Grupa A

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. V Zobacz poprzedni temat

Skąd: (J) Czarna Białostocka

Kubol otrzymuje 1 miesiac Czarnej listy za nierozegranie swoich meczy w terminie. Prosze namiestnika o wprowadzenie Ceston (8278372) i poinformowanie go o tym na gg.

Kolar otrzymuje 1 miesiac Czarnej listy za nierozegranie swoich meczy w terminie. Prosze namiestnika o wprowadzenie 50ml (6810638) i poinformowanie go o tym na gg.

Baczas otrzymuje 2 miesiace Czarnej Listy za zupełny brak zainteresowania turniejem NN V. Prosze namiestnika o wprowadzenie KOZAK_PATRYK (1522403) i poinformowanie go o tym na gg.

Co do Kellhusa (4 mecze) usprawiedliwiał się u mnie na gg , jest jednak małe ultimatum , jeśli nie rozegra wszystkich meczy do 27.08 dostaje 2 miesiące Czarnej. wykrzyknik
Wto 10:44, 21 Sie 2007 Zobacz profil autora
kolar

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 335

kolar napisał:
Nie wiem czy zdaze do 21.08 rozegrac 5 spotkan z powodu problemow z internetem. Jak tylko bede mial sprawny net to od razu rozegram wszystkie spotkania. Jesli nie uda mi sie do jutra prosze o nie usuwanie mnie z turnieju bo to nie z mojej winy a bardzo mi na nim zalezy!

Pisalem przeciez ze mam problemy z netem i nie zdaze rozegrac tych spotkan!!! Wczoraj wieczorem dopiero mi dzialal i probowalem rozegrac mecze z malo ale nas rozlaczalo!!! Kontaktowalem sie z kallhasem i umuwilśmy sie na dzisiaj bo wczoraj nie mial czasu!!! Pisalem o problemach z netem w pw poscie na gg do namiestnika grupy bo nie mialem twojego nr gg a strony nie chcialy mi sie otwierac! Tego posta wysylalem 1godz. A wy mnie od razu wywalacie z turnieju i na czarna liste!!!
Śro 13:40, 22 Sie 2007 Zobacz profil autora
mALo

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 569

mALo (Maroko) 3 - 1 (Arabia Saudyjska) KOZAK_PATRYK

KOZAK_PATRYK (Arabia Saudyjska) 1 - 3 (Maroko) mALo

Dwa bardzo wyrównane mecze, które obfitowały w wiele sytuacji podbramkowych. Maroko stwarzało sobię ich zdecydowanie więcej, ale gracze Arabi nie pozostawali dłużni. Bohaterem obu meczy był zdecydowanie bramkarz drużyny z Azji, który się dwoił i troił na lini pola bramkowego. Uchronił on zdecydowanie swój zespół przed wiekszą porażką.

Dzięki za meczyki.
Śro 15:02, 22 Sie 2007 Zobacz profil autora
50ml

Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 977

Skąd: White

no jestem,myslalem ze nie wejde z rezerwy,szkoda tylko ze Ceston "zabral" radosny mi moje ukochane Peru,no ale trudno,USA to nie jest szczyt marzen no ale moglo byc godzej,dobra do rzeczy

50ml-dzidzi 0:2
oj z dzidzim ostatnio mam czarna serie,no i na potwierdzenie tych slow w 4 minucie moj bramkarz nie dal rady po strzale Smolarka i przegrywam,ogolnie dzidzi mial przewage,w srodku zadko rozbijalem jego ataki,w strzalach 15-7 na korzysc Polski,dzidzi dorzucil jeszcze brame w drugiej polowie Matusiakiem.
dzidzi-50ml 0:2
pierwszy strzelam bramke Wollfem po solowce w polu karnym,pozniej slupek,dzidzi tez mial z 2 dobre 100%,nie chcem sie tlumaczyc ale pad mi czasmi nie reaguje zagubiony i zamiast wybic dzidzi przeimowal,pod koniec Jonhson pakuje jeszcze z glowy.Dodam ze w 2 meczach nie gral Donovan
thx za mecze
powodzenia

50ml-mALo 2:1
mALo dobrze zaczal,trudno sie gra z przeciwnikiem ktorego sie nie zna,ataki Maroka przyniosly bramke i mozna powiedziec ze bylem troche zaniepokojony radosny ,jednak moje obawy szybko minely bo mALo cieszyl sie prowadzeniem 5 minut,do przerwy 1:1,po przerwie robilem wszystko zeby strzelic bramke i tak sie stalo,Beasley strzelil po rajdzie prawa strona od slupka po dlugim rogu
mALo-50ml 1:1
moge poiwedziec ze troche zlekcewazylem przeciwnika po pierwszym meczu i to byl blad,mALo od poczatku ustawil sie all-def, no i to bylo dobre posuniecie,nie moglem sie przebic przez jego defensywe,przez 20 minut walilem glowa w mur,mALo po jednej z kontr strzelil bardzo ladna brame z ok 30 metra zszokowany ,do przerwy 1:0,na poczatku 2 polowy mALo wywalilo i dogrywalismy 1 polowe,postanowilem cos zmienic, ustawienie zmienilem na bardziej ofensywne,no ale nic nie wpadalo,gala nagminnie omijala bramke,w ok 70 minucie mALo chcial wybic pile ale tak nie fortunnie ze w drugim kierunku lool bramkarz zdezorientowany nie mogl jej lapac i tylko na to czekal Johnson ktory wepchnal fotbolowke to siatki szczęśliwy,sytuacje jeszcze byly ale wynik sie nie zmienil,mozna bylo pokusic sie o zwyciestwo,ale ciesze sie z remisu,szczegolnie ze bramka ktora strzelilem byla ostro fartowna radosny
powodzenia

50ml-khellus 0:0
liczylem na komplet,niestety,pierwsza polowa to ataki na przemian,ale to co grala moja obrona,jedna wielka dziura,zeby khellus wykorzystal to mogloby byc nie ciekawie,w 2 polowie juz wzielem sie do roboty,no ale z taka skutecznoscia wiele sie nie dalo si zrobic,Dempsey po rajdzie prawa strona w sytuacji z ktorej 9/10 wpada,przechodzi kolo slopka,pozniej Johnson slupek,pozatym bramkarz wszystko lapal,zeby szczescie dopisalo mi i khellusowi wynik bylby bramkowy
khellus-50ml 1:3
wiedzialem ze musze w tym meczu zdobyc 3 punkty,niestety skutecznosc z 1 meczu nadal zostala,w tym meczu to juz ataki tylko z mojej strony,do przerwy 10:2 w strzalach na moja korzysc,a wynik bezbramkowy,w 2 polowie Donovan wykorzystal karnego i nadal dazylem do zdobycia bezpiecznego prowadzenia,jednak jak to w pilce bywa gdy sie nie wykorzysta tylu sytuacji,po rzucie roznym khellus pakuje mi brame z glowy i na 20 minut przed koncem znow remisuje,jednak tym razem udalo sie strzelic 2 prawie identyczne bramki,przestalem kombinowac i liczylem ze bramkaz wypluje pilke,w efekcie Johnson i Donovan zapewnili mi zwyciestwo
oj strasznie sie meczylem w tych meczach.
powodzenia

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Sob 16:37, 25 Sie 2007, w całości zmieniany 3 razy

Mecz do jednej bramki mogło sie skonczyc wiecej ale mam smolarka Wink
W strzałach 24:1,ale Kozak strzela ta bramke zasłuzenie!!!!

KOZAK_PATRYK-Dzidzi 0:8

Mecz podobny do pierwszego,Kozak troche odwazniej zaatakował,ja mogłem wiecej wygrac ale nieskutecznosc!! Wink

Skąd: White

trzeba wprowadzac rezerwe za cestona,bo nie mozna sie z nim dogadac przez gg,ma ustawione ze nie przyjmuje wiadomosci od nieznajomych ehhh

50ml-Kozak_Patryk 4:0 (25-2 strzaly)
Kozak_Patryk-50ml 0:6
mecze podobne,calkowita dominacja,w pierwszym meczu jedyne co pokazal patryk to poprzeczka,duza nieskutecznosc USA,przez co wyniki moglyby byc wyzsze,w 2 meczu przciwnik uciekl w 80 minucie,wynik wtedy byl 3:0 dla mnie,ale wpisalem 6:0,niech namiestnik zdecyduje jaki wpisac wynik
Sob 16:35, 25 Sie 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Tak jak napisałem w off topie informowałem wszystkich o tym , ze jeśli nie chcą grac to niech nie blokują, myślę ze już nie opłaca sie wrzucać rezerwy na 2 dni ....
Sob 18:22, 25 Sie 2007 Zobacz profil autora
KOZAK_PATRYK
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 8

JA WSTPRWIE MECZU Z 50ML GRAŁEM I WYŁACZYŁ MI SIE KOMPUTER MAM CHYBA COŚ Z ZASILACZEM JESLI CHCESZ MOZESZ WPISAC TEN WYNIK
Sob 22:15, 25 Sie 2007 Zobacz profil autora
50ml

Posty: 977

Skąd: White

dla mnie rybka,pisalem do ciebie na gg po tym "rozlaczeniu" ale sie nie odzywales to wpisalem taki wynik

Posty: 2132

Przypominam, że dziś upływa termin na rozegranie fazy grupowej turnieju N&N V, Jeśli ktoś nie rozegra swoich meczy, trafi na Czarną listę graczy.