GRUPA E vs H [II FAZA]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Accidental Cup Zobacz poprzedni temat

...Koshaolin... 2-1 Leszczu

W pierwszej połowie moja wyraźna przewaga. Mogłem strzelić z 2,3 bramki lecz zawodziła skuteczność. Strzały 7-1 na moją korzyść. W 55 minucie wychodzę na prowadzenie po strzale Saganowskiego. Następnie w 75 minucie tracę bramkę na 1-1. W 87 minucie rywal dostaje czerwoną kartkę, a ja zmieniam ustawienie na bardzo ofensywne i już minute później wychodzę na prowadzenie 2-1. Strzały na koniec meczu 10:5 na moją korzyść. Ogólnie zasłużone zwycięstwo.

Gdyby nie dwie wpadki byłby komplet punktów zagubiony Niestety i tak wydaje mi się, że odpadniemy... no chyba, że Kicek zdobędzie komplet punktów szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Pon 20:21, 07 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:21, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

Prosił bym o wpisywanie kolejnych meczy po tym poście. Ułatwi mi to wszystko sprawną aktualizację i zapobiegnie pomijaniu wyników w edytowanych postach.
Pon 22:20, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

Grzehu92 2:2 lincoln

W strzałach: 5-8

Przedziwne spotkanie. Pierwsza połowa nudna, zagrałem lekko hipnotyzujący futbol, tzn. próbowałem grać piłką, nie tworząc jednak sytuacji, licząc raczej na błąd rywala. No i udało mi się to. Pod koniec pierwszych 45 minut błąd podczas rozgrywania popełnił lincoln, mój napastnik przejął futbolówkę, popędził co sił na bramkę i w arogancki sposób minął bramkarza, pakując piłkę do bramki. Warto wspomnieć, że co najmniej 3 dogodne sytuacje stworzył rywal, bardzo grozne strzały z dystansu i słupek, nie przyniosły jednak efektu. 2 połowa - gram podobnie, ale tym razem lincoln nieco skuteczniejszy, 2 gole i wychodzi na prowadzenie. Tuż pod koniec spotkania 'klępiąc' sobie rywala na jego połowie, ale dość daleko od bramki, widząc jednocześnie, że obrona rywala jest szczelna, decyduje się na strzał rozpaczy, który o dziwo zamieniam na bramkę. O dziwo, bo z dużą pomocą bramkarza, właściwie gola można zapisać na jego konto. 2-2 i taki wynik pozostaje do końca. Cenny punkt dla grupy, chociaż idąc tropem Koshaolina i tak pewnie na nic się on zda.

jesteście na forum / macie status "zaraz wracam" a zero odpowiedzi

moje wiadomości nie dochodzą do was na gg? czy jak?
Pon 22:34, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

totomiX (MAROKO) 4-1 (MAROKO) Krzysiuk

Równy mecz, jednak to ja miałem lepsze okazje i je wykorzystałem. Strzały 8-8.
Pon 22:39, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Raku 2:0 Krzysiuk
strzały: 12:4

Powiem szczerze przypominam sobie dlaczego już nie gram do taga i klanów...
Spięty byłem a mecz był ciężki bo przeciwnik dobrze się bronił, na szczęście udało się ustrzelić dwie bramki :]

dzieks, pozdro
Pon 22:55, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

Panowie z grupy H może w koncu sie obudzicie ?
Pon 22:57, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

Kicek 3 - 0 lincoln

W strzałach 11-3. Jednak 3 strzały przeciwnika w sytuacjach 100%. Mój Kanoute miał 6 sytuacji, a wykorzystał co drugą rzecz jasna, wiec jest 3-0 wink Długo utrzymywał się wynik 1-0 i tylko czekałem aż moja cudowna malijska obrona pęknie.

P.S
promil w ogóle zamierzasz grać swoje mecze ?????!!!!!
Jeśli przez jakieś WO nie wyjde z grupy to juz się postaram o bana dla Ciebie przy najblizszej okazji cool

55-46

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Wto 1:53, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 1:50, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

lincoln 0-1 Damian232

Mecz jak dla mnie na remis, bramka dla rywala pada po niegroznym strzale jednak piłka odbija sie od mojego obroncy i wpada do siatki obok zdezorientowanego bramkarza. W loss time marnuje sytuacje sam na sam...

Sorry chłopaki ale ostatnio nie dość ze mi nie idzie to jeszcze szczescie sprzyja rywalom zagubiony
Wto 12:01, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - lincoln 3-3

Kolejny gracz z ustawieniem defensywnym 5-3-2 zagubiony . Dostaje 1-3 ale udaje sie wyrównać na 3-3 wink

Dzieki za mecz

59 - 47

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Wto 13:18, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 13:17, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

prowadzić 3-0 na 30 minut do konca i nie wygrac to jest sztuka.... albo jakies fatum
Wto 13:23, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

Maniek23 vs lincoln 1-2
Niestety panowie było blisko pkt ale doświadczenie wzięło gorę.
Ogólnie wyrównany mecz. W strzałach po 8 i tyle.

Pizmak 4-0 Promil

Zasłużone zwycięstwo radosny Mogłobyć więcej ale trzeba się cieszyć z tego co jest ! radosny

GRAĆ GRUPAE E !!!!
Wto 14:07, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

Inko 5:0 lincoln

Na początku przewage mial lincoln, ale udalo mi sie z tego wyjsc bez szwanku. Pozniej przejełem inicjatywe i do przerwy prowadziłem 2:0. W drugiej odsłonie szybko strzelam gola na 3:0, po chwili na 4:0, a kiedy rywal już odpuścił sobie strzelam 5 gola.

pizmak napisał:

Wynik śmieszny, fakt zagrałem słabo bo miałem tydzień przerwy w ogóle od gry. Ale i tak nie zasłużyłem na taką porażkę na pewno. Wszystkie moje strzały jakimś cudem wybronił GK rywala, za to wszystkie te z groźniejszych wpadły rywalowi. Tyle, że 2 gole wbił mi sam mój cudowny bramkarz. Raz po takim se strzale w środek bramki zamiast złapać spokojnie pchnął do własnej bramki, a po raz drugi rywal uderzył z nożyc w poprzeczkę a piłka odbiła się od niej i zatrzymała na piątym metrze przed bramką na co mój Gk zamiast ją złapać w ręce czy przyjąć, wybić rozegrać cokolwiek, ale nie on po raz drugi strzelił samobója w jednym meczu 0_o.
Sorry grupa, postaram się coś złapać jakieś pkt. chociaż, ale już mam dość tych skośnookich kamikadze zły diabeł .

Sorry za moje wyniki ale miałem mały zastój i dopiero dziś wracam do gry po prawie tygodniu przerwy. I stąd ta marna forma. smutny

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Wto 16:04, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 14:28, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

totomiX (Maroko) 3-1 (Korea) promil

Mecz grany na dwa razy, po 30 minutach prowadzilem 2-0, jednak promil miał lagi, których ja nie mialem i zagralismy ten mecz od nowa przez p2p. Drugi mecz zaczalem równie dobrze, do przerwy prowadzilem 3-0. Promil strzelil bramke honorowa pod koniec meczu, strzały: 8-2 dla mnie.
Wto 14:56, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora
Jarek8385

Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 275

Jarek8385 3:1 promil

Mecz na poczatku ustawila czerwona kartka, promil tyle robil zmian, az prawie mnie szlak trafil. Moi pilkarze to banda debili umieja tylko strzelic na pusta bramke. Rywal pod koniec strzela bramke po okropnym bledzie bramkarza, wyszedl na szesnastke jakby kto go prosil i stal w miejscu, a zawodnik druzyny przeciwnej przelobowal go i strzelil honorowego gola.
Dzieki.

Wto 15:20, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - Pizmak 2-2

Znowu remis i znowu musze gonic wynik. najpierw 0-1, 1-1, 1-2 i 2-2. Do przerwy mamy taki wynik. w strzalach 2-7 dla rywala. Nie liczy sie ilość ale jakość. Drugiej połowie miałem troche szans żeby wygrać ale sie nie udało.

Znowu remis zagubiony
Wto 15:21, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora
Jarek8385

Posty: 275

Jarek8385 4:1 Krzysiuk

Dobry mecz, wynik moze za wysoki ale chyba powinienem zwyciezyc. Piekna bramka na 2:1, wrzuce ja do kompilacji jak mi nagraja szczęśliwy
Dzieki i jedziemy!! juz remis chyba.

Wto 15:45, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

Jakie zwycieżyc ? Do przerwy 11-3 w strzalach a wynik 1-1, gol do szatni. Drugi gol, fakt ładny strzał z 30 metrów, póżniej probuje wyrównac ale bramkarz wszystko broni. Od 1-3 juz nie gram ocb?
Wto 15:48, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Accidental Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)