GRUPA B

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. IV Zobacz poprzedni temat
GRUPA B

Kicek(Togo) 2 - 0 pmcsp(Finlandia)

Gre troche zepsuły lekkie zwolnienia,które uniemożliwiały płynna gre zagubiony

Mecz wyrównany,gra toczyła się głownie na srodku boiska. Chociaż fragmentami zarysowywała się moja przewaga. Szkoda troche szarej strzałki Adebayora bo ze ze trzy głowki trafił prosto w bramkarza. Już w pierwszych minutach strzelił ładnie kozłem ale w słupek i piłka zatrzymała sie na linii. Zresztą kilka minut później finowie tracą w beznadziejny sposób bramke. Obrońca podaje do GK a ten podaje do mojego zawodnika,który pokonuje go z najmniejszej odległości. Po pierwszej połowie w strzałach 6-2.
Druga połowa wyglądała podobnie. W strzałach na koniec 11-4.

dzięki za mecz
Wto 12:05, 10 Kwi 2007 Zobacz profil autora
pele22

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 91

pele22(ghana) 1-1 pmcsp(finlandia)
1 polowa pod dyktando finow,gra w 2 polowie sie wyrownala pierwsi bramke strzlaja finowie rozpaczliwe ataki przynosza skutek w doliczonym czasie gry ,koncowy wynik 1-1 dzieki za mecz
Wto 21:01, 10 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. IV Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)