GRUPA "B"

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Big Money Cup Zobacz poprzedni temat

_______________________strzały: 13-3

Słaby i nudny mecz. Topper grał jakims dziwnym ustawieniem, do przerwy 0-0 i czerwo dla Kewella. W drugiej polowie zaatakowalem, strzelilem 3 bramki, a moglem wiecej. Bramka dla rywala to prezent od mojego obroncy.

Dzieki za mecz.

Czw 22:23, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora
KoNaRooS

Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 337

KoNaRooS 1:1 TotomiX

mecz na nawet wysokim poziomie.. obaj gracze po bodajrze 7 strzalow po obu stronach akcji chyba jednak moze z 2 wiecej Totomixa... ale remis jest 1 pkt i dobrze radosny
Pią 0:03, 11 Kwi 2008 Zobacz profil autora

totomiX 2-3 nadolski
_______________________strzały: 11-12

Dobry szybki mecz. Pierwsza połowa ze wskazaniem na nadolskiego, jego dobra gra w ataku połączona z moja tragiczną postawa w obronie zaoowocowała trzema bramkami dla Grecji. Gola do szatni strzelił McCarthy, ladnie wykonany rzut wolny i do przerwy 1-3. W drugiej polowie bardzo starałem sie chociażby wyrownanc, ale udało sie zaledwie zmiejszyc rozmiary porażki. Gola na 2-3 strzelił McCarthy. Nadolski w drugiej polowie równiez mial swoje okazje, ale zabrakło mu skutecznosci.

Dzieki za mecz i powodzenia.

Pią 15:16, 11 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Giuly 3-2 memp

Raczej miałem przewagę. Objąłem prowadzenie 3-0, lecz pod koniec meczu memp zdobywa dwa gole i jest bliski remisu, jednak nie udaje mu się zdobyć więcej bramek.
Pią 17:33, 11 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Topper2000 (Australia) 2:4 Soniak (Chile)

Już od początku meczu nacieram na przeciwnika. Moja skuteczność jest niestety słaba. Strzelam dwie bramki dopiero w końcówce 2 połowy. Po przerwie strzelam bramke i jest juz 3:0. Chwila rozluźnienia i niestety trace dwie głupie bramki. No i na końcu spotkania zgotowałem sobie nerwuwke. W końcówce przypieczętowałem kolejnym golem moją przewage na boisku.

Dzieki za mecz
Sob 14:51, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora
topper2000

Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 37

[link widoczny dla zalogowanych] nadolski 1-0 topper2000 [link widoczny dla zalogowanych]

mecz troche nudny, nadolski mial letka przewage i strzelil gola w 1 polowie, w drugiej robilem co moglem lecz wynik sie utrzymal, cos mi9 nie idzie w tym turnieju
Sob 15:16, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora

topper2000 napisał:

ps. lekka

W pierwszej połowie w strzałach było 8-1 dla mnie , w drugiej 12-3 , mecz szybki akcje przenosiły sie z jednej strony na druga ale jak widac po wyniku tylko jedna bramka wpadła . topper robił może groźniejsze akcje ode mnie ale kończyły się one na polu karnym Wink

nadolski 4-0 dzidzi

Mecz na moja przewage , dzidzi zrobił tylko kilka akcji ale nie dał rady strzelić bramki , moja obrona dała sie zjechać tylko jeden raz i prawie wpadła bramka Wink dzieki

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Sob 15:47, 12 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 15:19, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora
topper2000

Posty: 37

[link widoczny dla zalogowanych]topper2000 0 - 0 memp [link widoczny dla zalogowanych]

tym razem ustawilem zespol ofensywnie, dobry szybki mecz , wiekszasc meczu gralem w 10 (czerwona cahil) duzo sytuacji, miedzyinnymi mialem slupek , sam na sam. memp tez mial sytuacje ale wiekszosc udawalo mi sie powtrzymywac w zarodku. no ale wygrac sie nie udalo smutny i pozostal bezbramkowy remis
jak nie idzie to nie idzie

Ostatnio zmieniony przez topper2000 dnia Sob 22:55, 12 Kwi 2008, w całości zmieniany 5 razy
Sob 16:28, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora

totomiX 4-2 dzidzi
_______________________strzały: 9-11

Ciekawy i wyrownany mecz. W moim zespole błysnął Zuma, ustrzelil hattricka, a zdobyte przez niego bramki były przedniej urody (dodam pozniej). Dla dzidziego dwukrotnie ładnie strzelal Berbatov.

Sob 20:23, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora
topper2000

Posty: 37

[link widoczny dla zalogowanych] topper2000 3-2 Giuly [link widoczny dla zalogowanych]

szybki i dobry mecz, zagralem ofensywna taktyka 3-4-3 taka sama mial Giuly, wiec zapowiadala sie wymiana ciosow
Moja taktyka byla prosta, chcialem wykorzystac moja przewage fizyczna i wybijalem pilki na wysokiego Thompsona ktory zgrywal glowa pilki na boki do Viduki i Keweella, jak widac przynioslo to oczekiwanyt efekt w postaci 3 bramek, wynik zostal ustalony w 1 polowie, i sie nie zmienil przynzam ze przeciwnik tez mial duzo okazji, ogolnie ciekawy mecz z sytuacjami z obu stron, dzieki ja juz odpadam z tura a szkoda bow koncu sie przelamalem

player of the match ARCHIE THOMPSON

Ostatnio zmieniony przez topper2000 dnia Nie 19:40, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 5 razy
Nie 18:06, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora
KoNaRooS

Posty: 337

dzieki wszystkim, ktorym ta grupa doszla do konca bez zadnych problemow Wink
tym ktorzy przeszli dalej zycze powodzenia w fazie pucharowej, natomiast tym ktorzy juz odpadli to powo w nastepnych turach

DZIEKI

Śro 9:05, 16 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Big Money Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)