Grupa C Dywizja II

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Zobacz poprzedni temat

Regulamin Turnieju "Alternative Cup V"

Witam wszystkich uczestników Alternative Cup V w temacie z grupą C.Mam nadzieje że mecze odbędą się w duchu fair play.Dodawać prosze oczywiście wyniki jak i bramki i opisy pomeczowe.

Damian232 3-2 kaimada

Ostatnio zmieniony przez Damian232 dnia Czw 6:54, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 7 razy

Damian232 1-1 kaimada

Egipt na początku kontrolował gre.Dużo atakował a Szkocja raz poraz groźniej zaatakowaa.Sytuacja sie pogorszyła gdy w drugiej połowie Hassan dostał czerwoną kartke.Jednak na egipcjan podziałało to jak płachta na byka.pierwsza akcja i po prostopadłym podaniu bramka.Sześć minut przed końcem meczu egipt ustawia się full defensywnie a Szkocaj full ofensywnie.Szkocja atakuje próbuje zdobyć bramke.Gdy wydawało się że egipcjanie wybiją piłke i bedzie po meczu wtedy Boyd przeciął wybicie przymierzył i strzelił bramke w loss time.W strzałach 8-10.

Korupcja na weol

kaimada 2-3 Damian232

Na początku kuriozalna bramka Zidana [link widoczny dla zalogowanych]
(ciekawe ile dali bramkarzowi zdzier
Potem goniłem wynik i udałop się szybko zremisować.Dołożyłem 2 bramki i mamy 1-3.jednak kaimada zdobywa kontaktowego gola robi sie ciekawie.Loss time sam na sam kaimady jednak w pogoni obrońca Szkocji kosi od tyłu i gwizdek milczy.

Szczęśliwy dwumecz

Damian232 0-2 Arturo3H

W pierwszym meczu przeważal Arturo.Ja tylko kontratakowałem.Nie miałem praktycznie groźniejszych sytuacji

Arturo3H 0-1 Damian232

W tym meczu Arturo3H 2 razy trafiał w słupek.Już w tym meczu byłem aktywniejszy.groźnie pod bramką rywala robiło sie przy rzutach wol;nych.Właśnie po takim zagraniu zdobywam bramke głową o poprzeczke.natychmiastwoa dpowieź Arturo sam na sam centymetry koo słupka.broniłem już potem tylko wyniku.

Ostatnio zmieniony przez Damian232 dnia Sob 14:23, 03 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 19:03, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H 1:0 Grzehu92

Zagrałem ustawieniem 5-3-2 i może odniosłoby ono skutek, gdyby nie bardzo szybko strzelony gol przez rywala. Pózniej tempo spotkania osłabło, Arturo kontrolował przebieg meczu, a mi gra nie za bardzo się kleiła. Sporo niedokładności i mało akcji w polu karnym, co skutkowało małym zagrożeniem pod bramką przeciwnika. W strzałach 11-7.

Arturo3H 0:1 Grzehu92

Gwałtowna zmiana taktyki na 3-5-2, spowodowana brakiem kreatywnych w tym momencie obrońców. I od razu zupełna zmiana mojej gry. Dużo lepiej operowałem piłką, popełniałem mniej błędów w defensywie i wykorzystałem okazje. Precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego i 1-0 dla mnie. Trzeba jednak powiedzieć, że Arturo również mógł przechylić szalę na swoją korzyść, ale tym razem był nieskuteczny.

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Sob 21:01, 03 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 21:00, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - kamiada 4:0

Kaimada zaczyna formacja 5-3-2 czyli all def... i traci gola w 5min radosny Po stracie jedenego def daje do przodu i traci kolejna. W drugiej cześci meczu gra juz normalnie i wynik konczy sie 4:0

Arturo3H - kaimada 2:1

Obawiałem sie tego meczu bo jak Adam Małysz 2 skok miał słaby, tak ja 2 mecz przegrywałem i to po rzucie roznym zagubiony W 40min kamiada wykorzystuje dar losu w postaci przypadkowej piłki sam na sam. Na szczesci udało sie wyciągnąć wynik

thx

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 17:11, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 21:24, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora

Grzehu92 3:3 kaimada

Ale to była lamerka w naszym wykonaniu. Nonstop ataki z jednej i drugiej strony, dużo przypadkowych akcji, ale zakończonych ciekawymi rozwiązaniami. Zaczęło się świetnie dla mnie, w 7 minucie mijam bez problemów obrońcę Egiptu i pakuję piłę do siaty. Pózniej lost, kaimady nie ma około 10 minut. Wraca, i co? Nażarł się chyba chłopak sterydów, bo w odstępie zaledwie 15 minut pokonuje mojego bramkarza trzykrotnie z taką łatwością, jak Widzew chyli się ku upadkowi.(Sory za analogię). Na szczęście pózniej to ja odżyłem, dwie ładne akcje i mecz zaczyna się od początku. Z tym, że był to początek końca, bo sędzia niebawem odgwizdał koniec meczu. 3-3, wynik nie satysfakcjonuje chyba żadnej ze stron(może trochę kaimade).

2 mecz niebawem, kolega nie wytrzymał tempa i się nieco spocił.

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Nie 22:04, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:01, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora

Kurde nie wierze 5. mecz turnieju znowu bez Mido xD.
Pon 7:35, 05 Maj 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Damian232 3-1 Grzechu

W tym meczu duża dramaturgia.1 bramke to ladne uderzenie Fergusona zza pola karnego.Potem uderzenie Boyda wprost w okienko bramki.Na początku 2 połowy Grzechu strzela kontaktowego gola.Fauluje w polu karnym i widzi czerwoną kartke.Karny obroniony przez bramkarza Peru.Potem Grzechu gonił wynik ale kropke nad i stawia Maloney.

Mecz dość nudny Grzechu ustawił sie defensywnie a mecz zabiła czerwona kartka dla Pizarro.Peru nawet w 10 było groźne ale nic nie wpadło po obu stronach.

Ostatnio zmieniony przez Damian232 dnia Pon 17:31, 05 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

To zaczalem marsz po lidera radosny.
Piszcie do mnie na gg ,bo dzis jestem 'prawie' caly czas.
Śro 15:17, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora

marcen napisał:

I szybko skończyłeś zdzier wink

Arturo3H - marcen 2:1

Pierwsza połowa to moja znaczna przewaga, zdobywam bramke w 20min. Po 5min wychodze sam na sam i kosa -> red i FK -> 2:0.
Początek 2 połowy to dalej moje ataki, 2słupki i 2x sam na sam zdupcone. Od 65min mimo gry w 10 marcen zaczyna śmielej atakować czego konsekwencją jest gol w 89min.

Arturo3H - marcen 4:0

Również mecz z moją przewaga. Marcen miał jednak kilka dobrych sytuacji ale, albo przestrzelał albo GK wyciągał

No to bez niespodzianki wyjście z grupy cool
Śro 17:54, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora

Szkoda, że tak dużo walkowerów w tej grupie(nie bez mojej winy)... Gratuluję zwycięzcy, a pozostałym graczom życzę powodzenia w następnych turniejach.

Damian232 0-0 WO marcen

Prosze namiestnika o wprowadznie wynikow do tabeli.
Czw 1:11, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

hmmm ja już się nie będę kłócił bo i tak i to nic nie da ale na marcena wczoraj czekałem u kumpla bo miałem brak neta.Ustawiliśmy sie na 19 ale nie bylo go na gg :/.Ale dobra niech będzie bezpunktowy.
Czw 6:48, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)