Grupa D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. V Zobacz poprzedni temat
Grupa D

Który zawodnik według Ciebie jest faworytem grupy D?

Grupa D

Witam serdecznie w Grupie B turnieju dla Nowych i Nowszych edycja V. W tym temacie proszę o wpisywanie wyników meczy wraz z opisami oraz strzelcami bramek tak abym mógł utworzyć klasyfikację strzelców. Liczę też na Wasze w miarę długie wypociny pomeczowch spotkań, które pomogą mi w prowadzeniu grupy. Wszelkiego rodzaju screeny, gole, oraz inne "dziwactwa", również mile widziane.

Ogólny Regulamin Turniejów

Regulamin N&N V

Termin na rozegranie I Fazy Grupowej mija 27 sierpnia o godz. 23.59.Jeśl do dnia 21.08.2007 dany uzytkownik nie bedzie mial rozegranych min. 5 mecz zostaje usuniety z turnieju i trafia na Czarna Liste na miesiąc.

yourlover 0-3 andzi

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Wto 11:03, 28 Sie 2007, w całości zmieniany 14 razy
Śro 16:22, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora
PrzemoTSW

Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 9

witam ja jako trener wszech poteznego zespolu Mali...
prosze o kilka dni opoznienia gdyz jutro mam samolot do Polski i musze sie ogarnac troche wiec tak od soboty, niedzieli bede do gry gotowy
dziekuje za wyrozumialosc
pozdrawiam
Śro 21:16, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

Dwa pierwsze meczyki zagrane:)

yayeti - lincoln 1-0
lincoln - yayeti 2-2

Dwa dobre, ciekawe i wyrównane mecze. W pierwszym o porażce zadecydował jeden głupi błąd, natomiast w drugim wyrównałem kiedy widniało na ekranie już "loss time". Może w następnych meczach bedzie lepiej:)

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Śro 21:30, 15 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:27, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora
yayeti

Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 104

yayeti-lincoln 1-0
lincoln-yayeti 2-2

niezłe wyrównane meczyki choć w sumie powinny być dwa remisy lecz pierwszą wygraną udało mi sie obronić jeyna bramka jeszcze strzelona po zamieszaniu w polu karnym a w drugim meczu straciłem bramkę w ostatniej minucie ale i tak na rozpoczęcie dobrze zacząłem dzięki za gre i powodzenia lincoln zobaczymy w następnych meczach
Śro 21:28, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

Andzi (Chile) 3:0 yourlover (Szwajcaria)

Mecz nudny. Przeważałem w spotkaniu. Szwajcarzy fatalnie wykańczali akcje. Zasłużone zwyciestwo Chile, choc moja gra pozostawiała wiele do zyczenia.
Śro 21:29, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

I kolejne dwa mecze

lincoln - andzi 3-2
andzi lincoln 6-2

Pierwszy mecz wyrownany i na dobrym poziomie, natomiast w drugim zostalem rozbity przez rywala:) Dzieki i powodzenia w nastepnych meczach
Śro 22:01, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

lincoln napisał:

Dodam coś od siebie zdzier. Pierwszy mecz zawaliłem smutny.Salas strzela tylko 1 bramke. Zaś w drugim meczu pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Było 3:2. W drugiej połowie dołozyłem 3 bramki, nie tracac zadnej. Salas strzelił w tym meczu 5 bramek, a mógł więcej radosny

Dzieki za mecze i powodzenia dalej.
Śro 22:05, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora
yayeti

Posty: 104

yayeti - andzi 4-3
andzi - yayeti 3-0

pierwsze spotkanie miałem przewage prowadziłem już 4-1 ale odwaliłem i było 4-3 a w drugim nie wiem co zrobiłem chyba sie troche rozluźniłem po wygranej szkoda remis mógłby być a tu kicha i w ogóle przerwało nam w tym 2 meczu w 17 minucie przy fajnym uderzeniu z woleja z mojej strony ale nie było może to mnie rozproszyło bo do 17 minuty jeszcze atakowałem a jak jeszcze raz dogrywaliśmy to sie zleszczyłem i ataku 0 nie wiem dlaczego dzięki za mecze i powodzenia w turnieju andzi
Śro 23:26, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

yayeti napisał:

Co do pierwszego spotkania. Yayeti miał, przewage, ale 3 bramki padaj po dobitkach na pusta bramke po interwencji mojego bramkarza. Dodam ze to był rezerwowy bramkarz. ŻAL

Dzięki za mecze i powodzenia w innych spotkaniach.

michal2707 1-1 Andzi

Pierwszy mecz był dość wyrównany jednak dwa błędy w obronie wystarczyły żeby stracić 3 punkty. W drugim spotkaniu już trochę lepiej ze skutecznością chociaż można się czegoś zawsze czepić

Dzięki i powodzenia dalej Wink
Czw 0:21, 16 Sie 2007 Zobacz profil autora

lincoln - michal2707 3-2
michal2707 - lincoln 1-0

W pierwszym meczu prowadzilem do przerwy 3-0 i mialem jeszcze kilka sytuacji stracilem pod koniec 2 bramki i bylo nerwowo ale udalo sie dowiezc zwyciestwo. W drugim meczu znow mialem duzo sytuacji i do tej pory nie wiem czemu nic nie strzelilem, bramke zdobyl przeciwnik i niestety przegralem. I przez ta porazke o awansie moge juz tylko pomarzyc. Dzieki i powodzenia dalej
Czw 0:53, 16 Sie 2007 Zobacz profil autora
yayeti

Posty: 104

yayeti - michal2707 3-1

Skuteczność moja 100% 3 strzały 3 bramki i w ogóle dobry meczyk

michal2707 - yayeti 2-4

W drugim meczu szybkie bramki ustawiły mecz a pod koniec to już gra w szachy i znowu zadziałała moja skutecznoś 7 strzałów 4 bramki

Dzięki za mecze powodzenia dalej Wink

JAKI JA JESTEM DOBRY W TYM TURNIEJU TO NIE WIERZE !
Czw 13:58, 16 Sie 2007 Zobacz profil autora
michal2707

Posty: 38

Na początku pierwszego meczu za bardzo rozluźniłem szyki obronne i już w pierwszych minutach straciłbym bramkę, ale przeciwnik nie trafił sam na sam z bramkarzem. Reszta meczu układała się po mojej myśli i pod koniec każdej połowy strzeliłem bramke
Drugi mecz podobny. Kilka niewykorzystanych sytuacji Szwajcarów (100%). Dodam że z pośród 5 bramek w dwumeczu 3 zostały strzelone fenomenalnie głową. Wink

Dzięki i powodzenia dalej. radosny
Czw 18:47, 16 Sie 2007 Zobacz profil autora

Raport z 1 dnia rozgrywek Turnieju Dla Nowych Ed. V

Za nami 1 dzień, zmagań najlepszych "świerzaków" w WE2002. Głodni gry i pełni ambicji w ciągu ponad 24 godzin zagrali 15 spotkań. Pierwszym liderem został andzi, choć po piętach stąpa mu yayeti. W ich bezpośrednich raz wygrał ten pierwszy, a w rewanżu drugi. Bilans bramek sprawił, że to andzi może byc pełen optymizmu na kolejne mecze. Wspomniany już yayeti na pomeczowych konferencjach sam dziwi się swojej świetnej postawie. Waleczni Walijczycy bez kompleksów przystąpili do swoich spotkań i w kluczowych meczach nie zawiedli, odnosząc tylko jedną porażkę. Awans jest w zasięgu ręki, teraz trzeba tylko zachować koncentrację, i nie pozowlić by piłkarzom woda sodowa uderzyła do głowy. michal2707, który wystąpił już w paru turniejach i byl w gronie faworytów grupy zawodzi. Rozegrał najwięcej meczów w grupie, ale też odniósł najwięcej porażek. To samo można powiedzieć o Lincolnie, widać forma nie przyszła w opowiednim momencie. Zdecydowanym outsiderem zdaje się byc yourlover, nie potrafił jeszcze wygrać, ale jeszcze nie wszystko stracone, zostało 7 spotkań. Natomiast bratanek cioteczny, siostry Martiniego, PrzemoTSW, ma problemy z transportem do gorąćego Mali i jego mecze zostały przełożone.
Czw 21:43, 16 Sie 2007 Zobacz profil autora
yayeti

Posty: 104

yayeti-yourlover 3-3

pierwszy mecz zaciety i przeciwnik wygrywał już 3-0 ale nie dałem sie

yourlover-yayeti 1-3

Drugi mecz to taki sobie wygrywałem 2-0 po pierwszej połowie i próbowywałem już tylko to utrzymywać flaki z olejem
Pią 12:52, 17 Sie 2007 Zobacz profil autora

PrzemoTSW (Mali) 2:2 Andzi (Chile)

Mecz w miare wyrównany. W posiadaniu piłki Przemo miał lekka przewage, ale to ja miałem wiecej sytuacji do strzelenia bramki. Bramki padają tylko w 2 połowie. Prowadziłem 2:0 jednak Przemo zdołał wyrównać.

Andzi (Chile) 2:0 PrzemoTSW (Mali)

Znów mecz wyrównany. Jednak to ja grałem lepiej w ataku ( co nie oznacza, że grałem dobrze, bo bramek powinno byc nieco wiecej :/ ). Przemo sie starał jak mógł, ale Kanoute zawodził.

Myśle, ze przy awansie z taką formą daleko nie zajdę.

Dzięki za mecz i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Pią 19:23, 17 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:23, 17 Sie 2007 Zobacz profil autora
PrzemoTSW

Posty: 9

wreszcie dotarlem na miejsce i nie majac czasu na sprawdzenie druzyny ruszylem do boju gdyz terminy gonily...
pierwsze mecze zagralem z liderem grupy zakonczyly si eone wynikami 2-2 oraz 2-0 dla rywala
uwazam ze nie bylk wyraznie lepszy aczkolwiek pokazal wyzszosc i poza tym bardzo sympatyczny treneiro.. no coz czekam na nastepne mecze moze bede w pierwszej 4. jak sie postaram i szczescie dopisze
pozdro andzi !
PrzemoTSW

Posty: 9

Przemo - michal2707 0-1
naprawde masakra 7 moich slupkow dwie ladne pana Michala
na 10 min przed koncem gdy wyszedlem na czysta pozycje rozlaczenie i potem znowu rozlaczenie ale nie wazne

Raport z 2 dnia rozgrywek Turnieju Dla Nowych Ed. V

To dopiero 2 dzień gier w turnieju N&N V, a już sytuacja w tabeli wyklarowała nam się na tyle, że możemy byc praktycznie pewni kto zagra w kolejnej fazie. yayeti i andzi nie pozostawli słuchej nitki na przeciwników wychodząc ze swoich bojów z korzystnym bilansem. Do gry wszedł PrzemoTSW, jednakże nie było to wejście smoka, a raczej jaszczurki. 3 porażki i 1 remis, to rezultaty mocno przygnębiające, i reszta meczów może się okazać sparingami. Punkty do klasyfikacji generalnej są niezwykle cenne, także walka o najwyższe miejsca jest jak najbardziej wskazana, bo np. różnica punktowa pomiędzy 4 a 6 miejscem jest diametralnie inna. Jako pierwszy w grupie( a może i w całym turze) swój występ w turze zakończył michal27-7. I chyba tylko swoją szybkością wykazał się, bo w najważniejszych meczach zawiódł i tym samym pogrzebał swoje szanse na awans. Czołowe pozycję znamy, ale kolejne mecze przed nami, turniej wciąż gra, zatem do boju!!!
Sob 0:04, 18 Sie 2007 Zobacz profil autora

Teoretycznie lincoln ma szanse wyjsc z grupy. Musi wygrac sowje wszystkie 4 mecze, a ja musze swoj ostatni przegrać bądz zremisowac :/

Unikaj zbędnego cytowania. Ten post jest nad Twoim przecież...
edit by Czarny

Sob 1:01, 18 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)