GRUPA F Dywizja II

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Zobacz poprzedni temat

____________

Witam w Grupie F Dywizji II turnieju Alternative Cup V i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->

Oraz regulaminem turnieju Alternative Cup V:------->

_____________________________

Czas na rozegranie meczy grupowych mija 7 maja o godz. 23.59.

Minio 1:0 mALo

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 13:55, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 13 razy
Pią 11:35, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora

Zasłużone zwycięstwo, w strzałach 13-7 dla mnie.

Jak wyżej, z tym, że, w tym meczu było 13-9 w strzałach dla mnie. zdzier

Dziwny mecz, jeden gol z daleka Krzynówka, dwa przez moje zabawy pod moim polem karnym i po meczu. W strzałach 13-11 dla mnie.

Z tego co pamiętam, to jedna bramka bo bardzo głupim błędzie mALo. zdzier W strzałach 11-6 dla mnie.

Pierwsza połowa całkowicie pod moje dyktando, w strzałach 5-1. W drugiej połowie Minio zmienił taktykę na bardzo ofensywną, i mógł przynajmniej raz pokonać mojego bramkarza, ale niestety się nie udało. W strzałach 10-9 dla Minia.

Bez komentarza... szczęśliwy W strzałach 17-2 dla mnie.
Pią 11:50, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora

Minio- mALo 0-2
strzały: 17-7 dla mnie i nic nie chciało wpaść słupki, no cóż myślę e nie jest źle ważne że sobie stwarzam sytuacje prędzej czy później coś wpadnie szczęśliwy

noi
mecz 2
Minio - mALo 1-0!
strzały 17-3
hi hi masakryczna gra w ataku karate kung fu strzelali i nic dopiero strzelił z półobrotu mijagi. Dwu mecz był jak walka z Godzillą... 5 słupków w dwumeczu 34 strzały i jeden gol
Pozdrowienia i powodzenia radosny
Pią 13:36, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

rosja 2-2 Minio (w strzalach 4-16)
Przewaga Minio ktory juz w pierwszej akcji zdobywa gola. Jednak 2 moje okazje i wychodze na prowadzenie. Pozniej duzo ciekwych akcji pod obiemai bramkami (wiecej pod moja) szczęśliwy gol dla minio pada z karnego

Minio 1-1 rosja (w strzalach 10-5)
mecz podobny do pierwszego. Znow Korea otwiera wynik a Ekwador wyrownuje minute pozniej. Dobry ciekawy mecz. Poza ta bramka mialem jedna 100% sytacje jednak niesprawiedliwoscia bylo by gdybym ja wykorzystal. Do konca meczu ataki Minio jednak wynik juz sie nie zmienil.

Dzieki i powodzenia dalej Wink

------------------------------------------------------------------------------------------------

rosja 3-1 mAlo

Mysle ze zasluzone zwyciestwo. Przewazalem i milame sporo dogodnych sytacji. W strzalach 13-6

rosja 2-3 mAlo

W tym meczu mAlo zagral lepiej, a na pewno skuteczniej do przerwy 4-3 w strzalch i 3-0. Po prewie ruszylem do ataku. Udalo sie zdobyc 2 gole jednak na wiecej nie straczylo czasu. w strzalach 9-6

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Pią 22:35, 02 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy

Piero - Minio 3-2

mecz katorga lagi i jeszcze raz lagi, graly roboty nie druzyny, przegrywalem 2-1 lecz szczescie bylo przy mnie

[color=indigo]Piero - Przemas 2-1

Piero - Przemas 2-1
[/color]

blizniacze mecze jak i wyniki, ja praktycznie wszystko wykorzystalem... 2 cwane strzaly obok bramki jednak bramkarz kupuje ten kit odbija przed siebie i 2 razy brama. Przemas mial swoje okazje, nie byly to jednak setki a ladne strzaly z daleka.

Piero - malo 2-3

Ustawiam inna taktyke i sie nie oplaca, przeciwnik caly czas wybijal pilki na srodek - ot cala filozofia

Piero - malo 1-1

W 85 trace pewne 3 pkt po swojaku, przeciwnik nie zmienil swojej taktyki i znow walil na srodek boiska.

Piero - Minio 6-3

Mecz obfiutajacy w duza ilosc strzalow, brak miejsca na pilkarskie szachy

Brak kontaktu z rosja... od kilku dni, choc i tak juz ten mecz nie ma kompletnie zadnego znaczenia:)

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Śro 7:44, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 8 razy
Sob 1:23, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za rozegranie(prawie) kompletu spotkań w tej grupie. Gratuluję zwycięzcy, a pozostałym graczom życzę powodzenia w następnych turniejach.

ORGANIZATOR napisał:

Piero 0-0 WO rosja

Czw 1:28, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)