Grupa A- wyniki, opisy, problemy i dyskusje

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Zobacz poprzedni temat
Czarny

Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 5410

Skąd: Lubin

Post Grupa A- wyniki, opisy, problemy i dyskusje
W tym temacie możecie umieszczać wyniki wraz z opisami swoich meczów, zgłaszać jakieś problemy ze skryptem i z graczami, oraz prowadzić dyskusje wewnątrz grupowe git

grodzik(grecja)2-2(japonia)machel

mecz ładny 2-0 do przerwy dla mnie,niestety po przerwie fatalna gra w obronie co przynioslo bramki dla machel'a,w koncowce meczu oddalem ladny strzal ale pilka trafila w slupek,no i niestety remis.

grodzik(grecja)3-3(kolumbia)mauger_ht

ku**a mauger strzelil w 90 minucie na 3-3,mecz ktory moglem wygrac choc byl bardzo wyrownany duzo akcji z obu stron i sporo szczescia obu bramkarzy!pozdro mauger dzieki za mecz wink

marcinse(belgia)0-4(grecja)grodzik

pierwsza polowa pod moje dyktando co przynioslo 2 bramki,w drugiej oddalem iniciatywe przeciwnikowi ktory caly czas nacieral a ja strzelam kolejne 2 bramki , choc polowa nalezala do belgow oddali tylko 1 strzal ktory nawet nie zagrozil bramce grecji ( w strzalach 10-1).pozdro marcinse dzieki za mecz wink
Wto 18:35, 13 Cze 2006 Zobacz profil autora
grodzik

Posty: 217

jest taki problem grales dzis z majonMJN i prowadzil 4-3 i bylo 5 min do konca i zaczol grac specjalnie na czas zebym nie strzelil gola prosze o rozpatrzenie tego co z tym zrobic,wpisac wynik 4-3 dla niego?
Pią 12:27, 16 Cze 2006 Zobacz profil autora
Mag

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 412

Nie będe się wtrącał ale od kiedy nie można grać na czas?
Pią 12:41, 16 Cze 2006 Zobacz profil autora
vego21

Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 1631

Skąd: Żyrardów

grodzik napisał:

Nie widze żadnego przestępstwa w grze na czas w ostanich minutach meczu. To normalne że chciał utrzymać wynik. Gdyby ta gra na czas trwała gdzieś od 70 minuty to co innego...
Pią 12:57, 16 Cze 2006 Zobacz profil autora
whan

Posty: 119

Skąd: Kraków

O ile tylko nie biegał po swoim polu karnym to wszystko jest ok. Niektórzy myślą, że jak nie mogą odebrać rywalowi piłki w doliczonym czasie to zaraz jest to gra na czas. Jak gram chamsko i perfidnie na czas niemal zawsze kiedy prowadze 1 golem, a robie to tak: biore piłke i atakuje, biegne do boku a potem sobie zaczynam podawać szybko piłke pod polem karnym przeciwnika, następnie staram się wywalczyć rzut rożny kilka razy (z reguły z któregoś wpada gol) i po przeciwnku... bardzo zły diabeł . Prosta sprawa najlepszą grą na czas i obroną jest atak! radosny
grodzik

Posty: 217

ok tylko chcialem sie zapytac co z tym zrobic wiec dodaje wynik.sory za problem ale pierwszy raz sie z tym spotykam ze ktos tak gra wiec nie wiedzialem co zrobic juz po problemie dodalem wynik.pozdro majonMJN dzieki za mecz wink

Ostatnio zmieniony przez grodzik dnia Pią 13:07, 16 Cze 2006, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: Chorzów

No i wszystko jasne... Niepotrzebnie tylko poddenerwowany kilka razy przestudiowałem regulamin szczęśliwy .
Thx za "zrozumienie".

Pozdr grodzik, to był chyba najbardziej emocjonujący mecz jaki rozegrałem... Akcja za akcje do końca praktycznie ;]> . Thx.
justyn

Posty: 2185

Skąd: Jastrzębie-Zdrój/London

INFORMACJA

Informacja do wszystkich zawodników którzy jeszcze nie rozegrali swoich meczy grupowych.
Dziś tj.22.062006 do godz.24:00 mija termin na rozgrywanie swoich meczów,po tym czasie przyznaje walkower (0:3) na korzyść gościa.
Jutro do wieczora uzupełnie wszystkie walkowery.
Proszę o sprężenie się i rozegranie dzisiaj pozostałych meczów.
Oczywiście gracze którzy weszli do Wielkiego Turnieju z Mini Ranku są objęci czasem ochronnym (także Was proszę o nadrobienie zaległości).

To tyle z mojej strony.
Pozdrawiam.

Czw 18:46, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora
justyn

Posty: 2185

Panowie zaczynamy runde rewanżową, która potrwa do 2 Lipca tj.niedziela.
Wydłużamy o jeden dzień rozgrywanie mecz z pierwszej fazy grupowej ,można grać je do dzisiaj ,do 24:00.

Wpisany walkower:
MajonMJN vs sheva7 0:3

Pią 16:18, 23 Cze 2006 Zobacz profil autora
justyn

Posty: 2185

OGŁOSZENIE!!!

Związku z tym ,że chwilowo są problemy z serverem czas na rozgrywanie rewanży wydłuża się wstępnie do wtorku tj.4.07.2006 (to zależy kiedy naprwią server)
Myślę ,że już jutro naprawią ten nieszczęsny server i od wtorku zaczniemy grać faze pucharową.
Narazie wyniki można wpisywać na forum.
Za utrudnienia przepraszamy.

Nie 22:57, 02 Lip 2006 Zobacz profil autora
mauger_ht

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 243

Zaraz minie czas do rozegrania meczy , a MajonMJN juz chyba drugi dzien nie ma na gg , dobrze ze ten mecz juz nic nie zmienia w ukladzie tabeli.

OGŁOSZENIE

W związku z tym iż nadal serwer z II edycją turnieju nie działa wszystkie tabele i terminarz z wynikami został przeniesiony na forum do odpowiednich tematów. Tabele są aktualne na dzień 28.06.06 plus mecze podane w tamatach z grupami. Jeśli jakiś wynik się nie zgadza lub nie widnieje w terminarzu proszę niezwłocznie napisać posta z wynikiem.
Za wszystkie nieudogodnienia przepraszamy i informujemy że awaria serwera może potrwać do środy.
Pamiętajcie o tym że wyniki wpisujemy na furum do tematu ze swoją grupą do czasu naprawienia awarii.

Redakcja we2002online

Wto 0:56, 04 Lip 2006 Zobacz profil autora
justyn

Posty: 2185

SERVER DZIAŁA!!

Dzisiaj wpisuje Walkowery oraz wyniki które były podane na forum.

Wto 14:39, 04 Lip 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)