Grupa C - FAZA II

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Zobacz poprzedni temat

Post Grupa C - FAZA II
_____________

Witam wszystkich w grupie C. W tym temacie podajemy wyniki rozegranych meczów.
Opisy obowiązkowe, mile widziane nagrane bramki. Mam nadzieję, że rozegramy fazę grupową bez problemów.

PRZYPOMINAM!!!
ORGANIZATOR napisał:
- Gramy tylko jeden mecz z każdym w grupie.
- Do fazy pucharowej awansują po 2 osoby z każdej grupy.

W razie błędów lub pytań pisac [link widoczny dla zalogowanych]

ŻYCZĘ WAM POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 17:24, 29 Cze 2008, w całości zmieniany 9 razy

lagi jak zwykle z piotrkiem.
Wychodze na prowadzenie po trafieniu niezawodnego Mido.Remis po glowce z roznego

dzieki za mecze

Ostatnio zmieniony przez lukasso dnia Czw 20:15, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:12, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1 - 2 lukasso

Mecz z lekką przewagą drużyny Egiptu. W około 20 minucie lukasso strzela pierwszą bramkę. Później rywal czekał ponad minute aż jego zawodnik ustawi się w dogodnej sytuacji i wtedy podał piłkę z rzutu wolnego (20 metr) do nie krytego gracza i strzelił bramkę. Nie zbyt fajny sposób na strzelenie bramki no ale skuteczny więc będzie trzeba go wykorzystać. W około 65 minucie doprowadzam do remisu. Następnie kilka dobrych akcji z obu stron. Lukasso miał nawet 2 słupki. W 90 minucie drużynie Egiptu udaje się zdobyć bramkę na wagę 3 punktów. Strzały na koniec meczu: bodajże 12:7 na korzyść Egiptu.

Dzięki. Powodzenia.

...Koshaolin... 2 - 1 Piotrek89

Spotkanie wyrównane. Na początku ja zaatakowałem, następnie szybka kontra i mamy 1:0 dla rywala. Później kilka dobrych okazji Piotrka. Pod koniec połowy udaje mi się zdobyć bramkę na 1:1 W drugiej połowie kilka bardzo dobrych okazji z obu stron. Do 85 minuty utrzymywał się wynik remisowy. W 86 minucie udaje mi się zdobyć bramkę i zgarniam 3 punkty. Strzały na koniec meczu: 8:7 na korzyść Irlandii. Cóż remis byłby bardziej sprawiedliwy.

Dzięki za grę. Powodzenia dalej.

...Koshaolin... 3 - 2 michu

Wyrównane spotkanie. Już w 5 minucie meczu zdobywam bramkę lecz zbyt długo się nią nie ciesze ponieważ rywal w 7 minucie zdobył wyrównującą bramkę. Po akcji prawą flanką dośrodkował i z bani strzelił któryś z graczy rywala. Mój bramkarz się nie popisał przy tej interwencji. Chwilę czasu minęło i lost. W około 30 minucie meczu wychodzę na prowadzenie. Pod koniec połowy rywal doprowadza do remisu. Pod koniec pierwszej połowy lub na początku drugiej dostaje czerwoną kartkę. Następnie udaje mi się zdobyć bramkę na 3:2. Dalszą część meczu raczej się broniłem. W 75 minucie michu ustawia bardzo ofensywne ustawienie lecz nie udaje mu się doprowadzić do remisu. W 90 minucie rywal dostaje czerwoną kartkę. Strzały na koniec meczu: 9:6 na korzyść Norwegii.

Dz. Powodzenia dalej.

Czw 20:53, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 4-1 michu

mecz trwał do 10min II połowy, po czym przeciwnik wychodzi z gry, nawet screena nie zdążyłem zrobić bo mi się zamknęło okno. Mecz nie był wcale toczony w lagach, czasami troszeczkę przymuliło, ale na pewno nie było to powodem wyjścia z gry. Dodam jeszcze, że przeciwnik nie zastopował z gry i nie powiedział, że warunki mu nie odpowiadają i chce dograć kiedy indziej tylko po prostu uciekł z gry

uciekles z gry i tyle

Ja nie mam żadnych problemów z internetem, z tego co mi wiadomo to michu miał takie przynajmniej kiedyś, na Ciebie sie skarżyli , nie na mnie.

Ja 20:57:42

Pisząc że nie było lagów tylko się kompromitujesz, cały mecz był jednym wielkim lagiem, ale rozumiem to że tego nie zauważyłeś bo pewnie u ciebie takie warunki to norma . Jak uznasz że Twój net ma się już lepiej to daj znać a na pewno z Tobą to dogram. Te ostatnie zdania trochę mnie śmieszą ale ok. Popatrz na parę postów wyżej.
Czw 21:16, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora

Kompromitujesz to Ty siebie. Gdyby warunki gry Ci nie odpowiadały tak jak mówisz, to od razu byś mi napisał bo rozpoczęciu, że Ci nie pasuje i zagramy innym razem. Nie zrobiłeś tego licząc, że Ci się uda wygrać. Przy stanie meczu 1-3 zmieniłeś ustawienie na ofensywne myśląc, że jeszcze uda Ci się wygrać po stracie 4 gola po prostu uciekłeś i tyle !
Michu jesteś taki sprytny i próbujesz z kogoś zrobić laggera, ale sam nim jesteś. Nie chce mi się teraz szukać postów twoich przeciwników o warunkach gry z Tobą w zakończonych turniejach. Nie jednokrotnie gracze skarżyli się na Ciebie i twojego brata więc kogo Ty tu nazywasz laggerem ?...
Nie mam zamiaru się do Ciebie odzywać ... " kiedy będzie mi internet dobrze chodził" dlatego, że ja nie mam żadnych problemów z łączem , grą online. W tej kwestii to chyba Ty powinieneś to zrobić.
Proszę oto najlepszy tego przykład

lagger

A co do postu lukasso: nie wiem czemu tak napisał ..? faktycznie lagi były ale graliśmy na sejnecie na którym jakoś zawsze trochę lagowało, tym razem bardzo;/ , nie pamiętam kiedy ostatni raz graliśmy także w ogóle nie rozumiem stwierdzenia " laguje jak zawsze" .

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Czw 22:49, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 4 razy
Czw 22:40, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora

Jakoś ja i mati graliśmy w tym dniu sporo meczy i w żadnym nie lagowało. Co do tego linka żałosny jesteś, wpisz sobie wo nawet 10-0 i ciesz się dzieciaku, nie mam ochoty z tobą się kłócić.
Pią 16:00, 09 Maj 2008 Zobacz profil autora

Jeśli naprawdę lagowało, to czemu tak pózna reakcja? Można było przecież wszystko spokojnie wyjaśnić sobie przez chata kailery, bez jakiś niepotrzebnych utarczek, czy wyłączania gry. Domagam się dokończenia spotkania, od minuty kiedy to gra została przerwana z wynikiem jaki pozostał.
Pią 16:17, 09 Maj 2008 Zobacz profil autora

Dokładnie o tym pisałem mógł przecież to zrobić.

Spoko, jesteście zajebiści, super, że wam nie lagowało... jak kiedyś. Dzieciakiem to Ty sam ku*wa jesteś , wystarczy spojrzeć na to co zrobiłeś, uciekłeś jak dzieciak i tyle. Jeżeli chcesz to napisz i dokończymy mecz, jednak jeżeli nie chcesz to napisz tutaj.
Pią 16:59, 09 Maj 2008 Zobacz profil autora

Może nie postąpiłem słusznie( a raczej na pewno wink ), ale Ty swoja postawa też nie zabłysłeś widziałeś jakie są warunki a twierdziłeś ze lagów prawie nie było co utwierdza mnie tylko w przekonaniu że pewnie nie wiesz jak wyglądają lepsze (chociaż mogę się mylić), ja chciałem tylko dograć mecz w jakiś normalnych warunkach i tyle do świętego spokoju dogram to. Skończ już z tymi aluzjami nie wiesz jaka była sytuacja to się nie odzywaj. Koniec moich wypowiedzi na ten temat.
Pią 17:49, 09 Maj 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1:3 kristo2323

Piotrek89 1:1 kristo2323

Trener po meczach:

Pierwszy mecz szybko zdobyta bramka ustawiła spotkanie. Przeciwnik musiał gonić i do przerwy widniał rezultat 1:0 dla mnie . Po zmianie stron bardzo dużo szczęścia mieliśmy bramkarz rewelacyjnie grał a kontrataki jak i akcje nam wychodziły.

O drugim spotkaniu najlepiej zapomnieć jak najszybciej. Uratowany remis w końcówce spotkania to jedyne pocieszenie. W tym meczu bramkarz był w znakomitej formie i to on wybronił ten mecz praktycznie dla Piotrka89.

Dzięki za mecze

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pią 22:52, 09 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 20:59, 09 Maj 2008 Zobacz profil autora

dokończyliśmy mecz.

Sob 14:12, 10 Maj 2008 Zobacz profil autora

zero kontaktu z mackalem
wywalic go i dawac rezerwe
Sob 20:22, 10 Maj 2008 Zobacz profil autora

Od jutra jestem do dyspozycji graczy,bo przez ostatnie 3 dni byłem bardzo zapracowany i nie miałem siły ,ochoty,a przedewszystkim czasu na mecze(dopiero co jestem w domu).
Za utrudnienia przepraszam,a ty Lukasso jak zwykle swoje i raczej nie wiesz,że nigdy mnie jeszcze nie wywalono za nierozegranie meczy na czas.
Cya,do jutra

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Sob 22:38, 10 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 22:35, 10 Maj 2008 Zobacz profil autora

lukasso 0-0 kristo2323

remis ze wskazaniem na kristo.Byl czesciej przy pilce oddal wiecej strzalow
a ja gralem wlasnie na remis bo mackala pykne spokojnie i awansuje Wink
Nie 14:18, 11 Maj 2008 Zobacz profil autora

michu 2:4 kristo2323

Wygrała ta drużyna która w tym meczu zdobyła więcej goli a czy lepsza to nie jest ważne . Nikogo nie interesuje że w strzałach było 10-7 dla mnie bo tylko się liczy co w siatce.

Nie 16:08, 11 Maj 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 4-3 mackal

Na początku drużyna mackala ( Mali ) przycisnęła mnie bardzo mocno czego efektem były dwie bramki. W 10min doprowadziłem do remisu. wynikiem 2-2 skończyła się I połowa. W II to ja już byłem lepszy ale na początku Kanoute strzela na 3-2 dla mali , nie minęły 3 min i Healy strzela 3 bramkę w meczu. Następnie z rzutu rożnego mój obrońca strzela gola z nożyc.

Nie 22:49, 11 Maj 2008 Zobacz profil autora

Graty
Kolejny zawalony mecz w ostatnich kilku tygodniach,bo mogłem,a nawet powinienen
wygrać ten mecz,lecz momentami zachowałem się jak jakiś laik i dałem sobie
zabrać zwycięstwo.
Niestety mała ilość gier robi swoje na WEOL,ale tak nie wyglądało to najgorzej. wink

mackal-lukasso 3:2

8:13 dla rywala w strzałach.
Mecz był szybki i otwarty.Za każdym razem to ja obejmowałem prowadzenie.
Już myśałem,ze powtórzy się historia z Piotrek89,ale tym razem o dziwo wygrałem.
Szkoda poprzedniego meczu ,bo już bym miał 6 pkt(ewentualnie 4),a tak trzeba będzie do samego końca walczyć o awans w jakże trudnej grupie.
Ale z drugiej strony wcale nie musiałem wygrać tego meczu.
Tak to już jest w we.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Pon 0:29, 12 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 22:59, 11 Maj 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1:1 mackal

Statystyk nie ma ,bo kolega szybko wyszedł z meczu.
Co tu dużo pisać,dostałem formę,jakiej żem dawno nie miał.
Tylko cud uratował rywala od przegrania tego meczu.
Przy stanie 1:0 rywal zmienił taktykę na bardziej ofensywną co jeszcze bardziej spowodowało,iż
zagrażałem bramce rywala.
Na początku drugiej połowy miałem idealną sytuacją na strzelenie 2 gola,ale Kanoute zepsuł
niemiłosiernie.Było jeszcze kilka znakomitych sytuacji,ale zabrakło trochę szczęścia i spokoju.
Rywal dążył do wyrównania i udało mu się.
Niestety nie mogę byc zadolony z wyniku mimo iż grałem z bardzo dobrym graczem,bo po prostu
zasługiwałem na ewidentną wygraną.
Tak czy siak awans jest na wyciągnięcie ręki.Wystarczy wygrać 1 mecz i będę miał 7 pkt.
I tu się zastanawiam co będzie decydowało o miejscu,bo może się zdarzyć,że aż 4 graczy będzie miało 7 pkt pytanie pytanie pytanie

P.S.
z kristo jestem zmówiony na jutro,nie wiem co z michu bo nie mogłem go złapać.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Wto 23:52, 13 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:52, 13 Maj 2008 Zobacz profil autora

kristo2323 - mackal 1:2

W strzałach 8:8.
Był to ciężki mecz,gdzie pierwszy prowadzenie objął przeciwnik.
Od drugiej poowy zacząłem grać nieco lepiej i przyciskać co zaowocowało 2 golami.
Trza przyznać,że dopisało mi trochę szczęście,ale ludzie,gdybyście zobaczyli ile miałem ostatnio pecha w meczach to zasługiwałem z pewnością na łaskawy los.
Szczerze jestem mile zaskoczony moją formą i nie pamiętam kiedy tak ostatnio dobrze a, przedewszystkim efektywnie grał.

mackal - Michu 5:1

W strzałach 18:18.
Decydującym momentem było pierwsze 15 minut drugiej połowy gdzie strzeliłem aż 4 gole
(niebywałe jak na moją skuteczność)
1 bramka była dosyć ładna i postaram się ją niebawem zamieścic na forum.

Podsumowując
Nigdy bym nie przypuszczał ,że z tak trudnej grupy uda mi się awansować,a co dopiero ją wygrac.
Ale co tu dużo mówić,dostałem taką formę ,która pozwala mi wygrywać nawet z najlepszymi i oby ta forma utrzymała się aż do końca tego turnieju,to może nawet pokuszę się o końcowy triumf. wink

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Śro 17:48, 14 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:07, 14 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)