Mecz o 3 miejsce

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy ed. IV Zobacz poprzedni temat

Post Mecz o 3 miejsce
MECZ WIELKICH PRZEGRANYCH

MALI 2:2 KOREA
KARNE 6:5
3 miejsce - MALI (trener KrecikGKS)

Mecz czas zacząć na stadionie zasiadło 65 tyś.fanatycznie dopingujących kibiców z dwóch kontynentów
Afryki i Azji.Mecz Mali-Korea był tylko i może aż meczem o 3 miejsce.Trener Krecik nie mógł skorzystać tylko ze swojego pierszego bramkarza,którego godnie zastępował Tanagra.Pierwszy gwizdek sędziego i odrazu atak graczy z Czarnego Lądu.Zapewne nie tak sobie wyobrażał trener Smakosz początek tego meczu.Jego mina jeszcze bardziej się pogorszyła gdy zobaczył akcje z 10 minuty.Podanie do Kanoute te ten wchodzi ze skraju pola karnego trafia jednak w słupek piłka toczy się po lini próbuje wybić ją obrońca ale pod nogi rzuca mu się bramkarz koreański, zawodnik nabija w jego ręce i wpada do bramki.GOL samobójczy co za kuriozum.Zawodnicy z Azji nie otrząsneli się jeszcze z tej sytuacji a po raz drugi piłkę z bramki musi wyciągać ich bramkarz.Na pełnej szybkości do środka zeszedł nie doceniany przez trenera Krecika S.Coulibaly i strzala bramke w boczną siatkę to już druga bramka zaledwie w 5 minut.Ta połowa należała do graczy z Afryki w tej połowie tylko 2 strzaly na bramke oddali gracze koreańscy ale gdyby nie postawa rezerwowego bramkarza Mali,który wyciągnoł strzał z bliskiej odległości głową.Do przerwy 2:0 w tej połowie rządziła drużyna z Czarnego Lądu.W drugiej połowie trener Smakosz nieźle musiał się pofatygować bo Korea zaczeła imponująco.W 60 minucie strzał oddaje jeden z graczy odbija Tanagra ale dochodzi do piłki bląd włosy koreańczyk i strzela bramkę.Ataki Korei były coraz groźniejsze i w 80 minucie po zamieszaniu i zgraniu głową przez napastnika z blika trafia Korea i mamy remis.Mali ruszyło z impetem i w 89 minucie po ładnym rozegraniu piłki przed polem karnym oddaje strzał Sissoka ale trafia w słupek.Koniec zaczynamy dogrywkę.Lepiej zaczeła Korea,która trafia bo bardzo ładnym strzale w poprzeczke.W doliczonym czasie gry pierwszej połowy dogrywki piłkę meczową miał Kanoute ale gracz Sevilli w sytuacji sam na sam przestrzela minimalnie obok lewego słupka.Druga część dogrywki to gra w środku pola.Zaczynamy karne.Pierwsze trzy karne Mali strzelane w sam środek a poźniej dwa okna.Gracze z Azji strzelają rożnie i Tanagra dwa razy ich wyczuwa jednak nie potrafi ich odbić.Karne 5:5 i dogrywka.Do piłki podchodzi M.Diarra zawodnik Realu pewnie w środek.Tanagra myśli gdzie może strzelać trener Krecik pokazał mu palec w dół.Strzał zawodnika Korei w środek.Trener Krecik wiedział gdzie będzie strzelał teraz koreańczyk.Wygrana w karnych 6:5 drużyny Mali.Duży sukces tego małego kraju z Afryki.
Dzięki Smakosz.Trzymaj się wink
Mam zapisane wszystkie bramki(nagrywałem przez Frapsa)trochę wolne ale nauczyłem się nagrywać godzine przed meczem.Wrzuce je później.Dzięki.
Nie 20:21, 06 Maj 2007 Zobacz profil autora
smakosz22

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 49

Gratulacje dla Krecika za 3. miejsce. Bardzo ładny i toczony w szybkim tempie mecz. W strzałach 15-13 dla Korei więc widać jak wyrównane i ciekawe było to spotkanie. Dużo ładnych akcji ale też sporo błędów no i pierwsza bramka dla Krecika czyli "stadiony świata" Wink. Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzcy meczu i podziękowania dla wszystkich graczy, z którymi miałem przyjemność zagrać. Do zobaczenia w kolejnych turach.
Nie 20:31, 06 Maj 2007 Zobacz profil autora

Gratuluje krecik 3 miejsca byle tak dalej takie sukcesy
Nie 20:32, 06 Maj 2007 Zobacz profil autora

Gratuluję Krecik 3 miejsca i Smakoszowi 4. Znów wielkie emocje i znów karne brawo.

Maska

brawo Krecik Wink przegrałem w ćwierćfinale z graczem który zajął 3 miejsce zdzier ... PozdRo O_o szczęśliwy
Nie 21:06, 06 Maj 2007
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

Brawo Krecik szczęśliwy od poczatku wiedzialem ze daleko zajdziesz , po tym co pokazywales w grupie ;d radosny
Nie 22:22, 06 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy ed. IV Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)