OFF-TOPIC dotyczący Winter Cup 2008
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Winter Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

78 - 76,5 = 1,5
Z takiego bardzo prostego rachuneczku wynika, że powinniście zagrać jeszcze 1,5 minuty, O ILE rzeczywiście była 31:30 minuta 2. połowy. Tego nie wiem, bo pewnie ani ty ani kaimada nie macie screena.

Nie oceniaj , nie znając sytuacji.

Gdyby to napisał jakiś początkujący - ok. Ale czasem przy loście zdarza się, że u jednej osoby wyskakuje lagged przeciwnik, a u drugiej ta pierwsza osoba. Sam czasem tak miewam... :]

Kaimady też się to tyczy.
Sob 0:10, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora

Napisałem posta bo po prostu czasami wnerwia mnie to jak ktoś się żali jak przegra jakiś mecz! Rozbrajające jest to jak ktoś nie umie przegrywać... A parę takich osób mamy na forum.
I tylko to było przyczyną napisania przeze mnie posta.

Kończę OT.
Sob 0:11, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora

vitoss napisał:
no k***a jestes na forum a do mnie nie napiszesz o mecz ?

kaimada 17:15:06
cze
Vitoss 19:12:35
cze ;d
Vitoss 19:12:38
obecny ?

rozumiem ze jestes chory ale jak do ciebie pisze moze odpiszesz ?
Ma 2 komputery, tylko na jednym ma gadu oraz WE.

Poza tym napisał chyba dość wyraźnie, że jest chory i źle się czuje...

Trochę spokoju panowie. To, że ktoś nie jest w stanie grać, nie znaczy, że od razu "kurwami" musicie rzucać.

Dobra Leszczu jest chory taa ? nie moze grac taa ? Zle sie czuje taa ? To odpowiedz mi na pytanie co robi na forum jak jest strasznie chory. I gdzie go niby rzucam ku***mi ? pisze to jak by sam do siebie nie w kontekscie wyzywania Kaimady. Spoko ja sobie poczekam do czasy konca fazy grupowej tylko ciekawe co wtedy bedzie ? kaimada bedzie wtedy bez winny tylko ja bede winowajca taa ? wezcie juz go tak nie broncie bo dobrze michal napisal ze nie moze zaistalowac sobie gg ? to jest pare minut roboty...Ja do kaimady nic osobiscie nie mam, choroba kazdemu sie moze zdarzyc, sam bylem tydzien temu chory podczas turnieju. Zdrowia Kaimada ;P
Sob 0:35, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora

Pierwszy raz od dawna postanowiłem zagrać szybciej mecze, jak większość pamięta ostatnimi czasy grałem na ostatnią chwilą i o to po raz kolejny się nadziałem. Co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że szybkie rozgrywanie spotkań pozbawione jest sensu, ponieważ po cholere mam się męczyć na marne skoro wystarczy że gracz rezygnuje z turnieju i musze grać te mecze na nowo. Koniec z tym powracam do gry na ostatnią chwilę która jest w 100% pewniejsza.

PS. Czas już minął a jakoś osoby zagrożone są nadal w rozgrywkach zdzier

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Sob 1:27, 02 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 1:24, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora

Jak czasem tak miewasz to Cię ktoś w ch**a robi, bo się tak nie zdarza ;]
Sob 1:33, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dobra panowie rozumiem. Od teraz gram tylko na kailerze p2p i nagrywam każdy mecz neutralny. I wszystkie losty też będę screenował.
Ale spoko PM rozumiem. Możesz mnie atakować na gg, bluźnić bo jesteś tu kimś. Aros mnie obrażał po GSC i też nic mu nie zrobili bo to ktoś. Ja zawsze jestem ten zły, spiskowiec, dupek, drań, cham, spammer, lagger, oszust, przewrotnik, buntownik itp.
Dobra przyznaje:
1) ja zlagowałem mecze z PM
2) ja wychodziłem z meczu gdy miałem idealną sytuację i pół składu z czerwonymi strzałkami
3) tak od teraz będę z wami rozmawiał na gg nawet wtedy jak nie mogę grać bo fajnie jest usłyszeć bluzgi od przeciwnika czemu nie mogę grać
4) macie racje tylko na we siedzę. Nie widzę świata poza nim, nie mam innych gier, a jak piszę do kogoś i ten ktoś odpisuje 10 minut później to się śmieje w głos i udaje, że mnie nie ma.
5) PM przepraszam za Leszcza. On robi jakiś błąd dodając 45 + 31.50. Przecież na każdym kalulatorze wyjdzie 78.
Rachunek sumienia ;(.
ps. michal ja się nie żale na mecz. Ja się żale na to co on odwalił na gg i ten brak fair-play bo takiego chamstwa ze strony znanego gracza WEOL jeszcze nie spotkałem.
Sob 10:45, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Więc tak :

- Gdzie Cię obraziłem ??
- co do lagowania to na pewno nie byłem ja.

człowieku ja w obu meczach miałem pół składu na czerwono ,ale nie , trzeba lagować (jak graliśmy grałem z 4 białymi) i jaką sytuację lool czy stanie na środku boiska to jest sytuacja ??

I co z tego ?? wyszedłem PO 78 minucie i nie gadaj że była 31,50....
Sob 11:13, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora

PawelMarian napisał:
wyszedłem PO 78 minucie i nie gadaj że była 31,50....

Poniatowski.

Coś sugerujesz?
edit by PawelMarian

edit: zablokowałem cię bo jeśli w rozmowie 8 minutowej jakieś 4 razy powiedziałeś mi, że cię prowokuje to sobie ciebie odpuściłem...... walenie o ścianę nic nie da.

Bo mnie prowokowałeś
Ps, blokowanie to oznaka słabości ;] Tylko dzieci i R1 blokują lool

blokowanie to oznaka, że jedna ze stron nie chce się już kłócić.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Sob 19:52, 02 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 11:50, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Ciekawe czy w realu byłbyś taki wyszczekany jak na gg.

Dzieciak mnie zablokował lool.
Sob 11:55, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora

PM wrzuć na looz, nie ma się co przejmować Wink

Żeby nie robić OT to przegrałem właśnie jeden mecz z EloZiomem przez co będę musiał wygrać przynajmniej jedno spotkanie z karolem a po ostatnich sparingach z nim mogę śmiało stwierdzić że dużych szans nie mam zdzier
Sob 13:43, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora

A i kaimada nie zawsze będziesz grał na P2P bo np. mi ona nie działa i paru innym osoba też.
Sob 19:05, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora

ale można grać p2p vs normalna Wink

Unikaj zbędnego cytowania...
Edit by PawelMarian

yes ser xd

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Sob 19:53, 02 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 19:16, 02 Lut 2008 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Co do terminów , to myślę ,że zostanie przedłużony o ok 2 dni.

Powód - rezerwowi gracze mają zbyt mało czasu na rozegranie 10 meczy.
Nie 11:29, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

Pijaczyna mógł byś tabele zaktualizować ? zdzier
Nie 14:46, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

czyżbym wygrał grupę śmierci ? radosny
Pon 10:27, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

Jak się jest takim fartem jak Ty, to nie trudno o wygraną w takiej grupie lool

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Pon 14:07, 04 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

"...Nie każdy ślepy widzi..." do 20 chyba wyraźnie jest zdzier

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych zostaje przedłużony o 2 dni (Środa 6.02.08 godz. 20:00) ze względu na rezerwowych.

Wto 21:59, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

________

Po zakończeniu gry w grupach wszyscy z miejsc 1 i 2 awansowali automatycznie a dodatkowo awans uzyskało 4 graczy z miejsc 3. , ustawiłem wszystkich graczy według: