Grupa E
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy ed. IV Zobacz poprzedni temat

KrecikGKS....MALI 2:1 IRLANDIA PŁN....Sullivan1987
Mecz rozpoczął się od ataków Irlandczyków z północy.Bramkę dla tego zespołu w 15 minucie spotkania zdobywa Queen.Inicjatywę przejęła drużyna Mali.W 30 minucie do remisu doprowadza Kanoute.Ta połowa kończy się wynikiem remisowym.Po przerwie natychmiastowo do ataków przystąpili gracze Mali jednak nie przynosiło to żadnych efektów.Gracze Irlandii Płn.próbowali ataków ale raczej były to chaotyczne przerzuty na skrzydłowych.Szczerze mówiąc to remis nic mi nie dawał i w Loss Time wykonałem ostatni atak jednak do piłki miał bliżej obrońca po podaniu Sissoko jedna przestraszył się on nadbiegającego Diallo i wykonując wślizg nie trafił w piłkę,którą przejął Diallo i strzałem w boczną siatkę ustala wynik spotkania na 2:1 wykrzyknik wink Dzięki za mecz Sullivan.

gAc o mnie się nie martw szczęśliwy Ja sobie radę dam myślę,że Ty też wink Pozdro.
Paweł Marian uzupełnij grupę jak byś mógł.Zmień mój wynik z ww w terminarzu.I teraz mam +9

Sullivan1987 napisał:

sorry , ale jak wpisywalem to mi sie troszke pomieszalo , jutro zrobie analize wszystkich meczy i (jesli bedzie trzeba) jakies poprawki radosny

3:0

USA zrewanżowało sie za nie zasłużoną porażke w pierwszym meczu ,choć nie był to łatwy mecz obie drużyny atakowały na przemian i stważały zagrożenie pod bramką przeciwnika i mogło się zakończyć różnie ,jednak USA tym razem zmobilizowało się i wykazło dobrą skutecznością. Trzeba też nadmienić że mecz był prowadzony bardzo fair - ani jednego faulu.

dzięki i pozdrawiam
Pon 21:43, 16 Kwi 2007 Zobacz profil autora
ww

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 5

Sullivan1987 - ww 1-1 0-0
Mecze bardzo wyrownane, ze lekka przewaga Sulilivana. Wydaje sie jednak, ze podzial pkt jest tutaj jak najbardziej sluszny.

PS. shaman wygrał 2-0 a nie 3-0
Pon 23:30, 16 Kwi 2007 Zobacz profil autora
shaman

Posty: 16

wygrałem 3:0 , strzeliłem 1 bramkę i kiedy piłka była w siatce nastąpił lost connection , po wznowieniu meczu strzeliłem jeszcze 2 bramki
Pon 23:37, 16 Kwi 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

panowie zastanowcie sie wreszcie jak to bylo z tym wynikiem (narazie wpisalem 3:0 , jesli sie dogadacie co do innego wyniu (2:0) to poprawie , w sumie to żadnej roznicy nie ma ile kto wygral , 2 czy 3 do 0 , licza sie punkty , a dopiero w wypadku "remisu" w grupie , liczymy bramki .

pozdro i czekam na odp
Wto 7:22, 17 Kwi 2007 Zobacz profil autora
shaman

Posty: 16

mnie to jest obojętne , nie mam zamiaru się kłócić o 1 bramkę , napisałem tylko jak było faktycznie .

mac127 (ghana) 0 - 6 shaman (USA)

Mecz ogólnie nawet wyrównany, chociarz wynik o tym nie swiadczy.
Ghana próbowała tworzyc akcje, ale wiekszosc z nich rozbijali pomocnicy i obrący USA, mecz toczył sie głównie w srodku pola. Szybkie akcje i zabójcza skutecznosc kluczem do zwyciestwa.
Gratulacje i czekam na rewanrz.

mac127 (ghana) 1 - 0 shaman (USA) rewanż

Od początku natarcie zespołu USA.Szybka kontra Ghany i rzut karny. Niestety ghana nie wykorzystuje karnego a dobitke przestrzela Essien. Ataki ghany rozbijane w srodku pola i słaba skutecznosc napastników USA. Koncówka meczu dla Ghany, 2 rzuty rozne. 87 min dobitka po roznym i goooooool dla Ghany. Rozpaczliwy atak USA ale sedzia konczy mecz.
Dzieki shaman za meczyk.
Śro 21:30, 18 Kwi 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Sytuacja w grupie robi sie Ciekawa :p jestem ciekaw , kto wyjdzie szczęśliwy
Sob 16:09, 21 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Ej wie ktoś co jest z Macem? już dawno go na gg nie ma.Pisze nawet jak niedostępny i nic.A ten cały Rogal to olewator.Ja do niego gramy a on trujesz dupę itp. no ja mówię jak taki cwaniak jesteś to pokaż na boisku jaki dobry jesteś a on w Fife <lol2>.W końcu wjechałem mu na ambicje i zagrał...15 min gdy strzeliłem bramkę wystąpił błąd i dokończymy kiedy indziej ja też nie miałem dużo czasu ale chciałem dokończyć no on do mnie-ziomek jeszcze dużo czasu itp.Co jest dostępny to mówi żebyśmy dokończyli a on nie odp.Jak coś to mogę przesłać archiwum z GG.Pozdro nie to, że kabel jestem ale ten gość mnie wqr.. i jest olewatorem.

Posty: 16

no ja też pisałem do Rogala milion razy i już mi się znudziło , albo nie odpisuje mimo że jest dostępny , albo pisze że gra z kimś innym , albo pisze że zagra później ale i tak nic z tego nie wychodzi , a z jego strony niema żadnej inicjatywy ,więc ja już się więcej prosił nie bedę

pozdro bardzo zły diabeł
Nie 0:40, 22 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Rogal...TUNEZJA 0:3 MALI....KrecikGKS

Dokańczamy mecz,którego nie skończyliśmy.Bardzo złą wiadomością rozpoczął się ten mecz dla trenera Mali,który dowiedział się o kontuzji gracza Liverpoolu M.Sissoko.Zastąpił go Diakate.Moje prowadzenie po bramce Kanoute w 15min spotkania.W 33 minucie spotkania po rozegraniu piłki w środku boiska podania Diakate uruchamia Kanoute,który bez trudu przymierza i zdobywa bramkę.W 60 minucie spotkania wynik ustala Diallo po akcji w, której dobrym wślizgiem popisał się bramkarz Tunezji jednak do piłki dopada Diallo i trafia do pustej bramki.Później jeszcze ładna gra w środku boiska i bardzo groźne dwa strzały Diakate.
Awans
wink
Pozdro Rogal
PawełMarian mecz KrecikGKS-WW 4:3 a WW-KrecikGKS 2:5 uzupełnij to i zmień bramki wink

2 - 0

W obu meczach stroną przeważającą było USA ,co potwierdziło się w wynikach , ale TUNEZJA również przeprowadzała groźne ataki ,jednak obrońcy USA skutecznie rozbijali większość ataków przed polem karnych ,wynik bez bez bramkowy utrzymywał się aż do 36 minuty,kiedy to po cornerze wykonanym przez Reynę piłkę otrzymał McBride i skierował ją do siatki.Po przerwie gra się nie zmieniła i Amerykanie z wielu przeprowadzonych ataków jeszcze 2 zamienili na gole

Drugi mecz wygladał podobnie jednak tu wynik USA ustaliło już w pierwszej połowie , jedna bramka w 15-tej minucie po rzucie rożnym (bliźniacza jak w pierwszym meczu), druga po szybkiej kontrze w 42 minucie.

dzięki Rogal i pozdrawiam
Nie 21:37, 22 Kwi 2007 Zobacz profil autora
shaman

Posty: 16

Pawelmarian ja mam już wszystkie mecze rozegrane , tam wyżej jest opisany dwu mecz z mac127, nie wpisałes tego 2 meczu

Mac127...GHANA 0:4 MALI....KrecikGKS
Mecz cały czas układał się pod moje dyktando.Wiele strzałów blokowanych przez piłkarzy trenera Maca.W 10 minucie ostra gra Ghany się zemściła i E.Addo został ukarany czerwoną kartą.W tym okresie gry miałem z 3 rożne po moich groźnych strzałach,które udanie bronił Kingston.W 35 minucie prowadzenie dla Mali zdobywa Kanoute.W 42 min.bramkę dokłada Sissoko i piłkarze z Ghany(oddali jeden strzał w meczu(jeszcze po moim błędzie))do przerwy przegrywają 2:0.Po przerwie groźne ataki Mali,które atakowały non stop szczególnie dzięki szybkim odbiorom w środku przez M.Diarre.W 55 minucie Diallo nie trafia na pustą bramkę.Później Kanoute dokłada bramkę oraz Diallo.Wynik brzmi 4:0.Wszystkie mecze w gr.rozegrane wink Grupa wygrana wink Pozdro Mac.
PawełMarian zobacz sobie na moje wyniki z WW już z 3 raz pisze pierwszy mecz 4:3 dla mnie a drugi 2:5 dla mnie lool
Pon 22:02, 23 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

KrecikGKS gratuluje wyjścia z grupy z 1 miejsca ja też tak wyszedłem i grałem Mali
tak jak ty
Pon 22:19, 23 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy ed. IV Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)