GRUPA B

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Winter Cup 2008 Zobacz poprzedni temat
GRUPA B

Post GRUPA B

...:::: GRUPA B ::::...

Witam wszystkich serdecznie w grupie B , Mam nadzieję ,że nie będziemy mieli żadnych problemów w z fazą grupową . Zachęcam wszystkich do opisywania swoich spotkań i nagrywania pięknych bramek które później będą uwiecznione na kompilacji turniejowej. Więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam POWODZENIA wykrzyknik

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych zostaje przedłużony o 2 dni (Środa 6.02.08 godz. 20:00) ze względu na rezerwowych.

POWODZENIA wykrzyknik
ps.mysle ze wsio jest ok , jezeli jednak zobaczycie jakiś bład , napiszcie w tym temacie Wink

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Śro 21:31, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 26 razy
Pon 16:39, 28 Sty 2008 Zobacz profil autora

Mecz na moją korzyść . Tomek wypracował sobie kilka dobrych akcji ,ale nic nie zdołał ustrzelić

Nadolski 1-0 Tomek

W tym meczu Tomek grał lepiej ode mnie . Robił więcej groźnych akcji lecz jego napastnicy nie mogli trafić do bramki.Mi ta sztuka udała sie tylko raz Wink

dzięki i powo dalej

EDIT :

Nadolski 5-0 Nowaxis

W pierwszej połowie to Nowaxis kontrolował gre ,ale ja zdobywałem bramki. W drugiej już zacząłem lepiej rozgrywać piłkę i wpadło kilka goli Wink

EDIT 2 :

Mecz wyrównany , Zarówno Czarny jak i Ja mielismy swoje okazje ja swoje wykorzystałem , Czarny nie .

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Pon 18:25, 28 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 17:29, 28 Sty 2008 Zobacz profil autora
Nowaxis

Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 274

Skąd: to samo co godlo

Nowaxis 1:3 Czarny
Po wyrównanym meczu skończyło sie 3:1 dużo niewykorzystanych sytuacjii z obydwu stron więc mecz w ogóle mogł zakończyć sie odwrotnym wynikiem.Ale chociaż honora strzeliłem:)
Wto 0:02, 29 Sty 2008 Zobacz profil autora

Bardzo fajny meczyk . W pierwszej połowie to ja kontrolowałem gre , strzelając jako pierwszy dwie bramki i do przerwy prowadziłem 2-0 . W przerwie meczu Czarny zmienia taktyke i już zaczyna kontrolować gre . Szybko strzela 2 swoje bramki i jestem zdenerwowany . Kanada robi akcje za akcją i wkońcu strzela na 3-2 i koniec meczu radosny

dzięki za mecz radosny
Wto 0:41, 29 Sty 2008 Zobacz profil autora
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

Przypominam , o nagrywaniu waszych pięknych bramek i dodawania ich do tego tematu razem z plikami sstates.
Wto 15:16, 29 Sty 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

_________Czarny vs. Tomek
____________________________5 - 0

Mecz pod całkowitą dominacją Kanadyjczyków. Bramkarz Hondurasu miał sporo szczęścia, gdyż z ponad 20 strzałów wpadło tylko (aż?) 5. Czarny zaczął mecz od strzałów na moją bramkę, po 7 minutach objął prowadzenie. Od czasu do czasu pojawiały się jakieś wypady pod bramkę Kanadyjczyków, ale zostały szybko rozgromione przez obrończów naszego Admina.

____________________________7 - 0

Mecz podobny do pierwszego z tą różnicą, że Czarny objął prowadzenie już w 6 minucie ( w pierwszym w 7 zdzier) było to spowodowane tym że po prostopadłym podaniu Zwycięzcy AC i DM mój obrońca dosłownie zwalił z nóg napastnika Kanady w polu karnym. Pod koniec pierwszej połowy Czarny zdobywa ładnego gola strzelając prosto w okienko.

Dzięki za mecz i powodzenia w dalszych rozgrywkach. Wink
Śro 17:32, 30 Sty 2008 Zobacz profil autora

Marv 1 - 1 Tomek

Kontroluje gre, ale nic nie chce wpasc. Tomek pod koniec 2 polowy laduje mi bramke i musze szybko nadrabiac na szczescie udalo sie...

Marv 4 - 1 Tomek

Mam przewage i tym razem pewnie wygrywam. Choc na poczatku znow bylo nerwowo bo w 1 akcji strzelil mi gola...Dzieki!

Marv 1 - 1 Czarny

Mecz nie ciekawy z przewaga Czarnego. W 2 polowce Czarny dostaje czerwo, ale i tak wychodzi na prowadzenie po wydaje sie nie groznym strzale. Pod koniec udaje mi sie jeszcze wyrownac. Za chwile Czarny marnuje doskonala sytuacje na wygrana...

Marv 0 - 4 Czarny

Dominacja gracza Pierwszej Ligi.. Tym razem mial duzo 100% i potrafil je wykorzystac...Dzieki!

Napisalbym wiecej, ale czas mi nie pozwala na to..Jak ktorys z rywali bedzie chcial cos dodac to napisze Wink

Czarny (Kanada) 2:1 (Finlandia) Nowaxis

Wyrównane spotkanie ze wskazaniem na mnie. Pierwsza połowa bardzo nudna, mało się działo. Objąłem prowadzenie w drugiej części i miałem sporo okazji aby podwyższyć, ale nie udawało się. jednak w końcu Friend podwyższył, a w końcówce Nowaxis strzela honorową bramkę. Pierwsza moja bramka była super w tym meczu lool Niedługo wrzucę Wink
Pią 0:28, 01 Lut 2008 Zobacz profil autora
Nowaxis

Posty: 274

nowaxis 3:2 Nadolski Mecz wyrównany 3 razy wychodzilem na prowadzenie no i za 3 razem nadolskiemu nie udalo sie juz strzelic bramki i skonczylo sie 3:2 dzieki i powo

Nowaxis vs Marv 0:1

Ostatnio zmieniony przez Nowaxis dnia Pią 15:03, 01 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 12:00, 01 Lut 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

_________Tomek vs. nowaxis
____________________________2 - 1

Mecz zaczęliśmy od wzajemnego sprawdzania przeciwnika. W 20 minucie pierwszej połowy strzelam gola z około 20 metrów. Nowaxis przeprowadzał od czasu do czasu groźne ataki na moją bramkę, ale na moje szczęście GK Hondurasu zachował zimna krew. W około 55 minucie podwyższam wynik na dwa do zera. Pod koniec meczu przeciwnik zdobywa honorową bramkę po prostopadłym podaniu do fińskiego napastnika.

_________nowaxis vs. Tomek
______________________________1 - 0

Mecz raczej pod moją przewagę, strzały po pierwszej połowie to 14 - 6 dla mnie. Gra toczyła się głównie w środku pola. Miałem kilka 100% okazji ale moi zawodnicy albo nie trafili w piłkę albo strzelali 20m obok bramki. W drugiej połowie nowaxis objął prowadzenie po groźnych kontrach, którymi raz za razem zaszczycał mojego GK.

Pią 17:08, 01 Lut 2008 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Chciałbym poinformować , że tom21 ma problemy z internetem i nie może rozegrać swoich spotkań, rano zostanie usunięty , a w jego miejsce wejdzie rezerwowy gracz.

Edit , w tej grupie zagrożony jest Marv.

Proszę o aktualizację tabeli.

Za Toma21 wchodzi rezerwowy Cobeer [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez PawelMarian dnia Nie 12:04, 03 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Sob 0:05, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora

Przecież Marv ma 5 spotkań rozegranych... ocb?

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Sob 10:56, 02 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 10:55, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora

Rozegralem 5 spotkan...Tylko nadol nie aktualizowal...Przelicz... Wink
Sob 10:57, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Sugerowałem się tabelką i nie liczyłem spotkań, poprawione.
Sob 11:05, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora

Witam
Jak wiadomo Tom21 ma problemy z internetem ,więc zamiast Toma do turnieju został wprowadzony Cobeer.
Powodzenia Cobeer wink

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Nie 12:14, 03 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:14, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora
Nowaxis

Posty: 274

Marv 3:1 Nowaxis od dłuższego czasu nie mam skutecznosci niewiem co sie dzieje z moimi strzalami mialem z dwie 100% ale ich nie strzelilem.dzieki i powo
Nie 13:29, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

_________Cobeer vs. nowaxis
____________________________0 - 1

To, że gram w Winter Cup spadło na mnie dziś. Jako pierwszy napisał do mnie nowaxis. Zagraliśmy. Szwajcaria myślę sobie to dobra ekipa powinno być dobrze. Nie było Wink Już w 5 minucie Finlandia obejmuje prowadzenie po błędach obrony Helvetów. Co prawda gol śmieszny(dobitka z 16 metrów) ale wpadło. Wziąłem się ostro do roboty. Atakowałem skrzydłami,atakowałem środkiem. Bezskutecznie. Albo piłka klepała słupek. Albo bramkarz Finów parował wszystko na rożne. Nie pomogło nawet 3-5-2 w końcówce spotkania. Finlandia pod wodzą nowaxis'a pokazała skuteczny futbol. W strzałach 8-15 dla mnie. Może w rewanżu coś strzele?

_________nowaxis vs. Cobeer
______________________________2 - 3

I faktycznie. Ten mecz zaczął się idealnie. 1:0 dla Szwajcarii w 3 min. W 5 min powinno być wyżej, jednak niepotrzebnie chciałem lobować...To się zemściło w 15 min 1:1 oczywista z kontry Finlandii i "wielbłądzie" bramkarza (miał czerwoną strzałkę!) piłka trafiła w niego i przełamała mu palce...Załamka. Do przerwy bez zmian rezultatu. Strzały 8-2 dla mnie. Druga odsłona zaczęła się dla mnie fatalnie. 2:1 dla Finów. Soczysty strzał zza pola karnego znalazł drogę do siatki. Szwajcarzy kontynuowali bicie głową w Fiński mur...Udało się go przebić po zamieszaniu w polu karnym. W końcu 2:2. Kilka minut później rzut rożny wykonuje Cabanas. Podaje do Senderosa na krótki słupek. Ten z woleja strzela w kierunku bramki, piłka trafia w nogi obrońcy Finlandii i mamy 3:2. Tym razem udało mi się dowieść ten wynik do końca.

Dzięki za mecze
Nie 15:14, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

Marv 1 - 4 Nadolski

Mecz rozgrywany dawno..Nie pamietam za duzo hmm moze tyle, ze nie zaslugiwalem na przegrana

Marv 2 - 2 Nadolski

Rowny meczyk i sprawiedliwy podzial punktow Wink

Edit:
Pomylka przy wpisywaniu wyniku bylo 2:2, a nie 1:1 Wink

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Pon 18:40, 04 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:12, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Winter Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)