GRUPA A

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2007 Zobacz poprzedni temat
GRUPA A
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

Prz3m4s 2:1 memp

Generalnie kontrolowałem mecz, chociaż przeciwnik miał kilka momentów przebłysku, jak np. 1 słupek, ale tego akurat u mnie również nie brakowało. Wink Mogło być troszke więcej. zdzier
Nie 21:14, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Rogal

Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 120

Rogal 5:2 memp

Do przerwy przegrywałem 0:2.Lecz po przerwie wziałem sie za odrabianie strat i wygrałem zasłużenie...W strzałach 15-7.

Dzieki
Nie 21:33, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
karol_pomarancza

Posty: 1173

Skąd: okolice krk

karol_p 3-0 Rogal

Mecz cały dla mnie, po pierwszej połowie 2 słupki i poprzeczka, a w drugiej 3 bramki radosny.

KrecikGKS 3:1 Karol P.
Ogólnie mecz wyrównany.Do końca fazy gr.(z ,której mam nadzieję,że uda się jeszcze wyjść) pragnę wygrać resztę spotkań.Teraz nie było inaczej.Choć w pierwszej połowię mówiąc skromnie działo się mało po za moimi dwoma niezłymi akcjami i strzałami z wolnych Karola 3-3 w strzałach i do przerwy wynik 0-0.Druga połówka układa się bardzo dobrze dla mnie.Po ładnym krótkim podaniu na dobieg Mendeza do Kavediesa ten silnym strzałem pod poprzeczkę zapewnia prowadzenie Ekwadorczykom.Trener Austrii odrazu reaguję i stawia na bardziej ofensywną grę.Jednak to nic nie zmienia i zaraz jest 2-0 po bramce środkowego obr.-Perlazy.Wynik nie zmienia się aż do ok.87 minuty gdy po rzucie rożnym piłkę głową do bramki kieruje Linz.Ale ostatnie słowo jednak należy do graczy z ameryki południowej i E.Mendez przy całym wolnym środku nieatakowany ustala wynik spotkania.Jest jeszcze szansa dla Ekwadoru.Dzięki pozdro.

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Nie 23:37, 16 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 23:36, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1173

karol_p 1-0 memp

Praktycznie od początku meczu gram w 10, pierwsza część wyrównana, druga może i bardziej dla mnie, ale jakichś super akcji nie było, wyszła jedna taka ni jaka i z tego się ciesze, 3 pkt moje radosny

Dzięki za mecz, pozdrawiam radosny
Nie 23:58, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
memp

Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1016

Skąd: ChoRzów

dokładnie.... akcji 0 jak z jednej, tak z drugiej strony.. jakiemuś Austriakowi wyszedł ładny strzał fałszem po długim słupki i ładna bramka radosny... a ja 80min w przewadze i żadnego groźnego strzału nawet nie oddałem... <załamka>

______________________4:0
Wszystkie 4 bramki Łysego :O Powiem szczerze, że w przerwie sprawdziłem, czy na pewno gram Izraelem szczęśliwy W pierwszej połowie miałem przewagę, w drugiej się cofnąłem, bo 3 punkty były pewne. 2 razy Rogal nie trafiał na pustą, w 2 akcjach oddal chyba 8 strzałów. W strzałach 12-13, do przerwy 11-2. Dzięki za mecz.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

(Izrael) Leszczu - MartiniTSW (Tunezja)
______________________1:5
W drugiej akcji meczu Martini wydymał moją obronę po krótkim rogu, a przecież oni nie widzieli piłki, bo mieli zakryte oczy, więc się nie liczy! Żale na nic się zdały, 0:1. Później popis refleksu bramkarza, 2 gole z niczego zza pola karnego. Później doszedł dość ładny lobik i coś jeszcze. 0:5. Na koniec znak o sobie dał Łysy i strzelił kontaktowego gola. W strzałach 8:14. Nie będę narzekał na team. Nie będę narzekał na team. Nie będę narzekał na team. Nie będę narzekał na team. Nie będę narzekał na team. Nie będę narzekał na team. Nie będę narzekał na team. Nie będę narzekał na team. Nie będę narzekał na team. Nie będę narzekał na team. Nie będę narzekał na team. Nie będę narzekał na team. Nie będę narzekał na team. Nie będę narzekał na team.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Pon 16:59, 17 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pon 16:35, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Posty: 582

KrecikGKS 3:1 Rogal
Kolejna wygrana i chyba jednak awansuję,5 zwycięstw zrzędu drużyny Ekwadorskiej.W tym meczu czegoś mi brakowało ale byłem pewien,że wcześniej czy później ta bramka dla mnie padnie.Pierwsza połówka to słabe widowisko.Jedna akcja Danii i z dwie poważniejsze ekwadorczyków,po jednej pada bramka- Borja drybluje na lewej flance,dośrodkowuje C.Tenorio głową i gol w 43 minucie gry.Strzały 4-1.Druga połówka zdecydowanie fajniejsza.Na początku odrazu przechodzę do ataków,jeden z moich graczy się uwalnia strzał bramkarz wypluwa piłkę a tam czego Borja i z najbliżej sytuacji zdobywa bramkę.Mamy 2-0 i jeszcze dużo czasu.Przewaga Ekwadoru przeplatana pojedynczymi akcjami Skandynawów.W 75 minucie bramkę dająca jeszcze jakieś szansę po prezencie(kolejnym) Reasco,Dania zdobywa gola i mamy 2-1.Ale długo na odp.nie trzeba czekać.Jest gol na 3-1 i Duńczyków już nie stać na jakikolwiek zryw.Zwycięstwo.W strzałach 13-7 dla mnie.

______________________2:0
Mecz rozstrzygnięty w pierwszych minutach. Gol łysego sępa po dobitce i strzał z linii pola karnego dryblasa zapewniły mi zwycięstwo. Wydaje mi się, że mogło wpaść więcej goli, ale dryblas nie strzelił dwóch niezłych sytuacji... W strzałach 14-7, do przerwy 7-3. Dzięki za mecz.
Pon 22:32, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora
memp

Posty: 1016

no to dziekuję wszystkim z grupy A za fajne meczyki... niektóre zacięte i przegrane 1 bramką.. w innych dostałem po dupie nieziemsko szczęśliwy ogólnie turniej żałosny z mojej strony... ale to wkońcu dopiero mój drugi w karierze radosny pozdro i czekam na następny szczęśliwy no i na Regular LEAGUE !!! szczęśliwy
Pon 22:39, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora
Leszczu

Posty: 2967

Skąd: Łdz

(Izrael) Leszczu - karol_pomarancza (Austria)
______________________1:1
Według karola, powinienem przegrać, a ja sądzę, że mimo jego przewagi wynik jest w miarę sprawiedliwy radosny Miał sytuacje, ale nie dopisało mu szczęście. Mój gol wyrównujący wpada w końcówce meczu... Dzięki za mecz.

karol_p 3-1 vitoss

Mecz ok, vitoss wychodzi na prowadzenie, później 3 bramki moje i koniec meczu radosny.
Nic więcej nie chce mi sie pisać zdzier.

6 miejsce w grupie
7 pkt , 2 zwyciestwa ktore ciesza szcegolnie pierwsze nad krecikiem kotry zajal 1 miejsce w grupie. remisik nad Mempem napewno sukcesem nie bedzie gdyz przewaga w strzalach ogromna...2 turniej po przerwie i juz coraz lepsza forma.. Ciesza mecze z leszczem,karolem czy tez z przemasem ktorzy byli rozstawieni a zle nie zagralem w tych meczch.dzieki za tura i powodzenia dalej
Śro 20:01, 19 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)