Grupa E - II Dywizja

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Zobacz poprzedni temat

Post Grupa E - II Dywizja
______

Witam Serdecznie w Grupie E - II Dywizja turnieju Alternative Cup V. Proszę o estetyczne umieszczanie wyników meczy, opisywanie spotkań oraz umieszczanie bramek turniejowych w opisach.

______________________

______________________________
Na początku proszę zapoznać się z Ogólnym Regulaminem Rozgrywek Serwisu WEOL oraz z Regulaminem Turnieju Alternative Cup V.

DrNo11 1-1 rymp@lus13

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Śro 17:02, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 13 razy
Pią 10:11, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora
eKy

Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 21

Enkey4-2nowaxis

Mecz był rozegrany niestety na trzy razy .. moj net zaczol szwankowac i tylko dzieki cierpliowsci nowaxisa dogralismy go do konca. Pierwsze 15 minut to byly moje ataki niestety konczyly sie na obroncach albo kolo bramki .. Pierwsza groźna akcja nowaxisa i zdobywa bramke po ladnym strzale w dlugi rog mojej bramki. Po wznowieniu meczu(po rozlaczeniu) strzelam szybko dwie bramki i wychodze na prowadzenie. Przeciwnik probuje odrobic straty ale mu to nie wychodzi. Znowu przerwalo i znowu po wznowieniu dostaje "kopa" i strzelam bramke .. kawałek pozniej sedzia dyktuje "jedenastke" dla mnie ktora pewnie zamieniam na bramke. Pod koniec meczu nowaxis zdobywa jeszcze jednego gola po ktorym zamyka wynik 4-2

nowaxis3-4Enkey

Spotkanie zaczeło się od moich ataków co sprawiło ze po pierwszych 8 minutach meczu na tablicy wyników widniał wynik 0-2 dla mnie.Akcja nowaxisa w przeprowadzona w 15 minucie daje mu bramke kontaktowa.Jednak niezawodny w tym meczu Zairi(3 bramki) i troche mniej widoczny Boukhari(1 bramka) podwyzszaja swoimi akcjami na 1-4.Czwarta bramka padla w 28 minucie spotkania.W tym momencie kompletnie sie wyluzowalem i mogło sie to bardzo dla mnie zle skonczyc. Jeszcze przed przerwą nowaxis po bledzie moich obroncow w polu karnym zdobywa drugą bramke. Po zmianie stron nowaxis zaczol ostro atakowac i zdobyl trzeciego gola. Od tej pory juz on przejoł inicjatywe w meczu. Zaczął często atakowac i gra toczyla sie pod moja bramka albo w srodku pola, zadko kiedy mozna bylo zauwazyc jakąś składną akcje na polu przeciwnika. Podsumuwujac druga polowe mozna powiedziec ze ja mialem wielkie szczescie a nowaxis słabą skuteczność. Dzieki za mecze

Ostatnio zmieniony przez eKy dnia Wto 14:23, 06 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:44, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora

Mecz wyrównany ale to Angolczycy mieli lepszą skuteczność i potwierdzili wygrywając ten mecz.

Mecz na korzyść nowaxisa mi w tym meczu nic niewychodzi i przegrywam zasłużenie.

Mecz na moją korzyść ale Angolczycy pudłowali w 100% sytuacjach a przeciwnik odrabiał strzałami z 20m.

Mecz wyrównany ale skuteczność zawiodła po stronie Angolskiej.

Enkey 0:2 DrNo11

Oba mecze z moją wyraźną przewagą. Powinno byc wyżej. W drugim meczu Enkey tylko w I połowie groźnie atakował. No, forma zwyżkuje więc awans zaczyna być realny choć wcale w to nie wierzyłem widząc że awans daje tylko 1 miejsce zdzier

Dzieki i powo Wink

Ostatnio zmieniony przez DrNo11 dnia Sob 20:04, 03 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 16:24, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - rymp@lus13 2:1 2:0

W obu meczach moja przewaga, mogło być wyżeja ale bramkarz Angoli wyczyniał cuda na bramce.

Dzięki radosny

Adrian1993 - Nowaxis 2:3 0:0

Prowadziłem w 1 meczu 2:1 i przegrałem 3:2 a w 2 meczu bramkarz rywali obronił dobitkę na linii bramkowej.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Nie 15:16, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:22, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
DrNo11

Posty: 176

DrNo11 1:1 Nowaxis

Mecz o którym chciałbym jak najszybciej zapomnieć, rywala wywalało chyba ze 4 razy i oczywiście na tym skorzystał, dostał czerwona kartkę przy stanie 1:0 dla mnie. Właściwie mecz miałem wygrany, atakowałem i nagle lost ;/ oczywiście rywal zapomniał o czerwonej kartce. Z nerwów i ja dostałem czerwoną kartkę do końca miałem już przewagę ale nie dało się nic zrobić.

DrNo11 2:1 Nowaxis

W tym meczu obyło sie bez lostów, Nowaxis szybko dostał czerwoną kartkę (znowu!) w sytuacji sam na sam sciecie od tyłu ( wcześniej kompletnie wybity z rytmu straciłem gola). Po stałym fragmencie strzeliłem gola. Potem miałem dużo sytuacji ale brakowało skuteczności. W końcu w 85 min zdobyłem zasłużonego gola.

Zamiast zasłużonych 6 pkt są 4 neutralny
Ale jak sie nie ma co się lubi to sie lubi co sie ma zdzier
Wto 16:02, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Enkey 3:1 2:3

1 mecz wyrównany, lekko na moją korzyść, w drugim przegrywałem 0:2 doprowadziłem do 2:2 i miałem jeszcze słupek zdzier ale to rywal strzelił na 3:2.

Adrian1993 - DrNo11 4:2

Pierwsza połowa na moją korzyść, prowadze po niej 2:1. Strzały 7:3. W drugiej strzelam na 3:1, później rywal obejmuje inicjatywe i jest 3:2. Pod koniec strzelam na 4:2.

Adrian1993 - DrNo11 1:0

Od początku meczu atakuje, chcąc uzyskać przewagę, około 8 minuty rywal fauluje w okolicy pola karnego, uderzam z rzutu wolnego w mur ale piłka szczęśliwie dochodzi do Healyego i ten pokonuje bramkarza płaskim strzałem. Później miażdżąca przewaga rywala, jednak nie może skonstruować sobie sytuacji, gdyż świetnie prezentuje się obrona Irlandii Północnej. Po przerwie rywal atakuje, tym razem potrafi skonstruować sobie sytuacje, ale broni Taylor. Na 20 minut przed końcem najlepsza akcja Belgów, Huysegems uderza w fantastycznej akcji ponad bramką. Chwile później wyprowadzam kontrę, jednak kończy się rzutem rożnym. Wrzuca Gillespie, uderza Hughes jednak z linii wybija Van Buyten. Pod koniec miałem jeszcze okazję ale nie wykorzystaną. Tak że po tych meczach awansowałem zdzier

Dzięki rywalowi za bardzo emocjonujące mecze radosny

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Śro 16:55, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:43, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora
DrNo11

Posty: 176

Adrian1993 4:2 DrNo11

DrNo11 0-1 Adrian1993

K... mać ;/;/;/;/;/ Nie dosć ze Bogowie pomagali to jeszcze miałem przepięknie pokazane włoskie cattenacio do 10 potegi ;/ Oczywiście po strzeleniu bramki zabarykadowanie sie na wlasnej połowie to był głowny cel przeciwnika. Do tego wykopy byle dalej niech leci ;/ masakra taka gra
uff k..... ide sie przewietrzyc dawno tyle nerwów nie straciłem neutralny neutralny
Śro 16:49, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za rozegranie kompletu spotkań w tej grupie. Gratuluję zwycięzcy, a pozostałym graczom życzę powodzenia w następnych turniejach.

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Czw 1:20, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 1:18, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)