Finał

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Zobacz poprzedni temat
Finał
whan

Posty: 119

Skąd: Kraków

Post Finał
Finał: 26.05.2006 godzina 14.00

whan (Rosja) - lukassoronaldo (Ukraina) 1:0 (1:0)

Gol: Alekasnder Kerzhakov - 42 min.

I nadszedł ten moment... Wielki Finał wykrzyknik : whan kontra lukassoronaldo brawo . Dla nas był to już 17 mecz w turnieju i jak sie okazało szczęśilwie skończył sie dla mnie........
Godzina 14.05 i zaczynamy cool Stadion San Siro w Mediolanie, 80 tysięcy ludzi na trybunach... aaa ja sie modlę: (pewnie lukasso też) plizzz "Boże spraw by moi zawodnicy mieli strzałki w górę a przynajmniej nie w dół..."
Chwila emocji, stres, wciskam R1.... i zszokowany . Jakież było moje zdziwienie gdy ujrzałem że mój najlepszy zawodnik Dmitry Sychev champion (16 goli w samej fazie grupowej) nie może zagrać w tym meczu. Na ławce musiał też zasiąść, główny rozgrywający Łoskov smutny. Jednak to na tyle osłabień w zespole, ufff.
Po stronie Ukrainy, najsilniejszy chyba skład z Andrijem Shevczenką cool i wspierającymi go w napadzie Vorobey'em i Voroninem.
Gwizdek sędziego, kick off, i mecz ropoczęty, od razu zarysowuje się znaczna przewaga Rosjan radosny Raz po raz przedziera sie Bulykin... jednak jego strzały są albo za słabe albo piłkę łapiej bramkarz. W 20 minucie strzał Guseva z rzutu wolnego, ale zupełnie nie udany smutny 5 minut później pierwsze, naprawdę poważne ostrzeżenie dla Ukraińców, piękna akcja Gusev-Kerzhakov i ten ostatni znajduje się w sytuacji sam na sam z bramkarzem...., ten jednak wyśmienicie broni strzał, zażegnując niebezpieczeństwo mur . W 29 minucie groźnie skontrowali Ukraińcy, w górę po dośrodkowaniu z lewej wychodzi Vorobey i...... fatalnie pudłuje. Ta akcja i jej zakończenie doskonale podsumowuje ich beznadziejną postawę w 1 odsłonie spotkania myśli . W 36 minucie po raz drugi pokazał się Kerzhakov... jeden zwód, drugi zwód, strzał... ale Reva jeszcze na posterunku. Napór trwał, kolejny i strzał, tym razem z 16 metrów tuż obok bramki uderza niezwykle dziś aktywny Gusev cool
Jednak staropolskie powiedzenie mówi "co sie odwlecze to..." i właśnie nadeszła ta upragniona 42 minuta gry, w roli głównej Aleksandr Kerzhakov champion przyjmuje piłke na 16 metrze, obraca się, strzela delikatnie po ziemi i........ GOOOL wykrzyknik , Reva rzuca się ale piłka przelatuje tuz obok niego i grzęźnie w siatce. 1:0. Do przerwy 1:0. Rosja pokazała kilka ładnych akcji co musiało zaowocować bramką. Ukraina natomiast mimo, że grająca z wielkim Shevą w pierwszej odsłonie nie pokazała absoultnie nic... Statystyka strzałów 9-1 mówi sama za siebie.

CDN...

Ostatnio zmieniony przez whan dnia Pią 23:13, 26 Maj 2006, w całości zmieniany 5 razy
Pią 14:21, 26 Maj 2006 Zobacz profil autora

Gratulacje Whan byłeś najlepszy, chodz stawialem na Lukasso.Ale brawo wink
Pią 15:01, 26 Maj 2006 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Wygrał faworyt bukmacherów brawo dla Whana !

Skąd: Wrocław

Gratulację Whan. Gratzy Lucas za dojście do samego końca. Z niecierpliwością czekam na wideo. radosny

Skąd: krk

Gratuluje Whan , ale sam wiesz ze ja bym Cie rozjechal lool szczęśliwy wykrzyknik
Pią 23:43, 26 Maj 2006 Zobacz profil autora

Aha zapomniałem dodać, że whan już dostał nagrodę wink czyli rangę z super Pucharem zdzier
Sob 0:05, 27 Maj 2006 Zobacz profil autora
whan

Posty: 119

machel napisał:

Ej kurde ja nie z tych... zmien to "ja bym Cie rozjechal". szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy

Czornuch napisał:

Ano nawet mi sie podoba ten av git zwłaszcza napis mistrz Wink
Sob 1:28, 27 Maj 2006 Zobacz profil autora
Dumian

Posty: 138

Skąd: Bydgoszcz

Gratki whan za zwyciestwo i lukassoronaldo za drugie miejsce bo to też się liczy!

Pozdro
Nie 0:07, 28 Maj 2006 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

Moim zdaniem to mała niespodzianka ,większe szanse dawałbym Łukaszowi(?).Widac jak silna była nasza grupa zdzier,szkoda ze Carol zawalił tuż po wyjściu z grupy i ze to nie ja byłem na jego miejscu.No nic,gratulacje finału i do zobaczenia w II edycji Wink.
Pozdro
Pon 11:46, 29 Maj 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)