GRUPA E vs H [II FAZA]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Accidental Cup Zobacz poprzedni temat
Pan Koalson

Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 49

Inko napisał:
Inko 0:0 pizmak

Nie wiem jak to sie stało, ale powinno byc z 3:0 dla mnie... Po raz kolejny Japonczycy udowodnili sie sa bardzo nie skuteczni... rywal mial bardzo duzo szczescia, dlatego on zdobyl 1 pkt, a ja stracilem 2

może to nie Japończycy ale to Ty jesteś nieskuteczny ? zdzier czy będziemy całą winę zwalać na tych małych cyfrowych ludziczków o jakże wielkich sercach ? radosny

Maniek23 vs sirbartek 1-1
Ogólnie słaby mecz, mało strzałów ale prowadziłem skromnie moja nieuwaga i szybkość farfana dała remis.

Ostatnio zmieniony przez Maniek23 dnia Pon 21:28, 07 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 19:08, 05 Lip 2008 Zobacz profil autora

Inko 1:0 totomiX

Bardzo wyrównany mecz, do 85 minuty nikt nie mial dobrej sytuacji do oddania strzału <szok>. W wspomnianej 85 minucie totomiX wykonywał rzut wolny z 19m. Na moje szczescie pilka poleciała daleko w trybuny ( Byl to pierwszy i ostatni strzał totomixa w tym meczu...) Gol dający mi 3 pkt wpadł w 90 minucie.

Sob 22:38, 05 Lip 2008 Zobacz profil autora

No i gitara. 31-19 zdzier
Sob 22:43, 05 Lip 2008 Zobacz profil autora

totomiX 1-0 Grzehu92

Miałem przewage, chociaż Grzehu tez mogl cos ukuc. Strzały na koniec 10-4, gol wpadl w 34 minucie.
Sob 22:52, 05 Lip 2008 Zobacz profil autora

Kicek 1 - 2 totomiX

Drugi mecz i drugi przegrywam w loss time, mimo,że miałem w chu* okazji zeby ustrzelić więcej bramek. Malijska skuteczność jak to Damian232 określił...yeah !!!!!!!!

31-25 już...he

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Sob 23:12, 05 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 23:12, 05 Lip 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 2-1 Raku

Wyrównane spotkanie. W 15 minucie strzelam na 1-0. W około 40 minucie rywal wyrównuje. W ostatniej akcji pierwszej połowy wychodzę na prowadzenie 2-1. Do połowy strzały 7-4 na moją korzyść. W drugiej połowie było mało klarownych sytuacji. Strzały na koniec meczu 8-6 na moją korzyść.

Nie 12:39, 06 Lip 2008 Zobacz profil autora

totomiX 3-2 Maniek23

Ciekawy i w miare wyrownany mecz. Prowadzilem 3-1, Carew strzelil kontaktowa na 3-2, Norwegowie pod koniec mieli sytuacje sam na sam z moim bramkarzem, jednak jeden z obronców sie poswiecił i otrzymal czerowna kartke za faul. Wynik 3-2 utrzymal sie do konca. Strzały 9-7 dla mnie.
Nie 12:41, 06 Lip 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Posty: 202

Maniek23 vs Raku 1-0
Mecz wyrównany i szybki, w drugiej połowie dostaje drugą żółtą kartkę i już myślałem że koniec ze mną ale w 41 min mam rzut rożny i zagrywam do nieobstawionego Carew i strzelam na 1-0.
Nie 13:06, 06 Lip 2008 Zobacz profil autora

Inko 3:2 sirbartek

Po pierwszej polowie przegrywałem 2:0 i nic nie wskazywało na to, że w II bedzie lepiej... Na szczescie w przerwie do pokoju mojego rywala wszedł brat ( hahaha szczęśliwy lepszej wymówki jeszcze nie słyszałem ) i już po 5 minutach było 2:2... W 65 minucie Nakamura skompletował hattricka ;]
Nie 13:35, 06 Lip 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

40-28 yeaah
Nie 13:42, 06 Lip 2008 Zobacz profil autora

totomiX 4-1 Damian232

Zagrałem dobrze i przede wszystkim skutecznie. Ogolnie sam mecz był w miare wyrownany, co potwierdzaja strzały na koniec: 10-10. Prowadziłem 4-0, pod koniec meczu Peru strzelilo honorowa bramke.
Nie 14:01, 06 Lip 2008 Zobacz profil autora

Grzehu92 1:0 kris10

W strzałach: 4-10

Pojedynek dwóch Tunezji, w którym skuteczniejsza i bardziej wyrachowana okazała się moja drużyna. kris10 walczył, strzelał, ale miałem trochu szczęścia, a i obrona starała się dobrze skracać pole.

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Nie 20:31, 06 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 20:31, 06 Lip 2008 Zobacz profil autora

Inko 4:1 Leszczu

Od poczatku meczu rywalowi najlepiej wychodziło faulowanie moich zawodnikow... juz do przerwy Polacy powinni grac w '9' ...
Pon 17:29, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

To wszystko?
Na początku miałem przewagę, 2 pierwsze twoje strzały 2 gole.
Dopiero później zacząłem faulować i skończyło się na czerwonych.
Wtedy twoja dominacja nie podlegała dyskusji i skończyło się tak jak każdy widzi.
Pon 17:39, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora
Jarek8385

Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 275

Jarek8385 2:0 Damian232

Mecz na remis, damian mial slupek i poprzeczke, ja pare dogodnych sytuacji. Dlugi czas prowadze 1:0 i juz w loss timie wyprowadzam kontre, ktora konczy, pieknym strzalem Carew.
Dzieki i jedziemy!! co jest?

Pon 19:26, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - kris10 4-4

Cóż to był za mecz. Do przerwy dostaje 0-2 i w strzałach 6-6 ocb? . Po przerwie strzelam kontaktowego gola. Niestety rywal wyprowadza 2 akcje i mamy 1-4. Myślę juz nie mam szans ale daje wszystkich na atak. Po chwili mamy 2-4 po główce. Pod koniec mecz strzelam 2 bramki, gdyby na 2 ostatnie minuty starczyło sił moim graczom to może bym wygrał. Ale mecz raczej na remis wink

Leszczu 2-1 Maniek23
Pierwsza akcja meczu i gol Grzesia. Później błąd obrony i gol Carew. Pod koniec wiedziałem, że remis nic nie daje mojej grupie dałem cb overlap i Bąk strzelił z głowy. W strzałach 8-7.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Pon 19:50, 07 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:49, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Accidental Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)