Faza Pucharowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2006 Zobacz poprzedni temat

Post Faza Pucharowa
Witam.
Dzis zaczynamy faze pucharowa Xmas Cup 2006.
Rozgrywa sie w niej mecz i rewanz ,nie licza sie gole strzelone na wyjezdzie (tak jak zwykle).

szyma 5-2 sheva7

Wszystkim zycze powodzenia i wielu emocji.

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Śro 0:04, 03 Sty 2007, w całości zmieniany 6 razy
Wto 15:47, 26 Gru 2006 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

Damian-Dumian
Pelen respektu i uszanowania do przeciwnika rozpoczalem te spotkanie.Pierwszy gwizdek i od razu ataki Polski.Piata minuta spotkania podrecznikowa akcja Dumiana-1-0.Nie zostalo mi nic innego jak atakowac.Moje akcje byly jednak bardzo nie poradne.Ok.25min akcja skrzydlem i bramka z woleja 1-1.W tym momencie za bardzo sie rozluznilem Dumian strzalem z 25m pokonuje mojego nieporadnego bramkarza.Chwile pozniej bramka na 3-1.Do konca pierwszej polowy atakowalem, ale ow ataki nie przynosily zadnych efektow.
Druga polowa podbudujowace slowa kuzyna daly mi nowa sile i ciagle wierzylem w koncowy sukces.Pierwsze minuty to moje ataki i genialna postawa Boruca.Okolo 60min strzelam bramke na 3-2.Minute pozniej wyrownuje.By po kolejnych dwoch minutach objac prowadzenie.Dalej skupiony usilowalem atakowac.Dumian jednak nie chcial "latwo sprzedac skory" atakowal, lecz z jego atakow nic dobrego nie wyszlo.Do konca spotkania wynik nie ulegl zmianie.
Wynik koncowy 4-3

Dumian-Damian
Przed meczem kuzyn powtarzal slowa:"spokojnie, skoncetrowny, graj swoje".Mysle, ze wysluchalem tych slow.Mecz sie rozpaczal i od razu wzialem sie do ataku.W 10min po bardzo prostej akcji pokonuje bramkarza i prowadze 1-0.Dumian byl jakby uspiony.Przed koncem pierwszej polwoy strzelam na 2-0.Dumian wtedy zaczal groznie atakowac moge tylko dziekowac bramkarzowi.
Na poczatku II polowy glupi faul w polu karnym Dumiana i perfekcyjnie wykonany rzut karny.Pozniej wlasciwie nic ciekawego sie nie stalo.
Wynik:0-3
Awans_Damian

Chyba odpadl faworyt ;p
Wto 22:25, 26 Gru 2006 Zobacz profil autora

Giuly(Japan) - szyma(Costa Rica)0-4 (w strzałach 9-10)
szyma - Giuly 1-1

W pierwszym meczu najodpowiedniejszym wynikiem byłoby 1-1 ale taki już urok WE Wink 2 gol szymy wpadł po nieudanym dośrodkowaniu gdy piłka zatrzymała się na poprzeczce , miała już wypadać na goal kick i nagle wróciła metr przed bramkę xD

W drugim meczu szyma miał sporą przewagę, lecz udało mi się zremisować ( "uroki WE zdzier")

awans: macho_21

Obydwa mecze bardzo wyrównane....to zwycestwo dydykuje wszytskim którzy we mnie nie wierzyli zdzier

Posty: 96

Mecze bardzo wyrównane ,mialem wiecej szczęscia i to ja awansowalem:-) To tyle...
Dzieki Tom za mecze!
Pią 17:10, 29 Gru 2006 Zobacz profil autora

A wiec zaczynamy polfinaly.
Sorry ,ze tak pozno podalem pary ale nie bylo mnie dzisiaj caly dzien na kompie.
Powodzenia.

Sob 0:39, 30 Gru 2006 Zobacz profil autora
sheva7

Posty: 96

sheva7(Ghana) vs macho21(Szkocja) 3:1
macho21(Szkocja) vs sheva7(Ghana) 0:2

Oba mecze wyglądaly podobnie:Szkocja miala przewagę w grze a bramki strzelala Ghana... Na uwagę zasluguje bramka Essiena z nozyc w 1 minucie meczu.

Dzięki macho21! Pozdro radosny
Wto 13:40, 02 Sty 2007 Zobacz profil autora

damian(Maroko) 1-1 (Kostaryka)szyma

W meczu przewazała Kostaryka jednak to Maroko strzeliło pierwsze bramke, jednak na 20 min przed końcem wyrównał Ronaldo Gomez. W strzałach: 8-18

szyma(Kostaryka) 3-1 (Maroko)damian

W tym meczu postanowiłem oddać przeciwnikowi inicjatywe a sam zagrać z kontry i przyniosło to oczekiwany skutek. Bramke na 1-0 strzela Hernandez, następnie Wanchope na 2-0, na 5 min przed końcem spotkania Maroko strzela bramkę kontaktową która dawała im jeszcze nadzieje awansu jednak nadzieje te szybko rozwiał Hernandez strzelając bramkę na 3-1.

Dzięki za mecze wink.
Wto 22:57, 02 Sty 2007 Zobacz profil autora

szyma(Kostaryka) 2-2 (Ghana)sheva7

Głowna bronią Kostaryki miały być kontry a to Ghana miała budować akcje i własnie tak się zaczęło Ghana przycisnęła tylko że kontry Kostarykańczyków nie były groźne. Po jednej z akcji Ghana obejmuje prowadzenie 0-1 zagubiony nie trzeba było długo czekać na kolejny cios Ghana zrobiła kolejna groźna akcje po której objęła już dwubramkowe prowadzenie. Jeszcze przed przerwa bramke kontaktową strzelił Wanchope. Do przerwy wynik 1-2. Po przerwie Kostaryka ruszyła do ataku, jednak świetnie dysponowany Kingston nie dawał się pokonać. Jednak w 60min był bezradny kiedy to po błedzie obrońcy Ghany Gomez wpakował piłke do siatki z kilku metrów. W końcówce Ghana przycisnęła a Kostarykańczycy wybijali tylko piłki na połowę przeciwnika jednak więcej bramek już nie padło.

Zagraliśmy więc drugi mecz.

szyma(Kostaryka) 5-2 (Ghana)sheva7

Początek meczu ponownie świetny w wykonaniu Ghany która szybko objęła prowadzenie 0-1. Ghana atakowała a Kostaryka się broniła tak mniej więcej wygladała cała pierwasza połowa. Jednak akcje Ghany bramek nie przynosiły a jeden rzut rożny wystarczył Kostaryce aby wyrównać
piękną bramkę z nożyc strzelił obrońca Marin. I takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej odsłonie meczu Kostaryka szybko objęła prowadzenie po składnej akcji do siatki trafia Ronaldo Gomez. Ghana grała trochę jak by bez przekonania co bezlitosnie wykorzystali Kostarykańczycy strzelając trzecią bramkę. Niedługo po tym pada kolejna bramka po centrze w pole karne Kingson popełnia fatalny bład wypusczając pilke z rąk a piłke do pustej bramki pakuje Hernandez. Kostaryka pewna swego traci jednak bramkę i mamy 4-2 jednak tuż przed końcem spotkania po rzucie rożnym swoją drugą bramkę strzela Marin.

A więc wygrywam Xmas Cup zdzier myśle że nikt we mnie nie wierzył co widać po ankiecie lecz fajnie jest być czarnym koniem turnieju. Mam nadzieje ze to nie ostatni moj triumf na WEOL. wink

Dzięki sheva7 za naprawdę świetne mecze i walke do ostatniej minuty.
Wto 15:22, 09 Sty 2007 Zobacz profil autora
radek

Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 69

Skąd: nie wiem

jako pierwszy gratuluje szczęśliwy . Gratulacje Dla szymy za Win Turnieju , oraz dla shevy7 za to ze doszedł tak daleko radosny
Wto 16:09, 09 Sty 2007 Zobacz profil autora

GRATKI szyma za winner wink

sheva tez owczywiscie gratulacje za dojscie do finału...Ale jednak porażka w finale to najgorsza poraża jaka moze byc

Gratuluje panom z pary finałowej radosny goodjob radosny

macie moze bramki z finalu , albo chociaz te nozyce zdzier szczęśliwy ?

Czarny napisał:

Dzięki wink. A tam zaraz zbluzganą zdzier a tak serio to niezle się nia gra lecz gdyby nie Twoja pomoc to bym chyba nigdy nie znalazł dobrego ustawienia i bym pewnie z grupy nie wyszedł lool a więc dziękuje wink.
Wto 18:48, 09 Sty 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje szyma cool
Wto 21:34, 09 Sty 2007 Zobacz profil autora

A oto pas dla mnie za wygranie Xmas Cup wykonany oczywiście przez toma21, dzięki tom wink.

Pią 2:21, 12 Sty 2007 Zobacz profil autora

juz nawet szyma wygrywa turnieje lool
robi sie ciekawie
gratuluje mistrzu radosny
Pią 8:44, 12 Sty 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2006 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)