Dywizja 3 Grupa 2

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. I Zobacz poprzedni temat
vego21

Posty: 1631

Skąd: Żyrardów

Post Dywizja 3 Grupa 2
Witajcie. Wraz z owenikiem będę prowadził tą grupę i liczymy, że jej rozgrywki obędą się bez jakichkolwiek problemów.

vego21 5:0 nadolski_______nadolski 0:5 vego21

Ostatnio zmieniony przez vego21 dnia Sob 10:59, 02 Wrz 2006, w całości zmieniany 15 razy
Pią 1:12, 25 Sie 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Inauguracja trzeciej dywizji grupa druga...

vego21(Niemcy) 0:1 ptakms(Portugalia)

Mecz rozpoczął się od badania obu drużyn. W miarę wyrównane spotkanie, które zbyt dużo emocji nie przyniosło. Niemcy bramkę stracili w 86 minucie po błędzie obrony. Zmorą napastników Niemców był kompletny brak skuteczności. W strzałąch 13-7

Rew. nie dokończony....

ptakms(Portugalia) 2:4 vego21(Niemcy)

Niemcy po pierwszej porażce w turnieju ruszyli z wielkim impentem na bramkę Portugalczyków. Akca za akcją i znów brak skuteczności i nieporadność Klose i Podolskiego. 10 minuta i słupek ratuje ptaka. Cisnąłem jak tylko mogłem a ptakms wyprowadzał jedynie nieliczne kontry. W końcu Klose strzela bramkę na 0:1. Radość Niemców długo nie trwa bowiem jedna z nielicznych kontr Portugalii kończy się wyrównaniem wyniku przez C.Ronaldo.
65 minuta rzut rożny dla Niemiec i ptak wchodzi do menu (pogwałcenie regulaminu) i nagle lost
Do tej pory w strzałach 4-14 i czekam na dogranie meczu....

...Dogrywamy 25. Niemcy od samego początku nastawieni na maxymalna ofensywę ruszyli do ataku. Portugalia momentami nie wychodziła ze swojej połowy a Niemce robili swoje. Najpierw Klose na 1:2, później słupek, Podolski na 1:3. W 89 minucie Portugalczycy strzelają z wolnego na 2:3. Niemcy rozpoczynają od połowy boiska i goool w 91 minucie spotkania na 2:4. Koniec meczu.
W strzałach 7-21
W tym momencie na (po zdobyciu bramki wyskoczył na stałe OOS, ptak uważa inaczej ale to już jego sprawa)

Ostatnio zmieniony przez vego21 dnia Pią 12:04, 25 Sie 2006, w całości zmieniany 2 razy
Pią 2:04, 25 Sie 2006 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

Skąd: Głogów

siemka tu ptakms ale pradu nie mialem przykro mi ze nie dokonczylismy ale dzis mozemy to zrobic radosny napiswz na gg o ktorej ci pasuje

W DOKONCZONYM DRUGIM MECZY
PTAKMS - VEGRO21 2:3

Wykasowałem te posty i zedytowałem tego. Nie rozumiem jak można napisać 4 takie same posty i w jakim celu... ptakms jakby co zajrzyj --->TU<---
edit by Czarny

Pią 8:38, 25 Sie 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Aż się prosisz...
Napisałeś cztery posty pod rząd. Trzy ostatnie w świetnym stylu.
Na uspokojenie dostajesz dwa warny i nie chcę widzieć takiego zachwowania jak przed chwilą. Jeszcze jeden wybryk i się pożegnamy...
Pią 12:07, 25 Sie 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Zacznę od tego, że grodzikowi w tych spotkaniach sprzyjało niemałe szczęście...co dostał czerwoną kartkę to....lost smutny

vego21(Niemcy) 1:2 Grodzik(Brazylia)
Wyrównane spotkanie, które powinno zakończyć się remisem, jednak siła ofensywy Brazyli zadecydowała o takim a nie innym wyniku. W strzałach około 16-16.

Grodzik(Brazylia) 4:2 vego21(Niemcy)

W tym spotkaniu rónież o wyniku zadecydowała lepsza ofensywa Brazylii mimo to iż większą część spotkania miałem przewagę, która się tylko zemściła.
Rozpoczęło się od trzech główek chyba Ronaldo i 3:0. Zostałem sfaulowany tuż przed polem karnym, czerwona kartka dla grodzika, dla mnie 100% sytuacja do strzelenia bramki i....lost (w tym momencie myślałem że z siebie wyjde ponieważ w pierwszym meczy była podobna sytuacja).
Dogrywamy mecz. Zacząłem zmasowane ataki ograniczające Brazylię do wybijania piłki i kontrataków. Doprowadziłem do stany 3:2 i....straciłem bramkę. Zdołałem jedynie strzelić na 4:2 i koniec meczu.

Dzięki Grodzik za grę. Ze swoją Brazylią jesteś bardzo mocny szczególnie w ataku.
Pią 23:16, 25 Sie 2006 Zobacz profil autora

vego21 napisał:

Swego czasu jak grałem w weleague, niejaki Kekkalove zawsze jak dostał czerwoną kartke to nas dziwnie rozłączało... Zdarzyło się tak ok 3 razy i za każdym razem miałem pretensje na servie przed dograniem, że to niesprawiedliwe, a on zawsze fair play please... Jestem pewny, że coś kombinował, może wyłączał neta na chwile i robił się lost czy coś... Za 4 razem nie popuściłem i w dogrywce ustaliłem że kosi mnie od tyłyu zawodnikiem którego stracił i od tej pory zaczyna się czas dogrywki. Jak fair play to fair play cool

r.carlos______________nedved
mecz dosc wyrownany akcja za akcje, duzo nie dokladnosci w druzynie brazylii doprowadzilo do tego ze po 1 polowie przegrywali 2:1 w 2 polowie zupełnie inny obraz gry brazylia caly czas atakowala co owocowalo doprowadzeniem do remisu , w koncowce owenik zaczol sie troche gubic w obronie ale nie potrafilem strzelic gola dajacego zwyciestwo

owenik(czechy) vs Grodzik(brazylia) 0:2
_________________ronadlinho
_________________r.carlos
mecz dosc nudny sporo bledow i niedokladnosci w oby dwoch zespolach , oby dwie bramki zdobyte w 2 polowie.
Sob 19:28, 26 Sie 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Feta Niemców, blamaż Włochów...

nadolski(Włochy) 0:5 vego21(Niemcy)

Mecz zdecydowanie jednostronny. W strzałach 8-18. Niemcy już po 30 minutach prowadzili 0:3. W drogiej połowie jedynie dopełnili dzieła doprowadzając do wyniku 0:5. Trzy bramki Ballacka i dwie Klose.

vego21(Niemcy) 5:0 nadolski(Włochy)

Rewanż podobny do pierwszego spotkania. Strzały 17-7. Po pierwszych 45 minutach wynik 3:0. W drugiej połowie jeszcze dwie bramki i 5:0. Strzelcami dwie Ballack, jedną Podolski i Klose i jedno trafienie Asamoah.

Łatwe 6 pkt dla Niemiec. Włosi praktycznie ani razu nie stworzyli na tyle groźnej akcji aby strzelić choć honorową bramkę.
Pozdro nadolski i powodzenia, które Ci się przyda radosny

PS zostały mi jeszcze tylko mecze z owenikiem, które zapewne zadecydują o awansie któregoś z nas z grupy. W tym problem, że nasze mecze są niezwykle wyrównane i mam się czego obawiać.

Posty: 1631

Wyrównane teamy i równi sobie przeciwnicy...

vego21(Niemcy) 2:1 owenik(Czechy)

Jak każde nasze sptkanie mecz toczył się w szybkim tępie i na wysokim poziomie. Raczej żaden z nas w tym spotkaniu inicjatywy nie przejął. Rozpoczęło się dobrze dla Niemiec, w 25 minucie Hamman strzela na 1:0. W 40 minucie Czesi doprowadzają do remisu.
Druga połowa to przeplatane ataki obu ekip. Jednak to Niemcom za sprawą Podolskiego udaje się wygrać ten mecz.
W strzałach 14-16

owenik(Czechy) 1:1 vego21(Niemcy)

To spotkanie różniło się od pierwszego. Pierwsze kilka minut należało do mnie. Później owenik wziął się do roboty i cisnął mnie do końca pierwszej połowy. Efektem tego była bramka na 1:0 i mnóstwo sytuacji , w których Kahn musiał pokazywać swe niemałe umiejętności. Niemcy po utracie bramki nie mogli znaleźć sobie miejsca na boisku.
W przerwie piłkarze reprezentacji Niemiec dostali niemałe zjeby. Poskutkowało to znacznie lepszą grą i bramką na 1:1 w 55 minucie strzeloną przez Podolskiego. Mecz się wyrównał i wynik mimo kilku okazji obu drużyn nie zmienił się.
W strzałach 14-8

Dzięki owenik za świetne mecze. Nie wiem czy nie zamało uzbierałem tych punktów. Mój awans jest narazie jest wielką niewiadomą.

Ostatnio zmieniony przez vego21 dnia Wto 0:15, 29 Sie 2006, w całości zmieniany 1 raz
Nie 13:18, 27 Sie 2006 Zobacz profil autora
grodzik

Posty: 217

Grodzik(brazylia) vs ptakms(portugalia) 5:0
totalna moja dominacja moglo byc jeszcze wiecej ale w koncowce okropniego mialem kiksa.w strzalach 22:3

ptakms(portugalia) vs Grodzik(brazylia)0:5

do padniecia 1 bramki ptakms bronil sie cala druzyna, oj ciezko bylo mi strzelic tego 1 gola ;/ ,a pozniej to juz poszlo z gorki zdzier.w strzalach 17:8
Wto 0:07, 29 Sie 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Mój awans dzięki grodzikowi bardzo się przybliżył, co mnie bardzo cieszy. No cóż mam nadzieję, że owenik pokaże charaker i nie odda meczu z ptakiem, a wtedy drugie miejsce w grupie będę miał gwarantowane. Choć jakby nie patrzył to już wyszedłem wink

Pozdro chłopaki i dzięki za mecze.
Wto 0:28, 29 Sie 2006 Zobacz profil autora
owenik

Posty: 162

Skąd: Lubartów

(Czechy)owenik 2-1 ptakms(Portugalia)

Dobry mecz z obu stron. Głownie przeważali Czesi, chociaż ataki Portugalczyków sprawiały wiele kłopotów obronie czeskiej. Szczególnie na pochwałę zasłużył Cristiano Ronaldo, który raz po raz szarpał na lewej flance.

Bramki: Nedved(strzał z 25 metrów) --------------- Pauleta (strzał z 10 metrów)
----------- Bolf (główka po rzucie rożnym)
Wto 11:26, 29 Sie 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

owenik napisał:

Dzięki owenik. Niby mecz o pietruszkę z Twojej strony, ale potraktowałeś go na tyle poważnie, że wygrałeś. Nie lubie czekać na awans poprzez czyjeś mecze, ale tym razem niestety tak wyszło.
Pozdro
Wto 14:58, 29 Sie 2006 Zobacz profil autora

Informacja

Witam.
Panowie przedłużam termin na rozgrywanie meczów w fazie grupowej.
Nowy termin to jutro (tj. 31.Sierpień 2006) do godziny 23:00.
Prosze namiestników poszczególnych dywizji a napisanie pod tym postem meczy które są zagrożone Walkowerami.

nadolski vs grodzik 0:0

ps.mecze zostaly nierozegrane poniewaz nadolski ma problem z netem, probowalismy zagrac ale byly strasznie lagi zły postanowilem ze ten wynik bedzie najuczciwszy poniewaz kazdemu moze sie przytrafic problem z netem (sam kiedys mialem taki sam problem jak nadolski wiec to rozumiem).
Czw 22:30, 31 Sie 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)