2vs2 Challenge Cup - rozgrywki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WE4 Team Battle 2 vs 2 OnLine! / Archiwalne Turnieje WE4 Zobacz poprzedni temat

błedy poprawione radosny

Adam.zip/ArekŁDZ 0-3 karol_p/VinEX

Mecz rozgrywany w dobrych warunkach (dopiero za 4 podejsciem byly bdb, 3 wcześniejsze próby były w strasznych lagach). No zaczęło się od mocnego uderzenia greków którzy juz po ok 15 minutach prowadzili 2-0 . Arabia starała się atakować ale nieskutecznie. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2-0 przy strzałach 5-3 dla Greków. Druga część spotkania to raczej więcej gry w srodku pola, około 25 minuty drugiej połowy Grecy strzelają bramkę na 3-0 tym samym ustalają wynik spotkania. Pod koniec meczu, do pustej bramki Arabów nie trafił Grek, piłka po jego strzale trafiła w słupek. Dzięki za mecz, powodzenia dalej.
Pon 20:31, 30 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Zasłużony Remis...

Jamajczycy pod dowództwem zielonych braci Gallusa i Kicka podejmowali nierówną Arabie Saudyjską (Adam.zip/ArekŁDZ). Mecz jak zwykle toczony w trudnych warunkach, jednak trenerzy mimo przekładania spotkania i grania w poważnie nieprzystosowanym boisku postanowili wytrwać w tej katorgi. Mecz bardzo wyrównany, ale po kolei… Spotkanie zaczęło się od ataku nafciarzy, w którym to protegowany Arka na słynnym lewym skrzydle położył bramkarza i oddał piłkę do tyłu, gdzie Saudyjski pomocnik zachował się najgorzej jak mógł strzelając wprost w stojących na drodze defensorów Jamajskich. W odpowiedzi rywale wstrzeliwują słupek. Optycznie 1 połowa wyrównana, lecz Jamajczycy postanowili oddać więcej strzałów (6-3). Zmotywowani Saudyjczycy zaczarowali cały stadion swoją akcją, w polu karnym wychowanek Arka podaje do 2 napastnika, ten mimo tłoku postanawia oddać piłkę z powrotem, gdzie nasz bohater mija bramkarza i umieszcza piłkę w siatce. W końcówce meczu (89’) mały błąd Arabów w obronie, sam na sam i podział punktów.

Skąd: Spain

gala-fon/polipoli (Poland) 1 - 0 Kicek/Gallus (Jamaica)

karol_p/VinEX 3-1 Grzehu92/pawelmarian

Mecz rozegrany w miare dobrych warunkach, Grecy dobrze zaczynają i ok. 5 minuty meczu zdobywają bramkę. Walijczycy natychmiastowo odpowiadają i wyrównują. Walia w 1 częci spotkania oddała kilka groźnych strzałów. 6-5 dla Wali po pierwszej połowie w strzałach. Druga połowa to popis gry greckich obrońców oraz dobrej gry ataku, w rezultacie grecy zdobywają dwie kolejne bramki nie tracąc żadnej choć sytuacji do strzelenia kolejnych bramek nie brakowało Greką. Dzięki za mecz i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Śro 13:20, 02 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 13:08, 02 Maj 2007 Zobacz profil autora

Że ma wyobraźnie to mało powiedziane szczęśliwy jak ostatnio 2x ze mną wygrał do mini ranku (powiem szczerze,że tylko przez moją nieskuteczność) to mi przez cały wieczór pisał na gg,że jestem za słaby i nie mam z nim żadnych szans. Jak mu pisze,że w strzałach było np:18-5 to odpisuje,że wszystko z 40 metra strzelałem zdzier hehehe i w ogóle może grać tylko wtedy kiedy ja będe grał np: Anglią a on Angolą szczęśliwy To wczoraj mu pisze żebyśmy zagrali to sie zgodził...zamiast USA wybrał Szkocje, chciał sie popisać,że i tak mnie zniszczy mając gorszą drużynę szczęśliwy to ja nie wybrałem Norwegii tylko Togo. Wygrałem 2x,1x wyrównał w ostatniej akcji meczu. Od wczoraj żadnej od niego wiadomości nie dostałem.Wreszcie spokój szczęśliwy

Śro 18:44, 02 Maj 2007 Zobacz profil autora

Ja wszystko zawaliłem, zamiast spokojnie utrzymać piłke bawiłem się i takie są tego efekty. Wielkie sory PawelMarian oops
Śro 18:50, 02 Maj 2007 Zobacz profil autora

No wygrany ale na wygrana nie zasłużyliście ;P bramki praktycznie z niczego przez lagi. Bramka na 3-2 piekna cool

PS.Ustrzeliłem hattricka lool

szyma/tom21(Węgry) 1-0 (Jamajka)Gallus/Kicek

Mecz dość wyrównany jednak zdecydowanie grozniej i cześciej atakowała drużyna Węgier i myśle że wygrali zasłużenie.
Czw 0:15, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora
HunTer

Posty: 150

mi sie zdaje ze jak byl termin do 2 to do 2 anie przesowanie tak to moze skonczymy go na wakacje jak komus niepasowal termin to niemusial sie zapisywac anie zamiast taki tur trwac kolo 2 tyg max bedzie trwal 2 miechy mini my jakos potrafilismy zagrac wszystkie mecze juz dawno wiec ini tez spewnoscia by dali rade!!!!!!
Pią 16:14, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora

Hunter myślę ze w środę rozgrywki grupowe dobiegną końca i nie będzie już przesuwania terminów, prawie wszyscy mają rozegrane co najmniej 4 mecze, reszta spotkań myślę że będzie tylko kwestią dogadania się z partnerem i przeciwnikami co do terminu, martwi mnie jedynie para lover/macho, którzy maja tylko rozegrany 1 mecz, lovera coś nie widać ostatnio
Sob 1:56, 05 Maj 2007 Zobacz profil autora
polipoli

Posty: 45

Skąd: Spain

gala-fon/polipoli (Poland) 2 - 2 karol_p/VinEX (Greece)

I advice using good type connectyon, it doesn't appear the black box and game is faster
Sob 18:17, 05 Maj 2007 Zobacz profil autora

UWAGA
za team lover/macho_21 weszli Iras i Arturo3H, powod oczywisty - lover nie daje znaku życia ani tu ani na forum ani na gg, macho zdecydowal by miejsce jego i lovera zajął inny teamu

prosił bym o kontakt z Irasem i Arturem w sprawie rozegrania meczy,

Kolejna sprawą jest sprawa conection type, tak jak mowił polipoli na good nieźle chodzi i polecał bym to rozwiązanie,
Nie 14:32, 06 Maj 2007 Zobacz profil autora
VinEX

Posty: 221

Turniej rozpoczal sie od 25.04 a mamy teraz 6.05 a tu dalej jeszcze duzo meczy do rozegrania zagubiony 2 tygodnie trwa termin , dla mine to jest zdecydowaine za dlugo na to aby rozegrac 7 meczy. Zamiast grac , miec przyjemnosc z teg tura to ja sie wiecej denerwuje tym czekaniem az ktos bedzie chcial zagrac. Naprawde czy takie trudne jest znaleziene 20 min na 1 mecz ?
Nie 18:19, 06 Maj 2007 Zobacz profil autora

VinEX napisał:

No to fakt my juz mielismy rozegrane wszystkie mecze dawno dawno temu i juz zapomnialem jak to sie gra w to 2 na 2 nawet faktycznie z fajnie zapowiadajacego tura zrobil sie maraton a praktycznie wyczekiwanie chyba taki turniej wierlkiej przyszlosci nie ma bo jak widac ciezko zebrac 4 osoby w jednym czasie.
Nie 19:15, 06 Maj 2007 Zobacz profil autora

Karol jest błąd w tabeli my z pawłem mamy 5 meczy rozegranch.
Nie 19:21, 06 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WE4 Team Battle 2 vs 2 OnLine! / Archiwalne Turnieje WE4 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)