ciesze sie z awansu do dalszej fazy!Wielkie pozdrowienia dla Szyma2.

AWANS
Serbia i Czarnogora

POZDRO!!PS.opisu Vego nic nie przebije zagubiony jest wypasiony.!!
Sob 0:26, 13 Maj 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Dzięki chłopaki, że tak chwalicie mój opis. Poprostu przeżyłem zajebiste chwile gając te mecze, adrenalina dała o sobie znać radosny I jeszcze atmosfera wokół tego pojedynku była napięta, presja jaka się stworzyła musiała zaowocować takimi meczami. Byłem naładowany na maxa i szkoda tych 2 minut...(będe miał koszmary w nocy zdzier)

mauger_ht(Szwajacaria)1:2$liwa(Togo)

Obie druzyny podeszly do tego meczu spiete. Bylo widac ze graly ostroznie. Przewazali pilkarze Togo ktorze tworzyli zdecydowanie wiecej sytuacji. W rezultacie to oni strzelili bramke na 0:1 . Szwajcaria jakby sie pobudzila do walki i zdolala wyrownac 1:1 . Niedlugo cieszylem sie z remisu , bo w prosty sposob $liwa strzelil bramke na 2:1 .

mauger_ht(Szwajacaria)3:0$liwa(Togo)

Wiedzialem ze musze wygrac:D W tym meczu to ja atakowalem i bylem strona przewazajaca. $liwa staral sie konstruowac jakies kontraataki. Bramki padaly raczej z akcji sam na sam po prostopadlych pilkach.

AWANS:mauger_ht

Mecze rozgrywalismy wczoraj , a teraz napisalem opisy i za duzo z meczo nie pamietalem.

Ostatnio zmieniony przez mauger_ht dnia Sob 10:16, 13 Maj 2006, w całości zmieniany 1 raz
Sob 8:43, 13 Maj 2006 Zobacz profil autora

mauger_ht mogles sie postarac o lepszy opis smutny
Sob 9:59, 13 Maj 2006 Zobacz profil autora
Rivaldinho

Posty: 123

Skąd: Biała Podlaska

Żałuje że mnie tu nie ma,niewypał-ale w nastepnej edycji miazga.
Sob 11:47, 13 Maj 2006 Zobacz profil autora
Songo Q

Posty: 11

Songo Q (Meksyk) 2:2 Mag (Chorwacja)

Przystapilem dosc rozluzniony do tego meczu, bo nie traktuje tego turnieju jak walki o życie, jednak nie ukrywam, że miałem ochotę pokusić się o zwycięstwo. Spotkanie rozpoczalem niezle, mialem swietna sytuacje, jednak jej nie wykorzystalem, co zemscilo sie podwojnie, poniewaz Mag strzelil dwie bramki, po mocnych bledach moich obroncow. Nie zrazilem sie jednak, lecz ruzcilem do frontalnego ataku, ktory przyniosl skutek zaraz po przerwie, poniewaz w krotkich odstepach czasu strzelilem dwa gole. Pozniej spotkanie bylo wyrownane, jednak zadna ze stron nie mogla przechylic szali zwyciestwa na swoja korzysc. Podsumowujac remis, z lekkim wskazaniem na mnie radosny.

Songo Q (Meksyk) 1:2 Mag (Chorwacja)

Spotkanie to, bylo praktycznie kalka poprzedniego, z jednym malym wyjatkiem - ten mecz zakończył się zwycięstwem mojego przeciwnika. Znowu sam początek należał do Meksykanów, dobra okazja, nie wykorzystana niestety przeze mnie i znów się to zemściło. Strata dwóch bramek (jeszcze głupszych niż w poprzednim meczu) stała się faktem. Przed przerwą jednak Jared Borgetti przywrocil nadzieje swoim kibicom i aby doprowadzic do dogrywki brakowala mi juz tylko jedna bramka. Druga polowa stala pod znakiem dosc zdecydowanej przewagi Meksykanów, niestety moi napastnicy nie grzeszyli skutecznością. Wszystko leciało jakby na złość obok lub nad bramką Chorwatów. Końcowy gwizdek sędziego i niestety Meksykanie żegnają się z turniejem Czarnego radosny.

Wielkie dzięki za dwumecz dla Maga, mimo iz miales szczescie to pokazales klase i zyczę Ci powodzenia w dalszej fazie turnieju radosny. Wielkie dzięki też dla lukassoronaldo, vego_21, a przede wszystkim Czarnego za świetną organizację turnieju i za danie mi możliwości brania w nim udziału radosny. Pozdro!
Sob 22:02, 13 Maj 2006 Zobacz profil autora
Berta

Posty: 70

Post Berta - Owenik
Wrócmy do meczu pierwszą bramkę zdobył Dellas z stałego fragmentu z żutu rożnego po kilku minutach po moim błędzie Mpenza (owenik) szczela bramkę na 1-1 tak zakończył się mecz pierwszy

Rewanż>>>>>>
owenik rozpoczął mecz bardzo mocno szarpnął z początku już przez 5 min oddał 3 szczały . Aż się normalnie przestraszyłem ale grałem tak jak w żeczywistości Grecja z kontry. No i się udało pierwszą bramkę zdobył Giannapokulus . Była już 77 min chyba gdy lewą stroną szarżował Charisteas wpadł niczym kuna w pole Karne Vincent Kompany popełnia błąd sfaulował Charisteasa i mamy żut karny a także czerwona kartka dla Kompany
Do piłki podchodzi Giannapokulus i mamy 2-0
Mecz zakończył się właśnie takim wynikiem

Pozdro dla Owenika

1 mecz
Grecja ( Berta ) 1 - 1 Belgia ( owenik )

PS
Opisu nie będzie....mecze słabe, wręcz żenujące pomocy , prawie usnąłem grając, zero emocji, ale może w następnej rundzie już jakiś opiśik wrzuce i gole....

Dzięki za mecze BaMbo wink
Teraz w 1/4 zagram z królem opisów :good: Bertą.....

________________________________________________________

Opis roku, opisy Vego to nie mają porównania z opisem Berty yeah .
Pare ciekawszych cytatów cvaniak :

"Mecz był wyrównany mój przeciwnik był w bardzo dobrej dyspozycji widzialem to po moralach jego piłkażac."
"....bramkę zdobył Dellas z stałego fragmentu z żutu rożnego po kilku minutach po moim błędzie Mpenza szczela...."
"....szarpnął z początku już przez 5 min oddał 3 szczały . Aż się normalnie przestraszyłem ale grałem tak jak w żeczywistości Grecja z kontry."
"Była już 77 min chyba gdy lewą stroną szarżował Charisteas wpadł niczym kuna w pole Karne" :...mamy żut karny a także czerwona kartka dla Kompany"

PS
Lałem z tego opisu chyba z 10 minut.... tak powinno być :good:
Zgłaszam kandydaturę Berty do konkursu mistrza mowy polskiej 2006
w kategorii "Wpadła kuna w pole karne wymószając żuty karne"

Dumian 2 : 1 Damian13

Mecz układał się pod dyktando Togo jednak cały czas trwała walka o każdy centymetr boiska. Trudy i starania Togo zwróciły się w postaci pierwszego gola. Wkrótce później piłka po raz drugi wpada do bramki reprezentacji Norwegii. Gra trochę się uspokoiła a w końcówce spotkania bramkę kontaktową strzelają Norwedzy. Chwile później sędzia kończy spotkanie.

----------------------------------------------------------------------

Damian13 0 : 1 Dumian

Do rewanżu reprezentacja Togo przystąpiła z przewagą jednej bramki. Nie wpłynęło to jednak na moją grę i starałem się tak jak w każdym meczu strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika. Dokładnie tak się stało, Togo strzeliło jedyną bramkę meczu zapewniając sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek. Nie była to jednak łatwo zdobyta bramka. Norwegia cały czas atakowała jednak obrońcy Togo nie pozwalali przedostać się zbyt blisko pola karnego. Spotkanie mogło się skończyć większą różnicą bramek, ale z jednej strony nie wykorzystywałem wszystkich sytuacji a z drugiej Damian13 skutecznie się bronił.

=======================================

Awans: Dumian [Togo]

Dzięki za grę i walkę w 1/8 finału, pozdrawiam.
Nie 21:47, 14 Maj 2006 Zobacz profil autora
Berta

Posty: 70

Whankus

No oczywiście że to było na żarty z tą kuną i tym wszystkim !!!!!!!

Hehehehe dobre co nie??
jak byś byl pod wpływem %%%%% to też byś miał tak jak ja <śmiech>

Ale coż żartów może chyba troszke być c nie???

z tym jedym opisem były zarty a tak to w grupie pisałem normalnie

Ej no każdy ma swoje wkrętki z opisami ja mam swoje a wy macie swoje. Ja waszych się nie czepiam bo to nie kulturalne

Pozdro dla wszystkich
Wto 9:56, 16 Maj 2006 Zobacz profil autora

skończcie już Offtopicować... Każdy pisze jak chce, ale zalecam, aby zwracać uwagę na pisownie, bo napewno wtedy się lepiej i wygodniej to czyta.
Czekamy na ostatnią parę i zaczynamy Ćwierćfinały wink
Wto 12:07, 16 Maj 2006 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

Machel(BELGIA) 3-0 Carol(SCG)
Carol(SCG) 1-8 Machel(BELGIA)

W czasie drugiego meczu Carol wyszedl w 27 minucie drugiej polowy i nie byl zainteresowany jego dokonczeniem , zgodnie z zaleceniem Czarnego dodalem do wyniku 3 bramki . Mecze byly latwe , jedynym godnym uwagi faktem jest moj gol na 1-1 zdobyty z wolnego z 37 metrow w samo okienko bramki .
AWANS : machel(BELGIA)
Wto 21:31, 16 Maj 2006 Zobacz profil autora

Ćwierćfinały

Zaczynamy Ćwierćfinały Wielkiego Turnieju dla Nowych i Nowszych Graczy 'edycja I' git

Termin rozegrania Ćwierćfinałów to 17 maj- 21 maj włącznie!

Strona została zupdatowana o mecze 1/8 finału.
Oto zestawienie par Ćwierćfinałów---> [link widoczny dla zalogowanych] (click)

Powodzenia :ball:

Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Czw 12:30, 18 Maj 2006, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:24, 16 Maj 2006 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

Machel(BELGIA) 2-2 Justyn(SiC)
Justyn(SiC) 2-3 Machel(BELGIA)

pierwszy mecz byl wyrownany z lekka przewaga justyna mimo tego prowadzilem w obu meczach 2-0 i w obu dochodzilo do wyrownania , w drugim ciagle moje ataki i kontry justyna , w koncowce moglem strzelic na 4-2 ale trafilem w slupek glowka na pusta bramke , puscilem pada i nie zdolalem juz dobic ;P

AWANS : Machel(BELGIA)
Wto 22:55, 16 Maj 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)