FINAŁ

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2007 Zobacz poprzedni temat

_____________________Zapowiedź:
Wszyscy z pełnymi brzuchami, po świątecznym okresie, czekamy na wynik ostatniego zakończonego turnieju w 2007 (ew. pierwszego w 2008 Wink). Naprzeciwko sobie staną gracze, którzy jeszcze niedawno mogli się mierzyć tylko na konkurencyjnych servisach, ponieważ obaj "zaliczyli" bana na forum. Ale nastały dla nich lepsze czasy i teraz mogą sprawdzić wzajemnie swoje umiejętności w bezpośrednim meczu. I to meczu niezwykłym, bo niecodziennie przecież gra się finał oficjalnego turnieju na WEOL. Statystyki pokazują, że faworytem jest EloZiomKonin, ale eksperci na zwycięzcę typują bushmena. Żaden z finalistów nie odprawiał przeciwników z kwitkiem, często wygrywając 1-2 bramkami (wyjątek: bushmen 6-0 Marv). Ich pogromcami byli michal697, totomiX (pokonali bushmena) oraz wasiak (pokonał EloZiomKonina). Najlepiej z finalistami radził sobie jednak rogas, pokonując w tym turnieju najlepszych jego graczy.

Pokonałeś obu finalistów Xmas Cup w świątecznym turnieju? Który robi większe wrażenie i czy jest na nich jakiś sposób?

Tak, pokonałem z czego bardzo się cieszę, obaj są bardzo dobrzy i zagrałem z nimi swoją standardową taktyką. MTrudne mecze z bushmenem w fazie grupowej nie były aż tak ważne jak to miało miejsce w play-off z EZK. Awans straciłem w loss time i koniec marzeń o podium.

Większość z ekspertów głosujących na bushmena twierdzi, że jest on w niesamowitej formie. Czy mają rację? Czekamy na wynik tego spotkania i mamy nadzieję, że będzie on sprawiedliwy!

• Adam.zip 2:3

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Nie 23:00, 30 Gru 2007, w całości zmieniany 7 razy
Nie 20:15, 30 Gru 2007 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

wygrałem i co wy na to??!!
Pon 13:16, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora

Jak na lato, prosimy o wynik wraz z opisem...

Bushmem 2-3 EloZiomKonin

Co tu dużo pisać... Od początku turnieju pierwsze mecze, grałem duuuzo słabiej niż rewanż. Teraz tez zagrałem poniżej moich umiejętności. Elo zaczął z impetem strzelił z ponad 20 metrów ładna bramkę, jednak cieszył sie prowadzeniem przez jakieś 5-7 minut, poczym błyskawicznie odpowiedziała Korea. Zdążyłem sie wyluzować, a w tym czasie EZK ukuł mnie dwoma golami... Do przerwy 1-3, po przerwie odbyłem krótka rozmowę z moim psychologiem, usłyszałem "kur## buszmen, gramy do końca !!!". Zgodnie z radą Korea ruszyła do ataku, parę okazji miała moja gwiazda Park Ji Sung, jednak niebieska strzałka nie pozwoliła mu dziabnąć gola... Wynik 2-3. Przegrałem głównie przez swoją arogancje, nieuwage....Aha EZK powinien wrzucić niebawem bramki.

Dzięki za mecz. Leszczu dzięki za dobrą organizacje i fajny turniej Wink Totomix, dzięki za bardzo interesujący półfinał, jeden z lepszych w jakich brałem udział Wink

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Pon 15:53, 31 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz

Gratulacje dla obu finalistów! radosny
Pon 15:54, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Marocco) - Bushmen (Korea) 3:2 (2:1)

Bramki:
Chamakh 18, Boukhari 24, Zairi 52 (Marocco) - Chung Soo 22, Ji Sung 68 (Korea)

Początek meczu należy do mnie, pierwsze 5 minut i pierwsza groźna sytuacja, strzał i broni bramkarz dobitka i znów piękna interwencja golkeepera z Korei który wybija na rzut rożny. Od 18 minuty zaczęły padać bramki a to za sprawą Chamakha i Maroko wychodzi na prowadzenie, nie na długo bo już w 22 minucie Chung Soo doprowadza do remisu. Rozpoczynam grę od środka, podanie do przodu, drybling bodajże Zairiego strzał i broni bramkarz lecz do piłki dobiega Boukhari i płasko po ziemi uderza z ostrego konta, tym razem bramkarz nie miał szans i 2:1 dla Maroka. Gra nabiera tempa akcja za akcję, coraz większe nerwy, było jeszcze kilka groźnych sytuacji dla Bushmena i dla mnie ale wynik nie zmienił się do końca pierwszej połowy. Zaczynamy drugą, przejęcie piłki w środku pola przez Bushmena, szybka akcja ale piłkarze Maroka wybijają na rzut rożny, krótkie rozegranie i piłkę przychwytuje obrońca, szybka piłka do przodu, do piłki w środku pola dochodzi Zairi, który pociągnał jeszcze ze 40 metrów, sam na sam z bramkarzem i strzela koło słupka, GOOL!! 3:1 dla drużyny z Maroka. Tutaj trochę odpuściłem, Bushmen za to nie odpuszczał do samego końca, groźnie atakował co przynosi skutek w 68 minucie i jest już 3:2. Dalszy ciąg gry to moja spokojna gra, przede wszystkim w obronie, każdy atak rozbijany i groźne kontry, szczególnie od 80 minuty gdzie miałem 2 szanse aby podwyższyć wynik lecz w spaniałej dyspozycji był bramkarz Korei.

Dzięki wszystkim za tura, Tobie Leszczu za prowadzenie a przede wszystkim Tobie Bushmen za dobry meczyk... Pozdro for all i wszyskiego najlepszego w nowym roku

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Pon 16:04, 31 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz

Równiez gratki dla obu finalistów. Wink
Również typowałem na zwycięstwo bushmena.
Pon 17:32, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora

Pon 18:01, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje!
Pon 18:14, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)