KOLEJKA 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Zobacz poprzedni temat
KOLEJKA 3

Post KOLEJKA 3
KOLEJKA 3

Druga kolejka lepsza organizacyjnie niz pierwsza!Z turnieju wycofał się mALo i wszystkie jego mecze zastępuje WO na korzysc rywala. Mam nadzieje, że trzecia kolejka rowniez bedzie przechodzila w milej sportowej atmosferze i nie zabraknie rowniez niespodzianek ;)Jak wiemy RONALDO 1 wciaż bez formy zobaczymy czy odblokuje się w tej kolejce Wink Bo ten trener już zasłyną w świecie WEOL i dodam, że nie chodzi tu o umiejętności Wink

Jako organizator turnieju doszedłem do wniosku, że będe dawał turniejowe ostrzeżenia dla graczy, którzy nie rozegrają meczy w terminie jezeli bedzie sytuacja, ze ktos sie z kims mija to ostrzezenie idzie dla obu graczy, a jezeli jeden bedzie bez przerwy odmawiał/unikał gry arz w koncu minie czas to po okazaniu dowodu w formie rozmów z gadu czy z kaillery nie zostanie mu przyznane ostrzezenie. Jezeli ktoś będzie miał 2 ostrzeżenia pod rzad lub 3 ostrzezenia w ciagu calego turnieju zostanie wydalony z turnieju, a wszystkie jego mecze, ktorych nie zdazył rozegrać zostaną zamienione na WO na korzysc rywala!!

Gracze nagrodzeni ostrzeżeniami:

Snake - 1 ostrzezenie!!

Termin na rozegranie 2 kolejki turnieju DEATHMATCH mija 14 pazdziernika o godzinie 23:59. Za nie rozegranie meczy w terminie grozi walkower bez bramkowy lub jezeli bedzie uzasadnienie z jednej ze stron to zostanie przyznany walkower na czyjas korzysc.

POWODZENIA!!!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Śro 18:22, 17 Paź 2007, w całości zmieniany 17 razy
Śro 21:45, 10 Paź 2007 Zobacz profil autora

Kicek 3 - 1 Czarny

Mecz nudny,bo nie obfitował w wiele sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie praktycznie nic się nie działo poza bramką Etoo,który ładnym strzałem z dystansu pokonał GK gości. Do przerwy 1-0 dla mnie i 3-4 w strzałach. W drugiej połowie już ciekawiej, bo Czarny jako pierwszy miał sytuacje do wyrównania,lecz piłka musnęła tylko słupek,a potem już obrońcy zrobili swoje. Groźnie było jeszcze ze dwa razy po strzałach z dystansu gdy Valdes(niebieska) odbijał piłki przed siebie. Na szczęście moi obrońcy byli na posterunku. Po jednej z akcji z prawej strony boiska wrzuca Messi na głowe Etoo i mamy 2-0. Czarny coś tam próbuje zdziałać,ale jego ataki są rozbijane w ok. 30 metra. Po jednej z kontr R10 wychodzi sam na sam ale zostaje sfaulowany tuż przed polem karnym. Tylko żółta kartka i perfekcyjnie wykonany rzut wolny. 3-0. Pokusiłem się o atak na rożnice 4-bramek,ale nadziałem się na kontre Czarnego i w rezultacie skończyło się na 3-1.W ostatniej akcji meczu Etoo strzela w słupek. W strzałach 7-9. Ogólnie mecz wyrównany na remis. Zadecydowała skuteczność.

dzięki za mecz i powodzenia dalej.
Czw 0:02, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Szyma 1:2 RONALDO 1

Pierwsza połowa dosyć wyrównana ale szczęśliwie zdobyłem w niej 2 bramki.W drugiej Szyma wziął się w garść i strzelił kontaktową bramkę ale na wyrównanie zabrakło mu czasu.

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Czw 15:53, 11 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy
Czw 14:23, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

50ml 2:2 RONALDO 1

Inicjatywa w tym meczu należała do mnie widać było powrót formy w moim wykonaniu.

Adam.zip 1:1 RONALDO 1

Mecz był spokojnie do wygrana przez moją osobę tylko jak to zwykle bywa w moim przypadku zabrakło mi szczęścia.A o kryzysie formy już dawno zapomniałem i z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręcam.

Sorki za to że napisałem jednego posat pod drugim ale zapomniałem się.

Czw 14:50, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora

inicjatywa szczęśliwy dobre,niech bedzie,zagralem slabo,jakos dziwnie sie denerwowalem,R1 mial karnego ale z szarym Terrym i niebieskim Carwalho to Arsenal wchodzil w obrone jak w maslo,byl jeszcze moj slupek i Drogba w koncowce sam na sam trafia w bramkarza płacze
thx za mecz,powodzenia

50ml0:0szyma
thx za mecz
Adam.zip3:350ml
niezly mecz,toczony w delikatnych lagach,masa sytuacji z obydwu stron(slupki,poprzeczki,minimalnie chybione strzaly),jedna akcja mogla przesadzic o zwyciestwie,16:14 w strzalach

PS.

R1 przeciez mozesz usunac jeden post i skopiowac do 2

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Czw 16:20, 11 Paź 2007, w całości zmieniany 6 razy

Rafal62170:1Kaimada

Dodam tylko tyle że po raz kolejny zawiodła moja obrona. zdzier Nigdy nie wybijają piłek z PK ;/
edit by Tomek

PS: co mówi Tomek to szczera prawda, Valencia nie powinna znajdować się w takim turnieju, chyba lepsza była by na jej miejsce Sevilla, ale to tylko moje zdanie:D, to mogą ocenić najlepiej ci co grają Valencią, ale obrona to małoszczęśliwy, to co wyczynia bramkarz to trzeba do "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..." wysłac:D, pozdro Tomek, i daj popalić innym:D

Dzięki radosny tak w ogóle to nie wiem czy jest to tak ustawione automatycznie że po odbitej główce w polu karnym przeciwnika automatycznie podają ;/ Ja wolę dobijać z dystansu.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Pią 12:38, 12 Paź 2007, w całości zmieniany 5 razy

Spox 1-0 Grzechu92

Dosyć ciekawy wyrównany mecz jedyny gol jaki wpadł to leciutko uderzona piłka z 5m gdy odzyskałem tam piłkę uderzyłem lekko i wpadła szczęśliwy. Mecz ogólnie dosyć wyrównany z lekką przewagą Grzecha ale to mi nie przeszkodziło w odniesieni sukcesu.
Czw 17:46, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora

Czarny (Manchester United) 3:0 (Real Madryt) michu

Mecz całkowicie pod dyktando Czerwonych Diabłów. Pierwsza połowa to ataki Man Utd, bramka wisiała w powietrzu przy wielu sytuacjach, to poprzeczka, to Casillas, to niecelne uderzenie, przy tym spokojne rozbijanie ataków Królewskich na 30 metrze od własnej bramki. W końcówce połowy Saha z bliska strzela bramkę i Manchester prowadzi. Druga połowa podobna do pierwsze, lecz bardziej wyrównana. Można było zanotować 2 mocne i dokładne strzały z dystansu, ale Kuszczak był na posterunku. W 75 minucie spotkania trener Królewskich ustawia wszystkim swoim zawodnikom strzałki do przodu, po czym nadziewa się na kontrę, gdzie Saha z Rooneyem rozklepali podaniami obronę i ten pierwszy otrzymawszy podanie obok wybiegającego bramkarza pakuje piłkę do pustej bramki. Na koniec C. Ronaldo popisał się ładnym strzałem w okienko z rzutu wolnego z 24 metrów. Dzięki za mecz i powodzenia dalej michu!

Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Czw 17:49, 11 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:47, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora

spox napisał:

Dobrze powiedziane. radosny Niestety, Reina był dzisiaj w życiowej dyspozycji, poza tym Adriano szara strzałka, i już wiadomo czemu przegrany mecz.

Czarny 1-3 Snake

Czarny miał optyczną przewage w całym meczu. Niestety nic z tej przewagi nie wynikało. Rooney marnował dogodne sytuacje choć przed meczem wydawało się że jest w świetnej formie ;) Ja za to wykorzystywałem nadarzające się sytuacje a instynkt Henry'ego pozwolił mi objąć po raz drugi prowadzenie w meczu (2-1)

Ostatnio zmieniony przez snake dnia Czw 20:23, 11 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:07, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora

kaimada 4-0 Tomek
Wbrew pozorom byłem cholernie nieskuteczny radosny Na 15 strzałów weszły tylko 4 gole :/ Tomek miał 3 sytuacje 2 Morientesa - w 1. spudłował w 2. bramkarz wybronił piłkę odważnym wyjściem, a 3 to strzał z wolnego Villi który wybronił Dida. U mnie gole zdobyli: Kaka, Ronaldox2 i superpippo. Pozdrawiam Canizaresa i osobę która go zrobiła ;] ( nie wiem kto to zrobił, ale ludziom grającym Valencią wyrządził wielką krzywdę xd ).

Masz rację zdzier

Czw 20:19, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

pudel88 0:0 Rogal

11:7 w strzałach dla mnie, mecz ogólnie wyrównany, za wyjątkiem pierwszej połowy w której wyraźnie dominowałem. Obaj zagraliśmy bardzo nieskutecznie, dlatego wynik taki a nie inny. Dzięki za mecz.
Czw 20:48, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora

totomiX 3-0 Tomek

Mecz moja przewage, nie przytocze statystyki strzalow na koniec meczu poniewaz mecz byl dogrywany po loscie. Ogolnie rzecz biorac moglem nawet wygrac wyzej niz 3-0.
Dzieki za mecz i powodzenia dalej.

***********************************************************************************************

totomiX 2-0 Rafal6917

Mecz rozgrywany przy sporym lagu, jednak udalo mi sie uzyskac znaczna przewage. Swiadczy o tym statystyka strzalow na koniec mecz, 11-3 na moja korzysc.
Dzieki za mecz.

Czw 20:53, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora

Inko 4:1 Marky_ramone

Mecz rozgrywany w sporych lagach , po 8 minutach prowadziłem 2:0 pozniej warunki sie pogorszyły i nawet ciezko bylo dobrze rozegrac akcje , na szczescie udało mi sie wygrać ten "mecz" i z tego sie ciesze Wink Dzieki za mecz i powodzenia dalej
Czw 21:21, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora

parodia nie mecz, 3 bramki padły z moich podań do rywala, ja miałem 3 razy sam na sam ale piłka lądowała bliżej autu niz bramki, ogólnie żenada

marky 3:3 lisek

odechciewa sie grać po takich meczach, przewaga znaczna, rywal tylko czasem kontruje, skuteczność fatalna, planowałem zwycięstwo 4 bramkami i tak powinno byc gdyby celowniki były nastawione odpowiednio, a i ostatnią bramkę tracę po głupim faulu w polu karnym.

pozdro i dzieki
Czw 23:15, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora

kaimada 1-0 Rafał697
Gol szybko bo w 10. minucie. Strzał Gilardino odbija bramkarz dopada do piłki Ronaldo uderza w słupek, ale w taki sposób że piłka odbija się od nóg bramkarza i trafia do siatki. Później wrzutka Pirlo strzał z woleja w słupek Inzaghiego, pobiegł do dobitki strzelił, ale obronił GK. Wiele wiele sytuacji do przerwy, ale wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron głównie walka w środku boiska. Wydaje mi się, że byłem bliższy strzelenia na 2-0 niż przeciwnik wyrównania radosny
Pią 12:43, 12 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)