KOLEJKA 5

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Zobacz poprzedni temat
KOLEJKA 5

Post KOLEJKA 5
KOLEJKA 5

4 kolejka chociarz bez wiekszych sensacji minela w milej sportowej atmosferze. EZK jak wiadomo zostal wydalony z turnieju przez swoje nie dopatrzenie Wink. Zapraszam do gry i powodzenia w 5 kolejce.

Jako organizator turnieju doszedłem do wniosku, że będe dawał turniejowe ostrzeżenia dla graczy, którzy nie rozegrają meczy w terminie jezeli bedzie sytuacja, ze ktos sie z kims mija to ostrzezenie idzie dla obu graczy, a jezeli jeden bedzie bez przerwy odmawiał/unikał gry arz w koncu minie czas to po okazaniu dowodu w formie rozmów z gadu czy z kaillery nie zostanie mu przyznane ostrzezenie. Jezeli ktoś będzie miał 2 ostrzeżenia pod rzad lub 3 ostrzezenia w ciagu calego turnieju zostanie wydalony z turnieju, a wszystkie jego mecze, ktorych nie zdazył rozegrać zostaną zamienione na WO na korzysc rywala!!

Gracze nagrodzeni ostrzeżeniami:

Snake - 2 ostrzezenia!!
VinEX - 1 ostrzezenie!!

Termin na rozegranie 2 kolejki turnieju DEATHMATCH mija 23 pazdziernika o godzinie 23:59. Za nie rozegranie meczy w terminie grozi walkower bez bramkowy lub jezeli bedzie uzasadnienie z jednej ze stron to zostanie przyznany walkower na czyjas korzysc.

POWODZENIA!!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Wto 21:35, 23 Paź 2007, w całości zmieniany 6 razy
Pią 20:55, 19 Paź 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Tomek 0:2 pudel88

Mecz powiedziałbym raczej wyrównany (statystyki w strzałach 7:7). Po prostu miałem lepszą skuteczność może więcej szczęścia. Dzięki za mecz. Wink
Pią 21:31, 19 Paź 2007 Zobacz profil autora

Inko 4:2 RONALDO 1

Po 25 minutach prowadziłem juz 4:0 , pozniej troche przespałem , Ronaldo 1 strzela 2 bramki ale udaje mi sie do konca utrzymac korzystny wynik . Czyżby spadek formy Mistrza ?
Pią 21:47, 19 Paź 2007 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Nie spadek formy zdarza sie raz na 2 miechy a co do meczu to trema mnie zjadła w pierwszej połowie i tyle.W drugiej połowie pokazałem lwi pazur no i 2 brameczki moje niestety nie mam jeszcze tyle doświadczenia co Inko ale myślę że do ligi jeszcze go trochę zdobędę.
Pią 21:51, 19 Paź 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

pudel88 5:3 Marky_Ramone

Do stanu 2:2 szliśmy bramka za bramkę. Marky dwa razy wyrównywał. Dalsze dwie bramki dla mnie i przypadkowy samobój rywala, w zasadzie ustawiły już mecz. W doliczonym czasie Marky zdobywa trzecią bramkę. Zwycięstwo dość szczęśliwe i przypadkowe, bo większość moich sytuacji powstało po błędach rywala. Dzięki za mecz.
Pią 21:57, 19 Paź 2007 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

RONALDO 1 1:4 Czarny

Ten mecz mogę zaliczyć do meczy które chce wymazać jak najszybciej z pamięci.kompletnie nic w tym meczu mi nie wychodziło.Czarny mógł wygrać 10:0 bo ten meczy w moim wykonaniu był fatalny.
Pią 22:55, 19 Paź 2007 Zobacz profil autora

Kicek 10 - 1 RONALDO 1

Mogło być dużo,dużo wyżej. Słupki,poprzeczki i inne cuda. Niestety....troche żałuje,bo punktów bonusowych mogłem więcej dostać zdzier
Ale i tak wynik cieszy,bo to moje najwyższe zwycięstwo od bardzo dawna cool
Najśmieszniejsze jest to,że było nawet 1-1 i już bałem się jakiejś wtopy. Ale później worek z bramkami się otworzył na szczęście....

dzięki za mecz i powodzenia dalej.

Statystyki:

___________________________________________________

Mecz bardzo,ale to bardzo wyrównany. wink Dwie ekipy zagrały dobrze w obronie(ja musiałem bo Valdes szara i musiałem wpuścić rezerwowego...a tamten broni jak by był z 2 polskiej zdzier a w dodatku niebieska mial szczęśliwy ) .
Mało klarownych sytuacji. Wykorzystałem jedno dośrodkowanie R10 i tym samym wygrałem. Równie dobrze po 90 min. mógł być remis i byłby to chyba najbardziej sprawiedliwy wynik wink

W strzałach 9 - 5.

_________________________________

Na tym skończyłem już gre w 5 kolejce zagubiony płacze Teraz musze czekać 4 dni na kolejke nr. 6 wink

Kewell (ładne okienko)

Mecz bardzo fajny. Wykorzystuje błędy przeciwnika, nie dając mu szans przy stu procentowych sytuacjach. Takie szanse po prostu trzeba wykorzystywać. Zdobywam bramkę na 1-0, w myśli mam to ze czym więcej goli = więcej punktów w tabeli. Więc atakuje cały czas tak jakby było 0-0, te ataki jednak się mszczą na mnie i spox zdobywa bramkę na 1-1. Dalszej kolejności zdarzeń nie pamiętam. Wydaj mi się że prowadziłem 3-1, spox strzelił piękną bramkę na 3-2 i wtedy Henry wymanewrował obrońcę i nie dał szans Dudkowi strzelająć na 4 do 2. :)

Ostatnio zmieniony przez snake dnia Sob 11:57, 20 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Sob 10:40, 20 Paź 2007 Zobacz profil autora

szyma 3-2 Grzehu92

Mecz bardzo wyrównany bramkę na wage 3pkt strzeliłem na 5 min przed końcem spotkania.

Sob 11:54, 20 Paź 2007 Zobacz profil autora

Rafal62171:2Szyma
Sob 12:37, 20 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grzechu92 0:3 50ml
wreszcie po meczach z Kickiem i kaimada opuscil mnie pech,mecz z moja przewaga,strzelam w 14 i 21 minucie S.Kalou,pod koniec pierwszej polowy,gdy juz myslalem ze sedzia gwizdnie wywalczylem rzut rozny i jak to czesto bywa w takich sytuacjach moj "3 snajper"Terry pakuje z glowy i do przerwy 3:0,w 2 polowie mniej sie dzialo,Grzechu mogl strzelis honorowke ale Ibra przestrzelil,w strzalach 8:11
thx za mecz,powodzenia
Sob 17:38, 20 Paź 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Grzehu92 0:2 pudel88

Ciekawy mecz, dosyć wyrównany. Obaj przeprowadziliśmy kilka ciekawych akcji, a bramki padały w ostatnich 15 minutach meczu. Dzięki za mecz.
Sob 19:49, 20 Paź 2007 Zobacz profil autora

Rafal62175:1Rogal

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Nie 10:31, 21 Paź 2007, w całości zmieniany 4 razy

Marv - Marky_ramone 3:2

Uff.. Po pierwszej polowie nie moglem byc za bardzo zadowolony stracilem 2 bramki, lecz to ja mialem przewage strzalach. Przed gwizdkiem konczacym 1 polowe udalo mi sie strzelic bramke. Na 2 polowe wszedlem mocno zdeterminowany co przelozylo sie na gre szybko zdobywam bramke wyrownojaca. Gra toczyla sie w srodku pola bez przerwy z niewielkimi zrywami z mojej strony. Gdy na zegarze widniala 40 min drugiej polowy popedzilem Recoba po prawej flance stanalem i dosrodkowalem mocna pilke do Adriano strzal z glowki i mamy 3:2. Uff..utrzymalem dobry dla mnie wynik do konca meczu.
W drugiej polowie marky nie oddal ani jednego strzalu wiec skonczylo sie jak skonczylo (16-4)
Nie 10:57, 21 Paź 2007 Zobacz profil autora
snake

Posty: 834

Tomek 0-4 Snake

Wynik wysoki, Tomek miał też kilka sytuacji w 2 połowie bo w 1 to głównie nieudane strzały z dystansu. Ja również miałem 2 okazje które nie powinienem zmarnować.
Nie 11:01, 21 Paź 2007 Zobacz profil autora

totomiX 3-1 Snake

Strzaly po 45 minutach: 6-3, po 90 minutach 9-6. Ogolnie rzeczbiorac wyrownane spotkanie, ten mecz od poczatku dobrze sie dla mnie ulozyl, szybko wyszedlem na prowadzenie 2-0. Po jakims czasie Snake strzelil kontaktowa bramke, gdy wydawalo sie, ze pojdzie za ciosem sedzia dyktuje rzut wolny(nie bylo faulu, atak w pilke) na 22 metrze. Do pilki podchodzi Gerrard i laduje pilke do siatki po strzale od poprzeczki, wynik 3-1 utrzymal sie konca tego meczu.

Dzieki za mecz i pozdro.

Nie 11:36, 21 Paź 2007 Zobacz profil autora

kaimada 3-1 marky
Zmiana w przerwie Jankulovskiego za Kake i są efekty.

kaimada 1-4 Czarny
nie dam opisu gdyż z Czarnym widzieliśmy różne mecze
Nie 12:29, 21 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)