Grupa E - Dywizja I

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Zobacz poprzedni temat

Post Grupa E - Dywizja I
________________

Witam wszystkich uczestników turnieju w temacie z GRUPĄ E, turnieju Alternative Cup V. W tym temacie mile widziane nagrane bramki oraz opisy spotkań.

...Koshaolin... 2-1 Adam.zip

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Śro 18:22, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pią 19:27, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 4 - 1 Adam.zip

Pierwsza połowa należała do ekipy Norwegii. W 24 minucie po skutecznej kiwce Riise oddaj strzał ale niestety tylko w słupek, następnie do dobitki dobiega któryś z napastników Norwegii i z 8 metra również strzela w słupek. W bodajże 28 minucie strzelam bramkę po ładnej akcji Riise, który w tym meczu miał bardzo dobrą formę. Do połowy strzały: 6:0 na korzyść Norwegii. W drugiej połowie mecz się raczej wyrównał. Drużyna Angoli oddaje pierwszy strzał w meczu i strzela kontaktową bramkę. Chwilę później udaje mi się zdobyć bramkę na 3-1. Pod koniec spotkania ustalam wynik na 4-1. Było jeszcze kilka okazji z obu stron do zmienienia rezultatu lecz zawodziła skuteczność. Strzały na koniec meczu 12:3 na korzyść Norwegii.

...Koshaolin... 2 - 1 Adam.zip

W pierwszej połowie obie ekipy grały bardzo nie skutecznie. Mimo dobrych okazji nie udało się nikomu wyjść na prowadzenie. Choć były do tego dogodne sytuacje np. dobra wrzutka z lewej strony i piłka po strzale głową trafiła w słupek. Strzały na koniec pierwszej połowy: 6:1 na korzyść Norwegii. Na początku drugiej połowy drużyna Norwegii wychodzi na prowadzenie. Później udaje mi się zdobyć bramkę na 2-0. Następnie w koło 65 minucie Adam.zip strzela kontaktową bramkę. W bodajże 72 minucie kapitalnym podaniem popisał się gracz Angoli, wypuścił swojego kolegę na bardzo dobrą pozycję, okiwał bramkarza i przycina. Po tym lagu Adam.zip oddaje strzał ale trafia w mojego obrońcę. W drugiej połowie miałem sporo dobrych sytuacji ale niestety zawodziła skuteczność. Strzały na koniec meczu: 14:4 na korzyść Norwegii.

Ogólnie miałem dużą lepszą drużynę dlatego zdobyłem komplet punktów.

Dzięki za grę. Powodzenia dalej.

***************************************************************

...Koshaolin... 1 - 0 Piotrek89

Spotkanie z miażdzącą przewagą rywala. Od samego początku Piotrek89 zaczął atakować co zaowocowało bardzo dobrymi sytuacjami do strzelenia bramek. Natomiast drużyna Norwegii miała problemy z wyjściem z własnej połowy. W pierwszej odsłonie w bardzo dogodnych sytuacjach zawodnicy Irlandii trafiali dwukrotnie w słupek. W 45 minucie bardzo dobrym prostopadłym zagraniem popisał się gracz Irlandii do wychodzącego na pozycje napastnika, który fenomenalnym lobem chciał pokonać bramkarza Norwegii lecz bramkarz zdążył wrócić i złapać piłkę na linii bramkowej. Druga połowa to również ataki Irlandii. W około 70 minucie po zamieszaniu bramkę nieoczekiwanie zdobywa Norwegia. W dalszej części meczu rywal miał jeszcze kilka bardzo dobrych okazji lecz mój bramkarz wyprawiał cuda na bramce oraz gracze rywala pudłowali w dziecinny sposób. Ustrzelił jeszcze bodajże 2 słupki. Strzały na koniec meczu: 14:3 na korzyść Irlandii Płn. Ogólnie w tym spotkaniu miałem bardzo dużo szczęścia.

...Koshaolin... 2 - 2 Piotrek89

Te spotkanie bardziej wyrównane. Pierwsza połowa należała do drużyny Norwegii. Bodajże w 25 minucie wychodzę na prowadzenie. Obie ekipy w tej połowie miał po kilka dobrych okazji lecz zawodziła skuteczność. Strzały na koniec połowy: 8:2 na korzyść Norwegii. Druga połowa to ataki Irlandii. Sporo sytuacji bramkowych Irlandii lecz zawodziła skuteczność lub mój bramkarz popisywał sie kapitalnymi interwencjami. W bodajże 70 minucie Piotrek89 doprowadza do remisu, a w 87 minucie wychodzi na prowadzenie 2:1. Ostatnie słowo należało do drużyny Norwegii ponieważ w ostatniej akcji meczu dobrze rozegrany rzut rożny i mamy 2:2. Strzały na koniec meczu: 13:11 na korzyść Irlandii.

Dzięki. Powodzenia dalej.

Pią 19:32, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora

I spotkanie było wyrównane do czasu kiedy Adam prowadził 2-1 , lecz potem ja się obudziłem i wygrałem różnicą 3 bramek.

II spotkanie było już bardzo wyrównane, przeciwnik miał w I połowie kilka dobrych sytuacji ale ich nie wykorzystał. W II połowie strzelam dwie bramki i dowożę zwycięstwo do końca.

dzięki i powodzenia dalej.
Pią 20:16, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1 - 2 MartiniTSW

Mecz z lekką przewagą Japonii. W około 10 minucie gnam prawą flanką dośrodkowuje i kapitalnymi nożycami popisuje się John Carew. Mamy nieoczekiwane prowadzenie drużyny Norwegii. W bodajże 30 minucie Japonia wyrównuje po ładnie rozegranej akcji. Do przerwy wynik: 1-1. W drugiej połowie atakował drużyna Japonii, a na kontry czekał zespół Norwegii. Reprezentacja Norwegii miała z 2,3 dobre sytuacje po kontrach lecz niestety zawodziła skuteczność. W 83 minucie rzut wolny na 20 metrze i mamy 2-1 dla Japonii. Było jeszcze kilka dobrych okazji z obu stron lecz nikt nie potrafił wykorzystać tych sytuacji i spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 dla Japonii. Strzały na koniec meczu: 9:6 na korzyść Japonii.

...Koshaolin... 1 - 1 MartiniTSW

Spotkanie wyrównane z przewagą Japonii. W pierwszej połowie drużyna Japonii ustrzeliła słupek oraz bramkę. W tej odsłonie było kilka znakomitych okazji lecz jak zawsze zawodziła skuteczność napastników. Do połowy wynik 1-0 dla Japonii. W 83 minucie udaje mi się wyrównać po strzale Carew'u. Gdy gracze obu zespół grali bardziej skutecznie wynik mógłby być zupełnie inny. Strzały na koniec meczu: 9:5 na korzyść Japonii.

Ogólnie lepszy gracz zdobył więcej punktów, a ja się ciesze z tego jednego który może mi dać awans do kolejnej rundy. wink

Dzięki i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Sob 9:02, 03 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 9:00, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora

MartiniTSW 0:1 Piotrek89

Piotrek89 2:3 MartiniTSW

Ładne wyrownane mecze. W 1 meczu strasznie nieskuteczna gra napastnikow Japoni, Irlandczycy zaskoczyli Japoncow i udalo im sie strzelic gola z glowy. 2 mecz to juz inna bajka, ale latwo nie bylo.

MartiniTSW 3:1 Adam.zip

Adam.zip 2:3 MartiniTSW

To co zwykle z dobrym graczem, czyli wyrownane mecze. Warty odnotowania jest fakt ze w 2 meczu dostalem 2 czerwone kartki i musialem sobie radzic w 9 przy stanie 2:1 ale jakos poszlo. Udalo sie strzelic gola po kontrze a Adam zdolal ustrzelic jeszcze 1 bramke.

Ostatnio zmieniony przez MartiniTSW dnia Sob 14:56, 03 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 13:10, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1 - 0 ArekŁKS

Wyrównane spotkanie. Pierwszy strzał na moją bramkę i od razu słupek ustrzelił rywal. Do połowy: 3:2 strzałach na korzyść Norwegii. W drugiej połowie było kilka interesujących akcji z obu stron lecz nikt ich nie wykorzystał do 90 minuty. Ostatnia akcja i w dość szczęśliwych okolicznościach zdobywam bramkę na wagę 3 punktów. Jak widać opłaca się grać do końca.

...Koshaolin... 0 - 0 ArekŁKS

Meczyk z lekką przewagą Norwegii. W pierwszej połowie sporo akcji lecz zawodziła skuteczność. W bodajże 40 minucie zmarnowałem bardzo dobrą sytuacje. Miałem tylko przed sobą bramkarza lecz lobem minimalnie chybiłem. Strzały na koniec połowy: 6:2 na korzyść Norwegii. W drugiej odsłonie obie ekipy starały się strzelić bramkę na wagę 3 punktów lecz nikomu się nie udało. Sporo zmarnowanych okazji. Drużyny muszą zadowolić się 1 punktem. Strzały bodajże: 9:6 na korzyść Norwegii.

Ogólnie wydaje mi się, że bardziej zasłużyłem na zwycięstwo w drugim meczu, a nie w pierwszym. No ale cóż takie życie. wink

Sob 16:34, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

ArekŁKS 0 - 3 Piotrek89

Nic mi w tym meczu nie wychodzilo ,masa niecelnych podan i zasluzone zwycięstwo Piotrka.
Po meczu puscily mi nerwy i rewanz zagramy troche pozniej zdzier

ArekŁKS 3 - 1 Adam.zip

Ten mecz to raczej moja przewaga ,Adam z strzela z karnego na 1-1 ,ale w miare upływu czasu jego Angola słabła i udalo mi sie to wykorzystac.

Adam.zip 1 - 3 ArekŁKS

Przewaga Adama ,w pierwszej polowie nawet razu nie zagroziłem bramce Angoli.Po stracie bramki na 1-0 ,zmieniam ustawienie na 4-3-3 i dzięki temu znów moge cieszyc sie ze zwycięstwa.
Ogolnie widać braki w zespole Angoli i nawet taki dobry zawodniczek jak Adam nic z nich nie wyciagnie (przynajmniej nie w tym turnieju).

Piotrek89 3 - 0 ArekŁKS

Zasłuzone zwycięstwo Piotrka,chociaz moze troche za wysokie.Pomimo dobrej formy napastników w drugiej polowie juz tylko biegalem za pilkarzami Irlandii.

ArekŁKS 1 - 1 i 0 - 2 MartiniTSW

Przewaga Martiniego ,choc nie taka wielka jak sie spodziewałem ,w pierwszym meczu chyba nie zagrał na 100% i dlatego. Wink

Ostatnio zmieniony przez ArekŁKS dnia Śro 11:02, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 4 razy
Sob 21:42, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora

Dziękuje za rozegranie wszystkich meczów w terminie. Gratuluje tym, którzy wywalczyli awans oraz życzę powodzenia dalej wykrzyknik
Czw 0:10, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)