GRUPA D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2006 Zobacz poprzedni temat
GRUPA D
owenik

Posty: 162

Skąd: Lubartów

Post GRUPA D
_\|/_ :ball: GRUPA D :ball: _\|/_

Witam, jako namiestnik(R) mam zaszczyt prowadzić Grupę D.

Gramy na patchu WEOL

Termin rozegrania spotkan mija dnia 20.11.2006 o godz 24:00.

owenik

Ostatnio zmieniony przez owenik dnia Wto 18:04, 21 Lis 2006, w całości zmieniany 26 razy
Czw 22:29, 09 Lis 2006 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

zycze powodzenia mojej grupie radosny przez weekend odzywac sie to cos zagramy radosny
Czw 23:15, 09 Lis 2006 Zobacz profil autora

nadolski1555(MAROKO) 0-2 (KOREA)pmcsp

w pierwszym meczu miałem duzo szczescia,moj rywal ciagle atakował
nie miałem za duzo do powiedzenia ale wynik i tak mały w porownaniu do meczu 2

nadolski1555(MAROKO) 0-6(KOREA)pmcsp

i tu mnie szczesnie opusciło tak jak w pierwszym meczu warunki dyktował
pmcsp tylko tu wiecej mu wychodziło. Z wyniku 2-0 na 3-0 wpadła ładna brameczka "norzyce" to wtedy wiedziałem ze juz po wszystkiemu.broniłem sie ale i tak to nic nie dał

Dzieki pmcsp za meczyki wink
Pią 17:45, 10 Lis 2006 Zobacz profil autora
dukekubas

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 819

dukekubas 1vs 2 pmcsp
mecz zaczal sie niespodziewanie-juz w pierszej akcji pmcsp zdobywa bramke, troche kuriozalna, tzn. gorna pilka leciala wprost w mojego obronce, ktory zapomnal jednak podskoczyc;f, a za jego plecami stal koreanski napastnik, ktory skutecznie glowkowal. okolo 30 minuty po wyrownanej grze trace druga bramke po strzale z dystansu. druga polowa to wyrownana gra z obu stron, z moja pogonia za bramkami, niestety udalo sie strzelic tylko honorowego...1:2
Pią 22:17, 10 Lis 2006 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

pmcsp (Korea) 1:1 (Szkocja) owenik

owenik (Szkocja) 1:2 (Korea) pmcsp

Bardzo dobre, zacięte mecze. Szybkie podania w środku pola błyskawicznie przenosiły akcje pod pole karne. Tak moja jak i owenika obrona spisywała się bez zarzutu...do czasu wink Większość bramek w tych meczach padała w zamieszaniach - po dobitkach. Jedna z pierwszego meczu strzelona przez jakiegoś dryblasa ze Szkocji (główka z ok 15 metrów!) dała owenikowi cenny remis. Gdyby i w drugim meczu padł remis naprawdę nie mógłbym narzekać, bo to równie owenik mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ale ta gra jest taka jaka jest i dlatego do grania w nią wracamy...Pozdrawiam

Mecz rozpoczął się ciekawie akcja za akcja ale to trwało tylko 20min potem
już owenik atakował i atakował do pierwszej połowy 2-0.druga połowa rozpoczęta pierwszy atak owenika i gol. Broniłem się jak mogłem ale nic z tego strzelał ciagle płacze nie miałem nic do powiedzenia
Koniec meczu
wynik: 6-0
winner: owenik

nadolski1555(MAROKO)2-4(SZKOCJA)owenik
I nadszedł czas na drugi mecz. Pierwsza akcja owenika i gol 1-0.Za chwile akcja Maroko strata piłki i faul sędzia pokazuje czerwona kartke.Drużyna Maroko gra w osłabieniu.Mecz toczy się dalej nastepny faul Maroko i znow sedzia wyjmuje czerwona kartkę.Teraz mecz był przesadzony.Akcja Szkotow strzał z przed pola karnego i gol 2-0.Druga połowa znakomicie rozpoczęta dla Maroko strzał z pola karnego i gol 2-1.Faul Maroko i 3 czerwona karta co to za mecz?Za chwilke znowu atak Szkocji i znowu gol 3-1, po 5min 4-1.Ostatnia akcja meczu strzał rozpaczy brakarz łapie piłke ale wychodzi z nia za boisko.Rzut rożny i 4-2 ciesza sie kibice Maroko.Sedzia konczy mecz

dukekubas-nadolski1555 0:0
w strzalach 15-7, ogrom sytuacji bramkarz maroka lub tez moje slupki wybronily wszystko
nadolski1555-dukekubas 0:3
przelamalem sie i zaczalem strzelanie...mimo to wynik troche na wyrost
Sob 17:41, 11 Lis 2006 Zobacz profil autora
dukekubas

Posty: 819

dukekubas 2 vs 0 owenik
Wyroznany mecz, glownie gra w srodku pola do konca pierwszej polowy - strzaly 2:2
Na poczatku drugiej polowy Lost - zmieniamy serwer, a ja przy okazji modyfikuje ustawnienie. Druga czesc meczu to powolne budowanie akcji Szkotow oraz moje grozne kontry, ktorych nie potrafil dwukrotnie wykorzystac Giggs. Okolo 30 minuty drugiej polowy pilke na linii pola karnego dostaje Hartson i wystawia ja na dobieg do jednego z pomocnikow, ktory z 20 metrow strzela w okienko. Po rozpoczeciu gry ide za ciosem, odbieram pilke i stzrelam druga bramke, po ktorej gra sie zwolnila, a wynik nie ulegl zmianie.
Sob 18:45, 11 Lis 2006 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

bushmen 1-0 pmcsp
bushmen 3-1 pmcsp

po ponad tygodniowej przerwie w grze, przystopilem do meczow z pmcsp Wink po 15 minutach myslalem ze moj przeciwnik mnie zje, jednak po pierwszej polowie pmcsp podarowal mi prezent, ktorego wstyd bylo nie wykorzystac ;D

w drugim meczu, dosc podobny scenariusz do polowy wynik 1-1, okolo 60 minuty Beasley przeprowadzil idywidualna akcje, dzieki ktorej objolem prowadzenia na 2-1, pmcsp rzucil sie do ataku, czego wynikiem byla moja trzecia bramka radosny

pozdrawiam
Nie 15:50, 12 Lis 2006 Zobacz profil autora

Sory ze dopiero pisze ale chciałbynm wszytkie mojemecze zagrac we wtorek jak to jest mozliwe gdyz mam problemy z łaczem i w TPSA powiedzili mi ze moze dopiero jutro z wieczora będzie dobrze Sorki
Nie 19:35, 12 Lis 2006 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

bushmen 5-0 nadolski
Wto 17:15, 14 Lis 2006 Zobacz profil autora

dzisiaj jest wszysto dobrze raczej.Mogę już grąc( sprawdzałem z nadolskim) moje łącze i było całkiem dobrze
Wto 19:23, 14 Lis 2006 Zobacz profil autora
dukekubas

Posty: 819

bushmen 4 vs. 2 dukekubas
dukekubas 2 vs. 2 bushmen

dwa mecze opisze jednoczesnie, poniewaz byly bardzo podobne - oba zaczynaly sie od mojego prowadzenia (pierwszy mecz 1:0, drugi 2:0) , jednak do konca polowy przeciwnik doprowadzal do remisu...oba mecze wyrownane 9w pierwszym strzaly 10-10, drugi podobnie, zal tylko straconych pkt. ;f

pmcsp 0 vs. 0 dukekubas

Jak to okreslil rywal - a ja sie z nim zgodzilem - mecz walki. Taki wlasnie to byl.glowna czesc gry toczyla sie w srodku pola, a akcje jesli nie przerwane przez obroncow konczyly sie niecelnym strzalem lub obrona bramkarza.

________________________
Posty sklejone. Nie ma za co Wink
edit by pmcsp

Wto 21:54, 14 Lis 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

dukekubas nie zapominaj się. Nie minął aż taki szmat czasu abyś mógł pisać post pod postem. Taka sama sytuacja jest kilka postów wyżej.
Zapraszam do korzystania z opcji ''edit''
Wto 22:40, 14 Lis 2006 Zobacz profil autora
dukekubas

Posty: 819

sorry vego21 jesli tak uwazasz to ok, teraz bede edytowac...
robie tak, bo kiedys po meczach z Justynem mialem dopisac koleny wynik pod moim postem to powiedzial mi, zeby nowy post zrobic a nie edytowac...na przyszly raz obiecuje poprawe
Wto 22:57, 14 Lis 2006 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

michal697 napisał:

Do zakończenia fazy grupowej jest jeszcze parę dni. Dla Ciebie michal697 jednak 15 listopada będzie ostatnim dniem w tym turnieju, jeśli nie rozegrasz przynajmniej czterech spotkań. Podobnie zresztą jak p. fakir -->grupa F

Ps. skoro testowaliście z nadolskim łącze i było ok to dlaczego nie rozegraliście meczu? zagubiony

pmcsp 2:0 michal697

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Śro 17:51, 15 Lis 2006, w całości zmieniany 1 raz
Śro 10:37, 15 Lis 2006 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

bushmen 1-0 Owenik
bushmen 3-1 Owenik
Oba mecze badzo wyrownane, glownie z powodu tej samej taktyki 4-2-1-3 radosny W 1 meczu, Owenik w 80 min podarowal mi prezent, ktory wykorzystal Beasley. w 2 meczu Owenik objal prowadzenie w okolo 35 minucie, jednak do przerwy zdolalem wyrownac radosny Po przerwie Owenik popelnil pare fatalnych bledow, (takich jak marnowanie sam-na-sam) i dzieki temu zdobylem 3 pkt Wink

Czw 12:07, 16 Lis 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2006 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)