Grupa D- wyniki, opisy, problemy i dyskusje

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Zobacz poprzedni temat

Post Grupa D- wyniki, opisy, problemy i dyskusje
W tym temacie możecie umieszczać wyniki wraz z opisami swoich meczów, zgłaszać jakieś problemy ze skryptem i z graczami, oraz prowadzić dyskusje wewnątrz grupowe git

zagroo (meksyk) 0-1 Mag (chile)
Mecz od początku kontrolowałem! Miałem chyba z 5 sam na sam ale niestety ich nie wykorzystałem szczęśliwy
Dzięki zagroo za mecz
Wto 18:19, 13 Cze 2006 Zobacz profil autora
zagroo

zagroo (Meksyk) 2:1 Macho_21(Turcja)

Administratorzy zrobilem błąd chcialem dodać wynik meczu tego i niechący dodałem Zagroo 1:2 Macho_21 a wygralem ten mecz wiec mam nadzieje ze poprawicie mi to .

Posty: 1139

Andy_20 (IRLANDIA) 1:3 Rakuldinho (WALIA)
Mecz był zacięty, obfitował w sytuacje podbramkowe. W początkowych minutach był widać, podenerwowanie obu debiutantów, częste straty w środku pola. Wreszcie ok. 15 min akcje Bellamiego na lewym skrzydle, wykończył Hartson dobitką po niefortunnej interwencji bramkarza gospodarzy. Irlandia wyrównała 10 min później, pięknym strzałem z 20m popisał się D.Daff. Walia wyszła ponownie na prowadzenie pod koniec 1. połowy, ładną akcje całej drużyny wykończył R.Giggs strzałem z pierwszej piłki. 2. połowa to ataki Irlandii (R.Kean po strzale z dystansu Kilbane i odbiciu piłki przez bramkarza Walii, nie wykorzystał sytuacji sam na sam) i kontry Walii, po jednej z nich Bellami strzelił na 3:1, wynik utrzymał się do końca. Pozdrowienia dla Andy'ego.

Zaczarował mnie ten Mag...
W 30 min wpakował mi 4 brameczki, puźniej strzliłem jedną pod koniec 1. połowy. 2. połowa - Mag rządził w srodku pola czego skutkiem były 2 kolejne bramki ehh...
Czw 17:01, 15 Cze 2006 Zobacz profil autora
Andy_20

Dołączył: 02 Cze 2006
Posty: 198

Skąd: nikąd

Nie powiem miałem stresa przed meczem bo duzo się nasłuchałem o umiejętnosciach Maga radosny jakos tak od początku dobrze mi sie grało w końcu po mało ciekawie zapowiadającej się akcji z za pola karnego pięknym strzałem objołem prowadzenie wink poźniej Mag miał pare fajnych akcji ale zabrakło mu skutecznosci chociaz moze to moje szczęcie cool pod koniec 1 połowy po pięknym podaniu na dobieg w sytuacji sam na sam znalazł sie mój
napastnik i ''zrobieniu" bramkarza skierował piłkę do pustej bramki i 2:0! wtedy nerwy wzieły górę bo Mag wciąż cisnoł zagubiony co przyniosło mu bramkę kontaktową. Poźniej do końca meczu starałem się bronic rezultatu i udało się radosny po meczu Mag miał pretensje, ze nie mam honoru gram na czas i takie tam ale wiadomo, ze jak przegrywa się z teoretycznie słabszym to szuka się winy wszędzie tylko nie u siebie zagubiony mimo wszystko pozdro dla Maga i dzięki za mecz uff ale się rozpisałem szczęśliwy
Pią 18:41, 16 Cze 2006 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Brawa dla Andy'ego, po raz kolejny okazuje się że w WE jak w prawdziwej piłce wszystko jest mozliwe, nawet murowani faworyci przegrywają z teoretycznie słabyszymi!!!
PS.Andy pomściłeś mnie wink
Pią 18:58, 16 Cze 2006 Zobacz profil autora
Mag

Posty: 412

Sorki Andy_20 za tamto co pisałem na gg ale wiecie jak to jest po przegranym meczu radosny
Pią 20:14, 16 Cze 2006 Zobacz profil autora
Andy_20

Posty: 198

Skąd: nikąd

Spoko Mag wiem jak to jest wink ja większość meczy przegrywam radosny Pozdro dla Ciebie i Rakuldinha wink
Pią 20:27, 16 Cze 2006 Zobacz profil autora
Mag

Posty: 412

macho ten post jest kierowany tylko do ciebie, gdzie ty jesteś?? pisze do ciebie na GG ale ty się nie odzywasz! a mecze trzeba zagrać smutny
Śro 13:17, 21 Cze 2006 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Ja do Ciebie macho_21 jeszcze nie pisałem. Bo nie ma Cie na gg. Ale jak będziesz to musimy rozegrać mecz...
Śro 18:34, 21 Cze 2006 Zobacz profil autora

INFORMACJA

Informacja do wszystkich zawodników którzy jeszcze nie rozegrali swoich meczy grupowych.
Dziś tj.22.062006 do godz.24:00 mija termin na rozgrywanie swoich meczów,po tym czasie przyznaje walkower (0:3) na korzyść gościa.
Jutro do wieczora uzupełnie wszystkie walkowery.
Proszę o sprężenie się i rozegranie dzisiaj pozostałych meczów.
Oczywiście gracze którzy weszli do Wielkiego Turnieju z Mini Ranku są objęci czasem ochronnym (także Was proszę o nadrobienie zaległości).

To tyle z mojej strony.

Czw 18:44, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora

Panowie zaczynamy runde rewanżową, która potrwa do 2 Lipca tj.niedziela.
Wydłużamy o jeden dzień rozgrywanie mecz z pierwszej fazy grupowej ,można grać je do dzisiaj ,do 24:00.

Rakuldinho3-2Andy_20
Mecz inaugurował rozgrywki drugiej kolejki w grupie D. Już na początku meczu po ładnie wykonanym rzucie rożnym piłkę do bramki Irlandii skierował Walijski obrońca który włączył się do akcji zespołu w czasie stałego fragmentu gry. Druga bramka analogicznie jak pierwsza, podanie po ziemi z lewego rogu boiska i dwa zero. Po drugiej bramce drużyna Wali cofnęła się chcąc bronić wyniku, zemściło się to w drugiej połowie gdy atakujący przeciwnik, strzelił bramkę kontaktową a następnie D.Duff wyrównał dobijając, strzał kolegi z zespołu. Ostatnia część meczu to ataki Walii, która za wszelka cenę dążyła do zwycięstwa i udało się znowu po stałym fragmencie gry, zamieszanie pod bramka rywala wykorzystał nie kto inny jak obrońca - Gabbidon. Po raz kolejny okazało się jak ważne w piłce są stałe fragmenty gry i ofensywna gra obrońców. Pozdrowienia dla Andy'ego.
PS. Sorki za puente ale gdyby nie rogi to bym dostał...
Nie 19:40, 25 Cze 2006 Zobacz profil autora
Andy_20

Posty: 198

Skąd: nikąd

Niestety nie udało się mimo przegrywania w meczu 2:0 doprowadziłem na 2:2 pomyślałem wtedy "nie mogę przegrać tego meczu" no i masz po bardzo pomysłowych rozegraniach rzutów rożnych Rakuldincho wygrał 3:2smutny wkurwi....się na maxa:) trudno mecz był zacięty i fascynujący respect dla rywala i wielkie pozdro peace wink narqa
Nie 23:31, 25 Cze 2006 Zobacz profil autora
macho_21

Posty: 329

Skąd: Paczków

macho_21 vs Andy20 1-0

macho_21 vs mag 1-0

troche mało bramek ake po tej przerwie jestem nie w formie ,miałem przewage dlatego wygralem.. zdzier

Nie 12:12, 02 Lip 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)