KOLEJKA 2

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Zobacz poprzedni temat
KOLEJKA 2
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Tomek 0:2 Rogal

W tym meczu dominował Rogal, który strzelił 1-go gola już w 1 minucie po fatalnym błedzie mojego obrońcy ;/. Ogólnie zawinili w tym meczu moi obrońcy, którzy w przeciwieństwie do obrońców Rogala z małą skutecznością wyłapywali piłki.

Teraz czekam na Kristo zdzier

Dzięki za mecz!
Pon 16:47, 08 Paź 2007 Zobacz profil autora

kaimada 1-3 Kicek
znowu na przerwe z prowadzeniem, znowu Kaka nie trafia sam na sam w 45, znowu strata bramki po dwustupiędzciesięciu dobitkach, znowu bug gol ( tzn ktoś tam uderza trafia w nogi kogoś tam Dida leży już...) i znowu bramka poprzez odwrócenie się w PK. Ten tur jest schematyczny xd
Pon 17:31, 08 Paź 2007 Zobacz profil autora

kaimada napisał:

Komentarz:Szczerze powiem,że chciałem wygrać meczyk 4-bramkami szczęśliwy Ale szybko zrozumiałem,że to nie ten sam kaimada co 2 miesiące temu i będzie troche trudniej wink Przespana pierwsza połowa, po dobrych 3 strzałach,nagle po 1 kontrze przeciwnika jako pierwszy trace bramke(jak zwykle w tym turnieju cool ). Myślałem,że wyrównanie przyjdzie szybko (jak zwykle cool ) ale po 2 kontrze kaimada powinien prowadzić już 2-0. Nie wykorzystał tej szansy i skończyło się to tragicznie zdzier Bo w 2 połowie moi piłkarze się przebudzili wreszcie i narzucili swoj styl gry. Zwycięstwo moim zdaniem jak najbardziej zasłużone(może bramki nie pierwszej urody,ale bramki). W ostatnich minutach R10 jeszcze marnuje setke.
Krótko mówiąc pierwsza połowa w sytuacjach na korzyść kaimady,za to druga już w pełni na moją.

dzięki za mecz i powodzenia dalej

____________________________________________________________

Kicek 6 - 2 Marv

Już nie musze chyba pisać tego,że jako pierwszy trace bramke zdzier Jednak tym razem szybkie wyrównanie po beznadziejnej interwencji obrońcy Interu. Do przerwy 1-1. W strzałach 10-3.
Druga odsłona przyniosła już grad bramek, najpierw strzela Etoo po rzucie rożnym(ładna bramka zdzier ) ,potem dokłada jeszcze jedno trafienie po nastepnym katastrofalnym błędzie defensywy Interu. Przeciwnik już z pewnością troche podłamany swoimi błędami w obronie, ostro fauluje i po chwili gra w 10-tke. Kolejne bramki już całkiem ładne,te na: 4-1,4-2,5-2 i 6-2 w loss time. W strzałach 20-7.

dzięki za mecz i powodzenia dalej....
Pon 17:53, 08 Paź 2007 Zobacz profil autora

totomiX 5-0 Grzehu92

Mecz rozgrywany przy sporym lagu, rozgrywka byla spowolniona i malo efektowna. W strzalach 14-3 dla mnie, co swiadczy, ze mialem spora przewage. 5 z 14 strzalow wpadlo do siatki rywala i mam kolejne zwyciestwo.

P.S. Szkoda tego remisu z michem, wtedy byloby 1 miejsce Wink A tak to chyba Kicek dalej bedzie prowadzil, no nic czekam na aktualizacje tabeli radosny pozdro.
Dzieki za mecz.

Pon 19:43, 08 Paź 2007 Zobacz profil autora

Obaj jakoś nie forsowaliśmy tempa, szczególnie ja radosny . No i to się zemściło, bo na chwilę "zdrzemnąłem" się przed monitorem, a totomiX w 20 min zdobył 4 gole. radosny Trudno trzeba będzie nadrobić to na innych rywalach. zdzier

Dzięki za mecz, pozdro.

Grzehu92 2:1 Ronaldo1

Namęczyłem się by uciułać te 3pkt, jednak udało mi się w 90 min strzelić na 2-1 szczęśliwy i tym samym poraz kolejny sprowokować Ronaldo, do jakże ciekawej wypowiedzi...

lool lool lool zdzier zdzier zdzier

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Pon 20:22, 08 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pon 19:45, 08 Paź 2007 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Roma) - Czarny (Manchester) 2:3

EloZiomKonin (Roma) - Marky_Ramone (Real Madryt) 2:3

Pon 19:46, 08 Paź 2007 Zobacz profil autora

Yhh..ta boska obrona Interu. Vieira zamiast wybic pilke robi wslizg. Bramka Eto tez parodia niby ladna ale co z tego jak przy rzucie roznym nikt nie kwapil sie podejsc. Po tym golu kompletnie sie podlamalem. Mecz byl raz pod dyktando Kicka raz pod moje, lecz on czesciej stwarzal sobie sytuacje bramkowe. Ahh ten moj inter

Rogal 1:1 szyma

Mecz z przewagą szymy.Prowadziłem 1:0 lecz w drugiej połowie straciłem głupią bramke.W strzałach chyba 23-7 dla szymy...Miałem troche szczescia....

Dzieki...
Pon 21:37, 08 Paź 2007 Zobacz profil autora

2.kolejka

spox (LIverpool) 2-2 Lisekx111 (AC Milan)

powiem tylko tyle ze brakowalo mi szczescia w tym meczu w jak i pozostalych meczach 2kolejki ktora uwazam za nie udana i musze sie wziac i 3.kolejke rozpoczac w innym lepszym stylu

snake 2-1 50ml
mecz całkiem wyrównany. Toczony w małych lagach które towarzyszyły nam przez cały mecz.

Dzięki i powodzenia dalej.
Wto 16:52, 09 Paź 2007 Zobacz profil autora

mALo ma w opisie "In Da KAUKAZ",wnioskuje z tego ze nie ma go w kraju,ja pisalem kilka razy do niego i nie dostalem zadnej odpowiedzi zagubiony
Wto 18:14, 09 Paź 2007 Zobacz profil autora
spox

Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 459

Skąd: Kielce

on ma taki opis ale da sie z nim grac jest w kraju chyba albo ma internet tam gdzies gdzie jest bo gralem z nim jak byl na niewidoku i mial taki opis.
Wto 19:22, 09 Paź 2007 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Roma) - Adam.Zip (Chelsea) 4:1
Wto 21:24, 09 Paź 2007 Zobacz profil autora

Marv 1 - 1 Kaimada

A wiec pierwsza polowa spotkania idzie pod moje dyktando Kaimada rzadko kiedy atakuje co skutkuje jedno bramkowym prowadzeniem dla mnie. (6-2 w strzalach) W drugiej polowie to kaimada przejal inicjatywe i najpierw o dziwo ja po wrzutce uderzylem z woleja niestety prosto w bramkarza, a kaimada wyszedl z kontra. Zawodnicy Milanu napieraja... Strzal bramkarz piastkuje przed siebie podbiega nastepny zawodnik milanu i rowniez strzela w bramkarza. Uff...Lecz nastepna akcja juz konczy sie powodzeniem i kaimada wyrownoje najpierw jeden z napastnikow proboje szczescia Lobem bramkarz znow wyciaga pilke z bramki lecz nie zlapal jej podbiega nastepny zawodnik milanu i strzela gola, lecz jak to bywa bramkarz zamiast wykonac ruch do pilki to pozwolil by pilka minela go,a bylo tak blisko. Wynik meczu nie zmienil sie do konca . Dzieki! ;P
Śro 16:59, 10 Paź 2007 Zobacz profil autora

Sorry za post pod postem.

Osoby, ktore nie rozegraly swoich meczy:

BRAK!

Typer uzupelnie dzis jak starczy czasu lub jutro po 13.

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Czw 13:07, 11 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 18:33, 10 Paź 2007 Zobacz profil autora

korekta opisu zdzier : To Inzaghi dostał prostopadłą piłkę uciekł 2 obrońcom trafił w bramkarza i dobijał sam też w GK, a Ronaldo uderzył w aut xD
Śro 18:37, 10 Paź 2007 Zobacz profil autora
VinEX

Posty: 221

Skąd: Świony

Marv 1 - 2 VinEX

poczatek spotkanie nalezal do mnie , mialem kilka bardzo dobrych sutaycji ( np strzal z glowy pilka idealnie leci obok bramkarza i zmierza do siatki ale dobrze ustawiony obronca na lini wybija pilke) . Pozniej mecz sie wyrownal ale gdy sedzia konczyl spotkanie mialem o jedno oczko wiecej w bramkach i wygralem:)

dzieki za mecz
Śro 19:49, 10 Paź 2007 Zobacz profil autora

Rogal 0:4 Kristo2323

Kristo2323 6:2 Tomek

Szyma 0:2 Kristo2323

Pierwszy mecz lekka dominacja z mojej strony lecz nie było łatwo do póki nie wyszedłem na 2 bramkowa przewagę , a potem jakoś wpadły 2 kolejne gole .

Drugi mecz dość wyrównany z początku spotkania i kilka fartownych akcji z mojej strony dały mi taki wynik.

Trzeci mecz bardzo ale to bardzo wyrównany i gdyby nie Canizares , którego już krytykowałem w eliminacjach to nie wiem czy bym wygrał ten pojedynek . Dodam ze wygraną mogę zawdzięczać szczęściu , które mi dopisało bo przeciwnik nie mógł po celować na bramkę nawet w ostatniej akcji gdy był sam na sam to zawodnik strzeli mu kolo słupka z 10 metrów z tego co pamiętam tym zawodnikiem był Ronaldo i aż dziw ze mu sie nie udało choć szyma zrobił to perfekcyjnie.

Dzieki za mecze.
Śro 20:12, 10 Paź 2007 Zobacz profil autora

To nie był Ronaldo a Inzaghi co tym bardziej mnie zdziwiło Wink
Śro 21:53, 10 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)