Finał Wielkieg Turnieju dla N&N graczy ed.II

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Zobacz poprzedni temat

Post Finał Wielkieg Turnieju dla N&N graczy ed.II
[link widoczny dla zalogowanych]Justyn 2:1 Demari [link widoczny dla zalogowanych]

Strzelcy: 1:0 Bisconti 38'
2:0 Bisconti 55'
2:1 Żurawski 63'

W tym meczu w roli głównej wystąpił Bisconti.[link widoczny dla zalogowanych]

Na ten finał czekało wiele osób.
San Siro w Mediolanie komplet publicznosci szczęśliwy zabawa na trybunach.
Pierwsza połowa pod dyktando Justyna,przespałem ja smutny atak za atakiem Belgów strzały w słupek i obrony Boruca.
Swoja przewage udokumentowali pod koniec pierwszej połowy,rzut rozny główka Biscontigo i bramka.
W strzałach 7-1 dla Belgii.
Druga czesc meczu zaczeła sie od mojego ataku prawym skrzydłem, Kosowski oddał strzał ale minimalnie obok.
Potem odpowiedz Belgów i gol.strzelcem drugiej bramki Bisconti.
Po tej akcji czerwona kartka dla Belgi(M.Mpenza) i moja przewaga do konca meczu.
Bramka Żurawskiego dała jeszcze nadzieje,wprowadzam jeszcze dwóch zawodnikow co o malo nie przyniosło skutku.
Pod koniec meczu setka z mojej strony i...słupek!
Później jeszcze cos próbowalem zrobic ale nic juz sie nie zmieniło do konca.
Z przebiegu całego meczu zasłuzona wygrana Justyna.
Przespałem pierwsza polowe jak niedzwiedz w zime cool .
Opis by Demari.

RETRANSMISJA SPOTKANIA :
Zachęcam do ściągnięcia,retransmisja wykonana bardzo profesionalnie,tom21 w retransmisji umieścił kilka niespodzianek.Warto obejrzeć!!
(trzeba ściągnąć dwa party, żeby obejrzeć retransmisje)

SKRÓT SPOTKANIA :

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Czw 13:22, 27 Lip 2006, w całości zmieniany 8 razy
Wto 23:32, 25 Lip 2006 Zobacz profil autora
Papaj

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 738

Skąd: Kraków

Gratulacje Justyn no i brawa dla Demariego ze zaszedl rownie wysoko heh przegral tylko jeden mecz w turnieju ale za to najwaznieszy cool

Wto 23:51, 25 Lip 2006 Zobacz profil autora

Gratuluje panowie pociesza mnie to że przegrałem w 1/8 z finalistą tego turnieju lool. Czekam na skrót napewno ściągne i oblukam wink

Posty: 1139

Brawo justyn radosny ! Gratulacje również dla Demariego w końcu jest wice miss...trzem 1 zdzier
Śro 12:10, 26 Lip 2006 Zobacz profil autora
Demari

Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 32

dzieki Justyn za spotkanie.mysle ze meczyk byl niezly.gratuluje.przy odrobinie szczescia mogla byc dogrywka,a w niej roznie wink pozdro dla tych ktorzy we mnie wierzyli.mimo przegranej jestem zadowolony ze swojej postawy w calym turnieju oraz w meczu finalowym(w koncu nie stracilem 6 bramek z Justynem jak niektorzy wink )

Ostatnio zmieniony przez Demari dnia Śro 13:17, 26 Lip 2006, w całości zmieniany 1 raz

Demari napisał:
dzieki Justyn za spotkanie.mysle ze meczyk byl niezly.gratuluje.przy odrobinie szczescia mogla byc dogrywka,a w niej roznie wink pozdro dla tych ktorzy we mnie wierzyli.mimo przegranej jestem zadowolony ze swojej postawy szczęśliwy

I właśnie Demari na tym polega we2002, przedewszystkim przyjemność z gry, a później rywalizacja, która również jest zajebiście przyjemna.
Doszedłeś do finału i powinieneś być z siebie dumny.
Pozdro

Dziekuje ci także Demari za gre w finale, byłeś bardzo wymagającym przeciwikiem z którym gra i rozmowa po meczu to czysta przyjemność.

Czas: 17:44
Muzyka: V.A. - House Wave (mixed by Centrix7)

Dobra jakosc cool

Śro 19:05, 26 Lip 2006 Zobacz profil autora
Tsub

Posty: 745

Skąd: ...

juz sie doczekac niemoge radosny

chyba jako pierwszy obejrzalem final bo jakos wypowiedzi i waszych ocen nie widze radosny... no wiec mecz bardzo dobry... muza tez w miare, i te reklamy calkiem spoko cool radosny....

Posty: 738

"przerwa na reklamy" szczęśliwy tom21 robota rownie dobra jak mecz finalowy cool
Czw 0:16, 27 Lip 2006 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

No cuż finał jak to finał, mnie oobiście nie zachwycił. Napewno dużo lepszy niż finał pierwszej edycjii. Zarówno Justynowi jak i Demariemu zabrakło zimnej krwi, no ale to był finał... cool W samym meczu brakowało akcjii ze skrzydeł, dośrodkowań. To na tyle, gratulacje dla obu panów. Sam montaż oczywiście bardzo dobry, przerwa na reklamy radosny
Czw 13:12, 27 Lip 2006 Zobacz profil autora

Dopiero przed chwila sciagnałem retransmisje finału wczesniej tylko skrot i musze powiedziec Tom ze zajebista muze dajesz bo kompilacji, skrotow meczowych itd, ja techna słucham żadko ale twoje kopile zachowuje na dysku i słucham sobie muzy z nich wink Nie wiem czy ty tej muzy słuchasz ale jeśli tak to masz zajebisty gust cool
Sob 18:07, 29 Lip 2006 Zobacz profil autora
tom21

Posty: 352

Skąd: W-wa

szyma2 napisał:

Muze do retransmisji wybral i zlozyl Centrix7 (jemu mozna podziekowac za sciezke wink). Mnie pozostalo jedynie wmontowanie zdzier
Pon 16:18, 31 Lip 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)