Mecz o 3 miejsce

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. V Zobacz poprzedni temat

Post Mecz o 3 miejsce

Witam wszystkich w meczu o 3 miejsce. Turniej N&N dobiega już końca, jednak nie zabrakło emocji i trudu jaki włożyli poszczególni gracze by piąć się coraz wyżej, zabrakło tylko szczęścia by dojść do finału Wink

______________Mecz o 3 miejsce - mecz wielkich przegranych

____________________________dzidzi vs ...Koshaolin...
Nie 17:35, 02 Wrz 2007 Zobacz profil autora

___________ MECZ O 3 MIEJSCE __________

(Polska prowadzona przez trenera dzidzi'ego)

(Łotwa prowadzona przez trenera Koshaolin'a)

BRAMKI:

1 - 0 - Verpakowski

2 - 0 - bramka samobójcza Jacek Bąk

Opis meczu:

Mecz wielkich przegranych - ...Koshaolina... i dzidziego. Mecz o 3 miejsce - nie tego spodziewali sie gracze. Niespełnione nadzieje i trzeba było przystąpić do finału pocieszenia. Mecz zaczął sie spokojnie,dużo piłek w środku pola,bardzo mało strzałów.
Widać ze piłkarze Łotwy czyhają na super strzelca Verpakovskiego.
Piłkarze Polski skupili sie na akcjach środkiem.
W 40 minucie bramka Łotwy po bardzo ładnym dośrodkowaniu Rubinsa,
bramkę strzela nie kto inny a Verpakovski!
Polacy atakowali lecz niestety obrona Łotwy była zwarta.
Druga połowa to znów badanie sie przeciwników-dużo strat na połowie boiska, mało strzałów.
Trener Polaków Wink przesunął wszystkich ofensywnie.
To mogło dać efekt w 85 minucie, Matusiak zagrywa prostopadłą piłkę do Smolarka,
ten kiwa bramkarza ma pusta bramkę lecz strzał obroniony przez obrońcę Łotwy ciałem!
Heh sytuacje sie mszczą i w 90 minucie druga bramka dla drużyny Łotwy- strzelec Jacek Bak Wink
Piłka niefortunnie odbija sie od dudki i już była na linii bramkowej wtedy Bak wbił ja do bramki.
Zasłuzone zwycięstwo Koshaolina chociaż mogłem pokusić sie o remis ale nie zmienia to faktu ze
to mój najlepszy mecz od tygodnia!
Gratulacje Koshaolin-wiem ze sie nie cieszysz bo liczyliśmy na więcej ale głowa do góry
walniemy jakiegoś tura niebawem i mam nadzieje ze będziemy razem w finale Wink

Opinie nasze - czyli ...Koshaolin... i dzidzi

Komentarz: ...Koshaolin...

Z jednej strony szkoda że przegrałem wygrany mecz z 50ml, ale z drugiej strony może i dobrze się stało że odpadłem ponieważ jakbym wygrał ten turniej to zawistne ***** by pisały że się w prosiłem do tego turnieju, że jednego dnia mi brakowało i inne lamenty. Jedna osoba z forum napisała że Polska oraz USA są ''za bardzo wyrasowane'' w porównaniu np. do Iranu, a ja grałem Łotwą i wygrałem z Polską oraz przegrałem pechowo z USA gdyby nie te lagi wynik mógłby być zupełnie inny więc myślę że mogę być zadowolony z występu choć pewien nie dosyt jest bo liczyłem znacznie wyżej ale to jest tylko gra w której może się zdążyć wszystko. Myślę że turniej wygra Pawjel z którym kiedyś grałem w MR i bardzo dobrze się spisywał choć gdy dopisze szczęście 50ml tak jak w meczu ze mną to również ma szanse na wygraną lecz poztaję przy pierwszym typie czyli Pawjel. Dzięki za bardzo fajny turniej. Brawo dla organizatora który bardzo dobrze się wywiązał ze swoich obowiązków. Pzdro.