Grupa C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2006 Zobacz poprzedni temat

Milej zabawy!!

Ostatnio zmieniony przez dukekubas dnia Nie 16:09, 24 Gru 2006, w całości zmieniany 6 razy
Wto 20:26, 19 Gru 2006 Zobacz profil autora

Giuly(japonia) - papaj(Meksyk) 3-0
papaj(Meksyk) - Giuly(Japonia) 0-2

Mecze rozgrywane na dość sporych lagach.
W pierwszym meczu mimo, ze wygrałem 3-0 to papaj miał lekką przewagę (w strzałach 9-8 dla papaja), lecz nie umiał zachować spokoju w decydujących momentach za to Japończycy z zimną krwią wykorzystywali swoje sytuacje.
W drugim spotkaniu to ja miałem przewagę i szybko strzeliłem gola na 1-0. Później papaj oddał kilka strzałów z dystansu, z których 3 trafiły w spojenie radosny. Jednak niedługo wywalczyłem rzut karny, który spokojnie wykorzystałem i nie oddałem prowadzenia do końca meczu.

Pozdro papaj zdzier
Wto 21:23, 19 Gru 2006 Zobacz profil autora
dukekubas

Posty: 819

dukekubas-tom21 2:1, 2:4
pierwszy mecz raczej pod moja przewaga, oprocz ostatnich 20 minut, w strzalach 12-4, troche uderzen od slupkow i poprzeczka oraz dwa gole z roznych
drugi mecz z lekka przewaga toma, szczegolnie w niektorych momentach, strzaly 9-11
Śro 20:04, 20 Gru 2006 Zobacz profil autora

Giuly - tom21 2-2, 1-4

W pierwszym meczu dwa razy wychodziłem na prowadzenie żeby je w głupi sposób stracić. W 2 połowie dostałem czerwoną kartkę za wślizg z boku i to w środku boiska :/. Mecz bardzo wyrównany i z małą ilością strzałów.
Drugie spotkanie również wyrównane, lecz wynik byl taki tylko po pierwszej połowie, którą przegrałem 1-0. W drugiej odsłonie udało mi się strzelić kontaktową bramkę i wtedy oczywiście musiałem coś spieprzyć i dostałem czerwoną kartkę. Od tego czasu tom21 zyskał przewagę, którą udokumentował 2 bramkami (jedna główka z 16 metrów zdzier)

Giuly(Japonia) - dukekubas(Korea Płd.) 3-3

Bardzo wyrównany mecz. Po pierwszej połowie przegrywałem 2-0 w drugiej połowie po 2 rzutach rożnych doprowadziłem do 2-2, a niedługo później wyszedłem na prowadzenie. Kiedy myślałem, że już wygram ten mecz 4 minuty przed końcem duke zremisował.

dukekubas(Korea Płd) - Giuly(Japonia) 0-3

W tym spotkaniu miałem sporą przewagę. Szybko strzeliłem gola po rzucie rożnym, a niedługo później Nakamura po indywidualnej akcji minął obrońcę i strzelił piękną bramkę od słupka. W drugiej połowie nadal miałem przewagę i 10 minut przed końcem po strzale Nakamury piłkę lecącą obok słupka wślizgiem do własnej bramki wbił obrońca Korei.

Pozdro zdzier
Czw 18:38, 21 Gru 2006 Zobacz profil autora
Papaj

Posty: 738

dukekubas 2:1 Papaj

Wyrównany mecz gdyby nie zmarnowane sytuacje mógłbym wygrać.

Papaj 1:2 dukekubas

Czerwona kartka wypaczyła przebieg spotkania...
Nie 12:52, 24 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2006 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)