GRUPA C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2006 Zobacz poprzedni temat

Gramy na patchu WEOL
Wszystkie problemy piszemy w tym temacie.

Siwy 2:4 $liwa

Ostatnio zmieniony przez vego21 dnia Czw 11:37, 16 Lis 2006, w całości zmieniany 20 razy
Śro 18:27, 08 Lis 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Grupa otwarta !!
Zapraszam wszystkich graczy do gry i życzę pomyślnych wyników.

PS. w tym tygodniu gram od popołudnia do 20.00

Czw 21:51, 09 Lis 2006 Zobacz profil autora

No to zaczynamy :]
ja moge grać przeważnie od 23....bądź w sobote i niedziele dodatkowo do południa(może troche dłużej) ponieważ po południu mam problemy z pingiem.
Mam nadzieje,że dla nikogo to nie będzie przeszkodą bo raz na 10 dni,na pewno można posiedzieć przy kompie dłużej.

pozdr.
Czw 23:30, 09 Lis 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Po ponad miesięcznej przerwie powróciłem na wirtualne boiska.
Spodziewałem się słabszej formy, jednak nie zapomniałem jak się gra.
Początek słaby ale się rozkręce zdzier

vego21(Szwajcaria) 0:2 $liwa(Meksyk)

Moim pierwszym przeciwnikiem okazał się Meksyk, team mocniejszy od Szwajcarów i spodziewałem się ciężkiego spotkania.
Pierwsza połowa do stanu 0:2 należała do mojego przeciwnika, który bramki strzelił po moich fatalnych błędach.
W strzałach 5-6
Druga połowa to totalna dominacja z mojej strony i....niewiarygodna nieskuteczność moich napastników. To co się działo w tej części spotkania pozostawie bez komentarza.
W strzałach 15-9

$liwa(Meksyk) 2:3 vego21(Szwajcaria)

Do rewanżu przystąpiłem bardziej z motywowany lecz już na samym początku mogłem stracić bramkę. Ogólnie wyrównane spotkanie. Do przerwy prowadziłem 0:2.
Po przerwie za duże rozluźnienie w szeregach Szwajcarów i Meksyk doprowadza do wyrównania w 85 minucie.
Na szczęście zimna krew i determinacja z mojej strony przechyliła szalę zwycięstwa na moją stronę w doliczonym czasie gry.

Dzięki $liwa i powodzenia w następnych meczach.
Pią 16:48, 10 Lis 2006 Zobacz profil autora
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

PawelMarian (Norwegia) 3:0 Siwy (japonia)

Poczatek meczu wyrownany.Duzo strzalow. 32 minuta i po dosrodkowaniu strzalem z glowy bramke strzela Carew. 1:0 do polowy. Waleczny poczatek II polowy ze strony obu druzyn. 65 i 72 min i kolejne dwie bramki dla Norwegii. koncowka bardzo udana ze strony Japonii
Pią 17:21, 10 Lis 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

vego21(Szwajcaria) 4:2 pawelmarian(Norwegia)

Mecz miły dla oka. Mnóstwo strzałów, sytuacji i bramek.
Ogólnie wyróżniłem się lepszą skutecznością co zaowocowało moim zwycięstwem.

pawelmarian(Norwegia) 0:1 vego21(Szwajcaria)

To spotkanie było odzwierciedleniem pierwszego meczu.
Jedna wielka kopanina i nic więcej. Udało mi się jakoś strzelić zwycięską bramkę i tyle. Przeciwnik grał bardzo dobrze dzięki czemu worek z bramkami się nie otworzył.

Dzięki pawel za meczyki, na pewno masz szansę z taką grą sprawić niespodziankę w naszej grupie.
Pozdro
Pią 18:18, 10 Lis 2006 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

(PawelMarian) Norwegia 1:1 Meksyk ($liwa)

juz na poczatku meczu (3 MIN) prowadzilem 1:0. gra bardzo zacieta i wyrownana. 88 min i w zamieszaniu meksyk zdobywa wyrownujacego gola.

(PawelMarian) Norwegia 0:2 Meksyk ($liwa)

gra bardzo zacieta. 2 bramki padly po zamieszaniu pod polem karnym.

Dzieki za mecze i powodzenia w dalszej czesci turnieju.
Pozdro cool
Pią 19:58, 10 Lis 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

vego21(Szwajcaria) 3:2 kicek(Walia)
Ogólnie wyrównany mecz z niewielką moją przewagą.

kicek(Walia) 1:1 vego21(Szwajcaria)
W tym meczu o mało nie wyszedłem z siebie. Nie dość że prowadziłem 0:1 i od 37 minuty kicek grał w osłabieniu dwoma obrońcami to zmarnowałem co najmniej 5 setek. Moi napadziorzy nie potrafili niestety trafić na pustą bramkę co zemściło się wyrównaniem Walijczyków w doliczonym czasie gry.
Dodam jedynie że kicek po stracie zawodnika zagrał ultra ofensywnie zostawiając na swojej połowie tylko dwóch obrońców, a ja nie potrafiłem tego wykorzystać :/

Tak więc zamiast zdobyć 6pkt straciłem 2pkt
Sob 1:29, 11 Lis 2006 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

PawelMarian - Norwegia 4:0 Japonia - Siwy

Duzo strzalow i niewykorzystanych sytuacji. Przewaga norwegow. zbyt slaba gra obroncow Japonskich. (bramkarz gral swietnie gdyby ktos inny stal bylo by o wiele wiecej zdzier) wynik do przerwy 3:0 ostateczny 4:0
Sob 17:31, 11 Lis 2006 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

$liwa(Meksyk) 1 : 0 Siwy(Japonia)

Mecz raczej pod dyktando Meksyku lecz kilka sytulacji japonia miala> Mecz niewykozystanych sytuacji z mojej strony i znakomitych parad bramkaza Japonii.

$liwa(Meksyk) 4 : 2 Siwy(Japonia)

W drugim meczu troche lepiej mi szlo do przerwy 2:0 lecz po przerwie 2 katastrofalne pomylki obroncow Meksyku i 2 bramki dla japonii w koncowce zdazylem jeszcze ustrzelic bramki 2. Brawa dla bramkaza Japonii jest za dobry wink

Dzieki siwy i powodzenia w nastepnych spotkaniach
Sob 19:53, 11 Lis 2006 Zobacz profil autora

Kicek(Walia) 4 - 0 pawelmarian(Norwegia)

Mecz pod dyktando Walijczyków,chociaż piłkarze z Norwegii dzielnie walczyli.W 43.min. pierwsza bramka - z głowki uderzył Hartson.W drugiej połowie coraz to groźniejsze ataki. Ok.70min. znowu Hartson,podwyższa na 2-0. Potem Norwegom nie wytrzymały nerwy i za faul w defensywie jeden z obrońców otrzymuje czerwoną kartke. Do końcowego gwizdka Walijczycy dobijają rywala trafiając do siatki jeszcze dwukrotnie.

pawelmarian(Norwegia) 0 - 1 kicek(Walia)

Mecz wyrównany za sprawą tego, że Norwedzy zagrali ultra defensywnie,z tego co pamiętam 6-cioma obrońcami. Naprawde trudno było przejsc ten blok defensywny,dlatego większość gry to walka w środku pola. Walijczycy próbowali i próbowali aż do 65 min. kiedy to strzałem z głowki znowu trafia niezawodny Hartson. W tym momencie zależało mi już na utrzymaniu wyniku,więc zagralem ostrożniej. Po jednej składnej akcji Norwedzy mogli wyrównać, ale Carew strzelił ponad bramką. Pod koniec meczu mogło byc 2-0 ale Hartson trafił tylko w słupek.

w obu meczach zawiódł w mojej drużynie najgroźniejszy zawodnik - Giggs....ale na szczęście wyręczyli go pozostali bardzo zły diabeł

Siwy(Japonia) 2:2 vego21(Szwajcaria)

W tym meczu za to takiego niefarta już dawno nie miałem.
Nie dość że nic nie wchodziło (to bronił bramkarz jakimś cudem, to słupek itp) to straciłem bramkę na 1:1 a chwilę później zacząłem przegrywać.
Na szczęście udało mi się wyrównać, choć nie wiem czy ten remis nie zaważy na moim awansie.

Dzięki i pozdro.
Pon 15:28, 13 Lis 2006 Zobacz profil autora

Kicek(Walia) 5 - 1 Siwy(Japonia)

Chyba nie ma o czym pisać.Żałuje tylko że nie strzeliłem więcej bramek(skuteczność + bramkarz).Bo wynik 5-1 ustaliłem w pierwszej połowie :/ .Poza tym dominacja Walii. Japońce miały może ze dwa strzały na bramke zdzier

Siwy(Japonia) 0 - 3 Kicek(Walia)

Mecz lepszy w wykonaniu Siwego,trudniej było mi sie dostać pod jego bramke.Ale jak widać nie zatrzymał ofensywy Walii i (jedynie) trzy piłki minęły linie bramkową.

pozdr. Siwy...i powodzenia dalej wink
Pon 16:35, 13 Lis 2006 Zobacz profil autora
khalee

Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 607

Skąd: Wrocław

khalee (Iran) 3 - 1 pawelmarian (Norwegia)

Szybko strzelone dwie bramki Karimiego i Mahdavikii i kontrola sytuacji na boisku. Pod koniec pierwszej połowy trzeciego dokłada Karimi. W drugiej połowie rozluźnienie i zimny prysznic w postaci straty gola na 3:1. Do końca wynik się nie zmienił.

pawelmarian (Norwegia) 0 - 3 khalee (Iran)

Początek meczu wyrównany - cios za ciosem. Mogło być 1:1 lub 2:2, ale gole nie padały. Aż do chwili kiedy Karimi pada w polu karnym. Sędzie dyktuje jedenastkę i sam poszkodowany zamienia karnego na bramkę. Norwegia była bliska wyrównania, ale z czasem traciła impet, a Iran seryjnie marnował kolejne dogodne sytuacje. Pod koniec meczu Mahdavikia strzela drugiego gola, a w doliczonym czasie gry Norwegów dobija Karimi (bohater dwumeczu).

Dziekuję za meczyki.

khalee (Iran) 2-2 $liwa (Meksyk)

Porażka dzięki lagom i na własne życzenie. Najpierw rykoszet (samobój?), a potem w 90 minucie nie udało mi się wybić piłki i patrzyłem jak z prędkością 5FPS piłka wpada do mojej siatki. N-ty mecz w drugim turnieju, w którym remisuje w 90 minucie. radosny Dual Shock za 90zł poszedł się... No sami wiecie co. radosny

Ostatnio zmieniony przez khalee dnia Pon 21:35, 13 Lis 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:05, 13 Lis 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Sytuacja w naszej grupie zaczyna robić się niezwykle ciekawa.
Aż czterech graczy ma szansę na awans ehhh
Normalnie zaczynam się bać wink tym bardziej, że pozostały mi już tylko mecze z khalee, a tu może różnie być...
Pon 23:46, 13 Lis 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

vego21(Szwajcaria) 0:0 khalee(Iran)

Pierwsza połowa bardzo słaba w wykonaniu obu ekip. Dopiero w 30 minucie udało mi się stworzyć groźną sytuację.
Druga połowa już lepsza. Miałem niewielką przewagę, ale nic z niej nie wynikało, bramkarz Iranu wychodził z pojedynków zwycięską ręką.

khalee(Iran) 3:0 vego21(Szwajcaria)

Do tego spotkania przystąpiłem ofensywniejszą taktyką, która na nic się zdała. Piłkarze Iranu mieli większy zapał do gry, częściej przecinali podania i ich świetny pressing sprawił iż khalee wygrał mecz bez większego kłopotu. Z mojej strony nie było większego zagrożenia.

Dzięki khalee za mecze pełne emocji.
Teraz zrób dla mnie małą przysługę i wygraj wszystkie swe mecze radosny bo inaczej nie wyjde zdzier
Wto 20:19, 14 Lis 2006 Zobacz profil autora

Kicek(Walia) 7 - 0 $liwa(Meksyk)

Mecz bez większej historii......

$liwa(Meksyk) 2 - 2 Kicek(Walia)

Mecz zremisowany na własne życzenie zagubiony Strzeliłem bramke na 1-0 w 65 min. pare chwil później miałem 100% sytuacje,ale słupek + słupek z dobitki. Jak wiadomo nie wykorzystane sytuacje się mszczą i Meksyk wyrównuje,a po chwili strzela na 2-1. Nie miałem nic do stracenia i mocniej zaatakowałem.Doprowadziłem do remisu 10 min. przed końcowym gwizdkiem i mialem jeszcze szanse na wygranie tego meczu ale sie nie udało i sprawa awansu jest nadal otwarta...ehhh

teraz musze przynajmniej jeden mecz z Khaleem zremisować,a tak juz bym grał na luzie bardzo zły diabeł

dzięki $liwa za meczyki i powodzenia...
Czw 1:13, 16 Lis 2006 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

no to trudno juz raczej nie wyjde z grupy... zycze powodzenia w nastepnej fazie turnieju wink pocieszam sie tym ze nasza grupa byla najbardziej wyrunana a ja walczylem jak lew szczęśliwy moze w nastepnym turnieju bede mial wiecej szczescia
Czw 11:05, 16 Lis 2006 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

Termin rozgrywania spotkan zostal przedluzony z 20.11 do 21.11 wlacznie
Macie wiec o jeden dzien wiecej na rozegranie spotkan.
Zobowiazuje namiestnikow grup do napisania posta z meczami zagrozonymi walkowerami

Khalee vs $liwa

Jeśli mecze nie zostaną rozegrane w obowiązującym terminie przydziele odpowiednie WO.

Sob 16:56, 18 Lis 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2006 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)