Grupa D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy ed. IV Zobacz poprzedni temat
Grupa D
Aro90

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 16

Skąd: Warszawa

Już wysłałem wiadomość, z opisu Krzysiuka wynika że będzie o 14.30 więc wtedy rozegramy mecz.
Śro 13:23, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Krzysiuk (T&T) - Aro 90 (Polska) 1:3
Krzysiuk (T&T) - Aro 90 (Polska) 2:2

1 Mecz :
Mecz wyrownany, akcje z jednej i drugiej strony pierwszy gol dla polski i do przerwy 0:1, po przerwie po dosrodkowaniu wyrownal T&T, po niedlugim czasie katastrofalny blad w skutkach obrony ( gol na 1:2) po tym golu sie lekko zalamem a aro poszedl za ciosem i gol na 1:3

2 Mecz:
Krzysiuk zostal zaskoczony szybkim golem polsk w 2 minucie meczu, zostalem zepschniety do obrony lecz aro nie mogl mi strzelic. Po jednej z kontratakow T&T wyrowan. Po paru nastu minutach T&T strzelili na 2:1 gdy krzysiuk myslal ze po meczu to znowu katasrofalny blad obrony T&T i gol na 2:2. Chwile pozniej Polska mogla wygrac ale na wysokosci zadania stanol hislop.
T&T raczej nie awansuej wiec GRATULUJE awansu POLSCE. Po meczu zgodnie stwierdzilismy ze mecze byly wyrowane.
Śro 17:51, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora
eecik

Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 27

Skąd: Dębieńsko

WoW ładne meczyki, krzysiuk poczynił wielkie postępy od kiedy pierwszy raz z nim grałem- za co gratulacje. Ja po ostrym początku zpuściłem z tonu (kom-letny brak formy) ale zająłem 1 miejsce w grupie dzięki czemu trafie na teoretycznie słabszego rywala. Dzięki za gre wszystkim, czekam na końcowe rostrzygnięcia w grupie;] PoZdRo
Śro 18:06, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Dzieki za komplemety, moj jedyny komentarz to brak SZCZEŚCIA i do dupy zespol T&T
Pozdrawiam jeszcze raz dzieki smutny
Śro 18:12, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Aro90

Posty: 16

ja musze jeszcze 2 mecze z grenda rozegrac, po tych meczach bedzie wiadomo kto wychodzi z drugiego miejsca szczęśliwy ja czy Krzysiuk.
Pozdro
Śro 18:32, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Przepraszam ze pisze kolejnego posta pod soba ale rozegralem mecze a niechcialem edytowac do tamtego gdyz nie sa zesoba powioazane przepraszam smutny

Krzysiuk (T&T) - Orion (Senegal) 3:0
Krzysiuk (T&T) - Orion (Senegal) 2:0

1 mecz :
Mecz raczej o pietruszke, gdyz aro z eecikiem maja awans, ale krzysiu chcial udowodnic ze nie na marne zajmie 2 lub 3 miejsce. W miare szybko strzelony gol, w Orionie nie bylo widac ani charakteru ani woli walki. Niestety taka wygrana mnie niesatysfakcjonuje ale zawsze;D.
Krzysiu mial sporo szans, a orion potwierdza swoj charakter z meczu z eecikiem.

Polska 3:0 Austria

Mecz dobrze zaczeli piłkarze z Austrii, kontrolowali gre, lecz bramke strzelila Polska. Pod koniec pierwszej połowy przed polem karnym sfaulowany został Matusiak gracz z Austrii dostał czerwoną kartke i od tego momentu gre do konica spotkania kontrolowała Polska strzelajac jeszcze dwie bramki.

grenda vs Aro90
Austria 1:1 Polska

Przez całe spotkanie mecz pod dyktando Austrii, Polacy mieli problemy oddać strzał na bramke ale jednak to oni objeli prowadzenie lecz na początku drugiej połowy wyrównali piłkarze z Austrii i wynik do końca już nie uległ zmianie.
Śro 19:49, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Losy awansu sa rostrzygniete. AWans Eecik i Aro90. ja na 3 miejscu cholerny 1 pkt. Niestety zabraklo szczescia i lepszej druzyny Gratuluje awansu i zycze sukcesu. Bedzie jeszcze wiele turniejow. Moze tam mi sie uda
Śro 19:56, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

Przepraszam za opoznienie z tabela ale w ostatnich dniach nie mialem czasu zeby doprowadzic tabele do ladu. Ale juz wszystko OK. Z grupy do fazy pucharowej awansuja eecik oraz Aro90. Gratulacje! Jak sie okazalo to nie atak lecz obrona byla kluczem do sukcesu. Pomimo tego ze eecik strzelil "tylko" 17 bramek na 22 Aro90 i 19 krzysiuka to wlasnie on wygral grupe D. To wlasnie dzieki zelaznej defensywie zostal mistrzem grupy. Stracil tylko 4 bramki na 10 spotkan. Fenomenalny wynik. Pierwsza trojka wyraznie odbiegla od pozostalych uczestnikow. Ciekawie wypadla rywalizacja o 2 miejsce premiowane awansem. W tym starciu decydujace byly bezposrednie mecze miedzy Aro90 i krzysiukiem. Remis i wygrana Aro90 pozwolily mu wyprzedzic krzysiuka. Gratuluje awansu i zycze powodzenia. Brawa takze dla innych zawodnikow za ambitna walke... Pozdrawiam

Posty: 8

wlasnie tak widzialem ta tabele gratulacje dla aro90 mysle ze on jest faworytem w nastepnych rundach powodzenia jednak zycze eecikowi wszystkiego najlepszego wink

Ostatnio zmieniony przez ischar dnia Śro 23:11, 25 Kwi 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 23:10, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora
eecik

Posty: 27

też trzymam kciuki za aro90 chociaż ma bardzo trudnego przeciwnika;/(same wygrane bodajże) pozdros
Śro 23:11, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora

W piłce wszystko możliwe szczęśliwy
Śro 23:16, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Aro90

Posty: 16

dzięki Ischar i Eecik:), ciężko będzię przejść ale będe się starał szczęśliwy Eecik a z kim Ty grasz bo jakaś ta grupa H nie ogarnięta do końca jest, i nie wiem kto jest na drugim miejscu :/

Czw 13:14, 26 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy ed. IV Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)