GRUPA A

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2006 Zobacz poprzedni temat

wink

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Śro 1:44, 22 Lis 2006, w całości zmieniany 33 razy

Skąd: Dembiohammer

Przez weekend bede prawie zawsze dostępny więc możemy sie umawiać na mecze a od pon. do pt. bede wieczorem.
Pią 16:12, 10 Lis 2006 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

Tomek0026(bulkgaria) 0:3 (tunezja)arek25

to byl pierwszy mecz od 2-3 tygodni. myslalem ze ladnie dostane ale jednak mi sie udalo wygrac. lekka przewaga tunezji. bulgarzy nie mieli wiele akcji na zdobycie gola chociaz gdyby nie bramkarz tunezji mogli by strzelic bramke lub dwie.

powodzenia dla przeciwnika
Sob 9:25, 11 Lis 2006 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Sorry za zamieszanie ale jednak dostalem pozwolenie do dalszej gry.
Powodzenia wszystkim!!!!!!
Sob 14:06, 11 Lis 2006 Zobacz profil autora

szyma(Ekwador) 5-0 (Bułgaria)Tomek0026

Mecz pod dyktando Ekwadorczyków, wynik mógłbyć jeszcze wiekszy lecz bramkarz Bułgarii Ivankov spisywał się świetnie.
Dzięki za mecz, powodzenia i do rewanżu wink
Sob 14:28, 11 Lis 2006 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Zagrałem dzisiaj mój drugi mecz w tym turnieju z szyma.Mój przeciwnik już w 11 min. strzelił gola nie długo potem straciłem kolejną bramkę. W 28' los sie do mnie jednak uśmiechną szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy szyma trafił w poprzeczke. Pierwsza połowa zakończyła się 0:3. W drugiej połowie broniłem sie jak mogłem ale szyma strzelił dwie bramki. Gratuluje wygranej. Powodzenia.
Sob 18:09, 11 Lis 2006 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Tomek0026(Bługaria) (0)1: (0)3 szyma(Ekwador)

Ładny mecz pierwsza połowa mniejwiecej rowna, ale Ekwadorczyczy coraz cześciej zatrzymywali mnie na mojej połowie boiska. Na początku drugiej połowy szyma strzelił ładna bramke, która była moja winą ponieważ, straciłem piłke w polu karnym. Dziekuje za ładny mecz i powodzenia.

Skąd: Chorzowskie Królestwo

nooo widze ze Berta wogole opisów nie pisze...

Berta - miki 4-0

nie ukrywam, że słabszy byłem w obu meczach znacząco.

w pierwszym to ja strzeliłem na samym początku gola, ale potem już nic nie szło. przy 3-1 Berta dostał czerwoną kartkę, druga żółta dokładnie, miałem wtedy jakieś nadzieje, ale jak już coś wypracowałem to nie wchodziło. miałem szansę na kontakt najlepszą po rożnym, ale trafiłem w poprzeczkę. po golu na 5-1 oddałem już tak bezsensownie strzał po rozpoczęciu ze środka i o dziwo bramkarz miał z nim kłopoty wybijając go na róg, po którym znowu niewiele brakowało.

drugi mecz to już totalna moja klapa, bardziej chciałem bronić niż atakowac i w miare nawet jakoś tam trzymałem się w środku boiska. potem czerwona kartka dla Berty była i po niej troche zacząłem odwazniej grać i wszyscy widzimy jak się skończyło.

gratuluję Koledze.

od siebie dodam tylko, że może gdybym miał więcej szczęścia to bym przegrywał niżej, ale to tylko na tyle mnie chyba w tym momencie byłoby stać.

Polska zwycięża w meczu Fenomenalny wieczór Smolarka

Polska przystępowała do meczu z Marocco znając wyniki innych spotkań. Polacy wiedzieli, że jeżeli wygrają, powrócą na fotel lidera Grupy A, zadanie okazało się jednak niełatwe, bo Marocco w tym sezonie naprawdę imponuje. Niestety lepiej zaczęli goście i już w 16. minucie bramkę zdobył Naybet, . Polacy szybko ruszyła do odrabiania strat, swoje okazje mieli Rasiak i Żurawski, ale Polska zupełnie nie radziła sobie z dobrze zorganizowaną obroną przeciwnika.

Efektem bezbarwnej gry nie mogła być bramka, była natomiast czerwona kartka Radomskiego, a Polska wciąż atakowała, tyle że schematycznie. W 30. minucie stan meczu wyrównał jednak Smolarek, dla którego dzisiejszy pojedynek był bodaj najlepszym występem w tym sezonie;

Drugą połowę Polska zaczęła spokojnie, zbyt spokojnie jak na grę z takim rywalem jak Marocco. Taka postawa mogła się srogo zemścić, bo goście grali w otwarte karty, a w środku pola zawodnik Sobolewski często tracił piłkę, na dodatek arbiter zaczął gwizdać niemal każdy faul i posypały się żółte kartki dla obu stron
W tej po łowie zdecydowanie prowadzili Polacy szybkie bramki rostrzygne ły losy meczów . A siłą napedową Polski był nie kto inny jak SMOLAREK I ŻURAWSKI

Brawa dla Polaków szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy
Pon 19:13, 13 Lis 2006 Zobacz profil autora

jak da opis to porządny wink
miki Maroko się nie nadaje też je mam płacze
Pon 19:15, 13 Lis 2006 Zobacz profil autora
miki

Posty: 40

hehe, opis ok, ale troche w nim nieprawdy jest. nie naybet trafił, czerwona karta była w drugiej połowie Radomskiego, ale nie o to chodzi.

teraz moje mecze z Szymą:
miki - Szyma 3-5
Szyma-miki 5-0

pierwzy mecz ciekawy, zaczałem ja od prowadzenia. potem się zrobiło 3-1 dla Szymy, ale jeszcze przed przerwą złapałem kontakt i o mały włos nie wyrównałem. ale w drugiej połowie już lepiej, 3-3 i grałem z nadziejami dużymi. wtedy też przy lekkim strzale nie popisał się mój bramkarz i zachował się pajacowato wbijając sobie samemu gola, to mnie złmało i potem poszedł jeszcze jeden gol.

drugi mecz to zacząłem dalej żałując pierwszego, ale skoncentrowałem się i grało się w miare równo. w końcu padł gol dla Szymy i tak zostało do przerwy. potem dał o sobie znać jakiś cholerny pech mój w dzisiejszym dniu. oddałem strzał z dystansu i piłka po obrońcach poleciała cholera wie gdzie. po czym przy niemal identycznym uderzeniu Szymy piłka trafiła pod nogi jego napastnika, który nie miał już ządnych problemów znajdując się praktycznie przed pustą bramką. 2-3, trzeci gol niemal taki sam. odechciało mi się wogóle gry i już w nic nie wierzyłem. skończyło się 5-0.

gratuluje Kolego i życze powodzenia
Pon 19:47, 13 Lis 2006 Zobacz profil autora

szyma(Ekwador) 5-3 (Maroco)miki

Ten mecz to masakra. Początek meczu Maroco wybija piłke do przodu mój obrońca przyjmuje i staje w miejscu zszokowany nie mogłem nic zrobić wtedy do piłki podbiegł napastnik Maroco i 0-1 zły. Poźniej to już dominacja Ekwadorczyków. Przy stanie 3-1 nagle Ekwador jakby przysnął a Maroco strzelało najpierw na 3-2 a następnie na 3-3. Już myślałem że 3pkt pójdą się jeb** lecz w końcówce strzeliłem jeszcze dwie bramki. W tym meczu Ekwador dosłownie podawał do Marocańczyków. Biegne sobie z kontrą a tu podanie do przeciwnika ehhh. Powtarzało się te wielokrotnie a co gorsza także w obronie zły.

miki(Maroco) 0-5 (Ekwador)szyma

Tu już zdecydowana dominacja Ekwadoru w strzałach było:
6:21 z czym ze trzy strzały mojego przeciwnika oddane były z połowy boiska.

Dzięki za mecze i życze powodzenia.

PS.Dopiero zobaczyłem Twój opis miki. Nie będe już kasował będą dwa wink.
Pon 19:50, 13 Lis 2006 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Jak ktoś będzie chciał to jutro mogę zagrać popołudniu(miedzy 14-16) ponieważ, mam mniej lekcji. Później to tylko w weekend.
Pon 20:29, 13 Lis 2006 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Tomek0026 (Blugaria) vs. tom21 (Ghana)

W pierwszym meczu (0:0) zaskoczony szczęśliwy tom21 z 17 strzałami na bramkę dominował w tym meczu. Na początku meczu po faulu na tomie21 dostałem czerwoną kartkę. Po strzale toma21, który minimalnie minął się z bramką przeszłem do defensywy. Po pierwszej połowie znowu doslałem Reda i musiałem dalej grac w 9. Tom miał jeszcze kilka akcji m.in strzał na pustą bramke z jednego metra zszokowany zszokowany zagubiony zagubiony zagubiony trafił w słupek, a piłka wróciła sprowotem do bramkarza. Po ty meczy cieszyłem się jak nigdy w życiu ponieważ, zdobyłem 1 pkt. i nie pożegnam sie z tym turniejem z zeroma punktami wink wink wink winkwink wink

tom21 (Ghana) vs. Tomek0026 (Blugaria)

W drugim meczu(2:0) tom21 strzelił dwie bramki opisze najładniejszą z nich czyli tą drugą. Bługarski obrońca po przejęciu piłki wybił ją na aut. Tom21 po pięknym dośrodkowaniu z cornera uderzył piłką w bramkarza a czekający na dobrą okazje napastnik Ghany wbił ja z woleja do bramki zdzier zdzier szczęśliwy zszokowany zszokowany wink

Dzieki za mecz i powodzenia wink wink szczęśliwy
Wto 20:19, 14 Lis 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2006 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)