KOLEJKA 5

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Zobacz poprzedni temat
KOLEJKA 5

kaimada napisał:
kaimada 1-4 Czarny
nie dam opisu gdyż z Czarnym widzieliśmy różne mecze

Tak, kaimada sądzi, że był lepszy, mimo to, że przegrał różnicą aż 3 bramek lool
Nie 13:08, 21 Paź 2007 Zobacz profil autora

nie że byłem lepszy, a że miałem więcej sytuacji. Ty jesteś bardziej doświadczony i strzelasz z 5m szczęśliwy
Nie 13:20, 21 Paź 2007 Zobacz profil autora

totomiX 4-0 spox

Strzaly po 90 minutach 15-8. Co bede dlugo pisal, mecz z moja znaczna przewaga, dobrze gralo mi sie w przodach, a w tylach trzymalem rywala na dystans. Do 75 minuty wygrywalem 2-0, pozniej spox zmienil ustawinie na 3-4-3 i to poskutkowalo jeszcze dwoma bramkami jakie udalo mi sie strzelic, wynik koncowy do 4-0 dla mnie.

Inko 0:2 Adam.ZIP

Pełna dominacja Adama i jego Chelsea ... dosc juz mam grania tym srealem , gra nimi odbiera mi chec do wlaczania gry ... niech ten turniej skonczy sie jak najszybciej. Dzieki za mecz i powodzenia dalej
Wto 20:09, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora

Adam.zip 2:0 VinEX
Mecz rozegrany parę dni temu, ale dopiero sobie przypomniałem, że zapomniałem podać rezultat..
Wyrównane widowisko, jednakże byłem skuteczniejszy. Statystyka strzałów w granicach 8-7. Było to moje przełomowe spotkanie, po ciągu niepowodzeń w Turniejach.. Jednakże jak bardzo potrzebowałem tego zwycięstwa, znów uwierzyłem w swoje umiejętności i zaliczyłem 5zwycięstw pod rząd w Turniejach, jest to dobrym prognostykiem na Eliminacje LW...

Adam.zip 3:0 (po pierwszej połowie) spox
Spotkanie zaczęło się od moich pewnych ataków.. 4 minuta podręcznikowa akcja, króciutki przerzut nad obrońcą, Roben sam na sam i pierwsze uderzenie... Rywal osłabiony, otrzymuje 2 i 3 cios, a jest dopiero 20 minuta. W 23min., nie trafiam do pustej. Rywal nie miał wielu okazji, czego potwierdzeniem była statystyka, 8-2...
Druga połowa się rozpoczyna i tu pojawia się problem.
[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
Oczywiście jak zwykle nie chce decydować sam w swojej sprawie.

Ja potrafie decydować w swoich sprawach, czas najwyższy, żebyś i Ty się nauczył.
edit by Czarny

Także potrafię, ale jest to kwestia dobrego smaku... Nie chcę być posądzany o nadużywanie uprawnień radosny, chociaż z miejsca powinienem wnosić o +3.

Skąd: Kielce

no to wpisz juz to +3 i tak wygrałeś nie bede sie klucil musiałem isc i tyle goście są ważniejsi od gry a po za tym byłem troche podpity więc sory za kłopot.... wpiszcie tam co chcecie przyznaje sie do winy i ukarajcie mnie czy co bo nie wiem co sie robi w takich sytuacjach..
Śro 10:52, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora

A może byście dokończyli mecz zamiast myśleć czy wpisać +3 czy nie?
Jeśli nie to wpisz sobie Adam.zip +3 i sprawa załatwiona.
spoxa sobie zapamiętam i przy następnej takiej sprawie będzie Czarna Lista.
Śro 13:24, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora

Wynik meczu Adam.zip-spox zamieniam na 6:0 na korzyść Adama.
Spox, nie po raz pierwszy są z Tobą problemy, jeśli wiesz, że jesteś zajęty to meczu nie zaczynaj, jestem tylko ciekaw, czy gdybyś wygrywał też zakończyłbyś grę. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, to następnym razem będą 2 turniejowe ostrzeżenia!
Śro 14:41, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)