GRUPA G

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. VI Zobacz poprzedni temat
GRUPA G
Koksman

Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 6

krecik to bułgaria nie norwegia...radosny
Pon 23:53, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora

Za gracza faction12 wchodzi gracz: Ryzykanci.

Proszę namiestnika o wprowadzenie odpowiednich zmian.

Wto 0:22, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora
Owca

Dołączył: 24 Sty 2008

Skąd: KrK

Uuuuh naprawdę po tym meczu czuję się o nibo lepiej:D.
POLSKA(Ja) 1:0 NORWEGIA(koksman)
Trudno mi się wypowiedzieć mecz taki sobie mało pamiętam bo I połowę graliśmy wczoraj i nie pamietam:P, a II już taka sobie lekka przewaga koksmena ale jakiś 100%szans nie mieliśmy....
Przypominam że w I połowie było 1:0 dla mnie po czym w przerwie odszedłem z gry(dzięki za cierpliwość Inko wink
A i w II połowie w strzałach 6:2
Wto 1:08, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora
krecikKSP

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 11

krecik(bułgaria)-bogimistrz(senegal) 2-3. Wyrównane spotkanie z lekką przewagą mojego rywala frajerskie bramki z mojej strony. 1-5 drugie spotkanie no comment. Nigdy nie traciłem głupszych bramek.

Ostatnio zmieniony przez krecikKSP dnia Wto 17:55, 04 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:39, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora
andr1991

Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 46

andr1991 1:2 bogimistrz

andr1991 0:3 bogimistrz

1 mecz walka była nawiazana ale drugi to totalna porazka w moim wykonaniu....(zresza jak wszystkie mecze radosny chyba nie naucze sie grac w WEOL;/)
Śro 18:45, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora
andr1991

Posty: 46

andr1991 1-0 Koksman

Mecz niezwykle emocjonujący w pierwszej połowie przewage jednak miałem ja co zaowocowało bramką na 1-0. W drugiej polowie duzo akcji po obu stornach lecz przewaga koksmana (kilka sytuacji w słupek i poprzeczkę- zreszta ja w I polowie tez takie miałem ) . Ogolnie mecz spokojny ale w 90 minucie czerwnoa kartka dla Musymotho (czy jakos tak) i grozna akcja koksmana ale i tym razem minimalnie obok bramki:)

koksman 3-0 andr1991

Mecz zaczal sie fatalnie czerwnoa kartka dla japonczyka za byle co :/ w wyniku tego padł 1 gol bo nie było lewego obroncy zdzier Potem druga akcja i gol na 2:0 . trzecia bramka podała w 44 minucie z rzutu roznego . Dosrodkowanie w pole karne i nozyce (Petrova chyba) i bramkarz siedzie radosny

Dzia za meczyki Koksman

andr1991 1-0 Krecik

TO był mecz dopiero.....gra po całym boisku:) wiele akcji i duzo strzałów.... Pierwsza polowa bez bramek lecz było kilka 75 % sytujacji na jej zdobycie dla mnie jak i dla krecika. Druga polowa zmiana taktyki przez rywala i ciagle ataki ale moj bramkarz sie nie ugiął wybronił 3 akcje 85% radosny

Relacja radosny

88 minuta mecz krecik biegnie prawą stroną wrzuca pilkę w pole karne iiii.... Alex wybija ją przed pole karne...tam przejmuje ją DP zwodem ograywa jednego bułgara i wysówa piłke do nakamury...i uwaga Japonia wychodzi na sytuację 2 vs. 1 Nakamura chyba zagrawac bedzie pilkę ale jednak nie silnie kopie po ziemi i i i GOOOLLLL !!!! 88 minuta meczu NAKAMURA 1-0 radosny

Ależ to były emocje

Ostatnio zmieniony przez andr1991 dnia Pią 21:48, 07 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 11

Ryzykanci sie nie odzywa... a i Andr1991 odezwij się bo mielismy dograc mecz jakis 3 dni temu i nic...jezeli wo nie chcesz to sie odezwij.
Wto 20:18, 11 Mar 2008 Zobacz profil autora
krecikKSP

Posty: 11

krecik(bułgaria)-andr1991(japonia) 4-1

Chyba najbrutalniejsze ze spotkan tej grupy. Druzyna japonii konczyla mecz w 9. Najpierw czerwona kartke dostal Alex pozniej nie wiem kto. Mimo to japonia w 10 strzleila bramke na 1-0. Miłe złego początki...radosny Później festiwal okazji ze strony Bułgarii...które wykorzystywali Boromiro Petrow i Berbatow. Trzeba przyznać ze ten wynik to najnizszy wymiar kary.
Śro 18:56, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. VI Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)