Faza Pucharowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2007 Zobacz poprzedni temat

UWAGA!
Termin rozegrania spotkań 1/8 finału mija 23.12 o godzinie 23:59!

UWAGA!
Termin rozegrania spotkań 1/4 finału mija 26.12 o godzinie 23:59!

1/2 finału:

[link widoczny dla zalogowanych] vs [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Czw 12:32, 27 Gru 2007, w całości zmieniany 11 razy
Pią 21:21, 21 Gru 2007 Zobacz profil autora
Piotrek89

Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 851

Piotrek89 1-0 michal697
Piotrek89 3-1 michal697

Mecze wyrównane, z lekkim wskazaniem na Michała. Większego opisu z mojej strony nie będzie bo nie mam czasu.

rogas 2-0 soniak

Mecz zaczął sie od szaleńczych ataków soniaka, ale świetnie dysponowany mój bramkarz bropnił niesamowicie. Nagle moja jedna akcja i gol. Rywal coś tam próbował ale piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki przed końcówka 1 połowy podobna bramka i jest 2-0. Druga połowa już w zasadzie nudnawa.

rogas 5-2 soniak

Niesamowity początek bo już w 10 minucie prowadziłem 2-1, w pierwszej połowie wygrywałem dość pewnie 4-1. Druga połowa zaczęła się od gola dla rywala a ja zdobywam tuż przed końcem meczu. Mogłem jeszcze wbić 6 bramkę w loss time ale zamiast trafić w pusta bramkę to strzelam w obrońce.

Dzięki za mecze radosny
Pią 22:52, 21 Gru 2007 Zobacz profil autora
wasiak

Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 818

Skąd: MMz

Niestety jutro rano wyjezdzam na swieta, wiec nie bede mogl rozegrac swojego meczu... Prosze o wpisanie WO na korzysc KrecikaGKS

pozdrawiam i przepraszam za klopot
Pią 23:04, 21 Gru 2007 Zobacz profil autora
Leszczu

Posty: 2967

Skąd: Łdz

Myślę, że jako wszedłeś z listy trzecich miejsc to powinna wejść po prostu kolejna osoba, a więc inko.

Wprowadziłem go do tematu.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Sob 0:03, 22 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy

m3. 4-2

Mecz jeden dla mnie, miałem troszkę przewagi, sytuacji groźny więcej, ogólnie ok. Elo w drugiej połowie się obudził i zaczął grać, bo w pierwszej słabo. Ja strzelam bramkę w 1 części, Elo zaś w drugiej. Tuż przed końcem trafiam w słupek w 100% sytuacji radosny, a wcześniej przestrzeliwuje sam na sam.
Drugi mecz nieco inny, w strzałach na korzyść Zioma, ale z niewielką różnicą, ogólnie bardzo wyrównany meczyk radosny. Zaczyna się od mojego trafienie Janko, z ładnych nożyc. Elo później odpowiada dwoma trafieniami, kilkoma groźnymi strzałami. Ja staram się doprowadzić do remisu, nie trafiam na pustą bramkę ok. 85 minuty meczu szczęśliwy, ale na szczęście zaraz tuz przed końcem udaje mi się trafić z linii 16 metra na długi słupek.
Mecz 3 to już zupełnie inny mecz, Elo ciśnie ostro w 1 części, ja mam farta parę razy, słupki itd, parę razy blokuje piłkę przed wpadnięciem do bramki. Mimo tak wyrazistej przewagi w tej części Elo nie trafia bramy. Ja w tej części miałem jedną groźną sytuację praktycznie że na pustą, strzał przechodzi koło bramki radosny. Dopiero druga część przyniosła dla Elo pożądany efekt, bo zaczęła się od gola. Ja musiałem gonić wynik i w dość szybkim i krótkim czasie zdobyłem 2 bramki, przeciąg 3 minut chyba radosny. Prowadzenie nie trwało długo bo Elo podobnie jak ja wcześniej wziął się w garść i zdobył najpierw 1 a z jakieś 5-6 minut później drugą bramkę, czyli wynik 3-2 dla Elo. Ja pod koniec miałem szanse albo dwie, już dobrze nie pamiętam, wiem że zmarnowałem setkę radosny a Ziom strzelił ładną bramę po rożnym na 4-2. Ale to już była 90 minuta meczu i odpuściłem ten fragment, wiedząc że już nic się na moją korzyść nie zmieni.

Mecze bardzo dobre, ciekawe, wyrównane i fajne radosny. Szkoda że awans uciekł ale ostatnio coś farta nie mam w rozgrywkach pucharowych.
Dzięki za meczyki, powodzenia dalej radosny.
Sob 12:35, 22 Gru 2007 Zobacz profil autora
Inko

Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 1656

Skąd: Wolne Miasto Gdańsk

Inko 1:1 KrecikGKS

^^ ... Smieszny mecz , ktory powinien sie zakonczyc moim zwyciestwem ... ale coz zrobic jak moi zawodnicy z 2-3 metrow strzelaja obok slupka albo bramkarz wyjmuje takie pilki ze szok :/ do przerwy w strzałach 9:2 z czego 9 z moich strzalow byly w swiatlo bramki ...

Inko 0:1 KrecikGKS

Tu to juz w ogole parodia ... Krecik strzela gola z karnego ktorego za CH** nie powinno byc !! Zawodnik Ekwadoru wychodzi sam na sam lecz pilka jest za mocna dla niego , lapie ja moj bramkarz , ale zawodnik Ekwadoru przeraca sie a pajac w czarnym stroju dyktuje "11" ahahahahahha ! Po tym incydencie pogodziłem sie juz z porazka , praktycznie nie atakowałem , w koncowce meczu moglem doprowadzic do remisu , ale Adebayor do wypuszczenia sam na sam z bramkarzem biegl jak panienka ... Dzieki za mecz i powodzenia dalej :/

Szkoda ze wlasnie takim meczem konczy sie moja przygoda z WE2K2 :/ Milo tego wspominac nie bede ...

1:0
Mało ciekawe spotkania.W pierwszym meczu szybko zdobywam prowadzenie ale Inko gra bardzo ambitnie.W tym meczu to On raczej dzielił i rządził.Wyrównuję sprawiedliwie.W strzałach 11-6 na korzyść graczy z Togo.Obaj mamy po słupku.Ale to Togo powinno wygrać.
Drugi mecz to moja przewaga niepodważalna - do przerwy 8-0 w strzałach.Mecz jednak troszkę popsuł arbiter,który - cytuję słowa Inko"podyktował karnego z dupy" moim zdaniem też tak było ale wkońcu szczęście się do mnie odwróciło.Na koniec strzały 12-3.Inko mało zagraża mojej bramce.

2:0

mysle, ze we wszystkich trzech meczach bylem troche lepszy. strasznie ciezko wepchnąć cos do bramki cecha. chyba trzy gole strzeliłem po dobitkach strzałów, które wiekszosc innych bramkarzy by wpuscila.

trzeci mecz toczony w strasznie denerwującym lagu, jednak juz od początku udowodnilem swoja wyzszosc. fantastycznie grał Mitea i Chivu.
dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez korzen dnia Sob 17:39, 22 Gru 2007, w całości zmieniany 3 razy
Sob 17:34, 22 Gru 2007 Zobacz profil autora
Marv

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 1228

Skąd: Lublin

Marv 0-0 Bushmen

Mecz bez wiekszej historii. Oboje mielismy swoje szanse..Mecz w miare rowny..Moze z lekkim wskazaniem na bushmena..

Bushmen 6-0 Marv

Nie bede komentowal tego meczu...Oddalem zaledwie jeden strzal mniej (11-12) i tak przegrac... Pokazuje to sile mojej druzyny. Kazda bramke wypracowal Park Ji Sung jak nie strzelil to wypracowal kazda bramke. Niestety Araby za slabe na Koree. Dzieki i powo dalej!
Sob 18:40, 22 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

Korzeń oj widać że coś piłeś ;p. Tak naprawde to był tak :
Pierwszy mecz korzen wygrywa 1 do 0 . Nastepnie ja wygrywam mecz 2 do 1 . Po czym korzen stwierdza że nie będzie gral po pijaku ;p. I mecz następnego dnia na trzeźwo 2 do 0 dla lepszego korzenia. Czy tak nie było ;p?.

2. [link widoczny dla zalogowanych] 1 - 2 [link widoczny dla zalogowanych]

Zagrałem defensywnie....( pff aż wstyd to napisać szczęśliwy ).
Po pierwsze przegrałem z Reksulem w grupie,ma lepszy team...
Po drugie nie chciałem odpaść tak głupio jak w Autumn Cup. Poza tym drużyna mi nie leży już od początku dlatego zdecydowałem się na takie rozwiązanie w tak ważnych meczach.
Opłaciło się.
W 1 meczu rywal nie mógł rozgrywać spokojnie piłki na mojej połowie ,bo przejmowałem ją już na środku szczęśliwy W jednej akcji wychodze sam na sam...kosa z tyłu...i tylko ŻÓŁTA !!!! Tak jak w AC z wasiakiem. To samo szczęśliwy Tam karny,tu wolny...kończą się tak samo. GOL!
Po następnej kontrze wychodze na 2-0,a Reksul za faul na środku boiska dostaje po chwili czerwoną kartke. Chciałem dać swoje 4-3-3a ale się przestraszyłem zdzier Grałem spokojnie i zmarnowałem dwie 100% sytuacje. Reksul około 75 minuty pakuje mi w 3 minuty 2 bramki i zrobił się remis 2:2. Pomyślałem: powtórka z Autumn Cup? NIE! Po chwili po następnych 3 minutach podwyższam na 4-2. dzięki ustawieniu 4-3-3a. Mogłem zagrać tak od początku zdzier

W drugim meczu z 2-bramkową zaliczką grałem bardzo ostrożnie,a mimo tego miałem dużo wiecej sytuacji. Nie chce już mi się opisywać tego meczu. W strzałach 14-4 na moją korzyść.

dzięki

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pon 1:11, 24 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pon 1:09, 24 Gru 2007 Zobacz profil autora
Leszczu

Posty: 2967

Skąd: Łdz

totomiX - MartiniTSW 3:0 (WO) i 3:0 (WO), Martini pisał w shoutboxie, że ma kłopoty z Internetem... zagubiony

Można grać już 1/4 finału, rozpiska w pierwszym poście.

Czas grania 1/4 finału mija 26.12 o godzinie 23:59.

Pon 12:52, 24 Gru 2007 Zobacz profil autora
korzen

Posty: 185

korzen (rumunia) 1:1 piotrek89 (kanada)
piotrek89 (kanada) 1:2 korzen (rumunia)

uff, ciezkie mecze, masa emocji. widac roznice miedzy rumunia a kanada. zagralem defensywnie jak zwykle. w pierwszym meczu kanadyjczycy szybko wyszli na prowadzenie po strzale Radzinskiego. Fatalny początek dla Rumunów, których priorytetem było 'zero z tyłu'. Potem jednak podopieczni korzenia przejeli inicjatywę. nie mieli innego wyjscia. ale ciezko było dojsc do jakiejś 'setki'. Z dystansu tez nie było specjalnie jak ładować. Wyrównac udało się w ostatniej akcji meczu, strzelcem gola Mutu. Takie gole na prawdę cieszą : )

drugi mecz zaczął się idealnie dla druzyny z Rumunii. Szybki jak bylskawica Mitea wyprzedził obronce i wpakowal piłkę do siatki. W dalszej częsci meczu Chivu, Mutu i spólka kontrolowali grę, nie dopuszczając piłkarzy z Ameryki Północnej do sytuacji bramkowych. Az do 80 minuty.. Jedyny błąd całej formacji obronnej wykorzystal którys z napastników Kanady, gol głową z 5m. Wydawało się, ze cały wysilek Rumunii poszedł na marne. Jednak nie, juz w nastepnej z akcji bylo 2:1. Ilie miał duuzo miejsca przed polem karnym.. uderzył w samo okienko, nie do obrony.

dzieki za mecz ; )

Ostatnio zmieniony przez korzen dnia Wto 14:57, 25 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
Wto 14:54, 25 Gru 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX 0-0 Kicek
_____________-_strzały: 4-5

Klasyczny mecz do jednej bramki, obaj trenerzy najpierw zadbali o tyly, pozniej myslac o zdobywaniu bramek. Efektem byl nudny mecz i wynik bezbramkowy.

totomiX 1-1 Kicek
_____________-_strzały: 5-8

Kicek dalej gral defensywna taktyka 4-4-2 z dwoma def. pom. ja postanowilem lekko zaryzykowac i zagrac jednym def. pom. Mimo to mecz był podobny do pierwszego. Dopiero w 70 minucie Kicek oddaje strzal z dystansu, pilka zmierza w rece bramkarza Roya Carrola, jednak ten nie jest w stanie jej utrzymac, podbiega Salas i mamy 0-1. Irlandczycy goraczkowo zmienili taktyke na 3-4-3 i przeszli do atakow. Ostatni atak w tym meczu przyniósl oczekiwany efekt, w zamieszaniu podbramkowym jeden z zawodnikow Irlandii Połnocnej strzela lekko po ziemi, a ta pilka przechodzi i kladacym sie bramakrzem, mamy remis.

totomiX 2-1 Kicek
_____________-_strzały: 10-8

W tym meczu do Kicek zagrał swoja ulubiona ofensywna taktyka 4-3-3, ja natomiast wrocilem do defensywnego 4-4-2b. W 40 minucie ostatni obronca Kicka mimo wyraznego polecenia nie wybija pilki, po chwili przejmuje Healy, ktory nie ma problemow z wpyprowadzeniem swojej reprezentacji na prowadzenie. Nie dlugo po tej bramce, Kicek zdolal wyrownac i do przerwy mielismy wynik remisowy. W drugiej polowie, okolo 60 minuty Healy zaszalal na prawym skrzydle. Skrecił pod siebie w dwoch obroncow, wbiegl w pole karne, jednak zapomnial o bramkarzu, a ten bardzi szybko wygarnal mu pilke spod nog, niestety dla Chile tak niefortunnie, ze ta uderzyla we wracajacego obronce i wpadla do siatki. Wynik 2-1, do konca Kicek zmienil jeszcze taktyke, jednak mimo usilnych prob nie zdolal strzelic bramki.

mialem wpisac wczesniej bo mecz gralismy chyba 3 dni temu

EloZiomKonin (Marocco) - Rogas (Finlanida) 4:3 (4:1)

Mecz zaczyna sie od moich ataków, już w 20 minut prowadzę 3:0 potem Rogas strzela bramkę kontaktową, chwile później znów pada bramka dla mnie. Odpuszczam sobie, wynik 4:1 zadowala mnie w 100 procentach. Zaczynamy druga połowę, Rogas zaczyna atakować ale nie przynosi to skutku. 70 minuta i tu nagle lost.... dogrywamy 20 minut, które przespałem. Rogas przeprowadza atak za atakiem a ja nic, wkrótce przynosi to bramkę, jest 4:2 gdy już wszyscy myśleli, że mecz się skończy pada jeszcze jedna bramka dla Finlandii.

EloZiomKonin (Marocco) - Rogas (Finlanida) 2:3 (0:3)

Początek wyglądał mniej więcej tak jak końcówka pierwszego meczu czyli kompletna dominacja Rogasa, który strzela 3 bramki w pierwszej połowie i w tym momencie cieszy się z awansu. W drugiej połowie próbuje coś jeszcze zdziałać ale ciężko przedrzeć się przez wspaniale grający blok defensywny. Praktycznie nie miałem już nadzieii na awans do momentu strzelenia pierwszej bramki, jest 3:1 ale nadal przegrywam w dwumeczu. Pod koniec meczu udaje mi się strzelić gola na 3:2 i mecz się kończy. Żeby wyłonić zwycięzce trzeba rozegrać 3 mecz decydujący mecz.

EloZiomKonin (Marocco) - Rogas (Finlanida) 3:2 (1:2)

Ten mecz w porównaniu z tamtymi zaczyna się spokojnie. Przewaga Rogasa który do pierwszej połowy prowadzi 2:1 i to on jest bliższy awansu. Druga połowa to wojna nerwów, wysoka stawka, każdy z nas chce wygrać, dla Rogasa mecz mogłby się skończyć a mi do zwycięstwa brakują aż dwie bramki. Próbuje coś zdziałać ale nic się nie udaje, wspaniała gra Finlandi, coraz bliżej do końca meczu i coraz dalej awansu... ok 65 minuty wspaniała akcja Marokańczyków i pada wyrównująca bramka na 2:2 do końca zostało może ze 20 min coraz większa nerwówka, piłkarze Maroka tak jak piłkarze z Finlandii chcą roztrzygnać wynik spotkania w regulaminowych 90 minutach, 10 minut do końca, rzut wolny dla Maroka, ok 45 metrów od bramki, wrzutka w pole karne, zgranie głowa i potężny strzał w długi róg, bramkarz rzuca się lecz nie zdołał jej wyciągnąć, piłka laduje w oknienku bramki, GOOOL!! i 3:2 dla mnie!! Takim wynikiem mecz się kończy i awans dla Maroka. Wspaniałe mecze. Dzięki Rogas

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Czw 8:04, 27 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
Czw 7:59, 27 Gru 2007 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Posty: 582

KrecikGKS 1:0 Bushmen
Graliśmy te mecze z 3 dni.Nie wiem czemu wygrany ich nie wpisał.Powiem tylko tyle,że ten mecz to moja przewaga wręcz ogromna do przerwy 7-0 w strzałach i kontrola.W drugiej troszkę przeciwnik zaczyna się rozpędzać ale strzelam bramkę i pełny control na nic się nie zanosiło..w strzałach na koniec 12-3.
KrecikGKS 1-3 Bushmen
Drugi mecz ogólnie bardziej wyrównany ale to co wyczyniał bramkarz Korei i jego szczęście,którego nie było końca.Bushmen wychodzi na prowadzenie 1-0.Później robię pauzę bo Ojciec chciał żebym mu drzwi otworzył..mam aut i podaję przeciwnikowi 2-0 ..człowiek ma prawo do jednego słowa...Później to cały czas gonienie wyniku.Mam 2 słupki i w kilku sytuacjach ten golkipear broni nie prawdopodobnie.Ustawiam już sie tylko no atak i jak to bywa jakaś szybka kontra kończy się i 3-0-pełna załamka.Cały czas jednak dążę ale zdobywam tylko jedną bramkę i koniec ile w strzałach nie pamiętam ale chyba na moją korzyść... Wpisałem to żeby chłopaki już mogli dokończyć tego tura bo Bushmen jakoś się nie kwapił.Tutaj wycinki z rozmowy:

Skąd: Łdz

OK, grajcie półfinały. Macie czas do 28.12 do godziny 23:59.
Czw 12:29, 27 Gru 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

totomiX 1-0 bushmen
_____________-_strzały: 10-3

Moja zdecydowana przewga, co potwierdzaja statystyki oddanych strzalow, niestety wygralem tylko 1-0. W 90 minucie moj zawodnik popycha koreanskiego napastnika w polu karnym i Korea ma jedynastke, jednak nie potrafila wykorzystac tego prezentu.

totomiX 1-2 bushmen
_____________-_strzały: 7-5

Bushmen ostro zaczal, jednak moj bramkarz obronil nieprawdopodbna sytuacje. Pozniej to ja doszedlem do glosu, moj napastnik jest popychany w polu karnym i mam jedynastke, Healy wyprowadza swoja reprezentacje na prowadzenie. Zapadla mi w pamiec sytuacja gdzie Gillespie chybił z 10 metrow na pusta bramke. Do przerwy w strzalach 6-2. Druga polowa miala bardziej wyrownany przebieg, 15 minut przed koncem jednak bushem ostro przyspieszyl. W 75 minucie doprowadza do remisu, a chwile pozniej obronca z Irlandii okazal sie za wolny dla napastnika z Koreii i wynik brzmi 1-2.

totomiX 1-5 bushmen
_____________-_strzały: 6-7

No w tym meczu nie mialem za duzo powiedzenia. Pierwsze dwie akcje meczu i Korea prowadzi 2-0. Bardzo staralem sie odrobic ten niekorzystny wynik, jednak bushmen dobrze gral w obronie, w strzalach do przerwy 1-2. Na druga polowe zmienilem ustawienie na 3-4-3, jednak to nic nie dalo. Bushmen kontynułowal swoja 100% skutecznosc, natomiast moich grajkow w tym meczu bylo stac tylko na bramke honorowa.

Dzieki za gre i powodzenia w finale. Ja zadowole sie tym razem meczem o 3 miejsce radosny pozdro

Czw 22:11, 27 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)