Grupa F- wyniki, opisy, problemy i dyskusje

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Zobacz poprzedni temat

Post Grupa F- wyniki, opisy, problemy i dyskusje
W tym temacie możecie umieszczać wyniki wraz z opisami swoich meczów, zgłaszać jakieś problemy ze skryptem i z graczami, oraz prowadzić dyskusje wewnątrz grupowe git

0:2

4-5-1 zespołu Togo okazało się za bardzo defensywnym ustawieniem tej oto drużyny,zespół USA oddawał strzały ale tylko i wyłącznie zza pola karnego i wyłącznie z dużych odległości.Wynik otworzył Adebayor,później drugiego gola dorzucił Nimini.Pozdro czasi.

1:3

4-3-3, takim ustawieniem wyszła druzyna Togo na mecz z Ukraniną i odrazu przyniosło porządany rezultat.Dwie bramki strzelil Junior i jedną dołożył Kader, w końcówce Woronin zdołał strzelić bramkę honorową. Pozdro topek.

7:1
4-3-3, ponownie Togo wychodzi trzema napastnikami co zaoowocowało w bramkach, po 18 minutach było 4:0 a bramki zdobywali w całym meczu:Adebayor 3, Junior 2 , Kader 1 , Aziawonou 1. Pozdro mikka.

1:0
4-3-3, raz jeszcze,ale tym razem nie zakwitło bowiem Paragwaj wytrzymał lepiej ten mecz kondycyjnie i psychicznie, bramkę na wagę 3 punktów strzelił Cardozo. Pozdro ciacho.

3:1
4-4-3,atak za atak,dużo walki w środku pola ,od 25 minuty całkowitą inicjatywę przejęło Togo które po dwóch bramkach Adebayora i jeden Salifou wywalczyło zwycięstwo 3:1 z Meksykiem,honorową bramkę dla MEX strzelił R.Martinez.Pozdro vego.

Ostatnio zmieniony przez Rivaldinho dnia Pią 15:37, 16 Cze 2006, w całości zmieniany 3 razy
Pon 18:55, 12 Cze 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Skąd: Żyrardów

Witajcie. Już wróciłem tak więc swoje meczyki grupowe moge spokojnie rozgrywać. Ciekawi mnie jednak forma jaką będe prezentował po kilkudniowej przerwie radosny
Pozdro
Czw 10:48, 15 Cze 2006 Zobacz profil autora
Ciacho

Posty: 263

Skąd: Tarnowskie Góry

Nom Rivaldinho zapomniales dodac ze mialem szczescie w tym meczu radosny trafiles w slupek z tego co pamietam i poprzeczke i jeszce nie strzeliles pare akcji radosny dzieki za meczyk pozdro
Czw 13:00, 15 Cze 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

topek(Ukraina) 1:2 vego21(Meksyk)

Mój pierwszy mecz w turnieju nie należał do łatwych, choć to moi podopieczni których już drugi raz prowadze w turze dla nowych zdobyli 3 punkty. U mnie Bravo w słabej formie a u topka Sheva, strzały 6-13.

Mikka[Szwajcaria] 4-2 KAMYK83AG[Meksyk]

bardzo wyrównany pojednek .Mecz walki z jedej i drugier strony (mi dopisało szczescie ze już w 4 minucie po rzucie wonym zdobyłem bramke radosny dopisało mi sczęscie i udało sie zdobyć 3 punkty pozdro dla KAMYK83AG radosny

Ostatnio zmieniony przez mikka dnia Śro 8:38, 21 Cze 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:11, 16 Cze 2006 Zobacz profil autora
Rivaldinho

Posty: 123

Noo vego,widze że ta przerwa dużo Cię kosztowała radosny.
Pią 21:44, 16 Cze 2006 Zobacz profil autora
whan

Posty: 119

Skąd: Kraków

Szumne zapowiedzi o wielkim zwycięstwie vego21 w turnieju okazały sie jak widać przedwczesne. Ja bym tego nie tłumaczył przerwą ale po prostu są od niego lepsi. bardzo zły diabeł
Pią 21:56, 16 Cze 2006 Zobacz profil autora
khalee

Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 607

Skąd: Wrocław

E tam, to tylko zasłona dymna. Vego21 naprawi wpadki w rundzie rewanżowej. radosny
Pią 22:03, 16 Cze 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Chłopcy nie przejmujcie się tak radosny Mam troszkę problemów osobistych, które zabierają mi chęci i motywacje do gry, z drugiej strony nie jest to nowością że potrafie zjebać ważny mecz. Wczoraj Meksyk na MŚ też dużo nie pokazał radosny
Pozdro
A i jeszcze jedno proszę Was abyście nie pisali mojego nicku przez duże ''V'' z góry dzięki zdzier

Ostatnio zmieniony przez vego21 dnia Sob 10:27, 17 Cze 2006, w całości zmieniany 1 raz
Sob 9:48, 17 Cze 2006 Zobacz profil autora
mikka

Posty: 16

vego i tka awansuje szczęśliwy chodz posrtaram sie mu przeszkodzić bo rivaldinho poza konkurencją jest :d

chodz ciezko mi będzie szwajacrami postaram się radosny
PS. rivaldinho skąd masz te flagi ??
Sob 9:50, 17 Cze 2006 Zobacz profil autora
mikka

Posty: 16

3:2

Szwajcaria jak zawsze wyszła w ustawieniu diamentowym 4-4-2 i na początku nie poniosło to oczekiwanych skutków bo bramka przeciwnika w 20 minucie puzniej udana odpowiedz a nawet prowadzenie 2-1 puzniej ukraina wyrównała na 2-2 i zaczeła sę nerwówka.Szwajcaria szczesliwie zdobyła bramke a puzniej to już była istna obrona częstochowy.Dzięki topek za dobre spotkanie

Ostatnio zmieniony przez mikka dnia Nie 20:15, 18 Cze 2006, w całości zmieniany 1 raz
Nie 18:09, 18 Cze 2006 Zobacz profil autora
topek

Posty: 16

Niee wiem kuuuurr wysztko przegrywam :[ nie wiem moze dlatego ze nic nie gram tylko do turniejjuu aaa moze jestem taki slaby i tyle zdzier
Nie 18:24, 18 Cze 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

topek napisał:

Topek nie przejmuj się....nie jesteś sam. Nie mam ostatnio motywacji do gry, zapał odszedł gdzieś na bok, forma spadła, ale nic na to nie poradze...
Pon 21:38, 19 Cze 2006 Zobacz profil autora
mikka

Posty: 16

2:1

Szwajcaria wyszla jak zwykle w ustawieniu 4-4-2 wiadomo jaki rodzaj radosny
Mecz był zacięty duzo podań i strzałów z dystansu w końcu Freiowi udało się zdobyć bramke na 1-0 . puzniej znów dużo podań i strzałów ale do przerwy wynik pozostał bez zmian.W drugiej połowie Piłkarze ciacha zostali osłabieni przez sędziego który ukarał zawodnika paragwaju czerwoną kartką,a także jak się okazało stratą bramki którą z wolnego strzelił vonlathen.mimo to Paragwaj nie poddawał się i strzelił kontaktową bramke.Jak zawsze pod koniec była nerwówka.Mimo to udało mi się dowieśc wynik do końca [szczescie miałem jednym slowem radosny].Dzięki Ciacho za bardzo dobry mecz radosny i mam nadzieje na równie dobry rewanż
Wto 13:05, 20 Cze 2006 Zobacz profil autora

Mam przykrą informację zagubiony W wyniku tego--->

REZYGNACJA!

Za vego21 wchodzi KAMYK83AG który na chwilę obecną zajmuje 1 miejsce w rozgrywkach Mini Ranku. Wszystkie mecze vego21 zostają anulowane. Prosze umożliwić nowemu zawodnikowi jaknajszybsze nadgonienie terminu i rozegranie wszystkich meczów.

sorki pomyłka juz porawilem

Ostatnio zmieniony przez czasi dnia Czw 13:55, 22 Cze 2006, w całości zmieniany 1 raz
Czw 13:15, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora

Jak topek mógł dodawać wynik Twojego meczu z mikką? ocb?
Czw 13:19, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora
mikka

Posty: 16

własnie pomyliłem sie i było 5-3 czas z góry sorka bo to nie dosc ze nie ja powinienem wpisywać to jescze źle zły diabeł Jeśli możesz Czarny t obyłbym wdzięczny za zmiane wyniku radosny
kara ekspresowo wypełniona, wynik już zmieniony wink
edit by Czarny

Czw 16:18, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)