Grupa C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2007 Zobacz poprzedni temat
Grupa C

Post Grupa C
__________
______

Witam wszystkich w Świątecznym turnieju XMAS Cup '07.
W tym temacie opisujcie swoje osiągnięcia na tym szczeblu rozgrywek. Zachęcam do pisania w tym temacie zwięzłych jak i obszernych opisów meczy.
W razie jakichkolwiek problemów proszę je również zgłaszać tutaj, a na pewno na każdy problem coś zaradzimy...
Życzę miłej gry i przypominam, że gramy tylko jeden mecz z każdym!

Proszę przed rozpoczęciem rozgrywek zapoznać się z:

_____Regulaminem rozgrywek WEOL
_____Regulaminem XMAS Cup '07

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 20 Grudnia o 23:59. Jeśli do 17 grudnia do 23:59 którykolwiek z graczy nie będzie miał rozegranych minimalnie 3 spotkań, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

Największa wygrana:

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Czw 18:42, 20 Gru 2007, w całości zmieniany 23 razy
Sob 10:36, 15 Gru 2007 Zobacz profil autora

Inko 0:1 Ayatollah

Pfff ... mecz przegrany tylko dlatego ze druzyny sa dobrane tak a nie inaczej ... Moja przewaga była nie podwazalna , ale co z tego jak cała druzyna ma Shoot Power 15-16 , a w bramce Czech stoi Cech ... Krece 3-4 obroncow uderzam na bramke , a tu Cech , niczym mur w bramce ... do tego jeszcze zaliczyłem 2 słupki i 3x sam na sam zmarnowane przez cyborga na bramce ... w 90 minucie Koller uderza z 20 metra i moj bramkarz tylko patrzy jak pilka wpada do bramki ... W dupie z takimi meczami ... Dzieki za mecz

W strzałach 14-4 dla mnie ... n/c

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Sob 16:23, 15 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
Sob 14:18, 15 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

Potwierdzam wynik i przewagę gracza Inko, lecz wynikała ona z tego że dopiero co wstałem i zagralismy mecz od razu ;p.
Sob 14:36, 15 Gru 2007 Zobacz profil autora

Inko 2:0 Krzysiuk

Wyrownany mecz , przez pierwsze 20 minut Krzysiuk mnie zmiażdżył , nie mogłem wyjsc z wlasniej polowy , ale pozniej udało mi sie szybko skontrowac i strzelic pierwsza bramke , po chwili moj napastnik wyszedł sam na sam z bramkarzem , ale został brutnalnie sfaulowany w polu karnym przez obronce ( wslizg od tylu i nawet nie dostał żoltej kartki ) , sedzia dyktuje rzut karny , ale Senaya okazał sie slabszy od Rustu ... jeszcze przed przerwa udało mi sie strzelic 2 gola , po przerwie mecz toczony w srodkowej czesci boiska , malo strzałow i składnych akcji ... Dzieki za mecz i powodzenia dalej

Inko 1:2 Justyn

Ciezkie warkunki do gry - lagi :/ ... Justyn pierwszy objal prowadzenie , po chwili dołożył kojnego gola i tak zakonczyła sie pierwsza polowa. W drugiej odsłonie meczu starałem sie przebic przez obrone Angoli , ale nic z tego nie wychodziło ... Strzały z dystansu odpadały , bo tylko jedna osoba w Togo ma Shoot Power 17 ... jest to bramkarz Togo <lol2> , pod koniec meczu udało mi sie strzelic honorowego gola Wink Dzieki za mecz i powodzenia dalej

Sob 16:22, 15 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ayatollah

Posty: 65

Kakaesiak 0:4 Ayatollah

Przebieg meczu początkowo wskazywał na przewagę drużyny z RPA, lecz ich ataki udawało mi się skutecznie powstrzymywać przed linią pola karnego. Ekipa prowadzona przez Kakaesiaka oddało kilka strzałów, lecz były one oddawane sprzed pola karnego, które bez problemy wyjmował mój cyborg (;p), lub były to strzały niecelne. Udało mi się strzelić bramkę pod koniec pierwszej odsłony meczu, a pozostałe strzeliłem z kontr. Optycznie przewaga była po stronie mojego przeciwnika, lecz to ja potrafiłem skonstruować bramkowe sytuacje.

Ostatnio zmieniony przez Ayatollah dnia Sob 22:27, 15 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Sob 22:22, 15 Gru 2007 Zobacz profil autora

Ayatollah-mackal 1:1

Grać przeciwko Czechom jest naprawdę trudno.Rywal strzelił gola po dośrodkowaniu z główki,natomiast ja po strzale z dystansu.W sumie mecz wyrównany,w strzałach 8:7 dla mnie.
Nie 0:04, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora

mackal napisał:

Grać przeciwko Czechom jest naprawdę trudno.

Masz prawo do narzekania.... LOL ,chłopie grasz Nigerją , zagraj sobie Angolą to zobaczysz różnice!!

justyn vs Ayatollah 3:1

Zasłużona wygrana , w połowie mecz toczony w lagu.
Nie 12:52, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora

inko-mackal 2:0

Co za nieudany mecz.Nic mi się nie potoczyło po mojej myśli.Żałosne i denerwujące to jest,bo meczu wcale nie musiałem przegrać.

Czarny-mackal 2:0

Niestety,ostatnio nic nie gram(ocena formy 3/10).Praktycznie zero ataku ,tylko chaotyczna gra na środku boiska.
W strzałach 8:2 dla rywala.2 gole nie padły z jakiś 100% sytuacji,ale trzeba przyznać ,ze Czarny zasłużył na wygraną.
Powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Nie 14:52, 16 Gru 2007, w całości zmieniany 3 razy
Nie 13:36, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ayatollah

Posty: 65

Czarny 1:2 Ayatollah

Mecz bardzo ciężki, początkowo zarysowała się przewaga Czarnego, co udokumentował strzeleniem bramki. Po stracie bramki zmobilizowałem się i uwidaczniała się moja przewaga, która pozwoliła mi wygrać ten ważny mecz.Dziękuję.
Nie 15:11, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Kakaesiak

Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 183

Skąd: Granica KĘTRZYN

Kakaesiak 2-2 Piotrek

Szybko wyszedłem na prowadzenie 2-0. Jeszcze przed przerwą Piotrek89 zdobywa kontaktową bramkę. Mecz ogólnie wyrównany. W drugiej polowie do ok. 70 minuty grałem ok, poźniej rozpoczęła się nawałnica Piotrka89, której wynikiem byla (na szczęście) tylko jedna bramka.
Nie 15:26, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ayatollah

Posty: 65

Piotrek89 3:0 Ayatollah

Reszta jest milczeniem.

Ostatnio zmieniony przez Ayatollah dnia Nie 15:41, 16 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:39, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Kakaesiak

Posty: 183

Kakaesiak 2-4 Czarny

Od poczatku mecz ukladal sie po mojej mysli. Czarny otrzymuje czerwona kartkea ja czuje szanse na korzystny wynik. Niestety w drugiej polowie dwie akcje Czarnego ni stad ni zowad i jest 2-0 dla niego. Znow mam katastrofalna skutecznosc, strzaly albo obok bramki, albo prosto w bramkarza. Po chwili Czarny zdobywa jeszcze jedna bramke i jest 0-3 dla niego. Wtedy zmieniam taktyke na klasyczne 4-4-2 i zaczynam sie odradzac. Szybko zdobywam 2 bramki, jest 2-3, czuje ze moge powalczyc. Niestety chwila nieuwagi w obronie i Czarny pakuje pilke na 2-4.
Nie 16:07, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora

Piotrek89 4-1 inko

Wyrównany mecz , w strzałach 9-8 dla mnie.

Mecz także wyrównany, lecz ze wskazaniem na mnie. Większego opisu nie będzie z uwagi na brak czasu, może Krzysiuk coś doda od siebie.

dzięki za mecz.

Mecz bardzo wyrównany, mało klarownych sytuacji, mecz na typowy remis...

dzięki i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Nie 19:46, 16 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
Nie 18:32, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora

justyn-mackal 0:3

W strzałach 6:6 ,ale w golach 0:3.
Tym razem atut w postaci Nigerii wykorzystałem w niemal 100%.
2 gole strzeliłem można powiedzieć z niczego(1 samobój i gol z ostrego kąta).
Bohaterem meczu został mój bramkarz oraz Okocha.
Czyżbym się przełamał czy to tylko jednorazowy wypad.
To się okaże w następnych meczach.
Pon 2:41, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ayatollah

Posty: 65

Krzysiuk 0:1 Ayatollah

Mecz bardzo emocjonujący i wyrównany, bramke udało się strzelić mojej drużynie dopiero pod koniec meczu i to po zmianie taktyki. Dzięki.
Pon 16:24, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora

W tej grupie nie ma zagrożeń. Wszyscy rozegrali minimum 3 mecze. Gratuluję Wink
Pon 17:15, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora

Krzysiuk - Justyn 1-2

Mecz wyrownany w dobrym tempie. Po I polowie w strzalach 2-3 i 0-2 w bramkach dla rywala.

Pierwszy gol w 10 minucie po strzale z 20 metrow z dystansu. 2 gol to przejecie pilki w moim pollu karnym przejsciu 2 metrow i strzal i Rustu nie mial nic do powiedzienia. Druga polowa staram sie wiecej atakowac ale udaje mi sie strzelic tylko 1 bramke. Prawie identyczna jak 1 rywala strzal z dystansu. Rywal groznei kontraatakowal ale Rustu nie dal sie pokonac poraz 3.

Mecz wyrownany, duzo walki w srodku pola

Dzieki za mecz i powodzenia dalej.
Wto 14:14, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora

mackal-kakaesiak 2:2

Niewiele zabrakło do wygranej,ale raziła nieskuteczność no i po awansie.

mackal-Krzysiuk 2:3

Przewaga w strzałach 11:5 dla mnie ,a jakimś cudem to przegrałem(chyba za dużo prezentów rozdaję na gwiazdkę).
Nie wiem może nie miałem aż takich ambicji po tym jak straciłem już szanse na awans,bo grałem jakoś tak nijako.

Thx za mecze

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Wto 14:47, 18 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:43, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora

Krzysiuk - Czarny 1-1 git

Był to pojedynek Dawida z Goliatem lool . Pierwszy nasz mecz w historii, cel był jasny nie wypaść zle. NA boisku okazało sie ze diabeł nie taki straszny jak go malują. Do przerwy 1-0 dla Czarnego, zdążył zebrać w 30 minucie czerwona kartkę co zaowocowało w końcówce. Po I polowie 12-0 lool w strzałach dla Admina oops . Ale myślę ze to nie świadczy o mojej zlej grze, myślę ze całkiem dobrze ( jak na mnie ) wychodziło mi podwajanie krycia. Remis zawdzięczam w dużej mierze dzięki Rustu czasami wyciągał rzeczy niemożliwe. Dużo strzałów padało ale były one za lekkie albo golkiper parował na rożnego albo nie celne. Cieszę sie ze tylko 1-0. Druga rzecz która mnie uradowała to czerwona kartka dla Vidica za faul od tylu w środku boiska. W II polowie obraz gry sie nie zmienił ja sie głownie broniłem. Moje akcje jak w pierwszej polowie były rozbijane w obronie dlatego 0 strzałów po I polowie. Ale w II polowie zaczęły dochodzić do bramki moje strzały. Myślę ze miałem takie 2 groźne strzały ale za lekkie i bramkarz wyłapywał je bez problemu. Czarny tez miał swoje szanse ale jak w I polowie nie celne lub lekkie. Ale było tez parę groźnych ale golkiper robił co mógł i za to duży plus. jest 42 minuta II polowy. Aut wchodzę w formacje mowie raz kozie śmierć i daje wszystkim różowe strzałki do ataku. wybijam z autu ale odrazu strata mowie po Ptokach ale nie po 2 minutach przejmuje gałę i Czarny fauluje. wznawiam podaniem po ziemi biegnę pare metrów podaje na wysuniecie napastnik strzela bramkarz broni i mam rzut rożny. Dośrodkowuję wprost na głowę snajpera i jest GOOOOOLLLLLLL 1-1. Jak sie ucieszyłem. Zaraz po wznowieniu gwizdek końcowy. Zwycięski remis dla mnie jak na Wembley.

Przepraszam rywala za moje szczęście lool Pierwszy raz w jakimś oficjalnym meczu mi dopisali.

Dzięki za mecz i powodzenia w walce o awans
Wto 18:11, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora

Mam problem z rozegraniem meczu z mackalem :
cały czas się mijamy , jak ja wracam do domu o 16-30
mackal wychodzi do pracy - on może grać do 16 a ja od 16 , pisze to dlatego , że nie chce potem WO bez pkt, chcę rozegrać ten mecz. Mam nadzieje, że się dogadamy.

Piotrek (17-12-2007 19:52)
czesc , jestes ? , Piotrek89, gramy do xmas ??

Wto 21:58, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)