Wielki Finał Nowi & Nowsi ed. VII

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Zobacz poprzedni temat

Post Wielki Finał Nowi & Nowsi ed. VII
_______________

_______

_________

________________seboes _____________ Dirk
______

Mecz zaczynam odważniej niz przeciwnik. Mam swoje szanse oddaje wiecej strzałów , i w 24 minucie obejmuje prowadzenie , po ladnej główce Blanco. Jednak momentalnie przeciwnik wyrownuje po błędzie mojeje obrony i bramkarza. Mecz sie wyrownuje, Dirk zlapal wiatr w zagle i przed przerwa strzela bramke zza pola karnego. W drugiej polowie musialem zaatakowac jednak nie bylo tego widac . Przeciwnik mogl strzelic trzeciego gola. Na ostani kwadrans zmienilem strzalke pomocnikowi , żeby biegal do ataku i chyba to poskutkowalo. Wykorzystuje dwie sytuacje jeden gol po wrzutce w pole karne , a w przedostaniej akcji meczu sytuacje sam na sam wykorzystuje blanco , ktory stal sie bohaterem . Dzieki za turniej gralem Aekiem , ktory raczej pasuje do 4 koszyka niz 3 ale mozna sie przyzwyczaic , ogolnie mialem sporo szczescia bo moja gra nie zawsze wygladala bosko ;> I na tle czołówki z ,ktora próbuje sie w ranku wypadam bardzo roznie.opis by seboes

Termin na rozegranie finału mija 16.02.09 o godzinie 23:59 Gramy oczywiście jeden mecz z włączoną dogrywką i karnymi

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Nie 1:22, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Sob 17:59, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora
seboes

Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 44

Dirk pisal wczoraj ze dzis zagramy wieczorkiem o 18 50 pisal ze gramy za 30 minut wiec czekalem do 19 30 go nie bylo to zagralem sobie ranka a on w tym czasie o 19 40 pisze mi na gg ze ma czas do 20 i teraz go chyba wcielo :/

PS . bede ok 21 30 , 22 .

Ostatnio zmieniony przez seboes dnia Pon 21:20, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 8 razy
Pon 21:10, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
Dirk

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 16

No tak, minelismy sie... ja jestem jeszcze 30 minut i spadam, wiec gdyby mozna bylo przesunac termin o 1 dzien?
Pon 22:15, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
kanakure

Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 239

Skąd: Łaskarzew

jak nie rozegracie meczu to ja chętnie z gora89 zagram o finał wykrzyknik pytanie pytanie pytanie

Ostatnio zmieniony przez kanakure dnia Pon 22:23, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:19, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

Ok panowie na prośbę przedłużamy termin do 17.02.09 do 23:59, jeżeli o tej porze nie pojawi się wynik spotkania zapadną decyzje rozstrzygające.

Liberopoulos 1 Blanco 2

Mecz zaczynam odwazniej niz przeciwnik. Mam swoje szanse oddaje wiecej strzalow , i w 24 minuecie obejmuje prowadzenie po ladnej glowce Blanco. Jednak momentalnie przeciwnik wyrownuje po bledzie mojeje obrony i bramkarza. Mecz sie wyrownuje, dirk zlapal wiatr w zagle i przed przerwa strzela bramke zza pola karnego. W drugiej polowie musialem zaatakowac jednak nie bylo tego widac . Przeciwnik mogl strzelic trzeciego gola. Na ostani kwadrans zmienilem strzalke pomocnikowi zeby biegal do ataku i chyba to poskutkowalo. Wykorzystuje dwie sytuacje jeden gol po wrzutce w pole karne , a w przedostaniej akcji meczu sytuacje sam na sam wykorzystuje blanco , ktory stal sie bohaterem radosny. Dzieki za turniej gralem Aekiem , ktory raczej pasuje do 4 koszyka niz 3 ale mozna sie przyzwyczaic , ogolnie mialem sporo szczescia bo moja gra nie zawsze wygladala bosko ;>Dzieki za turniej gralem Aekiem , ktory raczej pasuje do 4 koszyka niz 3 ale mozna sie przyzwyczaic , ogolnie mialem sporo szczescia bo moja gra nie zawsze wygladala bosko i na tle czolowki z ktora prubuje sie w ranku wypadam bardzo roznie .

[link widoczny dla zalogowanych] -mecz

Ostatnio zmieniony przez seboes dnia Wto 20:00, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 6 razy
Wto 19:50, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
Pajujo

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 421

Gratulacje! radosny

Ostatnio zmieniony przez Pajujo dnia Wto 20:06, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:05, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
godlo

Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 1118

Skąd: Biały Kał k/Pierdziszewa Dolnego za Jęczydołem

Oranizatorzy turnieju Nowi&Nowsi ed.VII kristo2323 oraz godlo serdecznie gratulują obu graczom za dotarcie tak daleko.Szczególne gratulacje należą się zwycięzcy seboesowi chociaż Dirk wcale nie był gorszy radosny

Z nagranego meczu finałowego oraz o trzecie miejsce będzie zrobiony skrót.Wiec proszę śledzić temat oraz strone główną na której pojawi się news.

Śro 21:58, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora

Gratuluję serdecznie sukceswów panowie-eo!
Czw 0:30, 19 Lut 2009 Zobacz profil autora

Teraz już wszysko jest.

wykonał Bodzio89Rdk
Nie 12:54, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)