Grupa D (II faza grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Zobacz poprzedni temat
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

LGZuczek 3-4 Kicek
LGZuczek 4-0 Kicek

2 wyrownane mecze w 1 meczu prowadziłem do 44 minuty 3-2 ... Ale loos chciał ze przegrałem. W drugim meczu Kicek przewaza ja strzelam bramke i rywalowi chyba odechciewa sie grac. Miał swoje okazje lecz nie wykorzystał ich w pierwszym leciały bramy z dupy ze szok radosny Dzieki za mecze i powo dalej radosny
Nie 16:52, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Nie 22:17, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 19:57, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1-2 andzi

Na początku rywal przejmuje inicjatywę i oddaje kilka strzałów lecz większość z nich była bardzo niecelna. W dalszej części udaje mi się wyjść na prowadzenie po bramce Henry'ego. Strzały na koniec połowy: 8-5 na moją korzyść. W 60 minucie tracę bramkę i mamy remis. Pod koniec daje ciała w polu karnym i rywal strzela bramkę na wagę 3 punktów. Strzały na koniec meczu: 10-8 na moją korzyść.

...Koshaolin... 2-1 andzi

W 3 minucie strzela bramkę Henry. Do połowy rywal miał kilka dobrych okazji lecz ich nie wykorzystał. Strzały 6-3 na korzyść rywala. W drugiej połowie rywal doprowadza do remisu, a ja strzelam bramkę w ostatniej akcji meczu po błędzie rywala. Strzały na koniec meczu: 12-8 na korzyść rywala. Trzeba przyznać iż były to bardzo podobne spotkania. Jeśli chciałem jeszcze walczyć o awans to musiałem zdobyć 6 punktów no ale niestety tak się nie stało ponieważ zagrałem w obu spotkaniach bardzo słabo.

Dzięki. POwodzenia dalej
Pon 18:05, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora

Mam nadzieje że wszytsko podliczyłem. Tak więc proszę o nie edytowanie poprzednich postów.

Uwagi na gg.
Pon 20:57, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora

Lisekx111 (Manchester Utd.) 1:2 andzi (Juventus)

Mecz wyrównany. Pierwszą bramkę strzelam już w 5 minucie po ładnym zagraniu do niezawodnego Del Piero. Później nie wiele pamiętam z tego meczu szczęśliwy. Lisekx111 wyrównał, ale ostatnie słowo należało do legendy Juventusu, tzn. Del Piero który strzelił bramkę po dośrodkowaniu Amauriego.

andzi (Juventus) 3:2 Lisekx111 (Manchester Utd.)

Podobny mecz do pierwszego, tylko tym razem to Lisekx111 objął prowadzenie. Strzelił bramkę z karnego, który wywalczył dość szczęśliwie. Około 30 minuty Czerwone Diabły podwyższyły wynik na 0:2. Myślałem, że już przegram to spotkanie, ale w drugiej połowie obudziłem się. Najpierw Trezeguet szczęśliwie pakuje piłkę do siatki przeciwnika, Del Piero wyrównał stan spotkania, a zwycięską bramkę strzelił ponownie Trezeguet. Mecz bardzo fajny z wieloma sytuacjami i obaj mogliśmy strzelić jeszcze po 2-3 bramki.

Nie ukrywam, że szczęście było po mojej stronie, bo oba spotkania były dość wyrównane.

Pon 21:43, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

Witam. Niestety musze sie wycofac z turnieju. Ostatnio nalozylo mi sie troche nieplanowanych spraw i niewyrabiam sie z rozegraniem meczy. Dzisiaj wyjezdzam i niezdaze dograc pozostalych spotkan z grupy. Dzieki i zycze powodzenia
Wto 8:34, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora

Proszę o zamienienie wszystkich meczy arka25 na WO dla przeciwników.
Wto 12:46, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 2-4 Lisekx111

Spotkania grane wczoraj. Praktycznie nie miałem już szans na awans dlatego zagrałem słabe spotkania. Na początku rywal strzela 2 bramki mimo iż to ja atakuje później udaje mi się doprowadzić do remisu w bodajże 80 minucie. Następnie ustawiam wszystkich na atak i rywal strzela mi 2 bramki i wygrywa spotkanie 4-2.

...Koshaolin... 4-5 Lisekx111

Tutaj od początku spotkania gram bardzo ofensywnie. W bodajże 3 minucie wychodzę na prowadzenie. Następnie rywal do połowy strzela 3 bramki i wygrywa 3-1. W drugiej połowie strzeliłem 3 bramki i wyszedłem na prowadzenie po czym pod koniec spotkania rywal zdobywa 2 bramki i zdobywa kolejne 3 punkty.

Wto 13:05, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora

Podliczone. Proszę nie edytować wcześniej napisanych postów.
Wto 19:14, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora
mati

mati 1:0 Kicek

Mecz rozgrywany w fatalnych warunkach, lag za lagiem. Pierwsza połowa w miarę wyrównana z małą ilością sytuacji podbramkowych. Druga połowa podobna z tą różnicą że strzelam zwycięskiego gola.

Drugiego meczu nie było. Kicek napisał :
wpisz sobie WO, bo ja i tak już więcej nie gram. Napisze później wyjaśnienie

Ostatnio zmieniony przez mati dnia Wto 20:37, 30 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:37, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora

Mam problemy z łączem. Proszę o wpisanie WO w pozostałych moich meczach, bo nie będę w stanie ich dograć.

Pozdrawiam!
Wto 20:59, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora

Prosze w pozostałych meczach wpisać Walkowery na korzyść rywali Kicka.

Widzę, że sam musiałem zaktualizować zagubiony

Dziękuję za bezproblemowe rozegranie wszystkich meczy w terminie.

Śro 9:44, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)