Grupa B
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III Zobacz poprzedni temat
Grupa B

norbas333 Tunezja 1:5 kristo2323 Urugwaj

Mlody Morales zastapil zaskakujaco dobrze Zalayete strzelajac 3 bramki . Znany z brutalnej gry Montero sprokurowal karnego i otrzymal czerwona kartke ktorego wykorzystala Tunezja .Strzal byl bardzo precyzyjny kolo prawego slupka i nawet nie pomoglo to ze bramkarz wyczail strzal i jak dlugi nurkowal za pilka ktora chwycil ale juz w siatce. Na pomeczowej konferencji trener Urugwaju przyznal ze pomimo dobrej gry w obronie Tunezi i ciekawych kontratakach Urugwaj mimo to byl strona przewarzajaca i przekonywujaco wygral 5:1 mimo nie wykozystanych wielu sytuacji. Trener Urugwaju byl niepocieszony ze kaprysny Zalayeta znow nie mial formy i nie gral od poczatku tylko ostatnie 15 min.
Pon 0:10, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
scratix

Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 13

Skąd: Jaworzno

proszę o wykreślenie Scream11 z grupy! Niema z nim kontaktu od czasu wprowadzenia go do grupy!
Pon 11:45, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora

Za Scream'a 11 do turnieju z listy rezerwowych wchodzi pawelmarian, proszę namiestnika o wprowadzenie go do tabeli i terminarza oraz poinformowanie go że wszedł do turnieju.
Pon 15:01, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
norbas333

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 5

Skąd: łódź

Beninho (UKRAINA) 3 - 0 Norbas333 (TUNEZJA)

Niespodzianki nie było!Na bardzo mroźnym stadionie w kijowie gospodarz UKRAINA bez większego trudu pokonał TUNEZJE.Choć Tunezyjczycy byli dziś nieźle dysponowani nie zdołali zdobyć nawet gola honorowego,piłkarze Ukrainy pokazali dziś na boisku opanowanie i co najważniejsze skuteczność.Była to już 3 porażka Tunezji natomiast Ukraina góruje na czele grupy B

Skąd: Chobienice

beninho (Ukraina) 1:2 pawelmarian (Dania)

Pierwsza akcja meczu i bramka dla ukrainy , strzelcem gola Shevhenko !!!! ale w pózniejszym czasie pole gry przejeli goście . w 35min zdołali wyrównac Gravesen strzelił piękną bramke z wolnego . 2 poł to dominacja graczy Danii , pressing graczy ukrainy nic nie dawał bo Dania w tym dniu nie była do zatrzymania no i stało się .... 1-2 dla gości bramke strzelił Gronjker z rzutu rożnego , przepięknie wrzucił Gravesen i Gronkjer strzelił główką . w doliczonym czasie gry mogło być 2-2 ale fatalnie strzelił Vorbei i mecz zakończył się zwyciestwem Danii .
Na Konferencji Prasowej , na której pojawił się trener beninho , oraz najlepszy gracz ukrainy w tym meczu Shevhenko . Trener nie krył złości , przegrany mecz u siebie , musi denerwować trenera , teraz czeka nas runda rewanżowa musimy wygrać wszystkie mecze zeby awansować nie możemy liczyc na inne zespoły , musimy grać swoje , Shevhenko dodał tylko że kibice będą oglądać prawdziwego Shevhenke , który strzela dużo goli . Zobaczymy z Kijowa Mówił Dariusz Szpakowski szczęśliwy lool
Wto 10:50, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

Pawelmarian (dania) 3-0 Scratix (irlandia)

przewaga danii i wiele niewykorzystanych akcji. (w tym karny) 5 slupkow . Irlandczycy dzielnie walczyli
Wto 16:49, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

mimo wyniku Norbas swietne sie bronil. Dzieki za Mecz. Powodzenia w dalszej czesci szczęśliwy
Wto 21:42, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Cholera, niemoge sie skontaktowac z "matt.kotek". ciagle jest niedostepny albo nie moze grac. Wiec mysle zeby zaczac juz rewanze a najwyzej jak bedzie mogl to zagram z nim 2 mecze pod rzad. radosny
Śro 19:03, 13 Gru 2006 Zobacz profil autora
beninho

Posty: 230

też tak uważam jak pawelmarian . Ale narpiew szyma musi się zgodzic . Ja osobiście się zgadzam z marianem cool bo matt.kotek cały czas nie gra chociarz jest dostepny na gg .
pozdro cool
Śro 19:12, 13 Gru 2006 Zobacz profil autora

Najpierw musicie skończyc pierwszą runde. Jesli chodzi o mecz pawelmarian vs matt.kotek to mozecie zagrac od razu rewanż.
Śro 19:24, 13 Gru 2006 Zobacz profil autora
matt.kotek

Posty: 7

pawelmarian[Dania] 4-0 [Iran]matt.kotek

Mecz monotonny. Przewaga Danii, nieliczne ale groźne kontrataki Iranu. Iran od piewszych minut grał w 10.

Co do moich meczy. Koledzy jak mam tak ten tego grać w robocie?? Jeszcze mnie wywalą będzie wasza wina szczęśliwy wink Co do pawelmarian wyciągnął chyba za pochopne wnioski wytłumaczyłem mu co i jak.

Kristo2323 11:1 PawelMarian

Kristo w wysmienitej formie. Wszystko mu wchodzilo. Mi odwrotnie :/.

PawelMarian 4:0 Beninho

Bezbarwny mecz. Beninho dobrze sie bronil.

Ps. Nielam sie jeszcze wyjdziesz radosny
Sob 14:44, 16 Gru 2006 Zobacz profil autora
scratix

Posty: 13

scratix IRLANDIA 1:3 beninho UKRAINA

Mecz w pierwszej połowie wyrównany ale to Ukraina strzela gola chociaż Irlandia miała 100% okazje na wyrównanie ale jej nie wykorzystała mecz do przerwy zakończył się wynikiem 1:0 dla gości! Druga połowa przebiegała podobnie ale do 25 minuty kiedy to Ukraina strzela jeszcze 2 gole w samej końcówce Irlandia strzela honorowego gola! [/quote]
Sob 16:03, 16 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)