KOLEJKA 8

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Zobacz poprzedni temat
KOLEJKA 8

Post KOLEJKA 8
KOLEJKA 8

Adam w formie wysokie wygrane, ale chyba forma przyszla ciut za pozno na szanse na wygranie, ale wszystko sie moze jeszcze zdarzyc. Na szczescie to juz koncowka tego Zenujacego Zartu Prowadzacego. Zycze wysokich wygranych Wink
PS: Kristo i Tomek rozgrywaja 3 mecze gdyz jeden mecz ich zostal zdublowany przypadkiem i teraz nadrabiaja. Drugi mecz Tomek-Kristo2323 zostaje anulowany!

Jako organizator turnieju doszedłem do wniosku, że będe dawał turniejowe ostrzeżenia dla graczy, którzy nie rozegrają meczy w terminie jezeli bedzie sytuacja, ze ktos sie z kims mija to ostrzezenie idzie dla obu graczy, a jezeli jeden bedzie bez przerwy odmawiał/unikał gry arz w koncu minie czas to po okazaniu dowodu w formie rozmów z gadu czy z kaillery nie zostanie mu przyznane ostrzezenie. Jezeli ktoś będzie miał 2 ostrzeżenia pod rzad lub 3 ostrzezenia w ciagu calego turnieju zostanie wydalony z turnieju, a wszystkie jego mecze, ktorych nie zdazył rozegrać zostaną zamienione na WO na korzysc rywala!!

Gracze nagrodzeni ostrzeżeniami:

Snake - 2 ostrzezenia!!
VinEX - 1 ostrzezenie!!
michu - 1 ostrzezenie!!
marky_ramone - 1 ostrzezenie!!
Rafal6217 - 1 ostrzezenie!!

Termin na rozegranie 8 KOLEJKI turnieju DEATHMATCH mija 4 Listopada o godzinie 23:59. Za nie rozegranie meczy w terminie grozi walkower bez bramkowy lub jezeli bedzie uzasadnienie z jednej ze stron to zostanie przyznany walkower na czyjas korzysc.

POWO!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Pon 20:34, 05 Lis 2007, w całości zmieniany 10 razy
Czw 20:32, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora

Rafal6217 1:2 Czarny
Czw 20:37, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora

Inko 2:0 Grzehu92

Mecz w którym miałem przewage , 2 gole Cassano dały mi 3 pkt i z tego sie ciesze , Grzehu miał 3x sam na sam z moim bramkarzem ale za kazdym razem Crespo trafiał w Casilliasa Wink Dzieki za mecz i powodzenia dalej

Tomek 1:0 marky_ramone

Mecz wyrównany. Zaraz na początku meczu marky dostaje czerwoną kartkę i chyba to zaważyło o moim zwycięstwie. W strzałach 8:7

Dzięki za mecz i powodzenia dalej radosny
Pią 21:34, 02 Lis 2007 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

RONALDO 1 2:1 Snake

Mecz zaczął się od gola Henry.Później snake wyrównuje ale goście nie mogli cieszyć się długo z bramki dającej remis bo już po 30s do bramki trafia Rosicki później to już ataki z obu stron bez goli.

pudel88 3:0 50ml

Pierwszy mecz rozegrany dzisiaj, w którym dopisało mi szczęście. Wszystkie 100% sytuacje wykorzystane, przy czym spokojnie jedna z bramek "podarowana" przez przeciwnika, do tego dołożyć trzeba kilka fantastycznych obron Van der Sara i jedną lub dwie poprzeczki przeciwnika. Generalnie spotkanie wyrównane (w strzałach 9:9) o końcowym rezultacie zdecydowało trochę szczęście. Dzięki za mecz.

Liverpool 3-0 Valencia

Nie znałem przeciwnika bo 1szy raz chyba z nim gram ale strzały 20-7 dla mnie mówią same za siebie.Ładną brame od słupka strzeliłem na 3-0 wrzuce później...
Dzieki i pozdro... radosny
Sob 13:04, 03 Lis 2007 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Inko 3:1 Tomek

W strzałach 10:5, Inko strzelił ładną bramkę z główki. Był to ciekawy mecz ponieważ były zacięte walki w polu radosny Pod koniec meczu z ok. 16 metrów pokonałem bramkarza inka po lekkim strzale pod ręką.

Kicek 3 - 2 marky_ramone

No i zakończyłem gre w DM. Podszedłem do tego meczu na luzie,bo i tak nic mi nie dawał. Obojętne czy przegram czy wygram. Mecz o pietruche szczęśliwy Przeciwnik strzela bramke pierwszy. Koło 30 minuty lost i dogrywamy. Szybko zdobywam dwie bramki,marky wyrównuje,a na końcu zdobywam tą zwycięską i tym samym 21 zwycięstwo stało się faktem. Ogólnie nudny mecz.

dzięki za mecz
Sob 20:00, 03 Lis 2007 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

VinEX 2:4 RONALDO 1

Kolejne zwycięstwo pod rząd szkoda że tur się już dla mnie skończył bo naprawdę się rozkręcam z meczu na mecz szczęśliwy
Sob 20:48, 03 Lis 2007 Zobacz profil autora

Marv 2-0 Rogal

Do meczu podszedlem troche w napieciu gdyz balem sie o forme graczy Rogala. Moje obawy byly sluszne Totti Perotta i Wilhelmson czerwona strzalka wzniosiona grotem do gory..Za to ja tylko najwyzsza forma u Recoby i Crespo. Rozpoczynam mecz i o dziwo w 1 akcji odrazu pada gol. Strzelcem zostal Figo, ktory przeja pilke tuz przed polem karnym Rogala i umiescil pilke w dolnym rogu bramki. Gra toczyla sie w nie sprzyjajacych warunkach(lagi), lecz pilakrze grali dalej. Wynik do przerwy 1-0 (7-3 w strzalach).Druga polowka zaczela sie praktycznie tak samo deszcz mocno sie nasilil co troche zdezorientowalo przeciwnika wysunalem pilke do Ibry, a ten minimalnie sie pomylil. Mecz toczył się w nie zmiennych warunkach i to ja ciągle miałem optyczną przewage. Rogalowi udało się wyprowadzić pare akcji i kazdy strzal minimalnie mijal bramke. Wiedziałem, ze 1 blad moze kosztowac utrate gola przy takiej napasci. Raz uratowało mnie szczęście Rogal zamiast skierowac pilke do praktycznie pustej bramki kopal albo w bramkarza lub obrońców drużyny Inetru. W 87 minucie z kontrą poszli piłkarze Milanu Ibra mocno kopną w bramkę, a do pustej siatki skierował ją Crespo. Wynik nie zmienił się już do końca spotkania...Dzięki!
Nie 14:31, 04 Lis 2007 Zobacz profil autora

Rogal-50ml 2:3
gralem na zajebistym kacu,dopiero co wstalem i grac,przez pierwsze 20 min nie wiedzialem ktorzy to moi szczęśliwy no i po 10 minutach przegrywalem 2:0,jakos sie otrzasnelem i gra coraz bardziej wychodzila,w 2 polowie wcisnelem 3 bramy co dalo mi zwyciestwo,nie umiem grac naje***y
thx za mecz

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Nie 15:21, 04 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:06, 04 Lis 2007 Zobacz profil autora
snake

Posty: 834

Nie mogę nawiązać kontaktu z adamem.zip, w opisie ma że będzie jutro, ale nie wiem kiedy ten opis ustawiał więc jeszcze zobaczymy, może dziś się pojawi.

snake napisał:
Nawiązanie kontaktu? ocb? Tylko dzisiaj do mnie pisałeś, jak w opisie miałem, że będę po obiedzie...
Czekam na Ciebie Wink

Adam.zip 2:0 pudel88

Wynik sprawiedliwy. W ilości oddanych strzałów nie było znacznej różnicy, niemniej to ja miałem dogodniejsze sytuacje do zmienienia wyniku. Miałem także sporo słupków, pudel grał swoje, jednakże nie miał pomysłu na grę, a moja obrona sprawowała się prawie wzorowo (jeden babol: podanie do obrońcy w czasie szturmu pudla zdzier).

Dzięki za meczyk Wink.
Nie 18:06, 04 Lis 2007 Zobacz profil autora

Rafal6217 4:3 michu

ach co to był za mecz, prowadziłem już 2:0 i michu zmobilizował się i strzela mi 3 bramy, po pierwszej połowie 2:3, ale w drugiej połowie zmarnowal kilka okazji a ja wykorzystałem prawie wszystko co miałem, najpierw na 3:3 Gudhjonsen, a pozniej Eto'o i nic sie nie zmieniło do końca choć michu napierał jeszcze, dzieki za mecze, miłym akcentem zakończyłem turniej, pozdrawiam!
Nie 21:01, 04 Lis 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)