Faza pucharowa AC 4.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. IV Zobacz poprzedni temat

arek25 - MartiniTSW

Ostatnio zmieniony przez damian dnia Sob 8:36, 21 Kwi 2007, w całości zmieniany 5 razy
Pią 15:31, 13 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Iras (Finlandia) 3:0 Gallus (Kolumbia)

Mecz rozpoczął się od ataków Finów, jednak Kolumbii udawało się obronić i stworzyć kilka ciekawych kontr. Na początku drugiej połowy Finowie zdołali strzelić pierwszą bramkę w meczu. Nieudaną pułapkę ofsajdową obrony Kolumbii wykorzystał Forsell, który dośrodkował do Johanssona. Ten uderzył ze szczupaka, jednak bramkarz zdołał wybronić. Niestety nie miał nic do powiedzenia przy dobitce Kolkki. 1:0. Kolumbia zaczęła atakować, jednak nie udało im się strzelić. W 80 min Forsell podwyższył wynik pięknym strzałem sprzed 16. Piłka odbiła się tuż przy spojeniu i wpadła do siatki. Tuż przed gwizdkiem kończącym mecz Kolkka strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu. Puścił szczura sprzed 16 i trafił tuż przy słupku.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gallus (Kolumbia) 2:3 Iras (Finlandia)

Kolumbijczycy nie wytrzymali w poprzednim meczu. Stracili 2 bramki w samej końcówce. Jednak uwierzyli, że uda im się awansować. Pierwsza padła bramka dla Kolumbii. Chwilę później Litmanen z ostrego kąta z wolnego uderzył na siłę licząc, że bramkarz wybije piłkę przed siebie. Tak też się stało. Do piłki dobiegł Kolkka, przedarł się między obrońcami i strzelił wyrównującą bramkę. Nadzieje Kolumbii odżyły jeszcze w 1 połowie. Kolumbijczyk uderzył z 18m i trafił do siatki tuż przy słupku. W drugiej połowie obie strony groźnie atakowały. W 60 min nieporozumienie obrońcy i bramkarza kolumbijskiego wykorzystał Forsell i trafił na 2:2. Parę minut później Johansson urwał się obrońcy i pewnie wykorzystał sytuację sam na sam. Do końca spotkania wynik się nie zmienił.
Sob 22:56, 14 Kwi 2007 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

arek25(szkocja) 2:1 (austria)kristo2323

pierwsza polowa bezbramkowa w strzalach 2:4 na korzysc kristo. obaj zagralismy bardzo zachowawczo bojac sie stracic bramke. w drugiej polowie juz troche bardziej ofensywna gra obu zespolow. na poczatku szkoci strzelaja pierwszego gola po bledzie obroncow. kristo nie zamierzal jednak latwo sie poddac i niedlugo potem strzela w okienko z naroznika pola karnego... mamy 1:1 i wszystko zaczyna sie od poczatku. w doliczonym czasie gry obronca austrii zachowuje sie jak amator i po jego bledzie szkoci zdobywaja zwycieska bramke...

kristo2323(austria) 0:2 (szkocja)arek25

ten mecz byl juz o wiele efektowniejszy od pierwszego. od poczatku spotkania oba zespoly narzucily mordercze tempo. szybkie akcje, pilka chodzi od nogi do nogi, strzaly na jedna jak i na druga bramke... naprawe mecz mogl sie podobac. jednak to szkoci strzelaja pierwsza bramke co podlamuje lekko austriakow. po tej bramce tempo meczu troche zwalnia. jednak kristo sie nie poddaje. bardzo dobrze w bramce spisuje sie marshall broniac kilka naprawde groznych strzalow austriakow... w drugiej polowie udaje sie jeszcze szkotom podniesc prowadzenie na 2:0 i jak sie okazalo byla to juz ostatnia bramka w tym meczu... szkoci w polfinale cool

dzieki za gre i do nastepnego
Nie 14:03, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora

MartiniTSW(Austria) 3:5 halladin(USA)

halladin(USA) 0:2 MartiniTSW(Austria)

MartiniTSW 2:1 hall

Normalnie opsi bedzie chaotyczny bo w strasznych nerwach jeszcze jestem(rece sie trzesa). Teraz jestem jeszcze po rownie emocjonujacacym meczu z pelem22. Z tamtych meczy juz prawie nic nie pamietam. Wiem ze hall wiekszosc swoich goli zdobyl z glowy, a ja juz sam nie wiem jak lool Powiem jedno dla takich meczy warto grac w WE2002. Udalo mi sie wygrac grajac slabsza druzyna w mojej slabej formie. Takie zwycistwa ciesza nabardziej.

Dzieki za zajebsite mecze hall
Nie 22:53, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora

No i sprawa powtarza się jak w AC III (tyle,że wtedy graliśmy ze sobą o etap wyżej szczęśliwy ).
Nie możemy się spotkać na gg,poza tym każdy wie jak trudno jest złapać kemocika wink

kemocik (Mali) 2 - 1 (Togo) Kicek

Naprawdę jestem zaskoczony tymi wynikami Wink - ostatnim moim meczem w WE było grupowe spotkanie z dukekubasem xD dlatego nie czułem się zbyt pewnie...
Ogólnie było widać, że mniej więcej pamiętałem jak odbierać piłkę, jednak brakowało pomysłów na strzelenie bramki Wink.
W pierwszym meczu sytuację sam na sam na gola po pięknym minięciu dwóch obrońców zamienił Kanoute. Później Kicek trafił z wolnego w słupek a dobitkę wślizgiem zablokował obrońca. Ogólnie Kicek nie strzelił kilku setek (sam wie dlaczego zdzier), Agassa parę razy ładnie bronił moje strzały.
W strzałach w 1szym: 8-7 bodajże ;D

W drugim meczu znowu Kicek miał kilka okazji, jednak wykorzystał tylko jedną (Adebayor) już przy stanie 1-0. Bramki dla Mali zdobyli Dially (albo Diallo :DDD) piękną główką i jakiś prawy obrońca (z shotem 15 15 xD) po ładnym strzale w okno sprzed prawej części pola karnego ;P
W strzałach przewaga Kicka, chyba 6-7

Pozdrawiam xD
Pon 21:53, 16 Kwi 2007 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Zatem możemy zacząć grać półfinały radosny . Czas na rozegranie półfinałów -piątek włącznie.
Wto 14:02, 17 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Iras (Finlandia) 1:1 arek25 (Szkocja)

Był to ciekawy mecz. Bardzo wyrównany. Pierwszą bramkę zdobyli Finowie. Litmanen mocno uderzył w słupek, a piłkę dobił Kolkka, jednak w drugiej połowie Szkoci zdołali wyrównać. Obie strony miały multum sytuacji, jednak nic nie chciało wpaść.

arek25 (Szkocja) 2:2 Iras (Finlandia)

W rewanżu przeważała Szkocja. Finowie mieli okazje na strzelenie bramki, jednak piłka trafiła w poprzeczkę po strzale Litmanena z wolnego. Szkoci wykorzystali okazje i wyszli na prowadzenie. Finowie zdołali wyrównać w drugiej połowie, jednak chwile później znowu przegrywali. W końcówce meczu Finlandia rzuciła się do ataku. Udało im się wyrównać w 88 minucie meczu. Forsell po dośrodkowaniu Kolkki sięgnął piłkę końcówką buta i umieścił ją w siatce. Szkoci stracili szybko piłkę po rozpoczęciu z połowy. Finom udało się jeszcze wywalczyć rzut wolny z 28m w doliczonym czasie. Do piłki podszedł Litmanen, silnie uderzył...jednak bramkarz Szkocji popisał się wspaniałą paradą i wybronił ten strzał.

Czas na 3 decydujący mecz:

Finlandia szybko objęła prowadzenie po ładnej akcji zakończonej strzałem Forsella. Szkoci narzucili po tej bramce swój styl gry. Przejmowali prawie każdą piłkę w środku pola, wygrywali główki. Po prostu było ich wszędzie pełno. Finowie nie wiedzieli co zrobić, efektem czego była stracona bramka. Obie drużyny zeszły na przerwę do szatni. Finowie postanowili się bronić i liczyć na przeprowadzenie szybkiej kontry. Szkoci ciągle atakowali. Oddawali świetne strzały, ale bramkarz Finlandii jeszcze lepiej bronił. Finowie posłuchali trenera. Udało im się wyprowadzić dobrą kontrę. Piłkę dostał Johansson i strzałem od słupka wyprowadził Finów na prowadzenie. Szkoci rzucili się ponownie do ataku, jednak wzorowa kontra Finów w 80 min meczu zakończona bramką Forsella, który technicznie uderzył z pierwszej piłki i trafił nad wychodzącym bramkarzem spowodowała, że Szkoci stracili ducha walki. Finowie zdołałi utrzymać wynik do końca i mogli cieszyć się z awansu do finału!

kemocik (Mali) 4 - 1 (Austria) MartiniTSW

Drugi półfinał ;D - po raz kolejny moim ostatnim meczem w WE był poprzedni mecz w AC xD.

Mecze zdecydowanej przewagi Malijczyków ?! xD Oddali dużo więcej strzałów, skonstruowali więcej akcji, lepiej czytali grę przeciwnika i potrafili ją zatrzymać ;P
Wyznacznikiem w pewnym sensie "bezradności" MartiniegoTSW był czwarty gol w drugim meczu, kiedy to Kanoute otrzymał piłke tuż za swoją połową, ruszył do przodu, minął trzech Austriaków i uderzył po ziemi obok bezradnego bramkarza ;P Żałuję, że nie nagrywałem meczu ;d
A jeszcze dodam, że w drugim meczu w pierwszej połowie MartiniTSW dostał czerwo za głupi faul od tyłu w niegroźnej sytuacji... ;d

Pozdrawiam ;D
Pią 20:30, 20 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Od siebie dodam tylko tyle ze roznica teamow byla ogromna. Mali przewyzsza austrie prawie we wszystkim, a w szczegolnosci w speedzie. Jeszcze do tego kemocik byl w lepszej formie ode mnie. Ale mimo wszytsko gratulacje za dojscie do finalu. Cos czuje ze bedziiesz mial 3 pasa .

Pozdro wink
Pią 20:54, 20 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Powiem szczerze, że stawiałem na Martini'ego... Brawo kemocik.

Sob 10:40, 21 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Myśle że wygra kemocik ale osobiście wolałbym aby zwyciężył Iras (dlaczego ? ponieważ 3 pasy to za dużo lool )
Sob 11:12, 21 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Maska

hmmm... trudny wybór ... myśle że to kemocik wygra lecz chciałbym żeby to Iras zdobył pas ...pozdro i trzymam kciuki za .... kemocikiem i Irasem zdzier
Sob 11:20, 21 Kwi 2007

kemocik go go go po pas szczęśliwy chociaż będe miał satysfakcje,że odpadłem w 1/4(dość pechowo zdzier ) ze zwyciężcą cool
Sob 13:09, 21 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. IV Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)