GRUPA C [I FAZA GRUPOWA]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 1 Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA C [I FAZA GRUPOWA]
........................
......................[link widoczny dla zalogowanych]

...............
...............Witam wszystkich uczestników na jakże innowacyjnym turnieju, którego autorami są znani już chyba wszystkim bracia adek4 & Kamil_B, którzy ufundowali dla zwycięzców w różnych kategoriach nagrody finansowe... Także walka zapowiada się gorąco... A więc zapraszam do rozgrywania spotkań jak i do kolorowego opisywania swoich pojedynków...

...................Proszę o zapoznanie się z poniższym regulaminem:

...............................................

...............................................Ogólny regulamin rozgrywek

.....................................................Turnieju "Division & LM"

...................[link widoczny dla zalogowanych]

........................................... - Pietri - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

.......................................... - ArekŁKS - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

........................................... - Lisekx111 - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

........................................... - Remek - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

........................................... - Qwerty - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

........................................... - azspider - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

........................................... - tulip911- [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

........................................... - dudzio17 - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

..................[link widoczny dla zalogowanych]

..................

.............................................[link widoczny dla zalogowanych]

..............................................[link widoczny dla zalogowanych]

..............[link widoczny dla zalogowanych]

...........................................W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów proszę o kontakt na moje [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Wto 17:29, 25 Lis 2008, w całości zmieniany 9 razy
Wto 22:53, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora

Pietri-dudzio17 5:0

Mecz pod moją kontrolą dominuje od początku do końca.Już w 3 minucie mogłem strzelić ale góra bramkarz rywala.Nastepnie już bramki wpadały regularnie ok co 10 min.W strzałach 15-1 dla mnie.Rywala ratowały słupki,poprzeczki ale trzeba się cieszyć z 3 pkt.Dzięki i powodzenia w nastepnych meczach radosny

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Czw 19:34, 20 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 19:31, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora
tulip911

Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 86

tulip911 1-3 Lisekx111

To był bardzo ciekawy i emocjonujący mecz. Pomimo wysokiego rezultatu na korzyść rywala nie mogę narzekać na swoją grę. Niestety przez mój głupi błąd i nieprzytomne zachowanie obrońców tracę bramkę- 1:0. Potem na zmianę z rywalem wymienialiśmy się strzałami na bramkę, miałem kilka okazji na wyrównanie, niestety bez efektu. 27 minuta i przeciwnik ładuje piłkę do siatki po raz drugi, myślałem, że wszystko stracone aż do 67 minuty kiedy to Gio van Bronckhorst mocnym strzałem umieszcza futbolówkę między słupkami CSKA. Rezultat 2:1 utrzymany do 80 minuty z moją małą przewagą i w 80 minucie wynik meczu ustala rywal na 3:1. Pomimo przegranej jestem zadowolony. Lisekx111 życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach. Pozdrawiam
Czw 21:20, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora

Czw 22:04, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora

Pietri-tulip911 11:0

Mecz totalnie pod moje dyktando...Do przerwy prowadziłem już 5-0.Praktycznie każdy mój strzał znalazl droge do siatki przeciwnika.Rywal pare razy zaatakował ale na nic mu sie to zdało.Warto zaznaczyć,że grał on od min w 10 kiedy to ujżał czerwoną kartke.Mecz Szbki ale szkoda,ze jednostronny.Dzięki powodzenia w innych meczach.
Pią 19:26, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

ArekŁKS (Zenit) 4 - 1 (Feyenoord) tulip911

Trace bramke po błedzie obrony ktora zostawila napastnika Feyenoordu sam na sam a ten strzela pewnie w krótki rog. W drugiej polowie kopia tej akcji ,ale tym razem moj bramkarz wychodzi obronna ręka. I to własciwie wszystko czym zagrozil mi rywal.

ArekŁKS (Zenit) 0 - 0 (Szachtar) Pietri

Mecz z graczem dzięki któremu w ogole tu gram (thx) radosny. A co do meczu to przewaga Ukraincow ,ktozi prawie caly mecz graja w oslabieniu ,ale pomimo to dzielnie walczyli ,w jednym przypadku nawet uratowal mnie slupek. W drugiej polowie widac bylo jednak jak opadli z sil i mecz sie wyrówanal ,ale nic juz sie nie zmienilo. Wynik chyba ie krzywdzi zadnego z nas.

ArekŁKS (Zenit) 1 - 2 (Olympiakos) Remek

Nie wiem jak mogłem przegrac ten mecz :/. Do przerwy prowadze 1-0 ,a zaraz po wznowieniu Remek oglada czerwien i mysle ze juz wygralem.Nic bardziej mylnego ,najpierw w zamieszaniu pod bramkowym ,a pozniej po przebiegnieciu chyba z 50metrów i minieciu mojego anemicznie interweniującego obroce trace dziwna bramke szczęśliwy

ArekŁKS (Zenit) 2 - 0 (CSKA) Liseks111

Po pechowo przegranym meczu z Remkiem wziąlem sie w garsc i wygralem.Moze wynik pokazuje co innego ale mecz byl wyrownany i obaj mielismy dogodne sytuacje. Jednak tego dnia w derbach Rosji lepsi okazali sie piłkarze z St. Petersburga

Ostatnio zmieniony przez ArekŁKS dnia Pią 23:29, 21 Lis 2008, w całości zmieniany 5 razy
Pią 19:48, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

Remek - Pietri 2:3

Strzałów nie znam, ponieważ w połowie OOS wystąpiło. Nie mogę... Mecz z podwójnym pechem, najpierw prowadzę oczywiście wynik końcowy odwrotny, ale to jeszcze nic, najlepsza jest bramka strzelona przez Pietriego w 87 minucie meczu. No cóż to jest piłka, ale widać że zawodnicy Olympiakosu lepiej przygotowani do tego spotkania. trzeba teraz coś w końcu wygrać, bo jeszcze nie wyjdę z tej grupy.
Dzięki bardzo

Remek - azspider 3:1
Strzały: 10-6
Mecz z całkowitą moją kontrolą, gola tracę po rzucie rożnym, rywal praktycznie nie istnieje:P Rozbiłem przeciwnika w pierwszych minutach. Dwie bramy sieknął LuaLua, a następnie 3 trafienie dołożył Djordević. I znów zgarniam trzy pkt.

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Pią 21:54, 21 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 19:58, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora

Pią 22:34, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

Remek - tulip911 2:1
Moja przewaga, długo prowadziłem dwoma bramkami, dobra gra moich zawodników. Rywal strzela bramkę honorową w 90 minucie. Awans szczęśliwy
Pią 22:58, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora
tulip911

Posty: 86

azspider 1:2 tulip911

Zaczynając od obiektu, na którym mecz był rozegrany zaliczam tą batalię do bardzo bardzo dziwnych. Popisowa akcja piłkarzy Roterdamu i 1:0. Wkrótce bramkarz Ajaxu popełnia fatalny w skutkach błąd i oczywiście Makaay na 2:0. Pierwszą połowę oceniam ze wskazaniem na mnie. Druga połowa to obrona wyniku i sporadyczne ataki z mojej strony. Miałem kilka okazji, niestety bez efektu. Bramka kontaktowa- sędzia dyktuje drużynie przeciwnej rzut wolny w okolicach pola karnego zupełnie z kapelusza i obdarowuje zawodnika Feyenoordu żółtą kartką po czym akcją kombinacyjną przeciwnik zdobywa bramkę, chociaż byłem bliski uniknięcia straty. Potem jeszcze godny uwagi jest strzał przeciwnika, po którym piłka zatańczyła na linii bramkowej a obrońcy Feyeenordu wybili ją możnaby rzec, że z bramki. Mecz kończy się rezultatem 2:1 dla mnie. Dziękuję i powodzenia dalej.
Pią 23:22, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora
Qwerty

Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 123

Skąd: Minsk

Elo juz jestem w Domu sorry ze mnie nie bylo ale nagle trafilem do szpitala , ale juz wszystko jest ok dzisiaj moge ze wszystkimi zagrac , napiszcie do mnie na gg kiedy bedziecie mogli.Sorry za ta sytuacje.

Pozdro!
Pon 13:12, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

Pietri-Qwerty 2:2

Poczatek meczu ataki przeciwnika lecz nic z tego...Nastepnie ja z kontr jechałem ale rowniez nic z tego nie było.Około 15 minuty Qwerty strzela bramke ja jakby przymulony ale sie nie dałem i chwile pozniej już było 2-1 dla mnie.Wynik do szatni 2-1.II połowa poczatki moje ataki lecz dobrze spisywał sie bramkarz gośći.
Ale chwile później troche nieuwagi i już mamy znowu remis.W loss time wychodze sam na sam z bramkarzem ale brutalnie mnie skosił obrońca...JA strasznie zdenerwowany już później nie umiałem strzelić.Fair to Fair... Dzięki.
Pon 15:21, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

Remek - Qwerty 1:1
Strzały: 7-7
Dużo gry w środku pola, posiadanie piłki też w sumie po 50%. Groźne ataki z jednej jak i z drugiej strony, rywal cały czas brał moich obrońców na "zamach". Właśnie gol Qwerty'ego zdobyty w taki sposób po ładnym strzale od słupka. Ja odpowiadam w drugiej części spotkania po dobitce. Podsumowując bardzo wyrównany mecz, każdy mógł wygrać, lecz zabrakło szczęścia.
Pon 15:40, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
Qwerty

Posty: 123

Skąd: Minsk

Qwerty 4-0 azspider

Strzaly 8-7

Mecz pod moje dyktando. Na poczatku mielismy uciazliwe lagi ale w okolo 20 minucie juz bylo wszystko plynnie i po chwili zdobylem bramke przeciwnik rzucil sie odrabiac i po okolo 5 min bylo juz 2-0 taki wynik byl do przerwy.Dalej toczyla sie w miare wyrownana gra ja jak i azspider mielismy pare dogodnych sytuacji ale juz w okolo 60 min ostatecznie pogrzebalem szanse na punkty azspidera Linderoth zdobyl ladna bramke z okolo 25 metrow w prawy gorny rog bramki.Nastepna bramka padla juz 80 min meczu i tak zostalo do konca.Dzieki!

Pozdro!

Ostatnio zmieniony przez Qwerty dnia Pon 16:38, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

strzały 14-3

W pierwszej połowie piękna bramka z przewrotki od słupka z rzutu rożnego, po przerwie dalej moja przewaga i druga bramka również od słupka. Dzięki za mecz radosny
Pon 17:23, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

Przypominam, że czas na rozgrywanie spotkań upływa z dniem dzisiejszym o godzinie 23.59...
Najbardziej zagrożonym jest gracz o nicku
"dudzio17" , który do tej pory rozegrał tylko jedno spotkanie...

Pon 17:27, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Posty: 236

ArekŁKS - Qwerty 2 - 1

Ciezki wyrówany mecz,musze gonic wynik ,a zwycieska bramke strzelam w ostatniej akcji meczu.
Pon 17:40, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

Pietri-azspider 8:1

Co tu dużo mówić rywal nie miał szans.

Od początku dyktowałem własny styl gry.Po 15 minutach już było 2-0.Rywal miał problemy z wyjściem z własnej połowy.Pare razy zagroził mojej bramce m.in w końcówce zdobywając po moim błędzie bramke honorową.Do Przerwy wynik 5-0.
Druga połowa to już nie atakowałem tak ponieważ wiedziałem,że mecz mam wygrany.Ale rywal popełniał takie błędy ,że wystarczylo tylko pakować piłke do pustej siatki.Grałem w przewadze,ponieważ przeciwnik po brutalnym faulu od tyłu zoabczył czerwoną kartke.Wynik mógł być dwucyfrowy ale brakowało czasami zimnej krwi.Dzieki.
Pon 17:44, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
Qwerty

Posty: 123

Skąd: Minsk

Qwerty 4-0 dudzio17

Ciezko tu cokolwiek opisac w calym meczu przewarzalem przeciwnik oddal w sumie 3 strzaly na bramke i jeden celny.Szybko wyszedlem na prowadzenie w 7min meczu do przerwy juz bylo 3-0.Moglem ten mecz wygrac wiecej ale zabraklo skutecznosci.Thx za meczyk

Pozdro!
Pon 18:17, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
tulip911

Posty: 86

tulip911 1-3 Qwerty

pomimo takiego wyniku gra wyglądała zupełnie inaczej. Była dobra, wyważona i dość równa, chociaż w strzałach przeważałem. Pierwszą bramkę strzelam juz po 10 minutach po 3 dobitkach piłka wkońcu znajduje drogę do siatki. Do przerwy wynik utrzymany, a po przerwie rywal wyrównał ok. 10 minuty drugiej połowy. Następnie z rzutu rożnego 2:1 dla rywala, musiałem gonić wynik. Kilka strzałów skończyło się bardzo szczęśliwie dla Qwerty- to słupek to poprzeczka, to szczęśliwa interwencja bramkarza... Z moich nerwów i roztargnienia w 90 minucie tracę trzecią bramkę i to już właściwie koniec meczu. Wynik powinien wyglądać zupełnie inaczej, przynajmniej remis w naszym starciu.
Pon 19:02, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 1 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)